X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jak przy takim wyborze nic nie wyjdzie to sie zastrzele ;P

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łooo... ile do nadrobienia... :O No to zabieram się za czytanie :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Zobaczymy co mi się po CLO "urodzi". W środę idę na monitoring.
    Ty tez kochana clo?

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przeczytałam. ale nie mam dziś żadnych "mądrości" do napisania :P to sobie pomilczę :)

    Katha81 lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    przeczytałam. ale nie mam dziś żadnych "mądrości" do napisania :P to sobie pomilczę :)

    no to pomilczymy razem... mi też nic do głowy nie przychodzi 2gwizd.gif

    stardust87 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy planujesz testować vanessa?

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Kiedy planujesz testować vanessa?

    oj, dobre pytanie :) powiem tak nasze starania trwają w "zawieszeniu" bo mąż pracuje na wyjeździe a wolne ma zazwyczaj z dala od owulacji. Więc nie ma co testować :D chociaż ostatnio jak przyjechał to i owulka się mniej więcej zgrała i najlepsze jest to że była wcześniej niż zazwyczaj. Chyba jajniory się wkurzyły że naisonka są jak one już nie "pracują" i wydaliły jajo dla plemników jak obczaiły że małż przyjechał. Ale i tak na nic nie liczę, bo testować miałabym w wigilię a za piękne żeby prawdziwe w takie dni... Moje starania już trwają 4 lata i trochę inaczej do tego podchodzę niż na początku i przede wszystkim nie kupuje testu. Kupię jak @ tydzień będzie się spóźniać
    A Ty kiedy testujesz i jak długo się staracie?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, ja już trzeci cykl na CLO. Po pierwszym był sobie jeden pęcherzyk, po drugim też na prawym jeden dominujący i jeden mniejszy, a na lewym też się mniejszy pojawił. CLO spowodowało, że lewy jajnik się obudził, bo od czerwca jak miałam monitoringi, to nic się nie pojawiało. A tu taka niespodzianka. Mam więc nadzieję, że w tym cyklu będzie jeszcze lepiej i do trzech razy sztuka :)

    A jakie dawki CLO miałaś?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    oj, dobre pytanie :) powiem tak nasze starania trwają w "zawieszeniu" bo mąż pracuje na wyjeździe a wolne ma zazwyczaj z dala od owulacji. Więc nie ma co testować :D chociaż ostatnio jak przyjechał to i owulka się mniej więcej zgrała i najlepsze jest to że była wcześniej niż zazwyczaj. Chyba jajniory się wkurzyły że naisonka są jak one już nie "pracują" i wydaliły jajo dla plemników jak obczaiły że małż przyjechał. Ale i tak na nic nie liczę, bo testować miałabym w wigilię a za piękne żeby prawdziwe w takie dni... Moje starania już trwają 4 lata i trochę inaczej do tego podchodzę niż na początku i przede wszystkim nie kupuje testu. Kupię jak @ tydzień będzie się spóźniać
    A Ty kiedy testujesz i jak długo się staracie?
    Ja to jeszcze na owulację czekam. I jak na razie nic nie wskazuje, żeby miała zamiar przyjść więc nie wiem czy w ogóle będę.
    My się staramy od maja, z mała przerwą na ciążę. Ale od testów jestem chyba uzależniona, więc jak tylko owulka się pojawi, to po 10 dniach rusza maraton z testami :P

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    pecherzykow bylo 3 ;) tyle mi clo wychodowal

    to jest szansa na trojaczki ;) hihi

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Ja to jeszcze na owulację czekam. I jak na razie nic nie wskazuje, żeby miała zamiar przyjść więc nie wiem czy w ogóle będę.
    My się staramy od maja, z mała przerwą na ciążę. Ale od testów jestem chyba uzależniona, więc jak tylko owulka się pojawi, to po 10 dniach rusza maraton z testami :P

    Ja dawniej podobnie robiłam, ale wraz z mijającym czasem i nie udanymi staraniami (ogólnie dużo by pisać przez co przechodziłam)zaprzestałam tych praktyk bo miałam dość wszystkiego, olałam starania, obserwację... teraz do obserwacji wróciłam ale z dystansem do wszystkiego podchodzę, już mi tak bardzo nie zależy oby dalej tak było...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Ja dawniej podobnie robiłam, ale wraz z mijającym czasem i nie udanymi staraniami (ogólnie dużo by pisać przez co przechodziłam)zaprzestałam tych praktyk bo miałam dość wszystkiego, olałam starania, obserwację... teraz do obserwacji wróciłam ale z dystansem do wszystkiego podchodzę, już mi tak bardzo nie zależy oby dalej tak było...
    A ja właśnie wolę zrobić test, bo jakoś mniejszym rozczarowaniem jest dla mnie jedna kreska niż wredna @.

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Ania, ja już trzeci cykl na CLO. Po pierwszym był sobie jeden pęcherzyk, po drugim też na prawym jeden dominujący i jeden mniejszy, a na lewym też się mniejszy pojawił. CLO spowodowało, że lewy jajnik się obudził, bo od czerwca jak miałam monitoringi, to nic się nie pojawiało. A tu taka niespodzianka. Mam więc nadzieję, że w tym cyklu będzie jeszcze lepiej i do trzech razy sztuka :)

    A jakie dawki CLO miałaś?
    W tym syklu na pewno będzie lepiej :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weszlam Wam zyczyc milego poludnia :) <3
    Lece jesc obiadek i lecimy do znajomych <3 buzka

    stardust87 lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłej zabawy :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    A ja właśnie wolę zrobić test, bo jakoś mniejszym rozczarowaniem jest dla mnie jedna kreska niż wredna @.

    Po takim czasie jak ja to już rozczarowania się nie przeżywa tak jak na początku po prostu wiem że @ przyjdzie, nie wierzę że będzie inaczej. Podejście to testowania, ciąży po czasie się zmienia obyś nie musiała tego doświadczać, bo zanim dojdzie się do tego żeby patrzeć na te sprawy z dystansem wiele trzeba przejść i zrozumie to tylko ten kto przez to przeszedł/przechodzi.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj obym nie musiała... Masz rację.. Przykro mi, że Ty musiałaś to przejść..
    Życie jest niesprawiedliwe - nikt nie powinien takich rzeczy przechodzić. Ale nawet jakby nie było mi dane mieć dzieci, to nie ma się co załamywać, bo są ludzie, którzy mają dużo dużo gorzej.
    Amen.

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Oj obym nie musiała... Masz rację.. Przykro mi, że Ty musiałaś to przejść..
    Życie jest niesprawiedliwe - nikt nie powinien takich rzeczy przechodzić. Ale nawet jakby nie było mi dane mieć dzieci, to nie ma się co załamywać, bo są ludzie, którzy mają dużo dużo gorzej.
    Amen.

    No nie mówię że jest teraz dobrze bo moje życie totalnie się zmieniło i ja się zmieniłam już nie jestem towarzyska, wesoła, rozgadana...wolę unikać kontaktów z innymi... o tyle jest lepiej że z dystansem podchodzę do starań o ciąże i już nie ryczę codziennie nie sprawiam sobie bólu oby tak dalej było i znów nie było jak dawniej

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa, a mogę wiedzieć czemu tak długo wam nie wychodzi? Lekarze mają jakieś propozycje? Jakieś pomysły na leczenie? Chyba, że nie chcesz o tym pisać...

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    No nie mówię że jest teraz dobrze bo moje życie totalnie się zmieniło i ja się zmieniłam już nie jestem towarzyska, wesoła, rozgadana...wolę unikać kontaktów z innymi... o tyle jest lepiej że z dystansem podchodzę do starań o ciąże i już nie ryczę codziennie nie sprawiam sobie bólu oby tak dalej było i znów nie było jak dawniej

    Kurczę, jakbym czytała o sobie. pewnie nie staram się tyle co Ty, ale nadziei nie mam, zwłaszcza, że mamy diagnozę i u nas tylko ivf lub cud. Zastanawiam się ostatnio tylko czy ta radość kiedyś wróci, czy jak w końcu doczekam się maleństwa, to czy będę umiała się na powrót cieszyć życiem, tym, że mam swoje najukochańsze dziecko, czy dalej będę żyła w strachu, że to tylko sen...

    W ogóle to dzień dobry :) niekulturalna jestem :P

    Miłego, leniwego popołudnia dziewczyny

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ