X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    to jest niesprawiedliwe. Bo jest na swiecie tyle kobiet,ktore chca obdazyc miloscia i cieplem mala istotke a im zycie utrudnia to i sprawia bol. A drugie nie majace serca robia z dziecmi co tylko im sie podoba. Coraz wiecej sie czyta,slyszy w tv co sie dzieje. To nie do przyjecia.
    to jest najgorsze . Jak nieraz cos ogladamy to piotrek do mnie mowi zebym sie uspokoila i tyle nie bluznila tak je przeklinam jak cos ogladam zwiazane z dziecmi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    ja nie biore zadnych tabletek. I mnie dziwi ze wlasnie od 2 meisiecy rozregulowal mi sie cykl z 31 dniowych na 38.
    no niestety ja musialam bo mialam torbiel i niby polip tak mi gin ten wczesniejszy powiedzial poszlam do niego po tych tabletkach i mowi ze torbiel sie wchlonol a polipp nie poszlam tydz po do nowego gina i mowi ze polipa nie ma zadnego wszystko jest dobrze sluzuwka ladna

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Wiesz ja nikomu nie zazdroszcze ze zaszla w ciaze czy nie powinni miec a maja . tylko chcodzi mi o to ze nieraz sie slyszy co oni robia z dziecmi . szkoda slow

    dokładnie niektórzy są naprawde bez serca, wg mnie to powinni oddać to dziecko a nie zabijać czy tez wyrzucać

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    dokładnie niektórzy są naprawde bez serca, wg mnie to powinni oddać to dziecko a nie zabijać czy tez wyrzucać
    oj dokladnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykra prawda..

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    niestety boli. Ja tez narobilam nadziei w tym miesiacu. Okres spoznial tydzien. A mialam max cykle 31-32 dniowe. A tutaj 38 cykl. Aznagle chyba o 3 w nocy 21 .12 dostalam krwawienia...:/

    ja mam cykle nieregularne wiec ja na długośc cykli nie patrze

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    no niestety ja musialam bo mialam torbiel i niby polip tak mi gin ten wczesniejszy powiedzial poszlam do niego po tych tabletkach i mowi ze torbiel sie wchlonol a polipp nie poszlam tydz po do nowego gina i mowi ze polipa nie ma zadnego wszystko jest dobrze sluzuwka ladna

    może i polip sie wchłonął albo ten gin poprzedni sie coś pomylił ale grunt ze wszystko jest dobrze

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    ja mam cykle nieregularne wiec ja na długośc cykli nie patrze

    ja w sumie chyba tez musze.. tylko ze trudniej ustalic dni plodne. Jedynie postaram sie obserwowac w tym miesiacu bardziej swoj organizm, sluz?
    Wiecie co mnie zaniepokoilo jeszcze. To,ze odkad staramy i w 1 mies staran podczas krwaiwenie(poronienie samoistne) mialam skrzepy krwi iw tym miesiacu to samo nigdy podczas @ nie mialam zadnych skrzepow. Robilam oczywiscie testy i krew, wszystl negatywne. Organizm kobiety to naprawde jedna wielka tajemnica..

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    ja w sumie chyba tez musze.. tylko ze trudniej ustalic dni plodne. Jedynie postaram sie obserwowac w tym miesiacu bardziej swoj organizm, sluz?
    Wiecie co mnie zaniepokoilo jeszcze. To,ze odkad staramy i w 1 mies staran podczas krwaiwenie(poronienie samoistne) mialam skrzepy krwi iw tym miesiacu to samo nigdy podczas @ nie mialam zadnych skrzepow. Robilam oczywiscie testy i krew, wszystl negatywne. Organizm kobiety to naprawde jedna wielka tajemnica..

    tez miałam śluz obserwować ale chyba jestem za kiepska w tym.
    Co do skrzepów to może jeszcze macica sie oczyszczała

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem dzien,dwa dni po @ i na ta chwile mam sucho-wiadomo. Zobaczymy w kolejnych tygodniach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    może i polip sie wchłonął albo ten gin poprzedni sie coś pomylił ale grunt ze wszystko jest dobrze
    poszlam po tych tabletkach widzial polipa a tydzien po tym poszlam do drugego gina i polipa nie bylo i bez tabletek niby sie wchlonol a przy nich nie. Tamten gin byl pojee. bo nie dawal mi dosc do slowa przerywal i mnie nastraszyl na koniec bo powiedzial ze martwi go moja ilosc pecherzykow i nic wiecej nie pow co powinien wiec on byl h.. wart a kase zgarnial

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam kciuki za dobrą obserwację :)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    hej dziewczynki można dołączyć ???

    Witamy <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    No to trzymam kciuki za dobrą obserwację :)

    na wzajem:) mam nadzieje,ze "rozgryzę" tę sprawę..ciężką:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    tez miałam śluz obserwować ale chyba jestem za kiepska w tym.
    Co do skrzepów to może jeszcze macica sie oczyszczała
    powiem wam ze w tamtym cyklu sluzu nie obserwowalam i mialam tak go mega duzo ze nawet nie musialam sprawdzac . pozniej mial Piotrek problem bo mu sluz przeskadzal bo go bylo duzo . nigdy nie mialam tak duzo sluzu rosciagliwego i wodnistego jak byloi w tamtym cyklu . Zobacze jak bedzie teraz

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    poszlam po tych tabletkach widzial polipa a tydzien po tym poszlam do drugego gina i polipa nie bylo i bez tabletek niby sie wchlonol a przy nich nie. Tamten gin byl pojee. bo nie dawal mi dosc do slowa przerywal i mnie nastraszyl na koniec bo powiedzial ze martwi go moja ilosc pecherzykow i nic wiecej nie pow co powinien wiec on byl h.. wart a kase zgarnial

    To faktycznie kiepski gin, pewnie nie bardzo zna sie na rzeczy a kase zgarnia. To dobrze ze zmieniłas przynajmniej może ten bedzie bardziej konkretny i znający sie na swoim zawodzie

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to alko nie pije odkad lanuje dzidzie ogolnie nie cierpie chociaz grzaniec z winka jest spoko ale tak jakos nie mam ochoty ;D jestem tak strasznie ciekawa kiedy @ przyjdzie;D

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    ja to alko nie pije odkad lanuje dzidzie ogolnie nie cierpie chociaz grzaniec z winka jest spoko ale tak jakos nie mam ochoty ;D jestem tak strasznie ciekawa kiedy @ przyjdzie;D

    Kochana nie wolaj babsztyla:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    To faktycznie kiepski gin, pewnie nie bardzo zna sie na rzeczy a kase zgarnia. To dobrze ze zmieniłas przynajmniej może ten bedzie bardziej konkretny i znający sie na swoim zawodzie
    do gtego jak poszlam zrobil mi odrazu wszystkie badania na pierwszej wizycie jak mu pow ze sie staramy . i siedzialam u niego godzine a u tamtego 15 minut nawet nie i 100 euro pekalo . a u tego zaplacilam 130 euro za wizyte usg i badania wiec jest roznica tamten pewnie 2 x tyle by mnie skasowal za badania

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    ja to alko nie pije odkad lanuje dzidzie ogolnie nie cierpie chociaz grzaniec z winka jest spoko ale tak jakos nie mam ochoty ;D jestem tak strasznie ciekawa kiedy @ przyjdzie;D

    jackie nie oczekuj na @

    Miska0811 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ