X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Hejka wszystkim

    U mnie cudny piątek, bo 8 kilo na minusie !!!!!!! nie wierzę <3 <3 <3
    Wow super!!! Tylko pogratulować!! Asia witamy, zapraszamy i powodzenia w staraniach!! ;)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • asia-bez Przyjaciółka
    Postów: 153 32

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Asia, dacie radę :*
    Co było przyczyną waszej straty?
    Bardzo mi przykro

    Właśnie nie wiadomo, co prawda nie robiliśmy badań genetycznych fasolki - byłam w takim szoku, że nawet nie brałam tego pod uwagę :/ Czekam na wyniki genetycznych na trombofilię, zrobiłam sobie prywatnie, żeby tak nie siedzieć bezczynnie.. Zastanawiam się też nad wymazem, bo od roku męczyły mnie infekcje kilka razy, w ciąży też miałam, potem znów na wizycie na której dowiedzieliśmy się, że serduszko przestało bić, lekarka znalazła mi jakieś zielone upławy, brałam kolejne globulki i jakieś leki doustnie.. Nie wiem czy po tym jest jeszcze sens robić, skoro miałam leki. Przy zabiegu nie miałam robionego wymazu, w ogóle byłam u 2 ginekologów i wszyscy podchodzili do tego "zdarza się, statystyka". I teraz strasznie boję się powtórki :/

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ougpjyjxzxjth.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Wow super!!! Tylko pogratulować!! Asia witamy, zapraszamy i powodzenia w staraniach!! ;)
    A nawet nie ćwiczę hhihi

    Dziewczyny, może do lipcowego testu 10 stuknie !!!! Byłoby super
    Ogólnie z mniejszą masą to moje jajniki przygotują mnóstwo pęcherzyków, akurat na bliźniaki hihihii ale mam smiechawkę :D

    jagodowa91, Idzianna, Rene lubią tę wiadomość

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    A nawet nie ćwiczę hhihi

    Dziewczyny, może do lipcowego testu 10 stuknie !!!! Byłoby super
    Ogólnie z mniejszą masą to moje jajniki przygotują mnóstwo pęcherzyków, akurat na bliźniaki hihihii ale mam smiechawkę :D
    To by było ciekawe ;)

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm, Asia, sprawa jest trudna, niezaprzeczalnie. Bardzo dobrze, ze zrobiłaś od razu badania na trombofilię, ja się nie spodziewałam, a mam to. Zanim dostaniesz wyniki mozesz sobie kupić metylowany kwas foliowy i b12 metylokobalaminę, nie zaszkodzi, a czasem wysoka homocysteina bywa przyczyną straty, niekoniecznie zaburzenia krzepliwości, które mogły się ujawnić w ciąży - to jest ogółem częste, tak jak częste jest donoszenie szczęśliwie ciąży na acardzie i clexane :) Jeszcze mogłabyś sobie zrobić przeciwciała antykardiolipinowy w dwóch klasach ok 40 zł za jedno badanie, razem 80 zł, myślę że warto powinno się je robić również aby wykluczyć asp - zespół antyfosfolipidowy :)

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spadam do pracy.. mam nadzieję, że dzień szybko zleci :) pewnie będę miała co nadrabiać wieczorem :D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    To by było ciekawe ;)
    Jadę się badać, kreeeew :)

  • asia-bez Przyjaciółka
    Postów: 153 32

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Hm, Asia, sprawa jest trudna, niezaprzeczalnie. Bardzo dobrze, ze zrobiłaś od razu badania na trombofilię, ja się nie spodziewałam, a mam to. Zanim dostaniesz wyniki mozesz sobie kupić metylowany kwas foliowy i b12 metylokobalaminę, nie zaszkodzi, a czasem wysoka homocysteina bywa przyczyną straty, niekoniecznie zaburzenia krzepliwości, które mogły się ujawnić w ciąży - to jest ogółem częste, tak jak częste jest donoszenie szczęśliwie ciąży na acardzie i clexane :) Jeszcze mogłabyś sobie zrobić przeciwciała antykardiolipinowy w dwóch klasach ok 40 zł za jedno badanie, razem 80 zł, myślę że warto powinno się je robić również aby wykluczyć asp - zespół antyfosfolipidowy :)

    Najchętniej zrobiłabym wszystkie badania, ale z drugiej strony mam wrażenie, że za bardzo się nakręcam, chociaż gdybym miała znowu stracić ciążę, to chyba bym się poddała :/ Mogłabyś mi jeszcze podpowiedzieć które przeciwciała się robi? Bo widzę na stronie laboratorium IgA, IgM i IgG ;) Człowiek uczy się całe życie..

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ougpjyjxzxjth.png
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean - MOJE GRATULACJE!!!! Good job!!! ;D
    Asia - przykro mi z powodu Waszej straty.

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, brawo, brawo, brawissimo ;)

    Cześć Dziewczyny, dzisiaj z obsuwą powitanie, ale od rana zamieszanie level hard...

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-bez wrote:
    Najchętniej zrobiłabym wszystkie badania, ale z drugiej strony mam wrażenie, że za bardzo się nakręcam, chociaż gdybym miała znowu stracić ciążę, to chyba bym się poddała :/ Mogłabyś mi jeszcze podpowiedzieć które przeciwciała się robi? Bo widzę na stronie laboratorium IgA, IgM i IgG ;) Człowiek uczy się całe życie..
    IGG i IGM się robi (sprawdziłam na swoich wynikach) czy ja wiem czy przesadzasz? Z jednej strony można olać temat- wydarzyło się raz może los, ale z drugiej...jeśli będziesz miała wynik w ręku a okazałoby się, ze jesteś chora to od razu masz clexane i ciąża jest chroniona. Warto wydaje mi się za spokój ducha zapłacić.

    Już porobiłam badania, w dwóch labo, bo miałam skierowania, wiec zapłaciłam tylko za homocysteinę 50 zł :O Ale nie zaloguję się dziś na jej wynik, bo do diagnostyki niby się da po numerze zlecenia ale ja nie umiem a tak to trzeba mieć kartę stałego klienta :O Ale wymysły. No ale będzie trzeba zrobić przyda się, bo często tam chodzę :)

    asia-bez lubi tę wiadomość

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masakra... nudno w tej pracy dzisiaj jak diabli po wcześniejszym zamęcie... wszyscy się obudzą pod koniec dnia, to pewne i będzie meksyk...

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    masakra... nudno w tej pracy dzisiaj jak diabli po wcześniejszym zamęcie... wszyscy się obudzą pod koniec dnia, to pewne i będzie meksyk...
    Czasem tak jest :)
    A czym się zajmujesz? Bo nie pisałaś chyba :)

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracuję w kancelarii notarialnej :)

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Pracuję w kancelarii notarialnej :)
    Aaa :) To może faktycznie będzie meksyk potem, albo i nie :) Ciężko wyczuć :)

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No aktualnie to oczekiwanie na dane i dokumenty od klientów.. a że jest to do przygotowania na poniedziałek rano, to jak nie prześlą w ciągu godziny, to będą nerwy... ;) a jeszcze inna rzecz pod znakiem zapytania, też bez dokumentów, a wymagać będzie masę pracy.. a z uwagi na urlopy spadnie to na mnie wszystko :) i wolałabym już, żeby spadło!

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    No aktualnie to oczekiwanie na dane i dokumenty od klientów.. a że jest to do przygotowania na poniedziałek rano, to jak nie prześlą w ciągu godziny, to będą nerwy... ;) a jeszcze inna rzecz pod znakiem zapytania, też bez dokumentów, a wymagać będzie masę pracy.. a z uwagi na urlopy spadnie to na mnie wszystko :) i wolałabym już, żeby spadło!
    A no tak....eh a trzeba robić ktoś musi klient płaci to wymaga zawsze taka prawda....

    Skąd takie rozbieżności w cenach badań? W enel-med paroksydaza przeciwko tarczycy 93 zł a w śląskich labo 35 zł... Dobrze, że nie zrobiłam, jeszcze mam czas to pójdę do śla

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Hejka wszystkim

    U mnie cudny piątek, bo 8 kilo na minusie !!!!!!! nie wierzę <3 <3 <3
    super oby tak dalej:-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    super oby tak dalej:-)
    Oby :)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Ja spadam do pracy.. mam nadzieję, że dzień szybko zleci :) pewnie będę miała co nadrabiać wieczorem :D
    będziesz miała ciekawą lekturę :-)

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ