X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    My placimy ubezpieczenie 150e mcznie zeby miec takie wygody ;)

    Wczoraj zaczal kluc prawy jajnik i podbrzusze. Dzisiaj tylko podbrzusze. Mam 14dc. Dzialamy )
    Trzymamy kciuki ;)

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    My placimy ubezpieczenie 150e mcznie zeby miec takie wygody ;)

    Wczoraj zaczal kluc prawy jajnik i podbrzusze. Dzisiaj tylko podbrzusze. Mam 14dc. Dzialamy )

    Ja podobnie moje niecałe 130e a mojego 80e nie dodałas ze w przypadku porodu bez komplikacji po 2 godz wychodzi się do domu ;)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    My placimy ubezpieczenie 150e mcznie zeby miec takie wygody ;)

    Wczoraj zaczal kluc prawy jajnik i podbrzusze. Dzisiaj tylko podbrzusze. Mam 14dc. Dzialamy )
    No fajnie u nas to 9,76 % pensji czyli w ciul dużo im więcej zarabiasz.

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Susanna, jak dzisiaj samopoczucie?

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Cześć Susanna, jak dzisiaj samopoczucie?
    Dzisiaj spoko, znowu długo spałam bo mnie wczoraj ból żołądka wykańczał.

    Kurcze u nas budowa bloku i nawalają od 6 rano, ale już powinni niedługo kończyć, teraz robią wylewki więc głośno. Jak zrobią to przynajmniej cisza nastanie i czystko będzie bez płacht wokoło.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Ja podobnie moje niecałe 130e a mojego 80e nie dodałas ze w przypadku porodu bez komplikacji po 2 godz wychodzi się do domu ;)
    Dokladnie zapomnialam dodac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Dokladnie zapomnialam dodac :)
    To chyba w polsce jest lepiej, ze 2-3 dni

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jak jestem na clo 3-7 dc, to jest sens iść na monitoring w 9 dc czy lepiej w 12 dc? mam problem ze znalezieniem miejsca, gdzie mnie przyjmą podczas urlopu mojej pani dr... duże miasto, a tu kłopot ;)

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    To chyba w polsce jest lepiej, ze 2-3 dni

    Tutaj tak wyglada. 2h i do domu. Mozna rodzic w domu albo szpitalu. Do tego przez kilka dni po porodzie przychodzi Pani w ramach ubezpieczenia i przez 6-8h siedzi w domu i robi wszystko za Ciebie. Sprzata, wstawia pranie, moze zrobic zakupy, wyjsc z psem. Po prostu pomaga ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Tutaj tak wyglada. 2h i do domu. Mozna rodzic w domu albo szpitalu. Do tego przez kilka dni po porodzie przychodzi Pani w ramach ubezpieczenia i przez 6-8h siedzi w domu i robi wszystko za Ciebie. Sprzata, wstawia pranie, moze zrobic zakupy, wyjsc z psem. Po prostu pomaga ;)
    Ale dziwne ha ha ha :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Czy jak jestem na clo 3-7 dc, to jest sens iść na monitoring w 9 dc czy lepiej w 12 dc? mam problem ze znalezieniem miejsca, gdzie mnie przyjmą podczas urlopu mojej pani dr... duże miasto, a tu kłopot ;)
    12 chyba lepiej

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się tak wydaje ;)

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Też mi się tak wydaje ;)
    Ja mam 1-5 dc a idę dopiero 10 dc

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam clo od 3-7dc i na monitoringu już bylan 2 razy i za każdym razem w klinice mi mowili zeby umowic się na 9-10dc nie później. Bo różnie bywa z ovu.. i tak masz w cenie kilka usg to ja bym poszła wcześniej kontrolowac co tam się dzieje chyba ze jestes pewna ze zawsze ovu jest dosc pozno to pewnie po co przychodzic w 9dc

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Ja brałam clo od 3-7dc i na monitoringu już bylan 2 razy i za każdym razem w klinice mi mowili zeby umowic się na 9-10dc nie później. Bo różnie bywa z ovu.. i tak masz w cenie kilka usg to ja bym poszła wcześniej kontrolowac co tam się dzieje chyba ze jestes pewna ze zawsze ovu jest dosc pozno to pewnie po co przychodzic w 9dc
    Ja miałam przyjść 8 dc ale nie ma gin terminów rano a ja idę na popołudnie, u mnie po clo owu była w 13 dc zawsze, więc zdążę.
    Czytałam wczoraj fajne wnioski badań z podawania clo od 1-5 dc i od 5-9 dc i wskaźnik ciąz w pierwszym przedziale był 40 % a w drugim ok 21% podobno jest to związane z ilością pęcherzyków, których więcej rośnie im szybciej clo podane i z tym, że ednometrium nie zostaje tak 'pożarte'

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm tylko boje sie zmienic dawkowanie sobie bez konsultacji z lekarzem. A podrzucisz mi ten artykuł?
    Teraz i tak jestem w oczekiwaniu.. w wtorek na monitoringu bylo swieze pęknięcie takzr wtorek środa dzialalismy i, czekamy na efekty..

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę http://www.towsrodku.pl/chce-byc-w-ciazy/clotilbegyt-klomifen-cytrynian-klomifenu-stymulacja-owulacji/

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, znalazłam takiego, co ma termin w 9 i 12 dc, pójdę tego 9 dc i zobaczymy co powie ;)

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna jak umawiasz sie na monitorin to on wcisnie cie co kilka dni na usg, taka wozyta to dosłownie 5 minut. Szybkie usg pogladowe i tyle

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    My placimy ubezpieczenie 150e mcznie zeby miec takie wygody ;)

    Wczoraj zaczal kluc prawy jajnik i podbrzusze. Dzisiaj tylko podbrzusze. Mam 14dc. Dzialamy )
    Powodzenia:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ