X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 23 października 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ta szyjka nie jest tak idealnei miekka....

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 23 października 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam. Ale ciepło :) Obiadu nie popsułam, bo poszłam na łatwiznę i odsmażyłam sobie pierożki ze szpinakiem. Dla M. mam zupkę :) Gdyby nie to, że jeszcze na to za wcześnie na objawy to bym dała sobie rękę uciąć, że jestem w ciąży, bo tak mnie sutki irytują, że nie mogę wytrzymać. Kupowałam sobie stanik i w trakcie przymierzania, myślałam, że mnie coś strzeli. Tak sterczące i wrażliwe, jak nigdy :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam dzisiaj zrobiłam sernika z brzoskwiniami. Ciężko będzie coś zostawić bo mam taką chętkę na ciasto że nie moge się oderwać od brytwanki :D

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 23 października 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś mam zupke kalafiorowa która wczoraj wieczorkiem ugotowałam :) pyszna :)
    dobrze że małyża nie ma bo by jeszcze jakieś mięcho musiało być ;)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja rosołek :) A wczorajszy obiad poszedł w pioruny. Zrobiłam zupę warzywną,zaciągnęłam ją i nie mogłam wytrzymać.Zapach mnie tak zaczął drażnić,że musiałam ją wylać i zakończyłam wspaniałym pawiem na koniec.Mąż akurat wszedł z pracy,zobaczył mnie w pełnej krasie w akcji...i zaczął się śmiać i cieszyć,że może coś jest na rzeczy.On się śmiał,ja rzygałam,świat jest piękny :O Kurtyna w dół,dziękuję :)

    Ewelina23, gosia2020, myszkaazi, mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    A ja rosołek :) A wczorajszy obiad poszedł w pioruny. Zrobiłam zupę warzywną,zaciągnęłam ją i nie mogłam wytrzymać.Zapach mnie tak zaczął drażnić,że musiałam ją wylać i zakończyłam wspaniałym pawiem na koniec.Mąż akurat wszedł z pracy,zobaczył mnie w pełnej krasie w akcji...i zaczął się śmiać i cieszyć,że może coś jest na rzeczy.On się śmiał,ja rzygałam,świat jest piękny :O Kurtyna w dół,dziękuję :)


    No kochana, szalejesz z objawami :D

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 23 października 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    A ja rosołek :) A wczorajszy obiad poszedł w pioruny. Zrobiłam zupę warzywną,zaciągnęłam ją i nie mogłam wytrzymać.Zapach mnie tak zaczął drażnić,że musiałam ją wylać i zakończyłam wspaniałym pawiem na koniec.Mąż akurat wszedł z pracy,zobaczył mnie w pełnej krasie w akcji...i zaczął się śmiać i cieszyć,że może coś jest na rzeczy.On się śmiał,ja rzygałam,świat jest piękny :O Kurtyna w dół,dziękuję :)
    Ty rzygasz, ja mam wrażliwe sutki jak nigdy dotąd. Faktycznie świat jest piękny :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 23 października 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to ja rowniez do tego pieknego swiata dolaczam :) u mnie bol piersi i cala reszta ale to pewnie zespol napiecia przed @ acz kolwiek nigdy tak nie mialam :D

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 23 października 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czizysss ale się rozpisałyście :):):)
    witam nowe twarze :)

    a jak już mowa o jedzeniu, to ja od dwóch dni śledzie, śledzie, śledzie i czekolada :) u mnie fakt faktem to standard, ale juz któryś miesiąc z rzędu zauważam, że tuz po owu potrzebuję śledzi (solonych) i słodyczy :):):)

    Margotka87 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 23 października 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo ja tez pochlania dziwne rzeczy zawsze przed @ :) taki standard :D

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 23 października 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie Margotku to bez znaczenia, czy przed, czy po @ zawsze robię dziwne mieszanki :) swego czasu jadłam kiszone ogórki z bitą śmietaną, i najlepsze, że nie miałam po tym sraczki :P
    moja mama mówi, że od dziecka miałam takie durne pomysły :) i mało tego, że sama takie cuda jadłam to potrafiłam tez na działkach zrobić koleżankom sałatkę z trawy, mleczu, niedojrzałych pomidorów, doprawić piaskiem i wodą z hydrantu, a dzieci to jadły :):):) zdolna bestia od zawsze :):):)

    Margotka87 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 23 października 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed @ potrzebuję wszystkiego do jedzenia. Co tylko jest w zasięgu mojego wzroku jest dla mnie kuszące. Niekiedy bywa też tak, że np. mam na coś ochotę, a jak zacznę to jeść to mam odruchy wymiotne. Wykończą nas te hormony :)

    mungo lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo jestesmy ten sam dzien po owulce hihihi : )

    mungo lubi tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 23 października 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo trzeba bylo do master chefa isc :D jak bys im taka salatke zaserwowala to ho ho :D final murowany :)

    mungo lubi tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 23 października 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaa. W Masterchefie lubią takie dziwne akcje :)

    Margotka87 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,hej0dash2.gif0suicide.gif58icon_salut.gif

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 23 października 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu hej hej :*

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej,hej0dash2.gif0suicide.gif58icon_salut.gif
    co to za minki ??

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 23 października 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie dzis wszytsko boli od samego rana :) albo taka pogoda albo @ sie zbliza :) chociaz licze na cud :D moze wredota adresy pomylui :D

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe, śmiałam się z Anitki objawów i patrzcie, teraz tak mnie napierdziela brzuch że musze chodzić co 5 min do łazienki ( nie mówie o wymiotach) :D

    Teraz się z tego śmieje ale jak sobie pomyślałam że skoro jednego dnia bolały mnie dwa jajniki to też boję się pomyśleć co by to było jakbym doczekała się bliźniaków.

    Plumb80 lubi tę wiadomość

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ