X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje
Odpowiedz

styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    Brtiii86 z tego co widze na Twoim wykresie bierzesz CLO na styumulacje owulacji :) to dobrze, z tym lekiem + z duphastonem masz duzo wieksze szanse :)
    A jak u Ciebie z owulacja i wzrostem pęcherzyków? Oj tak mam nadzieje ze w końcu się uda. Nam wszystkim tego życzę:)

  • Zoey Debiutantka
    Postów: 7 15

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! Wiem,że to nie miejsce na takie wpisy ale mam do odsprzedania żel ułatwiajacy poczecie Conceive pojemnosc 75 ml
    http://www.conceiveplus.pl
    Kupiłam za okolo 68 zł ale odpsrzedam za 45 zl.Nie był uzyty ani razu bo doslownie dzien po jeho kupieniu zobaczylam II kreseczki na tescie :) Jesli ktoras byłaby zainteresowana to piszcie moj email to [email protected] w temacie mozecie napisac "zel" zebym przydpadkiem nie usunela Waszego maila.Pozdrawiam

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    A jak u Ciebie z owulacja i wzrostem pęcherzyków? Oj tak mam nadzieje ze w końcu się uda. Nam wszystkim tego życzę:)


    nie miałam jeszcze monitoringu, mój lekarz się nie spieszy, najpierw kazał mi brać duphaston przez 3 cykle na niedobór progesteronu, a jesli to nic nie da to mam miec monitoring i ewentualnie CLO.. :) trochę jestem niecierpliwa i już teraz zaczęłabym brać CLO, ale musze się uzbroić w cierpliwość dla dobra sprawy :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia spokojnie. Musisz po prostu mieć jeden cykl monitorowany,zeby gin sprawdził czy Twoje pęcherzyki rosną i czy jest owu. A mialas robione jakieś badania hormonalne, drożność jajowodów. Jeśli nie to może warto by było zrobić je zeby wiedzieć jakie podjąć leczenie

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Aleksia spokojnie. Musisz po prostu mieć jeden cykl monitorowany,zeby gin sprawdził czy Twoje pęcherzyki rosną i czy jest owu. A mialas robione jakieś badania hormonalne, drożność jajowodów. Jeśli nie to może warto by było zrobić je zeby wiedzieć jakie podjąć leczenie

    Tylko te podstawowe badania miałam robione. LH i FSH mam w granicach normy ale ich stosunek jest nieco powyżej 2. Niby to wskazuje na PCO ale badanie USG na to nie wskazuje, ponad to w czasie laparoskopii mialam robione badanie i obserwację jajników i wyglądaja dobrze. Wszystkie pozostałe hormony mam też w normie. Jedynie progesteron dużo za niski. To skłania moją lekarkę do duphastonu narazie, bez stymulowania owulacji :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie porobilam wszystkie badania hormonow. Czekam na wyniki. W następny pon mam monitoring i jestem ciekawa co tam będzie. Na pewno będę musiała brać lek na tarczycę, bo mam w normie ale dla starających się powinno być poniżej 2.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej a miala ktoras z was tak ze 2 kreska sie pojawila tzn taki cien a potem zniknela? Bo nie wiem czy powtarzac test czy nie. Mialam zdjecie ale glupia usunelam.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta zrób jutro z rana, może faktycznie coś zaskoczyło <3

    potforzasta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potfotrzasta powtorz jutro test. A po jakim czasie zniknęła ta kreska? Po godzinie czy krócej?

    potforzasta lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem po jakim bo poszlam do babci i 2 godziny tam bylam a jak wrocilam to jej nie bylo. Zrobie test ale najwczesniej we czwartek bo nie mam w domu a dopiero we srode bede miala mozliwosc kuoic.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Tylko 2 testy negatywne poki co wiec watpie.
    testy z czasem bledną i wysychają, więc twoja IIkreska mogła zaniknąć, zależy od testu.
    Powtórz z rana nowy test, kciukam za porządne II krechy :) :) :)

    potforzasta lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Nie wiem po jakim bo poszlam do babci i 2 godziny tam bylam a jak wrocilam to jej nie bylo. Zrobie test ale najwczesniej we czwartek bo nie mam w domu a dopiero we srode bede miala mozliwosc kuoic.
    to poczekamy do środy, trochę nas potrzymasz w niepewności ;)

    feegu6l.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen do czwartku we srode dopiero kupie :) sama siebie trzymam w niepewnosci chociaz sadze ze jednak wadliwy test.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta kciukam, rozkrec ten watek :) to twoj szkrab na avatarze?

    potforzasta lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj chrzesniak Patryk ja swoich dzieci nie mam. Ale chyba @ idzie bo cycusie zaczynaja bolec

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj 17dc, a od 2 dni sutki bolą. Zawsze bolały tak 2-3 dni przed okresem, a teraz 12 dni? Chyba coś się przestawiło, tylko ciekawe czemu, bo nic nie zmieniałam z leków, ani w życiu:(

    Helen lubi tę wiadomość

    M&M
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny maluch, moj chrzesniak juz sporo starszy ;)

    potforzasta lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwóch chrzesniakow siedem lat a drugi rok i dziesięć miesięcy. Oj ten starszy na wszystko zna odpowiedź a nauczyciela w szkole to ciągle o wszystko pyta :-) oj te dzieciaki słodkie są.

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam 2 chrzesniakow a 2 to raczej bede miala 1 lutego chrzest. Moja starsza ma 6 lat a ten jest malusi 21 stycznia bedzie mial 2 miesiace.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Moj chrzesniak Patryk ja swoich dzieci nie mam. Ale chyba @ idzie bo cycusie zaczynaja bolec
    Cycusie też bolą na takiego bobaska ;)

    feegu6l.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ