X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 7 lipca 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene to masz wynik jak i ja .... przykro mi ale kto wie co jeszcze może się zdążyć....

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 7 lipca 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Juuuuhuuuuu... na lewym jajniku sa 3 pęcherzyki które maja 14,14,18mm także rewelacja jak na 9dc. To teraz weekend <3 i w poniedziałek kolejny podgląd czy urosły jeszcze czy juz po wszystkim będzie.
    Super:-)
    Madzioszka i MamaNI przykro mi:-(
    Idzianna udanego urlopu:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 7 lipca 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Rene to masz wynik jak i ja .... przykro mi ale kto wie co jeszcze może się zdążyć....
    mi też:"-( teraz czekam na @ i na nową szansę.Zastanawiam się nad zakupem jakiś suplementów witamin i oczywiście chce jeszcze zamówić testy ovu liczę na to że to pomoże mi zajść:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 7 lipca 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene ja się wcale nie smuce wogole nie chciałam testować ale znalazłam test i pomyślałam raz kozie smierć szczególnie ze ostatnimi czasami miałam różnie @

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 7 lipca 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Rene ja się wcale nie smuce wogole nie chciałam testować ale znalazłam test i pomyślałam raz kozie smierć szczególnie ze ostatnimi czasami miałam różnie @
    no ale fajnie by było mieć miłą niespodziankę w postaci 2 kreseczek

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj rene:(

    Ja kupilam 3 bobo testy i chcialam fejkowa kreche wylapac po ovitrelle wiec sikne jutro jak wyglada i te 11-12 dpo bede wiedziec czy jest fake czy ciaza,co myslicie? Testy byly po 6.99 wiec spoko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2017, 16:40

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 7 lipca 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Oj rene:(

    Ja kupilam 3 bobo testy i chcialam fejkowa wylapac po ovitrelle wiec sikne jutro jak wyglada i te 11-12 dpo bede wiedziec czy jest fake czy ciaza,co myslicie? Testy byly po 6.99 wiec spoko
    majątku nie kosztowały także testuj śmiało:-)
    ja przed chwilą zamówiłm pakiet testów na allegro mam nadzieję że będą w porzo mimo tylu złych opinii których się naczytałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2017, 16:41

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 7 lipca 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam Clearblue cyfrowy ale nic nie wykryl wiec pewnie nic nie ma, jutro pewnie temperatura spadnie i bedzie po domyslach ;)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej a miałyśmy iśc jak burza... Rene przykro mi :(

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 7 lipca 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wcxoraj kupiłam kilka testów ciążowych (z rożnych firm) i zestaw pięciu lepszych owulacyjnych. Mam jeszcze te z Allegro, ale pomyslałam, że dla weryfikacji wezmę. Rene a Ty jakieś badania robiłaś hormonalne czy cos? Czy póki co bez niczego próbujecie? Ja pokładam wielkie nadzieje w tym cyklu i boje się że się przez to bardzo rozczaruje... ale może nie. Achh chciałabym to już mieć za sobą, a jeszcze nie ma nawet po co działać bo za wcześnie...!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Ja wcxoraj kupiłam kilka testów ciążowych (z rożnych firm) i zestaw pięciu lepszych owulacyjnych. Mam jeszcze te z Allegro, ale pomyslałam, że dla weryfikacji wezmę. Rene a Ty jakieś badania robiłaś hormonalne czy cos? Czy póki co bez niczego próbujecie? Ja pokładam wielkie nadzieje w tym cyklu i boje się że się przez to bardzo rozczaruje... ale może nie. Achh chciałabym to już mieć za sobą, a jeszcze nie ma nawet po co działać bo za wcześnie...!
    Ja też pokładam duże nadzieję, ale wiem już jak to jest się rozczarować - w końcu i tak od nowa odżywają pragnienia i w końcu się udaje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Ej a miałyśmy iśc jak burza... Rene przykro mi :(
    :( I uciekniecie stąd heh i nie będzie komu pisać :)

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 7 lipca 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jadę do mojego niestety jutro pracuje Wiec do Domu wrócimy jutro wrrr

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 7 lipca 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zostaną nas powspierać! Chociaż ja sama się zastanawiam czy na sierpień nie wskoczyć... boje się że ovu będzie pózniej. Ale czekamdo czwartku, mam wtedy wizytę u gina i będę testy robiła. W sierpniu mężu ma urodziny, byłby prezent

    Magdzia85F, Rene lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę się udzielać:-)

    Nie spowodowało u mnie doła brak ciąży, więc kibicuję Wam i sobie!!!

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 7 lipca 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Ej a miałyśmy iśc jak burza... Rene przykro mi :(
    oby druga połowa lipca była owocna:-)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 7 lipca 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Ja wcxoraj kupiłam kilka testów ciążowych (z rożnych firm) i zestaw pięciu lepszych owulacyjnych. Mam jeszcze te z Allegro, ale pomyslałam, że dla weryfikacji wezmę. Rene a Ty jakieś badania robiłaś hormonalne czy cos? Czy póki co bez niczego próbujecie? Ja pokładam wielkie nadzieje w tym cyklu i boje się że się przez to bardzo rozczaruje... ale może nie. Achh chciałabym to już mieć za sobą, a jeszcze nie ma nawet po co działać bo za wcześnie...!
    robiłam tylko TSH I FT4 ale to chyba nie jest przyczyna niepowodzenia dziewczyny pisały że z moim poziomem TSH spokojnie można zajść,a lekarz nie dał mi skierowania do endo bo powiedział że mój wynik jest ok(obok był przedział norm od 0.5 do 4,0) a mój się w tych granicach mieścił FT4 było w dolnych granicach normy.Innych badań mi nie proponowali bo nigdy nie poroniłam w każdą z ciąż zachodziłam bez leków w pierwszym góra drugim cyklu,ciąże zawsze donoszone,dzieci zdrowe więc według nich po co mi badania przecież jestem zdrowa eh teraz to nie będę się oglądać na skierowania tylko wybiorę się do diagnostyki i prywatnie porobię muszę tylko zapytać się ile kosztuję ten pakiecik dla kobiet planujących ciąże

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 7 lipca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    :( I uciekniecie stąd heh i nie będzie komu pisać :)
    spokojnie zostajemy z wami:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 7 lipca 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    robiłam tylko TSH I FT4 ale to chyba nie jest przyczyna niepowodzenia dziewczyny pisały że z moim poziomem TSH spokojnie można zajść,a lekarz nie dał mi skierowania do endo bo powiedział że mój wynik jest ok(obok był przedział norm od 0.5 do 4,0) a mój się w tych granicach mieścił FT4 było w dolnych granicach normy.Innych badań mi nie proponowali bo nigdy nie poroniłam w każdą z ciąż zachodziłam bez leków w pierwszym góra drugim cyklu,ciąże zawsze donoszone,dzieci zdrowe więc według nich po co mi badania przecież jestem zdrowa eh teraz to nie będę się oglądać na skierowania tylko wybiorę się do diagnostyki i prywatnie porobię muszę tylko zapytać się ile kosztuję ten pakiecik dla kobiet planujących ciąże

    Ech No niestety, trzeba na własną rękę :( pakiet hormonalny koło 100zl kosztuje. Taki pakiet złożony dla kobiet starających się coś 330zl, więc już spora sumka... ale zawsze warto zacząć od hormonów! Po ciąży przez taki czas przecież coś się mogło rozregulować. U mnie zbicia TSH i prolaktyny trwało dwa miesiące niespełna! Dlatego teraz wiem, że nie warto czasem czekać .(ceny z diagnostyki)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze zalozymy jakas grupe?

    yvonneSW, MamaNl, jagodowa91, Rene lubią tę wiadomość

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ