Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzcie http://www.towsrodku.pl/dietaizywienie/donq-quai-dziegiel-chinski-na-plodnosc/

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Podobno najlepiej co 2 dni, żeby naładować magazynki.
    Ale pięknie chudniecie dziewczyny! Gratuluję silnej woli!

Ja muszę niestety zmotywować się do ruchu, żeby osiągnąć cel , a wy tylko dieta, czy ćwiczycie?

Dziękuję. Tak myślałam:-)
    Tylko dieta i za dużo w pracy. A nie ćwiczę, bo leń:-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2017, 20:16

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Wpadam znowu na chwilę. I mam pytanie.
    Przy owu przytulanka macie codziennie? Czy jak?
    Bo nie wiem czy męczyć męża? Czy odpuścić i jutro Go dorwać??? ;-)
    Wybaczcie to z serii tych głupich pytań.

Susanna gratulacje w związku ze zrzuceniem ponad 7 kg! Na pewno o wiele lepiej się czujesz:-)

Mnie od początku diety czyli 15 mają spadło 4,5 kg :-)
    Można codziennie :D <3

Dziękuje, u Ciebie też dużo :D

• Oda_33 Autorytet

Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Można codziennie :D <3

Dziękuje, u Ciebie też dużo :D

Kurde a mi gin mówiła, że co 2-3 dni, bo plemnik i tak tyle spokojnie poczeka, a szkoda psuć jakość nasienia. Ale ja to myślałam, żeby codziennie przez cały cykl, więc może jak tylko w trakcie owulacji to można codziennie :)

* hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Kurde a mi gin mówiła, że co 2-3 dni, bo plemnik i tak tyle spokojnie poczeka, a szkoda psuć jakość nasienia. Ale ja to myślałam, żeby codziennie przez cały cykl, więc może jak tylko w trakcie owulacji to można codziennie :)
    Nie, przy owu np dzień przed w trakcie i dzień po :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Patrzcie http://www.towsrodku.pl/dietaizywienie/donq-quai-dziegiel-chinski-na-plodnosc/
    Super artykuł, opinia o tym, ze to naturalny clomid jest zasłużona, wywołuje owulację, ale jak to robi nie wiadomo :)

• katka/85 Autorytet

Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) można dołączyć? Kolejny cykl rozpoczęty wiec poproszę o wpisanie mnie na listę 22.07 :) życzę wam żeby w lipcu każda z was zobaczyła wymarzone dwie kreski :)

Magdzia85F, SusannaDean, jagodowa91 lubią tę wiadomość

3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

• Oda_33 Autorytet

Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Super artykuł, opinia o tym, ze to naturalny clomid jest zasłużona, wywołuje owulację, ale jak to robi nie wiadomo :)

Ja zrozumiałam, że właśnie nie ma takich właściwości raczej, ale że to kontrowersyjna sprawa.

Jakiś czas temu dostałam pytanie “Czy Dong Quai to naturalny clomid?”. Nigdy nie spotkałam się w literaturze z takim porównaniem, gdyż właściwości Donga są zupełnie inne. Jego wpływ polega na “ukrwieniu” macicy i “odżywieniu”

Ja nigdy o tym nie słyszałam, ale zapytam mojego gin jak tak polecasz Susanna :)

* hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, zgłupiałam, czy w trakcie ovu codziennie. Dziś nie dam rady :-P

Dziewczyny jutro tabelkę zaktualizuję, przepraszam!

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Ja zrozumiałam, że właśnie nie ma takich właściwości raczej, ale że to kontrowersyjna sprawa.

Jakiś czas temu dostałam pytanie “Czy Dong Quai to naturalny clomid?”. Nigdy nie spotkałam się w literaturze z takim porównaniem, gdyż właściwości Donga są zupełnie inne. Jego wpływ polega na “ukrwieniu” macicy i “odżywieniu”

Ja nigdy o tym nie słyszałam, ale zapytam mojego gin jak tak polecasz Susanna :)

gin powie to co mój, on się na ziołach nie zna, ale można wspomgać, tylko nie przy acardzie !

• pilik Autorytet

Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, tak zachwalanie tego donga że chyba kupię! Skoro nie może zaszkodzić w zasadzie to czemu nie spróbować? ;) a widziałam w aptece internetowej w której jutro planuje zakupy nie drogo

A dlaczego nie przy acardzie? Ja na acardzie :(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2017, 20:41

ds022el.png

u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Wiecie co, tak zachwalanie tego donga że chyba kupię! Skoro nie może zaszkodzić w zasadzie to czemu nie spróbować? ;) a widziałam w aptece internetowej w której jutro planuje zakupy nie drogo

A dlaczego nie przy acardzie? Ja na acardzie :(
    odłóz na 5 dni przy braniu donga, acard jest antagonista

• kinga1185 Autorytet

Wysłany: 21 czerwca 2017, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

u mnie juz po ovu. Ale pewnie znowu nic z tego... Tak sie czasami zastanawiam, czy z tyloma schorzeniami mozna byc w ciazy... A to sa schorzenia, o ktorych wiem. Mam nadzieje, ze nic juz nie wyjdzie, choc kusi mnie by zrobic jeszcze gentyke. Napewno wkrotce je zrobie...

Zycze Wam duzo cierpliwosci na czas oczekiwania ;)

kinga1185
    06.12 - beta 200, prog 40
    25.11 - transfer...
    22.12- punkcja; 7 komorek; 6 zaplodnionych
    10.2019 początek długiego protokolu
    grudzien 2018 - wizyta w klinice; jestesmy zdecydowani na IVF
    Kwiecien 2018 - depresja...
    Luty 2018 - laporoskopia. Brak endoemtriozy, brak zrostow, macica w porzadku.
    Endo, PCO?, Hashimoto, IO, MTHFR_677C; MTHFR-1298A-C; PAI-1G 4 G hetero
    Luty 2017 poczatek Napro
    Sierpien 2016 poronienie
    Laporoskopia i HSG - lewa strona niedrozna
    Poczatek staran - styczen 2015
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2017, 21:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.towsrodku.pl/chce-byc-w-ciazy/clotilbegyt-klomifen-cytrynian-klomifenu-stymulacja-owulacji/

W tym artykule z tej strony Madzia są istotne informacje o dniu podania clo, mój gin ma racje podając mi 1-5 dc, bo wskaźnik ciąż jest 40 około % od tych, które mają podawane 5-9 i tu ok 21% zajść w ciążę !!!

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2017, 21:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga1185 wrote:
    Hej Dziewczyny,

u mnie juz po ovu. Ale pewnie znowu nic z tego... Tak sie czasami zastanawiam, czy z tyloma schorzeniami mozna byc w ciazy... A to sa schorzenia, o ktorych wiem. Mam nadzieje, ze nic juz nie wyjdzie, choc kusi mnie by zrobic jeszcze gentyke. Napewno wkrotce je zrobie...

Zycze Wam duzo cierpliwosci na czas oczekiwania ;)
    Jakie masz zalecenia? Co bierzesz?

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2017, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze dla dziewczyn walczących z prolaktyną

http://www.towsrodku.pl/nieplodnosc-ona/hiperprolaktynemia-czesta-przyczyna-nieplodnosci/

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam w odwiedzinach u kolezanki w szpitalu. 2 tyg temu urodzila synka, niestety 1,5mca przed terminem ale synek zdrow jak ryba i zaczyna juz sam ciagnac cyca a tak to jest karmiony przez sonde.
    Opisze Wam jak wyglafa pokoj: kazda kobieta ma osobny pokoj. W pokoju jest prywatna lazianka z prysznicem, telewizor lcd, komputer, zlew, przewijak dla dziecka, wanienka, waga, lozko dla goscia, fotel, no i lozko dla kobiety j lozeczko dla dziecka. Jedzenie podawane 3x dziennie i mozna sobie z menu wybrac co sie chce Jesc ;)

To wszystko za free ale my tu placimy obowiazkowe ubezp zdrowotne i to wszystko jest wliczone ;)
    A pokoj ma ze 25m2 :) w oknach firany i zaslony, klimatyzacja.

Historia kolezanki: stosowala antykoncepcje i odstawila. Nie miala okresu od sierpnia. Mowila ze lekarz stwierdzil PCOS i ze nie na owu i ze w ogole juz nie bedzie miala dzieci. Miesiac pozniej byla w ciazy! Takze glowa do gory :) zaliczyla wpadke ale kto by sie tym przejmowal ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no Cast jakie tam wygody u Was.... w polsce płaci sie wymuszoną składkę na nfz a jedyne czego można oczekiwać to kromki suchej z parówką :D

• kinga1185 Autorytet

Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jakie masz zalecenia? Co bierzesz?

Biore Euthyrox, Pregnyl, Selen, kwas foliowy, wit.D; kwasy Omega 3, Q10, i progesteron 3 dni po pregnylu przez 10 dni. A do tego jeszcze Naltrexone, ale nie wiem, czy ten lek Wam cos mowi.

kinga1185
    25.11 - transfer...
    Luty 2017 poczatek Napro
    Sierpien 2016 poronienie
  • kinga1185 Autorytet

Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i oczywiscie dieta niskoweglodowanowa... Schudlam juz 1 kg przez 2 tygondie a nie chce chudnac, bo strace moje resztki biustu ;). Nigdy nie mialam nadwagi i nie myslalam, ze jeszcze schudne.

kinga1185
    25.11 - transfer...
    Luty 2017 poczatek Napro
    Sierpien 2016 poronienie
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego