X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje
Odpowiedz

styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2016, 10:04

    Emiśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jutro robię bete i się okaże,co i jak. Także jutro napisze,jakie wieści.

    odrobinacheci lubi tę wiadomość

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatem czekamy z niecierpliwością :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak ! tylko szkoda że tyle trzeba czekać :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kasienka236 Przyjaciółka
    Postów: 116 33

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny .Ja do Was z pytaniem dziś mój termin @ jednak nie ma jej i żadnych objawów żeby miała nadejść jednak zrobiłam 2 testy i negatywne :/ nie wiem co o tym myśleć... cykle mam regularne

    kasienka236
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka czasem dzien czy dwa moze sie spoznic jakby co to za 2-3 dni mozesz powtorzyc test.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ogromna prosba mozecie polubic?z gory wielkie dzieki!
    https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/2-prawidlowych-plemnikow-czy-nie-ma-szans-na-poprawe,5800.html

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wpisz mi @

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam z wojaży,
    chciałabym Wam życzyć radości i jeszcze raz radości i aby Nowy Rok każda z nas tutaj przywitała z nową twarzyszką :)
    http://zapodaj.net/0e3ec7a1df3e9.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2015, 20:56

    Mordeczka lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam za Was kciuki <3 mini-graphics-baby-108955.gif

    Helen, potforzasta lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen bardzo ladny awatar:)

    Helen lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Malina_88 Autorytet
    Postów: 257 376

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie możecie zerknąć na mój wykres... Owulki nie było- zawsze miałam 12-13 dzień i dzień wcześniej testy ovu pozytywne. A ta temka mnie po prostu dziwi... W cyklu bezowulacyjnym też tak skacze?
    A że w sumie pierwszy cykl mierzę codziennie to nie mam porównania... Wiem tylko, że po owulacji miałam podobną temkę bo czasami mierzyłam kontrolnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 18:38

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ovuf wyznaczylo ci owulacje. Moze mialas wadliwe testy owu i nie wychodzily pozytywne albo nie wylapalas skoku na owu.

    Malina_88 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta ma rację of wyznaczył owulke

    Malina_88 lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy nie zawsze i nie kazdemu wylapia owulacje.

    Malina_88 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Malina_88 Autorytet
    Postów: 257 376

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh ja ten cykl i tak spisałam na stracony zobaczymy co dalej będzie się działo;) może to i dobrze bynajmniej <3 było kiedy chcieliśmy a nie że ja myslałam, że teraz byłby najlepszy czas ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta ujemna,tak wiec czekam do soboty na @ i zaczynamy. Plan na ten cykl jest. Badania będą robione,także będę wiedziała jak moje hormony.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii przykro mi ale bedzie nastepny cykl i nowe szanse.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkie "staraczki" na 2015 serdecznie :) niestety w 2014 pomimo 8 m-cy starań nie udało mi się zajść w ciążę. Mieszkam za granicą i będąc teraz w Pl udałam się tym razem do mojego ulubionego ginekologa (uciekl z przychodni i zajmuje sie teraz tylko i wylacznie nieplodnoscia) , wczesniej chodzilam do kogos innego. Wyniki TSH po 3 miesiacach brania Euthyrox 25 znacznie spadły z 3,75 na 2,29, wyniki mojego męża bardzo dobre, zrobił mi usg- okazało się , że mialam 2 owulacje w tym miesiacu ( 2 pecherzyki z jednego jajnika, jeden pecherzyk z drugiego), badanie na rezerwę jajników- mam bardzo dobrą, ogólnie wyniki bardzo dobre a ja dalej nie mogę zajść. Przepisal mi Duphaston , ktory mam brać od 16-25 dc, i polecil pić Inofolik 2 saszetki dziennie- co do tego, niekoniecznie wiem na co on ma mi pomóc , nie wspominając , że jest mega drogi i zalecił zrobienie badania na niedrożność jajowodów. Zaczynam tracić nadzieję :( zaczyna się 9 cykl starań :(

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stiffi wrote:
    witam wszystkie "staraczki" na 2015 serdecznie :) niestety w 2014 pomimo 8 m-cy starań nie udało mi się zajść w ciążę. Mieszkam za granicą i będąc teraz w Pl udałam się tym razem do mojego ulubionego ginekologa (uciekl z przychodni i zajmuje sie teraz tylko i wylacznie nieplodnoscia) , wczesniej chodzilam do kogos innego. Wyniki TSH po 3 miesiacach brania Euthyrox 25 znacznie spadły z 3,75 na 2,29, wyniki mojego męża bardzo dobre, zrobił mi usg- okazało się , że mialam 2 owulacje w tym miesiacu ( 2 pecherzyki z jednego jajnika, jeden pecherzyk z drugiego), badanie na rezerwę jajników- mam bardzo dobrą, ogólnie wyniki bardzo dobre a ja dalej nie mogę zajść. Przepisal mi Duphaston , ktory mam brać od 16-25 dc, i polecil pić Inofolik 2 saszetki dziennie- co do tego, niekoniecznie wiem na co on ma mi pomóc , nie wspominając , że jest mega drogi i zalecił zrobienie badania na niedrożność jajowodów. Zaczynam tracić nadzieję :( zaczyna się 9 cykl starań :(
    Stiffi, nie trac nadziei. Ja tez biorę duphaston, miałam robiona drożność jajowodow-oba drozne, TSH podskoczylo dlatego tez będę brać ten lek co Ty. Badanie amh zrobione-czekam na wyniki, a w tym cyklu jeszcze dodatkowo badanie FSH i LH . również chodze do gin specjalisty od niepłodności. A inofolic pije tez bo czytalam ze wielu dziewczyna pomogło. Musisz nie załamywać się, może pomysł o modlitwie bo ona mi pomaga,wycisza mnie.

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ