X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan wrote:
    Kania u nas priorytet to autyzm Miska, ale komórki macierzyste są lekiem na wiele schorzeń, w tym niektóre nowotwory. Więc warto.
    Podobno nie jest to tanie, przechowywanie itp.

  • Ania :) Przyjaciółka
    Postów: 69 67

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kania85 wrote:
    Aniu kochana!wiek nie ma znaczenia,ja mam 31 lat i nie tracę wiary,dużo dziewczyn tutaj jest w podobnym wieku i się starają!Ba! moja klientka ostatnio wypaliła że jest w ciąży a ma 42 lata! zaszła od razu po odstawieniu dropsów w 1szą ciążę:-D także uszy do góry maleńka!
    jeżeli jest ci źle to po malutku zacznij robić poziomy hormonów a męża namów na badanie spermy(niech też coś da z siebie)to podniesie twój komfort psychiczny bo będziesz czuła że pomału idziesz do przodu

    Kochana pierwsze od czego zaczelismy to badania Męża, bo mój gin powiedział "co się bedziesz truć, niech się stary zbada" i wyszło, że u Niego jest ok. To ze mną jest coś nie tak :( kara za to, że tyle czasu zwlekalam, że Jeszcze nie teraz, że jeszcze nie czas.. :( nie wiem też czym to jest spowodowane, ale od wczoraj kreci mi się w głowie.. A mój dół psychiczny sięga dna najglebszego jeziora.. :(

    Ania
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan wrote:
    Kania u nas priorytet to autyzm Miska, ale komórki macierzyste są lekiem na wiele schorzeń, w tym niektóre nowotwory. Więc warto.

    ile to kosztuje??


    spioch, niestety ja nie pomogę nigdy testów nie robię

  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Rozgoscilam sie, ale to tez mnie stresuje, bo wlasnie jednej zarodek przestal sie rozwijac. Nie wiem jak ja przetrwam ten najtrudniejszy czas ;)

    Musisz poprostu wyluzować i wierzyć że wszystko będzie dobrze. W sumie przez całą ciążę jest ciężki czas, na początku zdarzają się puste pęcherzyki, zatrzymanie serduszka, później poronienia, przedwczesne porody, na koniec będziesz wsluchiwala się i liczyla ruchy maleństwa ;) ale nie można całą ciążę martwić sie, to piękny czas w Twoim życiu, możliwe że najpiękniejszy, czerp i korzystaj z niego jak najwięcej bo to już nie wróci. Nawet w drugiej ciąży będzie inaczej bo będziesz już miała starszaka w domu i nie będziesz mogła tak się skupić na sobie. Tak więc śpij ile wlezie, spełniaj zachcianki i bzykajcie się do woli póki dzieci nie przeszkadzają ;) no chyba że lekarz zabrania ;)
    I mówię to ja leżąca w szpitalu w pierwszej ciąży 6msc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2017, 15:24

    Lady Savage, evve lubią tę wiadomość

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pobranie ok 600 zł i przechowywanie chyba około 3 tys za 10 lat. Nie jest tanie, ale ja nie mam wyboru. O ile wogole uda mi się zajść w ciążę i urodzić.

    marciaa lubi tę wiadomość

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Ania :) Przyjaciółka
    Postów: 69 67

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kania85 wrote:
    Aniu kochana!wiek nie ma znaczenia,ja mam 31 lat i nie tracę wiary,dużo dziewczyn tutaj jest w podobnym wieku i się starają!Ba! moja klientka ostatnio wypaliła że jest w ciąży a ma 42 lata! zaszła od razu po odstawieniu dropsów w 1szą ciążę:-D także uszy do góry maleńka!
    jeżeli jest ci źle to po malutku zacznij robić poziomy hormonów a męża namów na badanie spermy(niech też coś da z siebie)to podniesie twój komfort psychiczny bo będziesz czuła że pomału idziesz do przodu

    Kochana pierwsze od czego zaczelismy to badania Męża, bo mój gin powiedział "co się bedziesz truć, niech się stary zbada" i wyszło, że u Niego jest ok. To ze mną jest coś nie tak :( kara za to, że tyle czasu zwlekalam, że Jeszcze nie teraz, że jeszcze nie czas.. :( nie wiem też czym to jest spowodowane, ale od wczoraj kreci mi się w głowie.. A mój dół psychiczny sięga dna najglebszego jeziora.. :( staram się skupic na pracy, żeby nie myslec, ale jest ciężko.

    Ania
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan wrote:
    Pobranie ok 600 zł i przechowywanie chyba około 3 tys za 10 lat. Nie jest tanie, ale ja nie mam wyboru. O ile wogole uda mi się zajść w ciążę i urodzić.

    to jeszcze nie taka tragedia 300zł/rok a w sumie warto

    kania85 lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania :) wrote:
    Kochana pierwsze od czego zaczelismy to badania Męża, bo mój gin powiedział "co się bedziesz truć, niech się stary zbada" i wyszło, że u Niego jest ok. To ze mną jest coś nie tak :( kara za to, że tyle czasu zwlekalam, że Jeszcze nie teraz, że jeszcze nie czas.. :( nie wiem też czym to jest spowodowane, ale od wczoraj kreci mi się w głowie.. A mój dół psychiczny sięga dna najglebszego jeziora.. :( staram się skupic na pracy, żeby nie myslec, ale jest ciężko.

    Nie wiń siebie, ani że to jakaś kara :**
    ja np. jestem młoda, nie zwlekam a i tak jak widać efektów brak póki co.
    To nie ma reguły :**

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan wrote:
    Pobranie ok 600 zł i przechowywanie chyba około 3 tys za 10 lat. Nie jest tanie, ale ja nie mam wyboru. O ile wogole uda mi się zajść w ciążę i urodzić.
    Gdzie tak tanio?

    Lady, u nas niewiele więcej sexu ;) Nie ma czasu ani sił.

    L rozwalił nasze drugie auto. Źle podłączył kable do ładowania akumulatora i coś spalił, scholowaliśmy je do warsztatu i teraz czekamy, co się stało i ile to będzie kosztować. Mnie się ze stresu ręce aż trzęsą. :(

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan wrote:
    Pobranie ok 600 zł i przechowywanie chyba około 3 tys za 10 lat. Nie jest tanie, ale ja nie mam wyboru. O ile wogole uda mi się zajść w ciążę i urodzić.


    Troszke więcej

    https://www.pbkm.pl/oferta/cennik/cennik-standardowy

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Lublinie tylko nie pamiętam jakie laboratorium. Ale gdybyś była zainteresowana to dowiem się.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pierwsze właśnie słyszę, żeby tak tanio było. Lepiej się swam dowiedz poważnie za co płacisz, bo się okaże, że zapłacisz, a g będziesz mogła skorzystać. Myśmy się nie zdecydowali w końcu, bo po prostu za drogo to wychodziło.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś znaczny spadek temp. i od rana plamienie, a teraz @ się rozkręca więc po raz kolejny żegnam się z nadzieją :-(

    Moje starania zbliżają się do końca.

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Kesjaa Ekspertka
    Postów: 189 310

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj sprawdzić przyrost bety. Minęło 72h.
    W pt 12dpo - 84
    Dzisiaj 15dpo - 762 :)

    Lady Savage, kaka470, spioch, Kimmy, Annie1981, anciaa, agawera, Gosia1989, dobuska, Lola83, kania85, marciaa, Migracja, wszamanka, insulinka, Fruska, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    Udało się w 10cs!
    15.02 - <3 <3 serduszka. Zostańcie z nami :* :*
    hrqo3e3kq9emfgid.png
    Prawdopodobnie 2 dziewczynki - Kornelia i Alicja
    Ciąża jednokosmówkowa jednoowodniowa
  • Kesjaa Ekspertka
    Postów: 189 310

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tule wszystkie które dostały @. :* luty będziesz wasz. Walentynki zapewne okażą się równie owocne co święta :)

    spioch, Kimmy, Gosia1989 lubią tę wiadomość

    Udało się w 10cs!
    15.02 - <3 <3 serduszka. Zostańcie z nami :* :*
    hrqo3e3kq9emfgid.png
    Prawdopodobnie 2 dziewczynki - Kornelia i Alicja
    Ciąża jednokosmówkowa jednoowodniowa
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaaa wrote:
    Musisz poprostu wyluzować i wierzyć że wszystko będzie dobrze. W sumie przez całą ciążę jest ciężki czas, na początku zdarzają się puste pęcherzyki, zatrzymanie serduszka, później poronienia, przedwczesne porody, na koniec będziesz wsluchiwala się i liczyla ruchy maleństwa ;) ale nie można całą ciążę martwić sie, to piękny czas w Twoim życiu, możliwe że najpiękniejszy, czerp i korzystaj z niego jak najwięcej bo to już nie wróci. Nawet w drugiej ciąży będzie inaczej bo będziesz już miała starszaka w domu i nie będziesz mogła tak się skupić na sobie. Tak więc śpij ile wlezie, spełniaj zachcianki i bzykajcie się do woli póki dzieci nie przeszkadzają ;) no chyba że lekarz zabrania ;)
    I mówię to ja leżąca w szpitalu w pierwszej ciąży 6msc
    Oj tak i pp ciazy tez sie czlowien no. Stop stresuje :( o wszystko, ja pamietam luczenie tyg, jak to powiedziala jedna z wrzesniowek w ciazy to zycie od wizyty do wizyty. Ten strach potem z porodem by bylo esio ok, by przezyla, a potem dziewczyna na forum pisalam ze wolalabym byc kangurzyca i moc w chwili niebexpieczenstwz, choroby, moc zuzie do brzucha na powrot wlozyc

    Annie1981, Pchelkaaa lubią tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś powinnam dostać @, ale nie mam. Mam natomiast jakiś śluz. Dziś rano robiłam test, ale wyszedł negatywny. Jutro chyba powtórzę jak nie nadejdzie @.
    Cały czas mam nadzieje. Zaraz oszaleje.

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NAdia nie rezygnujcie tylko kochajcie sie bez zabezpieczenia i befzie fasolek, uda sie. Ten rol bedzie wasz!

    Nadia83 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie racje, zle przeczytalam. Pobranie i transport to 2000 i 3800 przechowywanie przez 10 lat. Ale musze to zrobic bo od tego zależy jego przyszłość.

    kania85 lubi tę wiadomość

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcialam zuzi komorki macierzyste oddac komus innemu, nas nie stac, ale komus innemu zycie uratuja, ale jak zaczelam rodzic i potrm cieszyc sie corka zapomnialam o calym swiecie, a potem bylo po ptokach

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ