X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Mała_Mii Autorytet
    Postów: 2028 779

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiSia :) wrote:
    No oczywiście że jest druga kreska i to wcale nie taka blada!! Gratuluję ;)

    Ps. Ja ujrzałam dzisiaj taka sama, wczoraj była jaśniejsza także Twoja jutro będzie z pewnością dużo ciemniejsza :) I w dodatku na tym samym teście :D
    Ehh dziękuje ;)) ❤️ Staram się aż tak póki co nie cieszyc ale jednak jak inaczej można ?? Trzeba być dobrej myśli bo jakże inaczej . Podniosłas mnie bardzo na duchu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2018, 16:41

    MiSia :) lubi tę wiadomość

    74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać coś dziewczyny?
    https://naforum.zapodaj.net/a569e002cbba.jpg.html

    pumka1990 lubi tę wiadomość

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    Widać coś dziewczyny?
    https://naforum.zapodaj.net/a569e002cbba.jpg.html
    Ja tam krechę widzę :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4113 1745

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.

    Przede wszystkim gratuluję za fasolowanym dziewczynom :* i trzymam kciuki za każdą z Was :)

    Nie które dziewczyny pewnie mnie pamiętają z poprzednich wątków testowych :) (musiałam zniknąć na chwilę, odpocząć-ale jesteście uzależniające i Was podczytuję) U mnie sprawa wygląda tak że po świętach byliśmy w Anglii u szwagra. I akurat miałam mieć dni płodne, <3 co dwa dni :) akurat super bo mąż pracuje w delegacji i rzadko mamy możliwość serduszkowania tak często. :) Przyszedł termin @ , @ nie ma, więc chwyciłam za test-negatyw, po 3 dniach, w dniu urodzin-kolejny test-negatyw, dosyć później niż zwykle zaczęło mnie pobolewać jak na @, mówię sobie poczekam ąż dostanę i pójdę do gin i poproszę o skierowanie na HSG tak jak się z lekarką umówiłam, tylko tak tknęło mnie zmierzyłam temperaturę pod pachą i mam 37,1 a gdzieś tydzień temu miałam gorączkę, nie wiem co o tym myśleć, pewnie podróż przesunęła @ i niestety pewnie był to cykl bezowulacyjny, jutro rano zmierzę temp. Powiedzcie mi jaka temp jest w drugiej fazie i co o tym sądzicie? NIe chce się nakręcać ale może owu się przesunęła? sama nie wiem dziewczyny :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test zrobiłam teraz przed 17... Wczoraj po <3 różowe plamienie. Jestem na dupku. Wczoraj nawet cienia nie było. Dziś 12 dpo

  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    Widać coś dziewczyny?
    https://naforum.zapodaj.net/a569e002cbba.jpg.html
    ja widzę II kreski

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • Mała_Mii Autorytet
    Postów: 2028 779

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    Widać coś dziewczyny?
    https://naforum.zapodaj.net/a569e002cbba.jpg.html
    Ja mam ten sam problem ale jestem dobrej myśli ;)) a i u Ciebie widzę dwie ;)jesteś jeszcze przed @? Bo ja mam z 2 dni jeszcze może 3 ;p

    74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    Widać coś dziewczyny?
    https://naforum.zapodaj.net/a569e002cbba.jpg.html
    Jest kreska,słaba ale jest.

    ignite
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy na usg genetycznym przeziernosc karkowa oki,kość nosowa obecna wszsytko idealnie i mimo tego zrobiliśmy test pappa wyniki są u ginekologa w następna środę się dowiemy.Na początku obiecałam sobie , ze jak usg będzie oki to nic nie robimy, ale moja gin powiedziała, ze miała kilka takich przypadków gdzie wszystko było dobrze usg idealne kość nosowa obecna i przeziernosc karkowa oki a mimo tego dziecko urodziło się z ZD sam obraz usg za dużo nam nie powie i ona zawsze kieruje na pappa nawet nawet młode dziewczyny.Co mnie tez zdziwiło bo o tym nie wiedziałam gdyby okazało się, ze dziecko ma poważna wadę a nie było testu pappa czy nifty to wtedy takiej ciąży nie można przerwać oczywisice zakładając , ze po amniopunkcji dziecko jest faktycznie chore bo z tymi testami różnie bywa

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Hej dziewczyny.

    Przede wszystkim gratuluję za fasolowanym dziewczynom :* i trzymam kciuki za każdą z Was :)

    Nie które dziewczyny pewnie mnie pamiętają z poprzednich wątków testowych :) (musiałam zniknąć na chwilę, odpocząć-ale jesteście uzależniające i Was podczytuję) U mnie sprawa wygląda tak że po świętach byliśmy w Anglii u szwagra. I akurat miałam mieć dni płodne, <3 co dwa dni :) akurat super bo mąż pracuje w delegacji i rzadko mamy możliwość serduszkowania tak często. :) Przyszedł termin @ , @ nie ma, więc chwyciłam za test-negatyw, po 3 dniach, w dniu urodzin-kolejny test-negatyw, dosyć później niż zwykle zaczęło mnie pobolewać jak na @, mówię sobie poczekam ąż dostanę i pójdę do gin i poproszę o skierowanie na HSG tak jak się z lekarką umówiłam, tylko tak tknęło mnie zmierzyłam temperaturę pod pachą i mam 37,1 a gdzieś tydzień temu miałam gorączkę, nie wiem co o tym myśleć, pewnie podróż przesunęła @ i niestety pewnie był to cykl bezowulacyjny, jutro rano zmierzę temp. Powiedzcie mi jaka temp jest w drugiej fazie i co o tym sądzicie? NIe chce się nakręcać ale może owu się przesunęła? sama nie wiem dziewczyny :)
    Ja pamietam :)) dobrze Cie ,,widzieć" trzymam kciuki kochana, żeby ten reset to było to :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    Widać coś dziewczyny?
    https://naforum.zapodaj.net/a569e002cbba.jpg.html

    Coś tam się czai :-)

    Robiłaś z porannego moczu? Który dpo?

    Ja bym powtórzyła rano.

    EDIT:
    Teraz doczytałam ;-) jak na test robiony na 17 to zapowiada się nieźle :-) koniecznie go powtórzył rano lub leć na betę. Trzymam kciuki!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2018, 18:20

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    Test zrobiłam teraz przed 17... Wczoraj po <3 różowe plamienie. Jestem na dupku. Wczoraj nawet cienia nie było. Dziś 12 dpo

    Jest kreseczka, ale zrób jutro z porannego moczu:)

    Ja mam dzisiaj okropny humor, dzieciaki w pracy były jakieś niegrzeczne, a ja po prostu padam na twarz. Położyłam się na chwilę, ale boję się, że zasnę, a potem będę się męczyć w nocy :( więc jakoś już dotrwam do wieczora. U mnie nadal nie ma @, tempka spadła z 37.06 do 36.95, jutro znowu testuję, ale mam przeczucie, że będzie negatyw. Czy możecie mi podpowiedzieć, jakie mogą być przyczyny opóźnienia @? Badania hormonów mam ok, trochę obniżona prolaktyna 3,75 a norma od 3.90 (biorę 1/4 bromka) - czy to może też mieć wpływ? Torbiel (też mi się już zdarzały) czy co jeszcze?

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    My byliśmy na usg genetycznym przeziernosc karkowa oki,kość nosowa obecna wszsytko idealnie i mimo tego zrobiliśmy test pappa wyniki są u ginekologa w następna środę się dowiemy.Na początku obiecałam sobie , ze jak usg będzie oki to nic nie robimy, ale moja gin powiedziała, ze miała kilka takich przypadków gdzie wszystko było dobrze usg idealne kość nosowa obecna i przeziernosc karkowa oki a mimo tego dziecko urodziło się z ZD sam obraz usg za dużo nam nie powie i ona zawsze kieruje na pappa nawet nawet młode dziewczyny.Co mnie tez zdziwiło bo o tym nie wiedziałam gdyby okazało się, ze dziecko ma poważna wadę a nie było testu pappa czy nifty to wtedy takiej ciąży nie można przerwać oczywisice zakładając , ze po amniopunkcji dziecko jest faktycznie chore bo z tymi testami różnie bywa

    Co Cię skłoniło do wykonania testu i w jakiej jest on cenie?

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Hej dziewczyny.

    Przede wszystkim gratuluję za fasolowanym dziewczynom :* i trzymam kciuki za każdą z Was :)

    Nie które dziewczyny pewnie mnie pamiętają z poprzednich wątków testowych :) (musiałam zniknąć na chwilę, odpocząć-ale jesteście uzależniające i Was podczytuję) U mnie sprawa wygląda tak że po świętach byliśmy w Anglii u szwagra. I akurat miałam mieć dni płodne, <3 co dwa dni :) akurat super bo mąż pracuje w delegacji i rzadko mamy możliwość serduszkowania tak często. :) Przyszedł termin @ , @ nie ma, więc chwyciłam za test-negatyw, po 3 dniach, w dniu urodzin-kolejny test-negatyw, dosyć później niż zwykle zaczęło mnie pobolewać jak na @, mówię sobie poczekam ąż dostanę i pójdę do gin i poproszę o skierowanie na HSG tak jak się z lekarką umówiłam, tylko tak tknęło mnie zmierzyłam temperaturę pod pachą i mam 37,1 a gdzieś tydzień temu miałam gorączkę, nie wiem co o tym myśleć, pewnie podróż przesunęła @ i niestety pewnie był to cykl bezowulacyjny, jutro rano zmierzę temp. Powiedzcie mi jaka temp jest w drugiej fazie i co o tym sądzicie? NIe chce się nakręcać ale może owu się przesunęła? sama nie wiem dziewczyny :)
    Hej Mi, no pewnie, że pamiętamy! Fajnie, że wróciłaś. Trzymam kciuki! :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Co Cię skłoniło do wykonania testu i w jakiej jest on cenie?

    Cena to 250-400 i właśnie słyszałam, że duuuużo ginów go zaleca :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Jest kreseczka, ale zrób jutro z porannego moczu:)

    Ja mam dzisiaj okropny humor, dzieciaki w pracy były jakieś niegrzeczne, a ja po prostu padam na twarz. Położyłam się na chwilę, ale boję się, że zasnę, a potem będę się męczyć w nocy :( więc jakoś już dotrwam do wieczora. U mnie nadal nie ma @, tempka spadła z 37.06 do 36.95, jutro znowu testuję, ale mam przeczucie, że będzie negatyw. Czy możecie mi podpowiedzieć, jakie mogą być przyczyny opóźnienia @? Badania hormonów mam ok, trochę obniżona prolaktyna 3,75 a norma od 3.90 (biorę 1/4 bromka) - czy to może też mieć wpływ? Torbiel (też mi się już zdarzały) czy co jeszcze?
    Trzymam nadal kciuki :*

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Jest kreseczka, ale zrób jutro z porannego moczu:)

    Ja mam dzisiaj okropny humor, dzieciaki w pracy były jakieś niegrzeczne, a ja po prostu padam na twarz. Położyłam się na chwilę, ale boję się, że zasnę, a potem będę się męczyć w nocy :( więc jakoś już dotrwam do wieczora. U mnie nadal nie ma @, tempka spadła z 37.06 do 36.95, jutro znowu testuję, ale mam przeczucie, że będzie negatyw. Czy możecie mi podpowiedzieć, jakie mogą być przyczyny opóźnienia @? Badania hormonów mam ok, trochę obniżona prolaktyna 3,75 a norma od 3.90 (biorę 1/4 bromka) - czy to może też mieć wpływ? Torbiel (też mi się już zdarzały) czy co jeszcze?
    Karolcia trzymam mocno kciuki !;*

    LISTA STARACZEK

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Cena to 250-400 i właśnie słyszałam, że duuuużo ginów go zaleca :)

    Dzięki:* a co ten test może wykryć? Nie pisałam Wam wcześniej, ale u mnie w najbliższej rodzinie jest dziecko z poważną wrodzoną wadą genetyczną, nie piszę dokładnej nazwy, bo nie ma w Polsce drugiego takiego dziecka i choroba ta nie ma nawet swojej nazwy. Może też z tego powodu tak długo zwlekałam z ciąża? To jest dziecko z mojej rodziny, ale nigdy wcześniej nie było takich przypadków... rodzice też oczywiście się przebadali - kariotyp i mikromacierze... wyszło, że są całkiem zdrowi. Genetyk powiedział, że po prostu tak się zdarzyło... gdzieś nawet wcześniej niż przy połączeniu komórek. Niestety, na dzień dzisiejszy chłopczyk funkcjonuje źle, a ja cały czas o tym myślę, chociaż staram się być silna. U gina od razu powiedziałam, jak wygląda sytuacja i zalecił, bym rozważyła test NIFTY, więc poczytałam na necie itp. ale NIFTY wykrywa tylko kilkanaście wad, niestety ta u "Nas" jest bardzo rzadka, zresztą dopiero wyszła po urodzeniu dziecka. Ciąża przebiegała prawidłowo. Byliśmy u genetyka, która powiedział, że NIFTY i tak nie wykryje tej wady i że nie mamy się o co martwić. Ale ja mimo wszystko cały czas się tym martwię. Ostatnio, znajoma, która jest z bliźniakami, dowiedziała się na 4G, że jedno z dzieci będzie miało bardzo poważną wadę genetyczną, urodzi się bardzo chore, a też wcześniej w rodzinie się to nie zdarzyło. Zdecydowali, że nie urodzi tego chorego dziecka... Nie mi to oceniać, ale ja nie wiem co bym zrobiła, a siedzi mi to gdzieś z tyłu głowy cały czas... i wiem, co to znaczy wychowywać niepełnosprawne dziecko... trzeba poświęcić całe swoje życie. Może napisałam to trochę chaotycznie, ale może coś mi doradzicie - co byście zrobiły na moim miejscu jeśli uda się już zajść w tą ciążę? Oczywiście chodzi mi o wykonanie dokładniejszych testów itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2018, 18:33

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Jest kreseczka, ale zrób jutro z porannego moczu:)

    Ja mam dzisiaj okropny humor, dzieciaki w pracy były jakieś niegrzeczne, a ja po prostu padam na twarz. Położyłam się na chwilę, ale boję się, że zasnę, a potem będę się męczyć w nocy :( więc jakoś już dotrwam do wieczora. U mnie nadal nie ma @, tempka spadła z 37.06 do 36.95, jutro znowu testuję, ale mam przeczucie, że będzie negatyw. Czy możecie mi podpowiedzieć, jakie mogą być przyczyny opóźnienia @? Badania hormonów mam ok, trochę obniżona prolaktyna 3,75 a norma od 3.90 (biorę 1/4 bromka) - czy to może też mieć wpływ? Torbiel (też mi się już zdarzały) czy co jeszcze?

    Stres, zmiana diety, podróże, cykl bezowulacyjny, mnóstwo czynników może mieć wpływ, raczej nie doszukiwałabym się od razu czegoś złego, szczególnie, że co kilka cykli mamy po prostu z natury cykl bezowulacyjny.

    A najfajniejszą i mam nadzieję, że taka przyczyna opóźnienia ci jutro wyjdzie jest.. ciąża <3 ;-)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia a co ja mam powiedziec, jak moja @ się nie pojawia od 17 dni? :p
    Jakaś masakra, jak to piszę to sama jestem przerażona, ale mam wizytę u ginekologa 23 czy 24 to się dowiem :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ