X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)
Odpowiedz

SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)

Oceń ten wątek:
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbarella, też chyba w tym miesiącu wrzucę na luz, choć powiem, że i teraz o dziwo jestem za spokojna, zazwyczaj przed @ wkurzało mnie wszystko i najczęściej mężowi się obrywało, a teraz cisza :D

    na święta wyjeżdzamy, może celowo zapomnę termometra :D

    Rosax, pierwsze zdjęcia - ale super! ja nigdy nic nie widzę na tych monitorach u lekarza, więc może dopiero jak będzie większa kropka u Ciebie, to zauważę. Ale masz cudne święta! zazdroszczę.

    Barbarella86 lubi tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    Barbarella, też chyba w tym miesiącu wrzucę na luz, choć powiem, że i teraz o dziwo jestem za spokojna, zazwyczaj przed @ wkurzało mnie wszystko i najczęściej mężowi się obrywało, a teraz cisza :D

    na święta wyjeżdzamy, może celowo zapomnę termometra :D

    Rosax, pierwsze zdjęcia - ale super! ja nigdy nic nie widzę na tych monitorach u lekarza, więc może dopiero jak będzie większa kropka u Ciebie, to zauważę. Ale masz cudne święta! zazdroszczę.

    Tej kropki to i ja nawet nie widze ;p lekarz musial mi tlumaczyc co i jak. Najwazniejsze ze potwierdzil ciaze i wykluczyl pozamaciczna. Teraz tylko by ta byla zdrowa! Mikolajek dal kropka niech Mikolaj da mu zdrowie.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    A ja nadal mierze tempke. Bo przynajmniej wiem zw cos sie dzieje. A moj wykres jest naprawde dziwny...

    Twoj cykl cytrynko skonczy sie zielonymi kropkami! ;*

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziekuje za kciuki. Ale ja sie nie nastawiam na nic przynajmniej probuje. Bo potem bedzie placz. Wiec poki co zastanawiam sie co sie stalo ze tempki sie ustabilizowaly. I kiedy ta @ przylezie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie mam doła i pije wino na poprawę humoru :-)
    Ludzilam się że się uda jakiś cud nastanie a tu dupa w dodatku jeszcze się spóźni!
    Zdrówko dziewczyny!
    Trzymam kciuki za pozostałe starajace się =testujace:-)
    Zafasolkowanym gratuluję i zdrówka życzę:-)
    A ja poproszę bicza! :-(
    Zepsułam statystyki:-(

  • Barbarella86 Ekspertka
    Postów: 139 72

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    A ja nadal mierze tempke. Bo przynajmniej wiem zw cos sie dzieje. A moj wykres jest naprawde dziwny...

    Cytrusku, a ja Ci mówię, że niebawem skończysz z mierzeniem temperatury! :) uznasz, że to zbędne przez kolejne 8 miesięcy :) Pod koniec Twój wykres ładnie się wyklarował i pnie się w górę, coś musi być na rzeczy :)

    A teraz coś z trolla, otwieram szufladę, spoglądam na mega wyschnięty test, a tam druga kreska! :D cionrza jak nic! :D

    9d1f89636fffc3ee6ab44a203dc68eee.png

    iv098u693t0qsofz.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baska. Trollu jeden!

    Co do mojego wykresu. Moja teoria jest nastepujaca.
    Ovulka byla. I po niej tempki sie unormowaly. Teraz rosnie mi progesteron wiec i tempki w gore. Za chwile prog bedzie spadal wiec i tempki beda spadac. I na wigilie przyjdzie Ridz co by zepsuc mi swieta.

  • Barbarella86 Ekspertka
    Postów: 139 72

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Baska. Trollu jeden!

    Co do mojego wykresu. Moja teoria jest nastepujaca.
    Ovulka byla. I po niej tempki sie unormowaly. Teraz rosnie mi progesteron wiec i tempki w gore. Za chwile prog bedzie spadal wiec i tempki beda spadac. I na wigilie przyjdzie Ridz co by zepsuc mi swieta.


    Cytrynko! pesymistko jedna! pamiętam Twój wykres z zeszłego cyklu, owula była potwierdzona przez gina i co? tempka nadal była taka nijaka góry i doliny. Jak to wyjaśnisz? no słucham! :):) Ewidentnie jest inaczej niż zeszłego miesiąca, a jak jest inaczej to znaczy, że jest dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2015, 18:31

    9d1f89636fffc3ee6ab44a203dc68eee.png

    iv098u693t0qsofz.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo wtedy lekarz powiedzual ze widzi slad po ovulce. Wiec to tak w ciemno potwierdzenie... Zreszta teraz zaczelam lykac castagnusa i przeszlam na bezgluten.

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uprzejmie informuję, że grudniowy LwD niczego nie zmienił :P
    Czekam na betę, z którą lab się coś spóźnia, ale zaczynam już farbować, więc niestety - podbijam pejczowe statystyki :P (wg listy miałam testować jutro).
    A że odebrałam dziś wyniki MTHFR i mam dodatni wynik w C677T (na szczęście w układzie hetero-), to dziś baaaaaardzo dbam o endo, które w sumie i tak już nie jest potrzebne, ale zawsze mogę sobie jakoś potłumaczyć :P

    Jednocześnie chciałam zaprotestować przeciwko grudniowym statystykom - lipa, Drogie Panie, lipa... ;)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bodajże w październiku odstawiłam termometr... na kilka dni bo to uzależnia :P ale od tego czasu luzu jakby więcej :) poprzedni cykl minął mi niemal bezobjawowo :) ale oczywiście ciąża się nie skończył :P

    Dziś mam nowy objaw ;) już jakiś czas temu gdzieś mi to mignęło u mnie ale teraz to na bank stwierdzam: rano mam mniejsze cycki niż wieczorem! Jakieś pomysły? ;)

    Kjopa3, pepsunieczka lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mierzę temperaturę i się jaram tym.
    Najbardziej tym, że wiem kiedy Ridż zaatakuje... No i nie łudzę się, że się udało...
    Ale w ogóle ja to dziwna jestem i lubię liczby, lubię je porównywać odejmować etc....
    Więc sobie patrzę jak temperatura wyglądała w poprzenich cyklach itp... I nie powiem, najbardziej mi się podoba wykres tak koło 20 dnia, jak już mam ovu wyznaczoną i dużo się dzieje na wykresie ;-).

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... Puchna Ci? Tylko od czego?

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mktosiowa ja tez lubie cyferki i działania na nich

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Hmmm... Puchna Ci? Tylko od czego?
    Powiedziałabym raczej że są pełniejsze ;) ale właśnie się zastanawiam czy to możliwe, a jeśli faktycznie nie mam zwidów to czemu tak się dzieje

    zem3qps6in5tddof.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fioletowe forum jest beznadziejne. Dziewczyny pytają czy Inka w ciąży szkodzi? Normalnie nie mogę! Jedna twierdzi,że na ból głowy trzeba wypić szybko szklankę wody, bo paracetamol jest zakazany :P
    Denerwują mnie tylko !

    kattalinna, Hurija, emaj, pepsunieczka, Vesper lubią tę wiadomość


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opóźniona, ja obserwując czasem kobiety w ciąży wysnułam teorię, że duża część głupieje totalnie od nadmiaru hormonów ;) trzymam kciuki żeby Ciebie to nie dopadło :)

    opóźniona, pepsunieczka lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Powiedziałabym raczej że są pełniejsze ;) ale właśnie się zastanawiam czy to możliwe, a jeśli faktycznie nie mam zwidów to czemu tak się dzieje

    Grawitacja kochana grawitacja :-)

    Może puchniesz? Woda się zatrzymuje... zamiast w nogach to w cyckach

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Powiedziałabym raczej że są pełniejsze ;) ale właśnie się zastanawiam czy to możliwe, a jeśli faktycznie nie mam zwidów to czemu tak się dzieje
    Zrob obserwacje. Rano zmierz obwod na wysokosci sutkow i wieczorem ;)


    Opozniona witaj. A no slyszalam gdzies legendy ze fioletowa strona jest mocno trollowata. Ale nie wiem ile w tym prawdy.


    Co do szklanki wodyna bol glowy to faktycznie moze dzialac. Jesli bol jest za sprawka cisnienia.

    opóźniona lubi tę wiadomość

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję małpiszona:(

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ