Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    początek cyklu więc nie ma stresu jakby co bo te ibuprofeny to masakra podobno...

    a czemu tak mówisz że ibuprofeny to masakra ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2013, 20:26

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    a jakie dla dziewczynki??
    mi się kiedyś podobalo Gabrysia, ale teraz to mi się z "Kilerem" kojarzy i Kaśką Figurą;)) Małgosia też ładne albo Lena, chociaż teraz co druga to Lenka. A chłopiec Tomaszek, Wojtuś albo Jaś.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    a jakie dla dziewczynki??

    A możliwości jest sporo :) Mi się podoba Zuzia, Gabrysia, Amelka a mąż mówi że może być :P Mam problem bo jemu się podobają takie bardziej starodawne imiona np, Wacław itp. On by chciał chłopca nazwać Mieszko ale w życiu się na to nie zgodzę :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    początek cyklu więc nie ma stresu jakby co bo te ibuprofeny to masakra podobno...
    Wesz poczatek ale bralam przez 5 dni clo po 2 tab dziennie pierwszy raz .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Ewelina współczuje tych bóli i że tak Cie potraktowali normalnie masakra :(
    Mam nadzieje ze jutro przejdzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lece kochane zycze wam ilego Wieczorku . I kolorowych snow :* <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj prawda że tych Lenek to teraz pełno, chociaż mi też się podoba :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    a czemu tak mówisz że ibuprofeny to masakra ?
    nie są bezpieczne dla wczesnych ciąż, wystarczy zerknąc na ulotkę, więcej przeciwskazań ale najlepsze na ból. Lepiej pyralginę wziąc albo aspirynę.

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Lece kochane zycze wam ilego Wieczorku . I kolorowych snow :* <3

    pa pa kochana dobrej nocki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    A możliwości jest sporo :) Mi się podoba Zuzia, Gabrysia, Amelka a mąż mówi że może być :P Mam problem bo jemu się podobają takie bardziej starodawne imiona np, Wacław itp. On by chciał chłopca nazwać Mieszko ale w życiu się na to nie zgodzę :D
    ja też bym nie nazwala syna Mieszko chociaz tez z mezem wybralismy bardziej staromodne imiona albo chociaż jakby to nazwac.... tradycyjne :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Lece kochane zycze wam ilego Wieczorku . I kolorowych snow :* <3

    Dobranoc kochana ;) Mam nadzieję że minie Ci ten ból :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    ja też bym nie nazwala syna Mieszko chociaz tez z mezem wybralismy bardziej staromodne imiona albo chociaż jakby to nazwac.... tradycyjne :)

    A jakie ? :)

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    nie są bezpieczne dla wczesnych ciąż, wystarczy zerknąc na ulotkę, więcej przeciwskazań ale najlepsze na ból. Lepiej pyralginę wziąc albo aspirynę.

    no dla wczesnych ciąż to nie są dobre to fakt ale jak ktos w ciązy nie jest to jak dla mnie najlepsze na ból

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Lece kochane zycze wam ilego Wieczorku . I kolorowych snow :* <3
    Dobranoc :*:*:*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    zapisuj jako plamienie, kiedyś gdzieś czytałam że @ to jak masz widoczną krew i skrzepy (nie wiem czy użyłam fachowej terminologii) a takie nie wiadomo co to plamienie. a robiłaś test czy czekasz?
    Nie robiłam bo skoro mam takie plamienia to chyba raczej nie ma prawdopodobieństwa ciąży . Czekam na @ :P
    Karmelku też z trudem wypiłam ale dokładnie trzeba się poświęcić :)
    Ewelinka dobranoc :*
    Nie da rady was nadrobić , pisarki wy kochane :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2013, 20:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    no dla wczesnych ciąż to nie są dobre to fakt ale jak ktos w ciązy nie jest to jak dla mnie najlepsze na ból

    no dokładnie, ja też biorę bo najskuteczniejsze są, ale jak tylko mam cień nadzieji w danym cyklu to odsuwam je od siebie, czasami wolę się przemęczyć niż potem żałować do końca życia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    A jakie ? :)
    Piotruś na bank i Zosia albo Anetka. Może sie nie podobac bo takie oklepane wymyslilismy to na początku naszego zwiazku tak z glupa kiedys o tym gadajac i tak jakos zostaly te imiona z nami juz prawie 10 lat :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    no dokładnie, ja też biorę bo najskuteczniejsze są, ale jak tylko mam cień nadzieji w danym cyklu to odsuwam je od siebie, czasami wolę się przemęczyć niż potem żałować do końca życia.

    dokładnie :) ja jak w ciąże zaszłam to żadnych nie przyjmowałam bo nie chciałam zaszkodzić fasolce a i tak stało sie jak sie stało

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Nie robiłam bo skoro mam takie plamienia to chyba raczej nie ma prawdopodobieństwa ciąży . Czekam na @ :P
    Karmelku też z trudem wypiłam ale dokładnie trzeba się poświęcić :)
    Ewelinka dobranoc :*
    Nie da rady was nadrobić , pisarki wy kochane :)

    ja jak mam wątpliwości to robię test.
    przy negatywnym (czego Ci absolutnie nie życzę) @ mi sie rozkręca bo ja wtedy psychicznie luzuję.
    a jakby wyszedł + ??;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    Piotruś na bank i Zosia albo Anetka. Może sie nie podobac bo takie oklepane wymyslilismy to na początku naszego zwiazku tak z glupa kiedys o tym gadajac i tak jakos zostaly te imiona z nami juz prawie 10 lat :)

    Zosia też mi się podoba :) Najgorsze jest to że imiona kojarzą się z konkretnymi ludźmi. Niektóre imiona mi się podobają ale powiedzmy że mam złe wspomnienia :P Na przykład Marysia mi się zawsze podobało

‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ