X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    hej!
    wróciłam z pracy właśnie :)
    a ze złych wiadomości to to że zrobiłam test teraz bo już nie wytrzymałam i jest oczywiście negatyw... do dupy... trudno próbujemy dalej...
    nawet cin cienia nie wyszedł.... :(
    Jeszcze powiedz, że zrobiłaś po południu to Ci zleję tyłek...!!!

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Choć to 13dpo więc powinien chyba już wyjść jak coś tak mi się wydaje
    Mnie np. dopiero w 16 dpo z rana wyszła słaba kreska, a znam przypadki, że np. tydzień po terminie @ dopiero wychodziły.

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roznie to bywa... zalezy od organizmu... ja zawsze testyje 3 dni po terminie @... ale na drugi dzien po testowaniu @ przychodzi... u mnie testy wywoluja @... heh maz tak stwierdzil

    mungo lubi tę wiadomość

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Jeszcze powiedz, że zrobiłaś po południu to Ci zleję tyłek...!!!
    tak po południu, przyznaje się :( tylko bez bicia!! ;)

    jaki to człowiek jest głupi, widzę negatywa i juz wiem że nic z tego, ale ciągle taka iskierka nadziei...

  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie... ja jak zatestuje i wyjdzie negatyw to nadal mam nadzieje ze byl zepsuty ten test albo jeszcze za wczesnie... ah .. ta moja wyobraznia

    karmelek, mungo, iza30 lubią tę wiadomość

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Kochana robiłaś test? :)
    Tak masz link na poprzednich stronach:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    tak po południu, przyznaje się :( tylko bez bicia!! ;)

    jaki to człowiek jest głupi, widzę negatywa i juz wiem że nic z tego, ale ciągle taka iskierka nadziei...

    No zależy od organizmu mi wychodziło już w 12 dpo zawsze.. Z 1 ciąża i drugą... A w dzień @ zawsze wychodzi tak lekarz mówił chyba że betaźle przyrasta...

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co zastanawiam się co jest przyczyna u mnie do czestego zapalenia może bym musiala zrobić badanie na chlamydie .. i to jest z wymazu nie z krwi prawda?

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    wiecie co zastanawiam się co jest przyczyna u mnie do czestego zapalenia może bym musiala zrobić badanie na chlamydie .. i to jest z wymazu nie z krwi prawda?
    Ja nie pamiętam bo po poronieniu mi w szpitalu robili wszystkie badania... Eh może jesteś bardzo wrażliwa albo uprawiacie ostry seks:)Bo od ostrego seksu lekarz mi mówił że też można mieć zapalenia ze względu na to iż duże tarcie jest na szyjkę jak jest nisko...

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    tak po południu, przyznaje się :( tylko bez bicia!! ;)

    jaki to człowiek jest głupi, widzę negatywa i juz wiem że nic z tego, ale ciągle taka iskierka nadziei...
    Raz w życiu zrobiłam test po południu i sekundę po jego zrobieniu stwierdziłam, że po co :D Powtórz rano :) I nie smutaj! Jeszcze nie wszystko stracone :*
    Pędzę do najmłodszego członka naszej rodziny - ma 2 dni :) Potem zajrzę! Buziaki :*

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ja nie pamiętam bo po poronieniu mi w szpitalu robili wszystkie badania... Eh może jesteś bardzo wrażliwa albo uprawiacie ostry seks:)Bo od ostrego seksu lekarz mi mówił że też można mieć zapalenia ze względu na to iż duże tarcie jest na szyjkę jak jest nisko...
    aa no może i tez tak być hehe chociaż ja zadnych objawow nie mam co do tej bakterii ani mój maz bo czytałam jakie sa objawy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz jak będę u lekarza to zapytam od czego co chwile mogę mieć zapalenia i zapytam się bo zapomniałam czy ten zespol bolowy miednicy malej jest grozny czy tez nie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    wiecie co zastanawiam się co jest przyczyna u mnie do czestego zapalenia może bym musiala zrobić badanie na chlamydie .. i to jest z wymazu nie z krwi prawda?
    ja mialam wczoraj pobrade do tego badania z szyjki mi pobieral a dzis sikac nie moge bo sie boje bo boli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pisalam wczoraj jakie badania mialam robione

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    ja mialam wczoraj pobrade do tego badania z szyjki mi pobieral a dzis sikac nie moge bo sie boje bo boli
    to az tak boli te badanie? a jak się robi cytologie to tez? bo ja nawet nie pamiętam tego badania 3lata temu miałam robione

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    pisalam wczoraj jakie badania mialam robione
    no pisalas widziałam i czytałam ale ja mam sklerozę

  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cytologia nie boli...

    mungo lubi tę wiadomość

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    ja mialam wczoraj pobrade do tego badania z szyjki mi pobieral a dzis sikac nie moge bo sie boje bo boli


    Skąd wiesz że cię boli? Siusiałaś już? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    to az tak boli te badanie? a jak się robi cytologie to tez? bo ja nawet nie pamiętam tego badania 3lata temu miałam robione
    no pobieral mi wymaz z szyjki ze srodka to az mnie podrywalo do gory bo wkladal taki patyczek mowil mi ze przy oddawaniu moczu moze bolec i krew moze sie pojawic ale dzis przy 3 oddaniu juz lepiej :) no i mocz tez oddawalam plus pobrl mi te 5 fiolek krwi na badania te wszystkie co pisalam ale na szczescie mam z glowy :)
    ja ostatnio robilam badanie na infekcje i wyszlo badanie 0,4 czyli nie mam zadnej infekci . no i na rzezaczke czy cos takiego teraz tez zrobil

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tuż po poronieniu robioną cytologię (nie pierwszy raz zresztą), do tego posiew i nic nie bolało. Najgorsze było same włożenie wziernika (jak zawsze), tylko, że to nie jest bolesne, a zwyczajnie nieprzyjemne. Rozumiem pobieranie wycinka, może sprawiać, że potem jakieś plamienia itp., ale prawidłowo pobrana cytologia czy posiew nie powinien takich sytuacji powodować.

    Nusia1989, Anka10222 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
‹‹ 463 464 465 466 467 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ