X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 25 lipca 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, chciałam dołączyć i ja:) chwilę mnie na forum nie było, miałam mały kryzys wiary;) ale teraz działam z nową gin, i mimo że szanse niewielkie to jednak gdzieś trochę nadziei się pojawiło:)
    owu mam mieć w weekend, w sobotę zastrzyk z ovitrelle, testowanie najwcześniej 11.08, chociaż chciałabym wytrzymać do 13 żeby wynik po zastrzyku był już wiarygodny 100%.

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 25 lipca 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny:) Przenosze sie do Was z lipca:((
    Termin testowania: 20 sierpnia.

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 25 lipca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o dopiero przeczytałam, byłam na lipcu i widziałam Twój post. u mnie też wychodzi testowanie gdzieś około 18-20 lipca więc lecimy razem :)

    u mnie @ powoli nabiera mocy więc pewnie dziś 1dc

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 25 lipca 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena tak, lecimy razem:) Zawsze rażniej.:))

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 25 lipca 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak przeczucia w tym miesiącu? Ja zawsze do owulki jestem pozytywnie nastawiona a potem juz coraz gorzej.. Oby tym razem bylo inaczej.

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 25 lipca 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    Hej dziewczyny jak przeczucia w tym miesiącu? Ja zawsze do owulki jestem pozytywnie nastawiona a potem juz coraz gorzej.. Oby tym razem bylo inaczej.

    ja mam to samo :) do owu jakoś wiem że to TEN cykl a potem im bliżej @ tym gorzej, a jak już około 23dc przestają mnie boleć cycki to już koniec, moje nadzieje pryskają całkiem i już tlyko czekam na powolne i bolesne zakończenie cyklu :/

    a na ten miesiąc przeczucia? chciałabym, żeby się udało, ale nie chcę się łudzić

    Britty lubi tę wiadomość

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 25 lipca 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testujących coraz więcej :) powodzenia dziewczyny. Teraz tylko wygonić @ i działać z nowymi nadziejami. U mnie też entuzjazm opadł. Nie mam żadnych przeczuć. Jedyne co bym chciała to szybszą @ jeśli się nie udało.
    Sanka ja też karmię piersią i cykle mi się wydłużył. Pierwszy okres dostałam 5 miesięcy po porodzie przy wyłącznym kp. W pierwszym cyklu się udało, ale tylko na chwilę, bo ciąża była biochemicznam teraz nasz 2 cs. A Ty kiedy dostałaś pierwszy okres po porodzie?

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 lipca 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Jestem tu nowa, mam prawie roczną córeczkę i właśnie zdecydowaliśmy że zaczynamy starania o rodzeństwo dla niej. Nie wiem jeszcze kiedy będę testować, na razie czekam na okres który już mocno mi się opóźnia (dziś 36dc). Ale w ciąży na pewno nie jestem, wczoraj robiłam test i był negatywny i dopiero wczoraj wyjęłam wkładkę. W ogóle mam nieregularne cykle bo wciąż karmię piersią, udało się tu komuś zajść pomimo tego?
    Witaj
    miałam podobną sytuację karmiłam córeczkę i starałam się o ciążę z tym że miałam regularne cykle,zaszłam w drugim cyklu starań ,córkę w międzyczasie odstawiłam bo lekarz stwierdził że lepiej odstawić,poza tym mała miała rok i 11 miesięcy więc czas najwyższy pożegnać się z cycusiem:-)
    Powodzenia i trzymam kciuki:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 lipca 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe staraczki:-)
    powodzenia:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 25 lipca 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bol piersi po owulacji jest czymś normalnym? Bo słyszałam różne opinie. Jedni mówią ze to dobry znak, ze to oznacza ze doszlo do owulacji, a inni mówią ze to zle,bo moze to oznaczać nadmiar prolaktyny. Słyszałyście moze o tym?

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 25 lipca 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do przeczuć to ja mam bardzo mieszane. Z jednej strony wiem że szanse są niewielkie i już nastawiam się na hsg w przyszłym cyklu, ale z drugiej ten cień nadziei jednak jest. Gin dała nam trzy szanse, a potem będzie proponować inseminację. U nas oprócz moich nieregularnych cykli z bardzo późną albo brakiem owulacji jest jeszcze problem z plemnikami, ilość i ruchliwość leżą, morfologia na granicy normy.. W tym cyklu planuję wspomóc je żelem conveive, mąż zaczął łykać suplementy, tak liczę na to że uda się naturalnie, jak nie w tym to w następnym cyklu..

    Co do bólu piersi to nie słyszałam żeby świadczyło o prolaktynie podwyższonej, mnie raz bolą raz nie, prolaktynę mam w normie. Jak miałam cykle z dupkiem to bolały znacznie bardziej, zawsze ból piersi bardziej z progesteronem wiązałam

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 25 lipca 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga26 wrote:
    Testujących coraz więcej :) powodzenia dziewczyny. Teraz tylko wygonić @ i działać z nowymi nadziejami. U mnie też entuzjazm opadł. Nie mam żadnych przeczuć. Jedyne co bym chciała to szybszą @ jeśli się nie udało.
    Sanka ja też karmię piersią i cykle mi się wydłużył. Pierwszy okres dostałam 5 miesięcy po porodzie przy wyłącznym kp. W pierwszym cyklu się udało, ale tylko na chwilę, bo ciąża była biochemicznam teraz nasz 2 cs. A Ty kiedy dostałaś pierwszy okres po porodzie?
    Ja dopiero dostałam po 8 miesiącach pierwszy okres, karmiłam wyłącznie piersią przez 6 miesięcy. U mnie od początku nieregularnie, drugi okres po 2tyg, trzeci po 3. Potem dwa ładnie po 28-29 dniach i teraz nagle 36dni. Ale dużo teraz wyjeżdżałam więc może to przez to.

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 lipca 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    Hej dziewczyny jak przeczucia w tym miesiącu? Ja zawsze do owulki jestem pozytywnie nastawiona a potem juz coraz gorzej.. Oby tym razem bylo inaczej.
    po cichu liczę że to będzie ten cykl,podobnie jak Ty do ovulki wszystko gra pełen optymizm po ovu już trochę gorzej,nadchodzą czarne myśli że mogło się jednak nie udać

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 25 lipca 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Witaj
    miałam podobną sytuację karmiłam córeczkę i starałam się o ciążę z tym że miałam regularne cykle,zaszłam w drugim cyklu starań ,córkę w międzyczasie odstawiłam bo lekarz stwierdził że lepiej odstawić,poza tym mała miała rok i 11 miesięcy więc czas najwyższy pożegnać się z cycusiem:-)
    Powodzenia i trzymam kciuki:-)
    Ja na razie mam nieregularne, tzn już myślałam że się unormowało a tu taki psikus. Ale coś już zaczyna mnie ćmić w podbrzuszu więc może w końcu się zacznie.
    Można ale nie trzeba odstawiać jeżeli ciąża przebiega bez powikłań. Jeśli uda mi się wkrótce zajść w ciążę to chcę kontynuować kp jak długo córa będzie chciała - może nawet tandem mi się trafi :P

    Rene lubi tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 25 lipca 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka ja używam z mężem conceive plus i jestesmy bardzo zadowoleni, podobno wspomaga ruch plemników. A co twój mąż łyka? Moj M ma skierowanie na badania i podejrzewamy,ze u nas jest problem męski. Dlatego zdecydowaliśmy sie na fertilman, ma bardzo dobry sklad. Również mam b. późne owulacje i tez dostałam skierowanie na krew, jak podlecze przeziębienie to sie wybiorę.

    Rene oby to byly te szczęśliwe sierpniowe cykle! Nasze maluchy urodziłyby sie na wiosnę, z wózkiem można by bylo pochodzić :) ah juz sie rozmarzyłam..:D

    Rene lubi tę wiadomość

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 25 lipca 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wszystkie nowe dziewczyny! :) Będzie raźniej :)
    Britty wrote:
    Hej dziewczyny jak przeczucia w tym miesiącu? Ja zawsze do owulki jestem pozytywnie nastawiona a potem juz coraz gorzej.. Oby tym razem bylo inaczej.
    Ja mam kiepskie przeczucia na ten miesiąc, szczególnie po wczorajszych wynikach prolaktyny. Dziś odebrałam FSH, LH i estradiol i są w normie - mega ulga. Stresowałam się cały dzień, nawet wcześniej wyszłam z pracy, bo już nie mogłam wysiedzieć - a wyniki muszę odbierać osobiście.
    Niby jest tam jakiś cień nadziei, ale nikły. Pod koniec tygodnia powtórzę prolaktynę (planuję spać w osobnym pokoju, bo ostatnio mnie mąż całą noc budził chrapaniem :D). A w przyszły czwartek lekarz i zobaczymy, co dalej. Stresuje mnie ten lekarz, bo to taki starszy pan z okropną oceną w rankingach internetowych, ale tylko on był dostępny najszybciej :( Może na mnie nie nakrzyczy i zgodzi się mnie zbadać :P

    wszamanka, mężowi suplementy pewnie dopiero za 2-3 miesiące pomogą :) To jest wkurzające, że tyle czasu trzeba czekać. Ja mojego od jakiegoś miesiąca faszeruję kwasem foliowym, raz na czas - jak akurat jest w pobliżu - dostaje olej z wiesiołka, i od paru dni pijemy razem zioła Sroki. Po owulacji pójdzie też na badanie nasienia, chociaż mówi, że się boi wyników :)
    Żel concieve to bardzo dobry pomysł. U mnie sprawdza się też wiesiołek (a przynajmniej w pierwszy cyklu się sprawdził, zobaczymy, jak w tym) - brałaś?

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 25 lipca 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po dzisiejszej wizycie u gina mam całkiem dobre przeczucia :-). Dziś dwa pęcherzyki 15 i 18 mm. Lekarz dobrej myśli więc i ja w lepszym humorze ;-). Jak się nie uda to inseminacja.

    Rene nie ma mnie jeszcze na liście a chciałam zmienić datę testowania na 12.08 ;-)

    Co do suplementów to ja zaszłam w ciążę (co prawda biochemiczną, ale jednak) po 3 m-cach brania suplementów - profertil - przez mojego M. I kiedyś parzyłam sobie siemie lniane ale nie było efektów, a wiesiołek daje super efekt :-)

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 25 lipca 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mężowi kupiłam fertilman plus i osobno cynk. Wiem że na poprawę wyników trzeba czekać, ale zanim się wyniki nie poprawią to liczę na żel;)

    Ja wiesiołka łykałam bardzo długo, trochę pomagał ale szału nie było. Przez jakiś czas piłam też siemię, ale denerwowała mnie upierdliwość przygotowywania glutków i zaprzestałam. Teraz wiesiołka nie biorę, w ogóle to w poprzednim cyklu miałam taki kryzys że nawet o ovarinie nie bardzo pamiętałam. A jak pamiętałam to czasami czułam taką niechęć do łykania kolejnych tabsów że odpuszczałam.
    Teraz zażywam ovarin i Wit D 4000j, bo wynik z krwi kiepski, i do tego koenzym Q10 z witaminami B.

    Nadia, to super:) to niech pęcherzyki wkrótce pękają i żeby żadna inseminacja nie była potrzebna:)

    Nadia83 lubi tę wiadomość

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 25 lipca 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba wierzyć, że się w końcu uda. Mój M miał 1% prawidłowych plemników (dlatego te suplementy) ale lekarz nie wykluczył, że i bez tego może się udać. Kurczę, przecież to tylko 1 jest potrzebny ;-)
    Ja też biorę wiesiołek i ovarin od niedawna. Dziewczyny pisały, że szybciej po nim ovulka ale ja raczej nie zauważyłam tego u mnie. Tylko ten cykl krótszy będzie ale to raczej nie po leku bo już od 5 miesięcy go biorę, no chyba że dopiero na mnie podziałał ;-)

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życzę powodzenia, trzymam kciuki :)
    będę na was czekać na grupie Kwietniowe Mamusie 2018 https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/kwietniowe-mamusie-2018,13513.html
    Zapraszam :)

    Britty, Rene lubią tę wiadomość

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ