X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas leci.Ale te tygodnie są określane na podstawie pierwszego dnia ostatniej miesiączki,także trzeba odjąć z 2 tyg ;)

    Nusia1989, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie... Jak tam nasza Karolcia żyje? Zaciążyła już? :D

    mungo lubi tę wiadomość

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    jestem kochana
    jestem zadowolona z wizyty siedzialam godzine . zrobil mi badanie chlamudia , rzezaczke , LH, FSH,E,PRL,TST,SHBG,TSH,FT4,GLUKOZA i cos tam jeszcze czyli badanie hormonalne mam zrobione juz . jest pecherzyk 9mm albo sie cykl wyduzy i bedzie owulka albo jej nie bedzie przez te leki co bralam w tamtym cyklu .
    to sa pecherzyki torbielowe . nie pco :) ale mam sie nie martwic pytal mnie czy w wczesniejszych cyklach byla owulacja pow mu ze tak normalnie to mam sie nie martwic na zapas bo w nastempnym tyg ide znow w sobote sprawdzic ten pecherzyk i odrazu da mi tabletki na nastempny cykl na wywolanie owulki . Ale pow ze w tym tyg owulki napewno nie bedzie i mamy serduszkowac jak nam sie bedzie chcialo a od poniedzialku ogen :) ten gin jest zajebisty !!! :D polipa nie ma torbiela tez to ja niewiem gdzie tamten gin widzial polip
    moglam cos zle napisac jakie badanie bo mam na kartce zapisane a pisze jak kura pazuraz

    Cieszę się, że ten gin ci pomógł. :) trzymam kciuki aby owulka pojawiła się w tym cyklu :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia,a jak tam sytuacja z telefonami? Przestała nawiedzona dzwonić?

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Ewcia,a jak tam sytuacja z telefonami? Przestała nawiedzona dzwonić?
    tak, musiała policjantka do niej zadzwonić i powiedzieć jaka ją za to może spotkać kara :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super,macie spokój :)

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    No i super,macie spokój :)
    i z tego się cieszę :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dziewczyny,trzymajcie się dzielnie,nie dajcie się i spokojnej nocy :)

    ewcia2337196, mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Ok dziewczyny,trzymajcie się dzielnie,nie dajcie się i spokojnej nocy :)
    dobranoc kochana, pogłaszcz brzuszek ode mnie :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko kup aceton zawiń w folię aluminiową na 25 min i zejda Ci jak guma!!!! Powodzenia szkoda kasy na kosmetyczkę Masz mnie:-)
    Eh u mnie nie wiem w ogóle czy te testy sa pozytywne czy nie Ania pisze ze nie a dla mnie tak jednak się nie znam na tym!!! Szukamy z mężem a co będzie to będzie!!!
    Anita nareszcie dołączyła bo już myślałam że zapomniałas o Nas :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2013, 21:03

    iza30 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ewelinko kup aceton zawiń w folię aluminiową na 25 min i zejda Ci jak guma!!!! Powodzenia szkoda kasy na kosmetyczkę Masz mnie:-)
    Eh u mnie nie wiem w ogóle czy te testy sa pozytywne czy nie Ania pisze ze nie a dla mnie tak jednak się nie znam na tym!!! Szukamy z mężem a co będzie to będzie!!!
    Anita nareszcie dołączyła bo już myślałam że zapomniałas o Nas :-(
    kochana moim zdaniem plus byl czoraj bo byla mocniejsza kreseczka jesli jutro wyjdzie jeszcze slabsza to byl wczoraj plus wazne ze wychodza 2 kreseczki a nie jedna :*

    mungo, iza30, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej co tam slychac?? ja jestem po 12h pracy i nogi do dupy wchodza...

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ewelinko kup aceton zawiń w folię aluminiową na 25 min i zejda Ci jak guma!!!! Powodzenia szkoda kasy na kosmetyczkę Masz mnie:-)
    Eh u mnie nie wiem w ogóle czy te testy sa pozytywne czy nie Ania pisze ze nie a dla mnie tak jednak się nie znam na tym!!! Szukamy z mężem a co będzie to będzie!!!
    Anita nareszcie dołączyła bo już myślałam że zapomniałas o Nas :-(
    kochana a prześlesz mi link z wczorajszym testem?

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki :)

    dzięki Ewcia- rozmowa jakoś minęła, myślałam, ze trochę inaczej się potoczy, ale i tak najgorzej to nie wyszło. Ciach temat, nie będziem już do tego wracać, cob się niepotrzebnie nie denerować. ale przyznam stresu trochę odeszło :D

    fajnie Ewelinka, że w końcu rawdziwy lekarz Ci się trafił :) przy takim "opiekunie" na pewno szybko zaskoczysz :D

    Ty Izuś patrzę, całą rodzinkę tam masz na miejscu :D dobrze, dobrze, niech umilają Ci czas :D

    fajnie Margoś i Plumbik, że do nas zaglądacie- wpadajcie częściej :D Plumbik w tym miesiącu statystycznie ze 2 dusze powinny mieć zielono- Ruda już ma, więc jeśli mamy się trzymać statystyki o jeszcze jedną z nas to czeka :D zobaczymy co wyjdzie- a ciekawość aż mnie zjada, kto teraz :D

    Malinka- z własną działalnością tak jak dziewczyny pisały- kasę trzeba włożyć i świątek, piątek cały czas czujesz, że jesteś w pracy- bo jeśli to będzie sklep- to piątek-sobota, a w między czasie, zamówienia, papierologia, rachunki... zreszta podpytaj Paulinki- ona najlepij C powie jak to jest. no ale fakt, coś trzeba ze sobą robić :D

    Paulinka, na mój gust wczoraj miałaś pozytywny teścior, a po pierwszym pozytywnym, więcej już ich robić nie trzeba- ale skoro dziś też ciemna była ta druga krecha- to ja proponuję zgwałcić dziś mężulka :D

    eeeeeeeeeee
    zapomniałam, co jeszcze komu miałam napisać....
    Niusia, Ilonek, Myszkaazi buziaki <3 <3 <3

    Ewelina23, iza30, Nusia1989 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak zobaczylam mojego najmlodszego braciszka fotki to sie poryczalam . Moj najmlodszy brat ma wade sluchu i nie slyszy jezdzi do specjalnej szkoly dla nieslyszacych od poniedzialku do piatku zostaje tam w internacie :* i uczy sie ale jak zobaczylam fote z slubowania i pasowania az sie poplakalam nie widzialam go od kwietnia tego roku

    mungo, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadlam tu na chwilke i mialam juz troszke do nadrobienia :) znowu na forum jest ciekawie :)
    Anitko dobranoc kolorowych snow spokojnej nocy <3

    mungo lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ewelinko kup aceton zawiń w folię aluminiową na 25 min i zejda Ci jak guma!!!! Powodzenia szkoda kasy na kosmetyczkę Masz mnie:-)
    Eh u mnie nie wiem w ogóle czy te testy sa pozytywne czy nie Ania pisze ze nie a dla mnie tak jednak się nie znam na tym!!! Szukamy z mężem a co będzie to będzie!!!
    Anita nareszcie dołączyła bo już myślałam że zapomniałas o Nas :-(
    mi się wydaje, że wczoraj była mocniejsza ale w sumie nie znam się na testach owulacyjnych

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ja wróciłam z basenu. Lecę się kąpać i na jutro ogarnąć, bo zapomniałam, że jeszcze weekendu nie mam :D Może wpadnę jeszcze :)
    PS: Piszcie, piszcie, żebym miała co czytać :D

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    hej co tam slychac?? ja jestem po 12h pracy i nogi do dupy wchodza...
    hej kochana u mnie wszystko ok :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    cześć dziewczynki :)

    dzięki Ewcia- rozmowa jakoś minęła, myślałam, ze trochę inaczej się potoczy, ale i tak najgorzej to nie wyszło. Ciach temat, nie będziem już do tego wracać, cob się niepotrzebnie nie denerować. ale przyznam stresu trochę odeszło :D

    fajnie Ewelinka, że w końcu rawdziwy lekarz Ci się trafił :) przy takim "opiekunie" na pewno szybko zaskoczysz :D

    Ty Izuś patrzę, całą rodzinkę tam masz na miejscu :D dobrze, dobrze, niech umilają Ci czas :D

    fajnie Margoś i Plumbik, że do nas zaglądacie- wpadajcie częściej :D Plumbik w tym miesiącu statystycznie ze 2 dusze powinny mieć zielono- Ruda już ma, więc jeśli mamy się trzymać statystyki o jeszcze jedną z nas to czeka :D zobaczymy co wyjdzie- a ciekawość aż mnie zjada, kto teraz :D

    Malinka- z własną działalnością tak jak dziewczyny pisały- kasę trzeba włożyć i świątek, piątek cały czas czujesz, że jesteś w pracy- bo jeśli to będzie sklep- to piątek-sobota, a w między czasie, zamówienia, papierologia, rachunki... zreszta podpytaj Paulinki- ona najlepij C powie jak to jest. no ale fakt, coś trzeba ze sobą robić :D

    Paulinka, na mój gust wczoraj miałaś pozytywny teścior, a po pierwszym pozytywnym, więcej już ich robić nie trzeba- ale skoro dziś też ciemna była ta druga krecha- to ja proponuję zgwałcić dziś mężulka :D

    eeeeeeeeeee
    zapomniałam, co jeszcze komu miałam napisać....
    Niusia, Ilonek, Myszkaazi buziaki <3 <3 <3

    Moj Andrzej ma tu cala rodzinke :) moja niestety w polsce ale widujemy sie co jakis czas :) Ale i tak nie jest zle tym bardziej ze mam bardzo dobry kontak z rodzina Andrzeja szwagierki zajebiste tesciowa do rany przyloz ;)

    20150409580413.png

    200707184670.png
‹‹ 452 453 454 455 456 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ