X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    do gtego jak poszlam zrobil mi odrazu wszystkie badania na pierwszej wizycie jak mu pow ze sie staramy . i siedzialam u niego godzine a u tamtego 15 minut nawet nie i 100 euro pekalo . a u tego zaplacilam 130 euro za wizyte usg i badania wiec jest roznica tamten pewnie 2 x tyle by mnie skasowal za badania

    no to faktycznie jest różnica i to spora to dobrzeze zmieniłaś

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    ja to alko nie pije odkad lanuje dzidzie ogolnie nie cierpie chociaz grzaniec z winka jest spoko ale tak jakos nie mam ochoty ;D jestem tak strasznie ciekawa kiedy @ przyjdzie;D

    ja ogolnie tez malo pije, okazjonalnie winko albo piwko. I odkad zaczelismy starac ( co prawda dopiero 3 miesiac staran) to tez postanowilam ze nie bede pic. Ale im sobie zabranialam jak okazja nadarzyla tym barziej myslalam o dzidzisiu. DLatego w tym miesiacu wyluzowalam i przy spotkaniu ze zjaomymi czy w swieta nie zabronilam sobie 3 piwek czy winka:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    ja to alko nie pije odkad lanuje dzidzie ogolnie nie cierpie chociaz grzaniec z winka jest spoko ale tak jakos nie mam ochoty ;D jestem tak strasznie ciekawa kiedy @ przyjdzie;D
    ja tez nie pije duzo alko . nieraz sie napije ale nie wielkich ilosciach .

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra ja uciekam bo straciłam tu poczucie czasu dobrej nocki pa pa :)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    no to faktycznie jest różnica i to spora to dobrzeze zmieniłaś[/QUOTE





    Wiesz zeby byl dobry to nadal bym do niego chodzila ale jak on mnie tak nastraszyl i 2 raz wyszlam z placzem i nic tak naprawde nie wiedzialam .
    a teraz sie martwie bo biore clo i moj gin jest na urlopie do 3stycznia a ja bede w 14dc i kurcze powinnam isc na monitoring

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2013, 21:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    dobra ja uciekam bo straciłam tu poczucie czasu dobrej nocki pa pa :)

    slodkich Kasiula

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    dobra ja uciekam bo straciłam tu poczucie czasu dobrej nocki pa pa :)
    Dobranoc kochana <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez sie zegnam..na dzis koniec dobrego:) milych snow:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    tez sie zegnam..na dzis koniec dobrego:) milych snow:*
    Dobranoc <3


    Ja tez lece :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wywoluje tylko wiem ze wpadnie jutro ;d

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dużo piszecie, nadrobić ciężko :)
    Co do alko to ja odkąd oblewałam swoją maturę i pierwszy raz w życiu urwał mi się film to nie piję prawie wcale :D Więc w sumie wódki nie piłam już ponad pół roku. Zdarza się piwko, czasem lampka winka. I właśnie mam dylemat co do sylwestra. Nie wiem czy zrobić test 31.12 żeby wiedzieć czy mam pić alko czy lepiej poczekać do 2.01 i ze spokojnym sumieniem ze 2 lampki wina wypić. Bo jakby się udało to nie chcę nikomu mówić o ciąży, mam nadzieję że wytrzymam z tym do końca pierwszego trymestru. A jak odmówię alkoholu w sylwestra to rodzinka będzie wiedzieć że coś nie tak ;/

    Jackie, 200 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do odchudzania to ja po prostu przestałam jeść słodycze i czipsy, nie jem prawie wcale mięsa. Jak coś to tylko kurczak i wyjątki: mielone i gołąbki :D Jeszcze w czerwcu ważyłam 60 kg, a teraz 52 i jestem w szoku, bo częściej sobie teraz pozwalam na słodkości i bardziej tłuste obiadki, w święta też się okropnie objadałam ale nie przytyłam. Jak zaczęłam się pilnować to zdarzało mi się zjeść jakiegoś cukierka albo ciasteczko, ale jedno i o dziwo więcej mi się nawet nie chciało bo się po prostu odzwyczaiłam. A no i przestałam pić napoje, piję tylko zwykłą wodę niegazowaną.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Ale dużo piszecie, nadrobić ciężko :)
    Co do alko to ja odkąd oblewałam swoją maturę i pierwszy raz w życiu urwał mi się film to nie piję prawie wcale :D Więc w sumie wódki nie piłam już ponad pół roku. Zdarza się piwko, czasem lampka winka. I właśnie mam dylemat co do sylwestra. Nie wiem czy zrobić test 31.12 żeby wiedzieć czy mam pić alko czy lepiej poczekać do 2.01 i ze spokojnym sumieniem ze 2 lampki wina wypić. Bo jakby się udało to nie chcę nikomu mówić o ciąży, mam nadzieję że wytrzymam z tym do końca pierwszego trymestru. A jak odmówię alkoholu w sylwestra to rodzinka będzie wiedzieć że coś nie tak ;/

    ja jak do 30 nie dostane to testuje 30 :D ale jak zawsze jestem szoferem meza wiec i tak i tak nie pije ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    ja jak do 30 nie dostane to testuje 30 :D ale jak zawsze jestem szoferem meza wiec i tak i tak nie pije ;D

    A no widzisz to nie masz problemu :D Ja mam bo rodzeństwo wie, że kiedy jak kiedy ale w sylwestra to na pewno bym nie odmówiła. A co do prowadzenia to nie mam problemu bo brat mieszka po drugiej stronie ulicy. Tylko mąż ma nie za ciekawie bo w Nowy Rok ma na 6 rano do pracy a to 4 kilometry i się zastanawia czy na piechotę nie iść :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    A no widzisz to nie masz problemu :D Ja mam bo rodzeństwo wie, że kiedy jak kiedy ale w sylwestra to na pewno bym nie odmówiła. A co do prowadzenia to nie mam problemu bo brat mieszka po drugiej stronie ulicy. Tylko mąż ma nie za ciekawie bo w Nowy Rok ma na 6 rano do pracy a to 4 kilometry i się zastanawia czy na piechotę nie iść :D

    hehe wrotki mu kup ;D ! mam nadzieje ze jednak mojej @ nie zachce sie zawitac i bd super wszystko i w nowy rok wskocze z podwojna sila ;D

    Czarna94 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    hehe wrotki mu kup ;D ! mam nadzieje ze jednak mojej @ nie zachce sie zawitac i bd super wszystko i w nowy rok wskocze z podwojna sila ;D

    I tego Ci życzę <3 trzymam kciukaski :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    I tego Ci życzę <3 trzymam kciukaski :)

    ja za Ciebie te kochanie ;D

    Czarna94 lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i test zrobiony dzisiaj owulacyjny a wynik juz negatywny, ale jajnik nadal boli i jakos extra temp nie podskoczyła.. czy to oznacza ze oulacja juz była skoro dzis wynik negatywny?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dziewczyny jeszcze jedno pytanko ile dni test ovu moze pokazywac wynik pozytywny.. testy robie cały cykl i właśnie przed wczoraj miałam wynik pozytywny i wczoraj, ale dzis juz wynik negat.. Dziewczyny czy te 2 di to nie jest dziwne? ie jest to za mało bo widzialam na wykresach innych ze miały nawet 4 dni pod rzad pozyt wyik. Prosze o pomoc :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    i dziewczyny jeszcze jedno pytanko ile dni test ovu moze pokazywac wynik pozytywny.. testy robie cały cykl i właśnie przed wczoraj miałam wynik pozytywny i wczoraj, ale dzis juz wynik negat.. Dziewczyny czy te 2 di to nie jest dziwne? ie jest to za mało bo widzialam na wykresach innych ze miały nawet 4 dni pod rzad pozyt wyik. Prosze o pomoc :)

    test owulacyjny jest tylko jeden pozytywny .
    Ja sobie zostawiam do porownania testy :)

‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ