Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po becie, teraz muszę zająć czymś głowę żeby wytrzymać do tej 15. Ale powiem szczerze, myślałam że tańsze jest to badanie. W internecie sprawdzałam w innych labsach to w granicach 20-25 zł, a u mnie całe 32 zł. :o

    Agusia_pia lubi tę wiadomość

  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta za tydzień... Jak ja tyle wytrzymam :(

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xcandyx wrote:
    Ja już po becie, teraz muszę zająć czymś głowę żeby wytrzymać do tej 15. Ale powiem szczerze, myślałam że tańsze jest to badanie. W internecie sprawdzałam w innych labsach to w granicach 20-25 zł, a u mnie całe 32 zł. :o
    Trzymam kciuki :) a testy robiłaś?? :)

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel, no zdjęcie zrobić;) i np przez zapodaj wrzucić?;)

    Candy, u mnie 28 zł ;p

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <a href=httpsY hi.jpg.html><img src=https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e54dab7750f7.jpg alt=hosting zdjęć zapodaj.net /></a>

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/e54dab7750f7.jpg.html

    Ellka, s1985 lubią tę wiadomość

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się :)

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel, kiedy dokładnie masz wizytę? Ja mam w czwartek następny i też się doczekać nie mogę

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel1988 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/e54dab7750f7.jpg.html

    piękne kreseczki :) :*

    s1985 lubi tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Niestety nie znalazłam całego. Był albo kandyzowany ale drogo za malutką torebeczkę, albo mielony

    Mielony w torebeczce też jest ok wsypujesz do herbatki zamiast wkrajać. Pomaga tak samo -mnie na wyjeździe tylko taki ratował :D u mnie w Gliwicach beta 24zl kosztuje-tam gdzie ja chodzę-o inne labki nie pytam bo po co jak do mojego mam cale 5 minut drogi ;)

    Ellka lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel1988 wrote:
    Wizyta za tydzień... Jak ja tyle wytrzymam :(

    kochana ciesz się że za tydzień, może być już serduszko. ja byłam na pierwszej wizycie jak był 5 t 4 d. i nie było widać nic po za pęcherzykiem i ciałkiem żółtkowym. teraz wizytę mam na 13 września, więc 4 tyg od ostatniej. to jest czekanie dopiero czy będzie serduszko, czy nie puste, milion myśli w głowie, ale wierzę że będzie dobrze.
    pozdrawiam :*

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka :-* a nie trzeba przecedzić czy coś?

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    kochana ciesz się że za tydzień, może być już serduszko. ja byłam na pierwszej wizycie jak był 5 t 4 d. i nie było widać nic po za pęcherzykiem i ciałkiem żółtkowym. teraz wizytę mam na 13 września, więc 4 tyg od ostatniej. to jest czekanie dopiero czy będzie serduszko, czy nie puste, milion myśli w głowie, ale wierzę że będzie dobrze.
    pozdrawiam :*
    No mam nadzieję że już będzie coś widac... Ale to czekanie jest strasznie ciężkie :(

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Angel, kiedy dokładnie masz wizytę? Ja mam w czwartek następny i też się doczekać nie mogę
    Na następny poniedziałek na 13... :)

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    piękne kreseczki :) :*
    Dziękuję... Dziewczyny a nie uważacie że za jasne te kreski jak na dzień po spodziewanej @??

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel no to wcześniej niż ja ;-) kciuki :-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Terka :-* a nie trzeba przecedzić czy coś?

    Hehe nie! :D jak przecedzisz to sie go pozbędziesz na całego i po co go wsypywać wtedy? :D on sie nie rozpuszcza tylko osadza jakby na herbacie. Jak pomieszasz to takie lekko metne Ci wyjdzie ale to tak ma być ;) mam nadzieje ze zasmakuje-bo to ze pomoże to wiem na 100% ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel1988 wrote:
    Trzymam kciuki :) a testy robiłaś?? :)

    Robiłam, wczoraj wrzucałam zdjęcia, dziewczyny widzą, ale jak dla mnie mocne bladziochy, chociaż szczerze powiedziawszy to ten cykl taki pogmatwany że nawet nie wiem ile dpo jestem. :P

    Wewnętrznie czuję że coś się zmienia i raczej sobie nie ubzdurałam, bo bobasa planowaliśmy za rok i stwierdziłam że warto będzie zacząć dokładniej obserwować cykle żeby było później łatwiej, a tu taka niespodzianka że @ nie ma już 5 dzień. :)


    A u ciebie piękne krechy. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze po wizycie. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2017, 11:34

  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u ciebie piękne krechy. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze po wizycie. :)[/QUOTE]
    Dziękuję :) zaraz sobie popatrze na twoje testy :)

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Angel no to wcześniej niż ja ;-) kciuki :-)
    Ellka a ty już byłaś na jakiejś wizycie??

    bl9c8ribv6acupjv.png
‹‹ 181 182 183 184 185 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ