X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    jak zobaczylam mojego najmlodszego braciszka fotki to sie poryczalam . Moj najmlodszy brat ma wade sluchu i nie slyszy jezdzi do specjalnej szkoly dla nieslyszacych od poniedzialku do piatku zostaje tam w internacie :* i uczy sie ale jak zobaczylam fote z slubowania i pasowania az sie poplakalam nie widzialam go od kwietnia tego roku
    moja mama ma problemy ze słuchem, nosi aparat ale coś już na drugie ucho ledwo słyszy :/

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ewelinko kup aceton zawiń w folię aluminiową na 25 min i zejda Ci jak guma!!!! Powodzenia szkoda kasy na kosmetyczkę Masz mnie:-)
    Eh u mnie nie wiem w ogóle czy te testy sa pozytywne czy nie Ania pisze ze nie a dla mnie tak jednak się nie znam na tym!!! Szukamy z mężem a co będzie to będzie!!!
    Anita nareszcie dołączyła bo już myślałam że zapomniałas o Nas :-(
    a tak do acetonu to mam zmywacz z acetonem starczy ??? jak tak to jutro tak zrobie :) Dziekuje

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra uciekam do szwagierki bede pozniej jak cos :)
    KAda u mnie wszystko dobrze bez zmian :) A co u Ciebie ?

    mungo lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    cześć dziewczynki :)

    dzięki Ewcia- rozmowa jakoś minęła, myślałam, ze trochę inaczej się potoczy, ale i tak najgorzej to nie wyszło. Ciach temat, nie będziem już do tego wracać, cob się niepotrzebnie nie denerować. ale przyznam stresu trochę odeszło :D

    fajnie Ewelinka, że w końcu rawdziwy lekarz Ci się trafił :) przy takim "opiekunie" na pewno szybko zaskoczysz :D

    Ty Izuś patrzę, całą rodzinkę tam masz na miejscu :D dobrze, dobrze, niech umilają Ci czas :D

    fajnie Margoś i Plumbik, że do nas zaglądacie- wpadajcie częściej :D Plumbik w tym miesiącu statystycznie ze 2 dusze powinny mieć zielono- Ruda już ma, więc jeśli mamy się trzymać statystyki o jeszcze jedną z nas to czeka :D zobaczymy co wyjdzie- a ciekawość aż mnie zjada, kto teraz :D

    Malinka- z własną działalnością tak jak dziewczyny pisały- kasę trzeba włożyć i świątek, piątek cały czas czujesz, że jesteś w pracy- bo jeśli to będzie sklep- to piątek-sobota, a w między czasie, zamówienia, papierologia, rachunki... zreszta podpytaj Paulinki- ona najlepij C powie jak to jest. no ale fakt, coś trzeba ze sobą robić :D

    Paulinka, na mój gust wczoraj miałaś pozytywny teścior, a po pierwszym pozytywnym, więcej już ich robić nie trzeba- ale skoro dziś też ciemna była ta druga krecha- to ja proponuję zgwałcić dziś mężulka :D

    eeeeeeeeeee
    zapomniałam, co jeszcze komu miałam napisać....
    Niusia, Ilonek, Myszkaazi buziaki <3 <3 <3

    to dobrze, że rozmowa się jakoś powiodła :)

    mungo lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Dobra uciekam do szwagierki bede pozniej jak cos :)
    KAda u mnie wszystko dobrze bez zmian :) A co u Ciebie ?
    miłej rozmowy ze szwagierką :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Hej :)
    Ja wróciłam z basenu. Lecę się kąpać i na jutro ogarnąć, bo zapomniałam, że jeszcze weekendu nie mam :D Może wpadnę jeszcze :)
    PS: Piszcie, piszcie, żebym miała co czytać :D
    wpadaj wpadaj do nas :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    moja mama ma problemy ze słuchem, nosi aparat ale coś już na drugie ucho ledwo słyszy :/
    boj brat nosi 2 aparaty :/ ale jak chodzi do tej szkoly zaczyna mowic a jego pierwsze slowo ktore powiedzial bylo ,, kurwa,, i to tak wyraznie jak go mama ze szkoly odebrala dzieci go starsze nauczyly :P a mamie szczeka opadla a teraz muwi coraz wiecej moj kochany

    mungo, iza30, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Hej :)
    Ja wróciłam z basenu. Lecę się kąpać i na jutro ogarnąć, bo zapomniałam, że jeszcze weekendu nie mam :D Może wpadnę jeszcze :)
    PS: Piszcie, piszcie, żebym miała co czytać :D
    czeamy

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    A masz już coś na myśli? Chciałaś sklep z odzieżą otworzyć chyba,tak? Masz rację,trzeba coś wymyślać,bo ciężko w Pl. Najgorsze,że otwierając swój interes i tak trzeba wydać mnóstwo kasy na zezwolenia itp. Masakra...
    z chemia niemiecka i cos maz z kolega myslal o hurtowni bo jego kumpel ma skelp taki w jeszcze miejszym miasteczku co moje i mu się kreci ten biznes ale do tego ma ciuszki dla maluchow

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już miałam kupić test na jutro, ale taka twarda bylam i nie kupiłam!! :)
    az jestem z siebie dumna :)
    więc testuje w piątek :)

    ewelinka super że wszystko dobrze i w końcu trafiłaś na kogoś kompetentnego!! :)

    Ilonka a jak u Ciebie??

    mungo, myszkaazi, iza30 lubią tę wiadomość

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    boj brat nosi 2 aparaty :/ ale jak chodzi do tej szkoly zaczyna mowic a jego pierwsze slowo ktore powiedzial bylo ,, kurwa,, i to tak wyraznie jak go mama ze szkoly odebrala dzieci go starsze nauczyly :P a mamie szczeka opadla a teraz muwi coraz wiecej moj kochany
    cieszę się, że już mówi coraz więcej :) KOCHANY :) piękne pierwsze słowo powiedział :P

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Moj Andrzej ma tu cala rodzinke :) moja niestety w polsce ale widujemy sie co jakis czas :) Ale i tak nie jest zle tym bardziej ze mam bardzo dobry kontak z rodzina Andrzeja szwagierki zajebiste tesciowa do rany przyloz ;)
    ej no to super :):):)
    i w weekend świetujecie- Andrzejowe święto przecie :D

    dziewczyny ja co prawda w piątek mam spotkanie służbowe od 19, ale jak wrócę, to musimy sobie powróżyć, bo to wigilia andrzejek :):):)

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    cześć dziewczynki :)

    dzięki Ewcia- rozmowa jakoś minęła, myślałam, ze trochę inaczej się potoczy, ale i tak najgorzej to nie wyszło. Ciach temat, nie będziem już do tego wracać, cob się niepotrzebnie nie denerować. ale przyznam stresu trochę odeszło :D

    fajnie Ewelinka, że w końcu rawdziwy lekarz Ci się trafił :) przy takim "opiekunie" na pewno szybko zaskoczysz :D

    Ty Izuś patrzę, całą rodzinkę tam masz na miejscu :D dobrze, dobrze, niech umilają Ci czas :D

    fajnie Margoś i Plumbik, że do nas zaglądacie- wpadajcie częściej :D Plumbik w tym miesiącu statystycznie ze 2 dusze powinny mieć zielono- Ruda już ma, więc jeśli mamy się trzymać statystyki o jeszcze jedną z nas to czeka :D zobaczymy co wyjdzie- a ciekawość aż mnie zjada, kto teraz :D

    Malinka- z własną działalnością tak jak dziewczyny pisały- kasę trzeba włożyć i świątek, piątek cały czas czujesz, że jesteś w pracy- bo jeśli to będzie sklep- to piątek-sobota, a w między czasie, zamówienia, papierologia, rachunki... zreszta podpytaj Paulinki- ona najlepij C powie jak to jest. no ale fakt, coś trzeba ze sobą robić :D

    Paulinka, na mój gust wczoraj miałaś pozytywny teścior, a po pierwszym pozytywnym, więcej już ich robić nie trzeba- ale skoro dziś też ciemna była ta druga krecha- to ja proponuję zgwałcić dziś mężulka :D

    eeeeeeeeeee
    zapomniałam, co jeszcze komu miałam napisać....
    Niusia, Ilonek, Myszkaazi buziaki <3 <3 <3
    sama z tym nie będę mam meza przecież hehe razem damy rade a to az takie straszne nie jest ;)a pozatym za lokal 3tys, towar na start mamy od jego kumpla bo on do swojego sklepu przywozi bo jeszcze tirem do niemiec jeździ także damy rade ;p

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    a tak do acetonu to mam zmywacz z acetonem starczy ??? jak tak to jutro tak zrobie :) Dziekuje
    musi być aceton, bo takim zmywaczem, to sobie tylko zewnętrzną warstwę lekko rozpuścisz i Ci się syf zrobi jeszcze gorszy :/
    póki nie pójdziesz do kosmetyczki, to sobie je zapiłuj i pomaluj ciemnym lakierem, żeby nic nie przebijało :) takim sposobem ja kiedyś odhodowałam swoje paznokcie bez ściągania akrylu :D

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na andrzejki nigdzie się nie wybieram :/ ale chciałabym sobie jakoś powróżyć

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    sama z tym nie będę mam meza przecież hehe razem damy rade a to az takie straszne nie jest ;)a pozatym za lokal 3tys, towar na start mamy od jego kumpla bo on do swojego sklepu przywozi bo jeszcze tirem do niemiec jeździ także damy rade ;p

    eeee to jak tak to elegancko :):):)
    najważniejsze że razem i że ktos Wam pomoże wystartować, no i że za dowóz towaru symbolicznie płacić będziecie- bo to z reguły są duże koszty :)

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    sama z tym nie będę mam meza przecież hehe razem damy rade a to az takie straszne nie jest ;)a pozatym za lokal 3tys, towar na start mamy od jego kumpla bo on do swojego sklepu przywozi bo jeszcze tirem do niemiec jeździ także damy rade ;p
    dobrze jest mieć plan na swój biznes :) życzę Ci powodzenia :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    eeee to jak tak to elegancko :):):)
    najważniejsze że razem i że ktos Wam pomoże wystartować, no i że za dowóz towaru symbolicznie płacić będziecie- bo to z reguły są duże koszty :)
    no maz już sobie program sciagnal taki magazyn hehe i już sobie tam zapisuje ;) wystarczy ze we dwoje na 2 3 miechy pojedziemy do niemiec i będziemy mieli na start a towar od tego kumpla możemy w późniejszym terminie splacic

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    dobrze jest mieć plan na swój biznes :) życzę Ci powodzenia :)
    nie dziekuje ;) hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/0af7e96fa8906.jpg.html
    ten w jasnym garniturku z zolta wstaszka na szyji :)

    iza30, Plumb80, ADA 28 lubią tę wiadomość

‹‹ 453 454 455 456 457 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ