X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Magdzia - film super! Piękne widoki, ciekawa muzyka, swietnie zrobiony. Nie lubię takiego gatunku generalnie, ale wciągnął bardzo i żałowałam że już koniec! :)
    Chyba się będzie trzeba wybrać
    My właśnie po spacerze a teraz piwko , takie z rzemieślniczych :D Wiem, ze dieta, ale sobota <3

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo polecam na rozluźnienie i miły wieczór :))

    Och nie pamietam kiery piłam %... po wszystkimktore lubię (piwo, wino, cydr)'robią mi się na twarzy i plecach takie okropne bolące kulki z którymi walczę z miesiąc potem :(. Dlatego już się pogodziła, i nie pije. Mój mąż tez w ogóle nie pije nic wiec nie tak trudno na szczęście ;)... choć dobrego białego winka... ach!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Bardzo polecam na rozluźnienie i miły wieczór :))

    Och nie pamietam kiery piłam %... po wszystkimktore lubię (piwo, wino, cydr)'robią mi się na twarzy i plecach takie okropne bolące kulki z którymi walczę z miesiąc potem :(. Dlatego już się pogodziła, i nie pije. Mój mąż tez w ogóle nie pije nic wiec nie tak trudno na szczęście ;)... choć dobrego białego winka... ach!
    My mało pijemy ale czasem trzeba troszkę, tak raz na 2 miesiące nawet, mąż jeszcze mniej :)

    Życzmy mu wszystkiego dobrego bo urodzinki ma hehe ciekawe czy zażyczył sobie dzidziusia :D

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sto lat dla męża! I pięknego dzidziusia wkrótce

    SusannaDean, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    To sto lat dla męża! I pięknego dzidziusia wkrótce
    Pewnie by chciał, albo dwa :D

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzis 15 dc i nic nie wskazuje ze owu w ogole będzie.wiem ze i tak meza nie mam ale kurde chce obserwować swo organizm a on takie cos dowala :-/ czasami mam juz dość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny☺ ale sie dzisiaj wyspalam,rewelacja... zero pobudek w nocy i mlody spal do 6.30... ahhh jak milo ☺

    Magdzia85F, SusannaDean, MamaNl lubią tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi organizm czasem nie daje zadnych objawoa ovu i tak jest także bez stresu.. ja bez clo nie mam zadnych objawów naprawdę a ovu przez monitoring sprawdzałam i jest .. takze na spokojnie kochana.
    Chociaz tez moga sie zdarzyć cykle bezowulacyjne i to nic zlego nie oznacza.

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Ewi organizm czasem nie daje zadnych objawoa ovu i tak jest także bez stresu.. ja bez clo nie mam zadnych objawów naprawdę a ovu przez monitoring sprawdzałam i jest .. takze na spokojnie kochana.
    Chociaz tez moga sie zdarzyć cykle bezowulacyjne i to nic zlego nie oznacza.
    Wiem ale ja zawsze mam bolesna owu a teraz cisza.no nic.moze prZesz chorobę wszystko mi sie poprzesuwało.


    A tak w ogole dzien dobry :) ja właśnie pije kawe bo spaliśmy. Synciem do 8 :20

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Aendzi Przyjaciółka
    Postów: 64 51

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nadrobiłam :D My też jesteśmy strasznie serialowi, bardzo lubimy z mężem wieczorem obejrzeć coś. To jak nałóg :D Czekamy cierpliwie na nowy sezon Gry o Tron bo uwielbiamy, a w między czasie oglądamy dużo innych, teraz np Wikingów. Jak ktoś lubi takie klimaty to polecam. My oglądamy na zalukaj (jest darmowe ale zazwyczaj wieczorami przeciążony jest serwer i najlepiej wykupić sobie vip 3,69 zł na 7 dni lub na więcej). Jest jeszcze cda-hd tam też za darmo oglądamy seriale i filmy :-)

    My dzisiaj odstawiamy córkę do babci i jedziemy na działkę posprzątać trochę bo z dzieckiem które uczy się chodzić nie da się nic zrobić.

    U mnie 11 dc więc jeszcze troszkę :-)
    Miłego dnia dziewczyny!

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    3i49tv73chf2jd1l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odsypialam wczorajszy dzien. Wyjechalam o 6 rano, rozpoczecie pracy o 8 i nikt nie wiedzial do ktorej bedziemy robic. Skonczylam o 18.30, w domu bylam o 20.

    A dzisiaj patrze na kalendarz a tu juz 17dc :)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :) my po parapetówce u znajomych, było mega śmiesznie :) ja się zaraz zabieram do pracy :|

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja leń, ostatni dzień wyspania się :)
    Dziś 7 dc trzeba zacząć <3 żeby nie przegapić nic :)

    Dziś mąż do pracy będę siedzieć cały dzień sama, jeszcze się ponudzę i poleniuchuję bo cały następny tydzień popołudniowa zmiana :)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Korzystam z okazji że szwagier w domu i maw tel neta więc postanowiłam że zajrzę do was mam nadzieję że nie zapomniałyscie o mnie hihi
    A teraz idę poczytać co tam u was

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2017, 12:33

    SusannaDean, Magdzia85F, Idzianna lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Hej
    Korzystam z okazji że szwagier w domu i maw tel neta więc postanowiłam że zajrzę do was mam nadzieję że nie zapomniałyscie o mnie hihi
    A teraz idę poczytać co tam u was
    :D super :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene mi się nawet śniłaś jak miałybyśmy zapomnieć :D

    Rene lubi tę wiadomość

  • asia-bez Przyjaciółka
    Postów: 153 32

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    My wczoraj na wsi, wróciliśmy po 22, dzisiaj spanie do późna ;) U mnie dziś 14dc, a jak na złość coś zaczyna mnie piec na dole, miałam nadzieję, że pozbyłam się infekcji tymi tabletkami.. Może to przez wczoraj, pół dnia nie sikałam i coś tam się zakręciło? :/
    Polecicie jakieś domowe sposoby? Mojej gin nie ma, może na razie jakoś bym się ogarnęła bez recept, globulki wszystkie co dostawałam to wybierałam do końca..

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ougpjyjxzxjth.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I z grubsza nadrobione:-)z telefonu nie jestem przyzwyczajona pisać wolę laptopa.Ale nie będę narzekać dobrze ze mam możliwość skorzystania z neta

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Rene mi się nawet śniłaś jak miałybyśmy zapomnieć :D
    Fajnie mam nadzieję że to nie był żaden koszmar hihi:-D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już niestety uciekam miłej niedzieli wam życzę :-)
    Ps sorka za błędy pisze z telefonu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2017, 15:31

    SusannaDean, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ