X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzcie http://www.towsrodku.pl/dietaizywienie/donq-quai-dziegiel-chinski-na-plodnosc/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Podobno najlepiej co 2 dni, żeby naładować magazynki.
    Ale pięknie chudniecie dziewczyny! Gratuluję silnej woli!

    Ja muszę niestety zmotywować się do ruchu, żeby osiągnąć cel , a wy tylko dieta, czy ćwiczycie?


    Dziękuję. Tak myślałam:-)
    Tylko dieta i za dużo w pracy. A nie ćwiczę, bo leń:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2017, 20:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Wpadam znowu na chwilę. I mam pytanie.
    Przy owu przytulanka macie codziennie? Czy jak?
    Bo nie wiem czy męczyć męża? Czy odpuścić i jutro Go dorwać??? ;-)
    Wybaczcie to z serii tych głupich pytań.

    Susanna gratulacje w związku ze zrzuceniem ponad 7 kg! Na pewno o wiele lepiej się czujesz:-)

    Mnie od początku diety czyli 15 mają spadło 4,5 kg :-)
    Można codziennie :D <3

    Dziękuje, u Ciebie też dużo :D

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Można codziennie :D <3

    Dziękuje, u Ciebie też dużo :D

    Kurde a mi gin mówiła, że co 2-3 dni, bo plemnik i tak tyle spokojnie poczeka, a szkoda psuć jakość nasienia. Ale ja to myślałam, żeby codziennie przez cały cykl, więc może jak tylko w trakcie owulacji to można codziennie :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Kurde a mi gin mówiła, że co 2-3 dni, bo plemnik i tak tyle spokojnie poczeka, a szkoda psuć jakość nasienia. Ale ja to myślałam, żeby codziennie przez cały cykl, więc może jak tylko w trakcie owulacji to można codziennie :)
    Nie, przy owu np dzień przed w trakcie i dzień po :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Patrzcie http://www.towsrodku.pl/dietaizywienie/donq-quai-dziegiel-chinski-na-plodnosc/
    Super artykuł, opinia o tym, ze to naturalny clomid jest zasłużona, wywołuje owulację, ale jak to robi nie wiadomo :)

  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) można dołączyć? Kolejny cykl rozpoczęty wiec poproszę o wpisanie mnie na listę 22.07 :) życzę wam żeby w lipcu każda z was zobaczyła wymarzone dwie kreski :)

    Magdzia85F, SusannaDean, jagodowa91 lubią tę wiadomość

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Super artykuł, opinia o tym, ze to naturalny clomid jest zasłużona, wywołuje owulację, ale jak to robi nie wiadomo :)

    Ja zrozumiałam, że właśnie nie ma takich właściwości raczej, ale że to kontrowersyjna sprawa.

    Jakiś czas temu dostałam pytanie “Czy Dong Quai to naturalny clomid?”. Nigdy nie spotkałam się w literaturze z takim porównaniem, gdyż właściwości Donga są zupełnie inne. Jego wpływ polega na “ukrwieniu” macicy i “odżywieniu”

    Ja nigdy o tym nie słyszałam, ale zapytam mojego gin jak tak polecasz Susanna :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, zgłupiałam, czy w trakcie ovu codziennie. Dziś nie dam rady :-P

    Dziewczyny jutro tabelkę zaktualizuję, przepraszam!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Ja zrozumiałam, że właśnie nie ma takich właściwości raczej, ale że to kontrowersyjna sprawa.

    Jakiś czas temu dostałam pytanie “Czy Dong Quai to naturalny clomid?”. Nigdy nie spotkałam się w literaturze z takim porównaniem, gdyż właściwości Donga są zupełnie inne. Jego wpływ polega na “ukrwieniu” macicy i “odżywieniu”

    Ja nigdy o tym nie słyszałam, ale zapytam mojego gin jak tak polecasz Susanna :)


    gin powie to co mój, on się na ziołach nie zna, ale można wspomgać, tylko nie przy acardzie !

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, tak zachwalanie tego donga że chyba kupię! Skoro nie może zaszkodzić w zasadzie to czemu nie spróbować? ;) a widziałam w aptece internetowej w której jutro planuje zakupy nie drogo

    A dlaczego nie przy acardzie? Ja na acardzie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2017, 20:41

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Wiecie co, tak zachwalanie tego donga że chyba kupię! Skoro nie może zaszkodzić w zasadzie to czemu nie spróbować? ;) a widziałam w aptece internetowej w której jutro planuje zakupy nie drogo

    A dlaczego nie przy acardzie? Ja na acardzie :(
    odłóz na 5 dni przy braniu donga, acard jest antagonista

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    u mnie juz po ovu. Ale pewnie znowu nic z tego... Tak sie czasami zastanawiam, czy z tyloma schorzeniami mozna byc w ciazy... A to sa schorzenia, o ktorych wiem. Mam nadzieje, ze nic juz nie wyjdzie, choc kusi mnie by zrobic jeszcze gentyke. Napewno wkrotce je zrobie...

    Zycze Wam duzo cierpliwosci na czas oczekiwania ;)

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.towsrodku.pl/chce-byc-w-ciazy/clotilbegyt-klomifen-cytrynian-klomifenu-stymulacja-owulacji/

    W tym artykule z tej strony Madzia są istotne informacje o dniu podania clo, mój gin ma racje podając mi 1-5 dc, bo wskaźnik ciąż jest 40 około % od tych, które mają podawane 5-9 i tu ok 21% zajść w ciążę !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga1185 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    u mnie juz po ovu. Ale pewnie znowu nic z tego... Tak sie czasami zastanawiam, czy z tyloma schorzeniami mozna byc w ciazy... A to sa schorzenia, o ktorych wiem. Mam nadzieje, ze nic juz nie wyjdzie, choc kusi mnie by zrobic jeszcze gentyke. Napewno wkrotce je zrobie...

    Zycze Wam duzo cierpliwosci na czas oczekiwania ;)
    Jakie masz zalecenia? Co bierzesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze dla dziewczyn walczących z prolaktyną

    http://www.towsrodku.pl/nieplodnosc-ona/hiperprolaktynemia-czesta-przyczyna-nieplodnosci/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam w odwiedzinach u kolezanki w szpitalu. 2 tyg temu urodzila synka, niestety 1,5mca przed terminem ale synek zdrow jak ryba i zaczyna juz sam ciagnac cyca a tak to jest karmiony przez sonde.
    Opisze Wam jak wyglafa pokoj: kazda kobieta ma osobny pokoj. W pokoju jest prywatna lazianka z prysznicem, telewizor lcd, komputer, zlew, przewijak dla dziecka, wanienka, waga, lozko dla goscia, fotel, no i lozko dla kobiety j lozeczko dla dziecka. Jedzenie podawane 3x dziennie i mozna sobie z menu wybrac co sie chce Jesc ;)

    To wszystko za free ale my tu placimy obowiazkowe ubezp zdrowotne i to wszystko jest wliczone ;)
    A pokoj ma ze 25m2 :) w oknach firany i zaslony, klimatyzacja.

    Historia kolezanki: stosowala antykoncepcje i odstawila. Nie miala okresu od sierpnia. Mowila ze lekarz stwierdzil PCOS i ze nie na owu i ze w ogole juz nie bedzie miala dzieci. Miesiac pozniej byla w ciazy! Takze glowa do gory :) zaliczyla wpadke ale kto by sie tym przejmowal ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no Cast jakie tam wygody u Was.... w polsce płaci sie wymuszoną składkę na nfz a jedyne czego można oczekiwać to kromki suchej z parówką :D

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jakie masz zalecenia? Co bierzesz?

    Biore Euthyrox, Pregnyl, Selen, kwas foliowy, wit.D; kwasy Omega 3, Q10, i progesteron 3 dni po pregnylu przez 10 dni. A do tego jeszcze Naltrexone, ale nie wiem, czy ten lek Wam cos mowi.

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i oczywiscie dieta niskoweglodowanowa... Schudlam juz 1 kg przez 2 tygondie a nie chce chudnac, bo strace moje resztki biustu ;). Nigdy nie mialam nadwagi i nie myslalam, ze jeszcze schudne.

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ