X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    aha :)
    a ty za kim jesteś ?

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    cześć dziewczynki :)

    dzięki Ewcia- rozmowa jakoś minęła, myślałam, ze trochę inaczej się potoczy, ale i tak najgorzej to nie wyszło. Ciach temat, nie będziem już do tego wracać, cob się niepotrzebnie nie denerować. ale przyznam stresu trochę odeszło :D

    fajnie Ewelinka, że w końcu rawdziwy lekarz Ci się trafił :) przy takim "opiekunie" na pewno szybko zaskoczysz :D

    Ty Izuś patrzę, całą rodzinkę tam masz na miejscu :D dobrze, dobrze, niech umilają Ci czas :D

    fajnie Margoś i Plumbik, że do nas zaglądacie- wpadajcie częściej :D Plumbik w tym miesiącu statystycznie ze 2 dusze powinny mieć zielono- Ruda już ma, więc jeśli mamy się trzymać statystyki o jeszcze jedną z nas to czeka :D zobaczymy co wyjdzie- a ciekawość aż mnie zjada, kto teraz :D

    Malinka- z własną działalnością tak jak dziewczyny pisały- kasę trzeba włożyć i świątek, piątek cały czas czujesz, że jesteś w pracy- bo jeśli to będzie sklep- to piątek-sobota, a w między czasie, zamówienia, papierologia, rachunki... zreszta podpytaj Paulinki- ona najlepij C powie jak to jest. no ale fakt, coś trzeba ze sobą robić :D

    Paulinka, na mój gust wczoraj miałaś pozytywny teścior, a po pierwszym pozytywnym, więcej już ich robić nie trzeba- ale skoro dziś też ciemna była ta druga krecha- to ja proponuję zgwałcić dziś mężulka :D

    eeeeeeeeeee
    zapomniałam, co jeszcze komu miałam napisać....
    Niusia, Ilonek, Myszkaazi buziaki <3 <3 <3

    Ty dupeczko ! Gdzie się podziewałaś? :D

    ilonek lubi tę wiadomość

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    wytlumaczycie mi czemu zawsze w 5dpo spada u mnie temp?? ciekawi mnie to hehe
    może zagnieżdżenie w tym cyklu.. a czemu zawsze to nie mam pojęcia

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to im bym dala ten klucz do mieszkania tyle przeszli wychowali sie w domu dziecka .

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawczesnie na zagniezdzanie no coz zobaczymy hehe dobr aja spadam spac buzka :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    zawczesnie na zagniezdzanie no coz zobaczymy hehe dobr aja spadam spac buzka :)
    a dlaczego zawczesnie na zagniezdzenie ?? 4 dzien jestes po owulce

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moje kochane...ja wykapalam.sie nie dawno wrocilam.od ginekologa....a wiec na usg wszystko ok 2 pecherzyki.mam dominujace ale od grudniowej miesiaczki stymulacja kuracja 3miesieczna...jak to nie pomoze to zabieg...ale jestem dobrej mysli :-)

    mungo, iza30, Plumb80 lubią tę wiadomość

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Hej moje kochane...ja wykapalam.sie nie dawno wrocilam.od ginekologa....a wiec na usg wszystko ok 2 pecherzyki.mam dominujace ale od grudniowej miesiaczki stymulacja kuracja 3miesieczna...jak to nie pomoze to zabieg...ale jestem dobrej mysli :-)
    Czesc kochana :) no to super wiesci a teraz bierzesz leki na stymulacje owulacji ??

    ilonek, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    zawczesnie na zagniezdzanie no coz zobaczymy hehe dobr aja spadam spac buzka :)

    Implantacja przeważnie występuję od 4 do 12 dnia po zapłodnieniu. Ale pamiętaj.. nie nakręcaj się, jutro poczekamy na tempkę, jeśli odbiję to w głębi duszy bedzie jakaś nadzieja na to że się udało :)

    Ewelina23, mungo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lece kochane :) milego wieczorku dobranoc :*

    ilonek, mungo, iza30, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Szczerze to im bym dala ten klucz do mieszkania tyle przeszli wychowali sie w domu dziecka .
    ja też jestem za nimi :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Lece kochane :) milego wieczorku dobranoc :*
    dobranoc kochana :*

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Hej moje kochane...ja wykapalam.sie nie dawno wrocilam.od ginekologa....a wiec na usg wszystko ok 2 pecherzyki.mam dominujace ale od grudniowej miesiaczki stymulacja kuracja 3miesieczna...jak to nie pomoze to zabieg...ale jestem dobrej mysli :-)

    Cieszę się że masz jakąś pomoc ze strony lekarza. Ja takiej nie mam, bo jak powiesz mu że chce dziecko to ci powie że dopiero za rok możesz przyjść, to ja walę takie służby zdrowia. A ty masz cudownego gina, i mam nadzieje że wkońcu po tej stymulacji zajdziesz w upragnioną ciąże

    iza30 lubi tę wiadomość

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Hej moje kochane...ja wykapalam.sie nie dawno wrocilam.od ginekologa....a wiec na usg wszystko ok 2 pecherzyki.mam dominujace ale od grudniowej miesiaczki stymulacja kuracja 3miesieczna...jak to nie pomoze to zabieg...ale jestem dobrej mysli :-)
    to super :) bądź kochana dobrej myśli

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    a dlaczego zawczesnie na zagniezdzenie ?? 4 dzien jestes po owulce
    mi też się wydaje, że może być to zagnieżdżenie :)

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    zawczesnie na zagniezdzanie no coz zobaczymy hehe dobr aja spadam spac buzka :)
    nie jest za wcześnie :) dobranoc kochana :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba też się położę :)
    Dobranoc dzióbaski :*

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 27 listopada 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    jestem kochana
    jestem zadowolona z wizyty siedzialam godzine . zrobil mi badanie chlamudia , rzezaczke , LH, FSH,E,PRL,TST,SHBG,TSH,FT4,GLUKOZA i cos tam jeszcze czyli badanie hormonalne mam zrobione juz . jest pecherzyk 9mm albo sie cykl wyduzy i bedzie owulka albo jej nie bedzie przez te leki co bralam w tamtym cyklu .
    to sa pecherzyki torbielowe . nie pco :) ale mam sie nie martwic pytal mnie czy w wczesniejszych cyklach byla owulacja pow mu ze tak normalnie to mam sie nie martwic na zapas bo w nastempnym tyg ide znow w sobote sprawdzic ten pecherzyk i odrazu da mi tabletki na nastempny cykl na wywolanie owulki . Ale pow ze w tym tyg owulki napewno nie bedzie i mamy serduszkowac jak nam sie bedzie chcialo a od poniedzialku ogen :) ten gin jest zajebisty !!! :D polipa nie ma torbiela tez to ja niewiem gdzie tamten gin widzial polip
    moglam cos zle napisac jakie badanie bo mam na kartce zapisane a pisze jak kura pazuraz[/



    QUOTE]

    Ciesze sie ze jestes zadowolona....:-)u mnie tez ok :-)Damy rade trzeba sie wspierac :-*


    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc kochane do juterka :*

    mungo lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 27 listopada 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Czesc kochana :) no to super wiesci a teraz bierzesz leki na stymulacje owulacji ??


    Nie od grudniowej miesiaczki...teraz w tym cyklu juz za pozno...

    63b363a823.png
‹‹ 455 456 457 458 459 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ