Forum Starając się - ogólne styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje
Odpowiedz

styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    Brtiii86 z tego co widze na Twoim wykresie bierzesz CLO na styumulacje owulacji :) to dobrze, z tym lekiem + z duphastonem masz duzo wieksze szanse :)
    A jak u Ciebie z owulacja i wzrostem pęcherzyków? Oj tak mam nadzieje ze w końcu się uda. Nam wszystkim tego życzę:)

• Zoey Debiutantka

Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! Wiem,że to nie miejsce na takie wpisy ale mam do odsprzedania żel ułatwiajacy poczecie Conceive pojemnosc 75 ml
    http://www.conceiveplus.pl
    Kupiłam za okolo 68 zł ale odpsrzedam za 45 zl.Nie był uzyty ani razu bo doslownie dzien po jeho kupieniu zobaczylam II kreseczki na tescie :) Jesli ktoras byłaby zainteresowana to piszcie moj email to [email protected] w temacie mozecie napisac "zel" zebym przydpadkiem nie usunela Waszego maila.Pozdrawiam

• Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    A jak u Ciebie z owulacja i wzrostem pęcherzyków? Oj tak mam nadzieje ze w końcu się uda. Nam wszystkim tego życzę:)

nie miałam jeszcze monitoringu, mój lekarz się nie spieszy, najpierw kazał mi brać duphaston przez 3 cykle na niedobór progesteronu, a jesli to nic nie da to mam miec monitoring i ewentualnie CLO.. :) trochę jestem niecierpliwa i już teraz zaczęłabym brać CLO, ale musze się uzbroić w cierpliwość dla dobra sprawy :)

JEZU,DZIĘKUJĘ ZA TEN CUD! <3

gann3e3kucyr1xfk.png

w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia spokojnie. Musisz po prostu mieć jeden cykl monitorowany,zeby gin sprawdził czy Twoje pęcherzyki rosną i czy jest owu. A mialas robione jakieś badania hormonalne, drożność jajowodów. Jeśli nie to może warto by było zrobić je zeby wiedzieć jakie podjąć leczenie

• Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Aleksia spokojnie. Musisz po prostu mieć jeden cykl monitorowany,zeby gin sprawdził czy Twoje pęcherzyki rosną i czy jest owu. A mialas robione jakieś badania hormonalne, drożność jajowodów. Jeśli nie to może warto by było zrobić je zeby wiedzieć jakie podjąć leczenie

Tylko te podstawowe badania miałam robione. LH i FSH mam w granicach normy ale ich stosunek jest nieco powyżej 2. Niby to wskazuje na PCO ale badanie USG na to nie wskazuje, ponad to w czasie laparoskopii mialam robione badanie i obserwację jajników i wyglądaja dobrze. Wszystkie pozostałe hormony mam też w normie. Jedynie progesteron dużo za niski. To skłania moją lekarkę do duphastonu narazie, bez stymulowania owulacji :)

JEZU,DZIĘKUJĘ ZA TEN CUD! <3

gann3e3kucyr1xfk.png

w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie porobilam wszystkie badania hormonow. Czekam na wyniki. W następny pon mam monitoring i jestem ciekawa co tam będzie. Na pewno będę musiała brać lek na tarczycę, bo mam w normie ale dla starających się powinno być poniżej 2.

• potforzasta Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej a miala ktoras z was tak ze 2 kreska sie pojawila tzn taki cien a potem zniknela? Bo nie wiem czy powtarzac test czy nie. Mialam zdjecie ale glupia usunelam.

Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • odrobinacheci Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta zrób jutro z rana, może faktycznie coś zaskoczyło <3

potforzasta lubi tę wiadomość

Udało się w 23CSPP <3 Córka/ Elena <3
    eLYHp2.pngmUTmp1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potfotrzasta powtorz jutro test. A po jakim czasie zniknęła ta kreska? Po godzinie czy krócej?

• potforzasta Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem po jakim bo poszlam do babci i 2 godziny tam bylam a jak wrocilam to jej nie bylo. Zrobie test ale najwczesniej we czwartek bo nie mam w domu a dopiero we srode bede miala mozliwosc kuoic.

• Helen Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 18:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Tylko 2 testy negatywne poki co wiec watpie.
    testy z czasem bledną i wysychają, więc twoja IIkreska mogła zaniknąć, zależy od testu.
    Powtórz z rana nowy test, kciukam za porządne II krechy :) :) :)

feegu6l.png
  • Helen Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 18:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Nie wiem po jakim bo poszlam do babci i 2 godziny tam bylam a jak wrocilam to jej nie bylo. Zrobie test ale najwczesniej we czwartek bo nie mam w domu a dopiero we srode bede miala mozliwosc kuoic.
    to poczekamy do środy, trochę nas potrzymasz w niepewności ;)

feegu6l.png
  • potforzasta Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen do czwartku we srode dopiero kupie :) sama siebie trzymam w niepewnosci chociaz sadze ze jednak wadliwy test.

• Fatim Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta kciukam, rozkrec ten watek :) to twoj szkrab na avatarze?

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • potforzasta Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj chrzesniak Patryk ja swoich dzieci nie mam. Ale chyba @ idzie bo cycusie zaczynaja bolec

• Martoszka Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj 17dc, a od 2 dni sutki bolą. Zawsze bolały tak 2-3 dni przed okresem, a teraz 12 dni? Chyba coś się przestawiło, tylko ciekawe czemu, bo nic nie zmieniałam z leków, ani w życiu:(

Helen lubi tę wiadomość

28 lat, 2 Aniołki, długa walka i jest ❤️hyq6qz4.png
  • Fatim Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny maluch, moj chrzesniak juz sporo starszy ;)

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Sylwusia100 Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwóch chrzesniakow siedem lat a drugi rok i dziesięć miesięcy. Oj ten starszy na wszystko zna odpowiedź a nauczyciela w szkole to ciągle o wszystko pyta :-) oj te dzieciaki słodkie są.

Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • potforzasta Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam 2 chrzesniakow a 2 to raczej bede miala 1 lutego chrzest. Moja starsza ma 6 lat a ten jest malusi 21 stycznia bedzie mial 2 miesiace.

• Helen Autorytet

Wysłany: 13 stycznia 2015, 00:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Moj chrzesniak Patryk ja swoich dzieci nie mam. Ale chyba @ idzie bo cycusie zaczynaja bolec
    Cycusie też bolą na takiego bobaska ;)

feegu6l.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego