X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Hahaha mój zawsze pyta jak coś "a na forum jak radzą?" albo "a co na forum o tym sądzą" i tego typu :)

    pilik zatestujesz ładnie, wszystko się uda :D

    Dzięki!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Dzięki!
    Bo ja myślę, że jak się już raz, czy dwa, udało, to się uda i kolejny...tu nie ma przeszkody, walczyć jedynie musimy aby zostało

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna też mi się tak wydaje. Dlatego stresu bedzie na pewno jeszcze więcej... znajoma ostatnio urodziła bliźniaczki nie żywe w 6 miesiącu :( nigdy nie jest bezpiecznie... zazdroszczę dziewczyną, które potrafią tak całkiem bezstresowo podejść do ciąży. Bratowa zaszła tydzień po ślubie, zero problemów, raz tam coś się zadziało w 32 tyg., ale szybko dali leki i wszystko ok. Bez stresu i problemów... siostry moje dwie wpadły, ciąże też bez jakiś starań przechodziły, a zdrowe dzieciaczki, ech

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Susanna też mi się tak wydaje. Dlatego stresu bedzie na pewno jeszcze więcej... znajoma ostatnio urodziła bliźniaczki nie żywe w 6 miesiącu :( nigdy nie jest bezpiecznie... zazdroszczę dziewczyną, które potrafią tak całkiem bezstresowo podejść do ciąży. Bratowa zaszła tydzień po ślubie, zero problemów, raz tam coś się zadziało w 32 tyg., ale szybko dali leki i wszystko ok. Bez stresu i problemów... siostry moje dwie wpadły, ciąże też bez jakiś starań przechodziły, a zdrowe dzieciaczki, ech

    no wlasnie, a u nas od poczatku strach o malenstwo

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie... momentami się zastanawiam czy jakbym nie była na tyle świadoma nie miałabym mniej stresów. Może o ostatniej ciąży bym w ogole nie wiedziała, spóźniony okres czy cos... większość kobiet o np. biochemicznych nie wie, a my przez obserwacje wszystko zauważymy i będzie szybciej i bardziej boleć...
    Aaale, trzeba pozytywnie. Choć cieżko momentami...!

    Magdzia85F, SusannaDean lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Dokładnie... momentami się zastanawiam czy jakbym nie była na tyle świadoma nie miałabym mniej stresów. Może o ostatniej ciąży bym w ogole nie wiedziała, spóźniony okres czy cos... większość kobiet o np. biochemicznych nie wie, a my przez obserwacje wszystko zauważymy i będzie szybciej i bardziej boleć...
    Aaale, trzeba pozytywnie. Choć cieżko momentami...!
    No ale z drugiej strony przez to wczesne sprawdzanie uda nam się szybko zareagować w kolejnej ciąży i już brać zastrzyki... także nie wiem czy tak źle robimy. Moim zdaniem, jak jest już wykryty powód, to nic tylko mieć nadzieję, że się wszystko powiedzie!

  • asia-bez Przyjaciółka
    Postów: 153 32

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam sobie iladian, łyknęłam żurawit i piję jak głupia, jest troszkę lepiej ;)
    Tylko teraz nie wiem czy dzisiaj coś serduszkować czy sobie odpuścić :/ I tak się naczytałam o tych wszystkich badaniach, że masakra, ciekawe czy mi kasy wystarczy :P

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ougpjyjxzxjth.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo tutaj macie rację, bo moja znajoma sie zdziwiła że ja chodzę na monitoring cyklu i ze cos takiego w ogóle istnieje... a jak powiedziałam że w sam środek owulacji strzelalismy to pewnie.nici z dziewczynki to zdziwila sie a.czemu to tak?!?

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-bez wrote:
    Wzięłam sobie iladian, łyknęłam żurawit i piję jak głupia, jest troszkę lepiej ;)
    Tylko teraz nie wiem czy dzisiaj coś serduszkować czy sobie odpuścić :/ I tak się naczytałam o tych wszystkich badaniach, że masakra, ciekawe czy mi kasy wystarczy :P
    Jakie badania asiu jeszcze chcesz robić?

    Jak masz płodne to niech lekka infekcja cie nie powstrzyma :P

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, nie No jak już jesteśmy świadome to na pewno dobrze. Ja jestem pewna że po owy bede musiała brać dupka więc i fraxi, w mniejszej dawce ale już będę miała od początku jakby co. Muszę tylko nie zapomnieć dopytac kiedy jakby co testować No i recepty na fraxi "ciążowe" mieć w zapasie... już planuje a jeszcze nawet pewności nie mam że mi pozwoli... do tego idę do zupełnie nowego gina, mam nadzieję że tym razem to będzie "ten"... bo mam dość szukania naprawdę :((

    A tak z ciekawości. Chodzi któraś z Was do gin na NFZ i jest w pełni zadowolona?

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Susanna, nie No jak już jesteśmy świadome to na pewno dobrze. Ja jestem pewna że po owy bede musiała brać dupka więc i fraxi, w mniejszej dawce ale już będę miała od początku jakby co. Muszę tylko nie zapomnieć dopytac kiedy jakby co testować No i recepty na fraxi "ciążowe" mieć w zapasie... już planuje a jeszcze nawet pewności nie mam że mi pozwoli... do tego idę do zupełnie nowego gina, mam nadzieję że tym razem to będzie "ten"... bo mam dość szukania naprawdę :((

    A tak z ciekawości. Chodzi któraś z Was do gin na NFZ i jest w pełni zadowolona?
    Heparyne chcesz brac po owu?

    Nie, prywatnie a jako drugiego bedę chodzić na pzu

  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    A w końcu zeszło?

    Trochę tak, ale dietetyczka powiedziała,że powinna tracić więcej wody, tłuszcz spadał ładnie, a woda jakoś nie

    65cs, 30 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91 wrote:
    Trochę tak, ale dietetyczka powiedziała,że powinna tracić więcej wody, tłuszcz spadał ładnie, a woda jakoś nie
    To jak u mnie, woda jest dalej

  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważne,że kilogramy lecą :)

    Zapiszcie mnie, proszę na testowanie 20.07

    Mam nadzieję,że lipiec będzie bardziej owocny od czerwca

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    65cs, 30 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91 wrote:
    Ważne,że kilogramy lecą :)

    Zapiszcie mnie, proszę na testowanie 20.07

    Mam nadzieję,że lipiec będzie bardziej owocny od czerwca
    Czerwiec był fatalny, serio
    Lipiec musi być owocny w małe dorodne bobaski :*

    jagodowa91, Magdzia85F lubią tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna - przy leidenie muszę włączyć heparynę do dupka, niezależnie od ciąży :( wiec jak bedzie trzeba dluzej dupka to bede tez wtedy na heparynie niestety. Przy czym profilaktycznie przy lekach mam brac fraxi 0,3 a jakbym juz wiedziała ze jestem w ciąży to 0,6

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Susanna - przy leidenie muszę włączyć heparynę do dupka, niezależnie od ciąży :( wiec jak bedzie trzeba dluzej dupka to bede tez wtedy na heparynie niestety. Przy czym profilaktycznie przy lekach mam brac fraxi 0,3 a jakbym juz wiedziała ze jestem w ciąży to 0,6
    No ja mam coś innego, dlatego się pytam, mi zalecili dopiero po teście pozytywnym, nie wiem czy słusznie czy nie, ale immunologia dobra nic mi nie wyszło tam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wino jest obrzydliwe, ale czego się nie robi

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna myślę że dobrze. Ja też bym brała po teście gdyby nie duphaston. Ogólnie przy nadkrzepliwosci (a na pewno trombofilii) duzo cześciej roni się w wyższej ciąży (zakrzepy zatykają pępowinę np.) bo krew dopiero zmienia "parametry" jak ciąża się już rozkręci. Więc ufaj lekarzowi :) szczególnie jak dwóch czy trzech potwierdza tą teorie. Nie będziesz testowała w 8-10 tygodniu (jak większość mniej świadomych dziewczyn ;)), a pewnie w 2 tygodniu! Więc jesteś o wiele do przodu :)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Susanna myślę że dobrze. Ja też bym brała po teście gdyby nie duphaston. Ogólnie przy nadkrzepliwosci (a na pewno trombofilii) duzo cześciej roni się w wyższej ciąży (zakrzepy zatykają pępowinę np.) bo krew dopiero zmienia "parametry" jak ciąża się już rozkręci. Więc ufaj lekarzowi :) szczególnie jak dwóch czy trzech potwierdza tą teorie. Nie będziesz testowała w 8-10 tygodniu (jak większość mniej świadomych dziewczyn ;)), a pewnie w 2 tygodniu! Więc jesteś o wiele do przodu :)
    Tak ale u mnie straty były na poziomie bety 50 :( Więc już sama nie wiem.... czy to od krzepliwości możliwe, ze tak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2017, 22:23

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ