X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)
Odpowiedz

SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)

Oceń ten wątek:
  • bezimienna Autorytet
    Postów: 357 519

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę się nas zebrało.
    Wiem, że robię się nudna, ale przez wpisywanie temperatury, to mi już ovu zabrało owulacje - znaczy linie graniczne zniknęły.
    Pozostawiam testowanie jak miało być... 1.12 Zacznę z bąblem na początku miesiąca :)

    3jgxvfxmmciig9xw.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna ciężki masz wykres do interpretacji :/


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • bezimienna Autorytet
    Postów: 357 519

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie, muszę coś źle robić ;/ Może przez ten termometr - ale nie chciałam zmieniać w trakcie cyklu.
    Szczerze Wam powiem, że w ciągu dnia czuje uderzenia gorąca, wtedy mam temperaturę około 37, nawet powyżej. Ale rano nie, sama nie czuję się rozgrzana... dlatego wpisuję takie temperatury. Co prawda mam zimniej w sypialni, bo lubimy jak jest chłodniej, ale to nie powinno mieć wpływu, prawda?

    3jgxvfxmmciig9xw.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam chłodniej w sypialni. Jakieś 19 stopni, to nie ma wpływu.
    Spraw sobie termometr z dwoma miejscami po przecinku. Może wykres będzie ładniejszy.

    A badałaś hormony?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2015, 09:26


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • bezimienna Autorytet
    Postów: 357 519

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wszystko jest jak najbardziej ok :)

    3jgxvfxmmciig9xw.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna juz Ci raz mówiłam przy 1 miejscu po przecinku to ciezko wylapac skoki. Temu wykres jest do bani.


  • koala82 Ekspertka
    Postów: 194 98

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ależ wy szalejecie, nie zaglądałam tu kilka dni a tu tyle do nadrobienia.
    U mnie owulacja przyspieszyła o dwa dni, zatem testowanie najprawdopodobniej 4 grudnia, hehe może będzie mały górnik :-)
    A jak się nie uda to istnieje duże prawdopodobieństwo że załapię się jeszcze na jedno testowanko w grudniu, chociaż wolałabym już nie ...
    Jeszcze tydzień i zacznie się dziać ;-)

    p19uugpjmxse1q13.png
    3jvzpx9iv6zlovc6.png
    atdcj48aatau4j6i.png

  • bezimienna Autorytet
    Postów: 357 519

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Bezimienna juz Ci raz mówiłam przy 1 miejscu po przecinku to ciezko wylapac skoki. Temu wykres jest do bani.
    Wiem właśnie, ale jak pisałam wcześniej, nie będę zmieniać termometru w tym cyklu, zatestuje 1.12 i niech się dzieje :-)

    3jgxvfxmmciig9xw.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 25 listopada 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Who else?


    Dopisalam do listy. Kogo pominelam przepraszam.

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 25 listopada 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 19:17

    opóźniona lubi tę wiadomość

  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 25 listopada 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)

    to ja poproszę o zapisanie na 4-tego grudnia :)
    chociaż mam 22 dzień cyklu, bagno było dobre, jajca delikatnie mówiąc bolały ale tempka nie chce podskoczyć, więc pewnie bezowulacyjny cykl mam.

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 25 listopada 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opóźniona wrote:
    Ja też mam chłodniej w sypialni. Jakieś 19 stopni, to nie ma wpływu.
    Spraw sobie termometr z dwoma miejscami po przecinku. Może wykres będzie ładniejszy.

    A badałaś hormony?


    To upał :D ja mam 16 w sypialni :D jak Ala była noworodkiem to miałam coś około 19 a teraz... nie ma potrzeby :D i nigdy nie chorowała

    Bezimienna może faktycznie termometr zmień, ja też w poprzednim cyklu miałam góry i doliny co prawda bez owu ale też termometr z jednym miejscem po po przecinku

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • Hurija Koleżanka
    Postów: 59 40

    Wysłany: 25 listopada 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się wydaje, że obecny cykl będzie na straty. Mąż chory już prawie tydzień i właśnie mnie rozłożyło. Pewnie będzie bez owulacji i dupa. A dopiero pod koniec stycznia będę mogła wznowić starania, bo lecę do PL- bez węża.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie bo ja juz głupieje od 2 dni bola mnie piersi mam ndziś 15 dc od wczoraj mam płodny sluz tzn rozciagliwy a wczoraj wieczorem jeszcze ze mnie tyle go wyleciało jak nigdy i teraz moje pytanie czy owu juz jest jak jest ten śluz czy owulacja czyli uwolnienie pechcerzyka dopiero nastąpi po tym śluzie czyli za dzień czy 2 wiem że starania powinny już być ale proszę odpowiedzcie mi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dober,
    poproszę o dopisanie na 6 grudnia. Liczę na prezent na Mikołajki :) Powodzenia dziewczyny, trzymam kciuki za nas wszystkie bo listopad jakoś marnie wypadł.

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 25 listopada 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 bez wykresu temperatury ciężko cokolwiek powiedzieć o Twoim cyklu.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opóźniona wrote:
    Karola0704 bez wykresu temperatury ciężko cokolwiek powiedzieć o Twoim cyklu.
    wiem nie robie wykresu bo i tak był by nie pewny wstaje kilka razy w nocy więc to bez sensu a i tak stwierdziłam że to wszystko jest do dupy od wczoraj nie gadam z moim niby chce 2 dziecko ale żeby sie poprzytulać to już nie wiecznie zmęczony spiący ok nie chce to nie zobaczymy od stycznia jak mu bedzie wesoło nie bedzie spania po pracy bo bedzie sie musiał zająć domem i dzieckiem ja już wysiadam z tej gonitwy mam dosyć

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 25 listopada 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola nic mu nie mów, że dzisiaj powinniście tylko inicjuj zbliżenia. Mój na zawołanie też by nie dał rady. Mówię mu, że mam ochotę, albo,że nie wiem czemu jestem taka napalona, bo przecież nie mam jeszcze owulacji itd. Udaję, że to niby nie teraz i chłopak się nie spina :)


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko mojego trudno ostatnio do tego skłonić nie chce i tyle nie wiem dlaczego a ja czuje że to sa teraz te dni że akurat by sie udało a tu dupa ja mam już dosyć czasami myślę czy nie poszukac innego sobie na raz wiem głupia jestem ale różne myśli już nachodzą do głowy

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko nie w tym miesiącu to w następnym. Nic na siłę.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ