X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Mi pies po spacerze zrobił pobudkę skokiem i "buziakiem" hehe ;). Cos mnie głowa z rana boli... mam nadzieje że kawa pomoże...! Znowu jakieś pokręcone sny miałam, zmęczona się przez to budzę...!

    Susanna ogarnęłam paragon z diagnostyki! Nie wiem czy dalej Ci to potrzebne, ale na paragonie nr zlecenia to na samym dole. Pod suma i takim coągiem liczb jest "Nr sys: ......." i to te cyferki. U mnie bez trzech ostatnich zer, ale spróbuj, ogólnie nr zlecenia ma 10 cyferek, tam na paragonie mam więcej wlasnie o zera, ale zgadza sie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2017, 09:00

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • asia-bez Przyjaciółka
    Postów: 153 32

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Trochę ochłonęłam po tym wczorajszym wyniku :) Dalej mam wielką nadzieję, na pozytyw w lipcu! Jeszcze tydzień i mam nadzieję, że zacznie się lipcowy szał dwóch kreseczek :)

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ougpjyjxzxjth.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-bez wrote:
    Dzień dobry :)
    Trochę ochłonęłam po tym wczorajszym wyniku :) Dalej mam wielką nadzieję, na pozytyw w lipcu! Jeszcze tydzień i mam nadzieję, że zacznie się lipcowy szał dwóch kreseczek :)

    Wybierz się do lekarza jak najszybciej, zebys miała w domu zastrzyki z heparynę z zaleceniami na wszelki wypadek, trzeba je włączyć jak najszybciej a czasami zalecają juz podczas starań na wszelki wypadek

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • asia-bez Przyjaciółka
    Postów: 153 32

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie do swojej gin na razie na pewno się nie dostanę, a nie wiem czy internista może mi dać? Czy lecieć do hematologa prywatnie?

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ougpjyjxzxjth.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Zostawiam Wam ogrom wiruskow :*:*:* &&&& :*:*:*:*
    Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2017, 10:21

    Magdzia85F, pilik, SusannaDean, akacjowa lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-bez wrote:
    Właśnie do swojej gin na razie na pewno się nie dostanę, a nie wiem czy internista może mi dać? Czy lecieć do hematologa prywatnie?

    Internista może dać, ale do hematologa swoją drogą bym się wybrała prywatnie. Na kasę pewnie straszne kolejki, No i nie wiesz na kogo trafisz... a dobrze by było żeby hematolog ustalił dawkę i wlasnie ocenił czy warto od owulacji przy staraniach już dawać czy dopiero po wyniki testu. Jak masz zaufanego internistę to w pierwszej kolejności z nim spróbuj pogadać ;). Ja w kryzysie pytałam endokrynologa swojego i od razu wiedział co jak ustawić, hematolog potem tylko to potwierdził.

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! My się pobyczyliśmy w łóżku. Przed chwilą śniadanie. No i też nie mamy planów na dziś prócz sprzątania komórki lokatorskiej.

    Pilik a co Ci się śni?
    Mnie nabiał też nie służy, bo nie toleruje laktozy, ale dobrze, że jest mleko i jogurty bezlaktozowe :-) bo kawka bez mleka, to mi nie wejdzie.

    Paula !! Lubię to! :-)

    Pamiętacie, jak niedawno pisałam o wróżce;-) ja korzystam. No i powiem, że raz na rok. Kobieta całkiem niezła. Przewidziała mi guza tarczycy i operację. To, że w pracy będzie źle a był akurat super okres. No i, że mam super Męża:-) ha! To wiem:-)

    Jak miałam niecałe 20 lat poszłam z siostrą i babeczka też sporo powiedziała, szczególnie o mojej tzw.karierze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2017, 10:50

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia - ciekawe. Ja nigdy nie próbowałam. Mama znajomego chodzi i też mówi że się sprawdza. Ja jakoś wolę nie ryzykować chyba. Za bardzo lubię się nakręcać ;)...
    Wczoraj mi się śniło że byłam u ginekolog, która miała na imię tak jak ja i tylko dlatego mnie przyjęła. Okazała się niestety straszna i powiedziała, że przy zabiegu czyszczenia obcięli mi kawałek jajnika. I w ogóle w jakimś dziwnym strasznym miejscu przyjmowała i miała gabinet rodem z The Knick (serial - jak ktoś nie oglądał, polecam

    A co do nabiału, mi jakieś białko raczej nie służy, te bez laktozy też odpadają. Kawę pije z ryżowym, początkowo było trudno, ale teraz lubię :) no ale to już chyba czwarty rok bez mleka u mnie. Niektóre sery mogę jeść bez problemu, a po innych wysypki i masakra. Nie wiem od czego to zależy ;)...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2017, 10:59

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik my z Mężem oglądaliśmy! Fajny:-) ogólnie jesteśmy bardzo serialowi. Teraz np. Oglądamy Orange is the new Black.

    Dobrze, że to tylko sen! Ale jednak jak utrudnia spanie, to może melisę pij na noc?

    A to aż tak z tym nabiałem, to faktycznie kiepsko. No ja tych napojów zbożowych to nie tknę. Nie podchodzą mi i już.

    Ja i tak nie mam co do wróżek takich, hm...nadziei że się spełni. A jak mówią głównie dobre rzeczy, to miło posłuchać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2017, 11:12

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mówią dobre to pół biedy, ale jak złego bym się czegoś dowiedziała to bym to ciagle w głowie miała i dopisywała w myślach miliony scenariuszy... oj bujną mam wyobraźnie do takich spraw ;)....

    Ja tylko ryżowe i tylko do kawy :). Koktajle, chłodniki itp. Poszły w niepamięć niestety. Najbardziej ubolewam nad pierogami ruskimi i tęsknie ;( choć udało mi się z tofu osiągnąć bardzo zbliżone :) nawet babcia się nabrała!

    Aa co do seriali - ja jestem maniaczka ;) Orange już zobaczyłam całe. I wieeeele innych seriali za mną ;)...

    Ja mam różne noce. Czasami śpię jak kamień i nic nie wiem, czasami wiercę się i budzę co chwila a czasami jak dziś - niby cała noc twardo przespana, a sny takie że budzę się i nie ogarniam. Na mnie ziółka nie działają, mam niestety w swojej historii kilku letni epizod z psychotropami i uspokajaczami dość mocnymi przez co organizm mi daje czasem znaki, że ma w d.. zioła i inne specyfiki naturalne.

    Dziewczyny podpowiedzcie, dopiero trzeci miesiąc intensywnie się obserwuje, ale była w tym czasie i ciąża i strata i zabieg wiec mam wszystko zamieszane, macie jakieś objawy przed @? Śluz czy coś co Wam wskazuje że się zbliża? Dzisiaj mam bardzo dużo kremowego śluzu i się zastanawiam czy to może być zwiastun... wypatruje czegokolwiek bo już zniecierpliwiona jestem, ale właśnie, psychiczne objawy (Haha :p) już mam moje typowe i się zastanawiam czy dobrze myśle że może być już tuż tuż... mam 25dc (22 dni po zabiegu).

    A powiedzcie jeszcze jedno, jeżeli lekarz dwa tygodnie po zabiegu widział ładny pęcherzyk i powiedział z którego jajnika będzie owulacja to znaczy ze owulacja na pewno była, skoro już był pęcherzyk? A jeśli nie, to co się dzieje z pęcherzykiem po? Przepraszam za takie pytania, ale kompletnie tego jeszcze nie ogarniam, a wiem że Wy dużo bardziej doświadczone więcej mi od lekarza wytłumaczycie na pewno...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2017, 11:42

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Dzień dobry. Mi pies po spacerze zrobił pobudkę skokiem i "buziakiem" hehe ;). Cos mnie głowa z rana boli... mam nadzieje że kawa pomoże...! Znowu jakieś pokręcone sny miałam, zmęczona się przez to budzę...!

    Susanna ogarnęłam paragon z diagnostyki! Nie wiem czy dalej Ci to potrzebne, ale na paragonie nr zlecenia to na samym dole. Pod suma i takim coągiem liczb jest "Nr sys: ......." i to te cyferki. U mnie bez trzech ostatnich zer, ale spróbuj, ogólnie nr zlecenia ma 10 cyferek, tam na paragonie mam więcej wlasnie o zera, ale zgadza sie ;)
    Ha ha mój nr to Kat/3785/2017 i tak dalej.... mam jakieś łamańce, zaraz sprawdzę :O

    Witam się zaspałam do życia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wogóle To was zabiję bo mi śniłyście, a tak po prawdzie to i tak nie wiedziałam które z was przyjechały, ale po kolei. Niby się umówiłyśmy i dwie z was mnie odwiedziły, znam was po nickach więc nie wiem która to która i w tym śnie to głupie było. Przyjechałyście do mieszkania mojej mamy na wsi, a tam kupa rodziny była i w ogóle nie posprzątane, wiec was usadziłam na podwórku (moja mama nawet tam już nie mieszka) przywiozłyście kupę ciasteczek, takich małych kąsków co podają na koktajlach i soków, a ja miałam wódkę, do której nie chciałyście coli. Wogóle jaką furą podjechała jedna z was, ja myślę, że to Rene według snu, białym bmw takim sportowym ale suvem...no odpał i popiłyście się tą wódką, jedna była z opola i chciała wracać pijana...ja poczekałam aż się upijecie i zjadłam wszystkie przekąski. Na tym sen się skończył :O

    Zaraz padnę ze śmiechu...dalej nie wiem kto mi się śnił, bo przecież nie wiem jak wyglądacie a w śnie występują osoby nawet raz przelotnie widziane, mózg sobie generuje taki obraz i go nic nie obchodzi :)

    Magdzia85F, Idzianna, jagodowa91 lubią tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, widzę źe nie tylko mnie się takie głupoty śnią :D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chatę wysprzątałam.dziecko śpi wiec pora na drugą kawe :) po 16 jade z dzieckiem do przyjaciółki na grilla.ma rok młodsze dziecko pd mojego i aktualnie jest w ciąży.każde za pierwszym podejściem.na początku było mi przykro ze tak łatwo jej idzie zawsze ale teraz cieszę sie jej szczęściem :) ja tez kiedyś sie doczekam

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik teraz wyszedł 5 sezon Orange z netfixa.

    U mnie zero objawów przed @. Ale śluz jest bardziej biały.
    No właśnie ja też się zastanawiam. Ginekolog mówił, że może nie pęknąć i zostać. I żebym sprawdziła progesteron.

    Susanna no to niezły sen:-) wszystkie staraczki pijane! Hehe

    Mój mąż zaczął do mnie mówić Ty moja Staraczko lipcowa:-)

    pilik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Hahaha, widzę źe nie tylko mnie się takie głupoty śnią :D
    Nie tylko :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 na pewno Ci się uda!
    Ale przyznam ma kobieta szczęście! OOo grill! Udanej zabawy:-) U mnie chłodno i brzydko!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Pilik teraz wyszedł 5 sezon Orange z netfixa.

    U mnie zero objawów przed @. Ale śluz jest bardziej biały.
    No właśnie ja też się zastanawiam. Ginekolog mówił, że może nie pęknąć i zostać. I żebym sprawdziła progesteron.

    Susanna no to niezły sen:-) wszystkie staraczki pijane! Hehe

    Mój mąż zaczął do mnie mówić Ty moja Staraczko lipcowa:-)
    Zaczęłam ogladać ten Orange ale po drugim sezonie coś się straciło dla mnie i przestałam

    Ha ha ha ale maż ma ksywkę na ciebie
    Mój się pytał wczoraj, bo mu mówie że mnie kłują jajniki i to chyba znaczy ze rosna po clo pęcherzyki, a on ile a ja mówie może z 10 bym chciała :D

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Pilik teraz wyszedł 5 sezon Orange z netfixa.

    U mnie zero objawów przed @. Ale śluz jest bardziej biały.
    No właśnie ja też się zastanawiam. Ginekolog mówił, że może nie pęknąć i zostać.

    No nic, to obserwuje i czekam dalej. Badałam progesteron w 22dc i wynik 7. Ale w maju, kiedy zaszłam w ciąże w 20dc miałam 0,57...! A w ciąży juz miałam 8... wiec ja ogólnie mam z tym problem i myśle że u mnie to nie moze byc wyznacznik owulacji... ogólnie to co wszędzie czytam, a to co u mnie to nic się nie pokrywa....

    Widziałam już piąty sezon ;) mam netflixa. Wlasnie włączam ich nowy serial GLOW, zobaczę czy czegoś warty ;)...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    No nic, to obserwuje i czekam dalej. Badałam progesteron w 22dc i wynik 7. Ale w maju, kiedy zaszłam w ciąże w 20dc miałam 0,57...! A w ciąży juz miałam 8... wiec ja ogólnie mam z tym problem i myśle że u mnie to nie moze byc wyznacznik owulacji... ogólnie to co wszędzie czytam, a to co u mnie to nic się nie pokrywa....

    Widziałam już piąty sezon ;) mam netflixa. Wlasnie włączam ich nowy serial GLOW, zobaczę czy czegoś warty ;)...
    Oj z tym progiem lipa, ja miałam 10 i też była ciąża, dlatego w tym cyklu chyba lutkę będę brała na wszelki wypadek....

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ