X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 16 października 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po też nie????????????? Jak to????????? o nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...buuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 16 października 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tam byłaś na 7:30 to długo czekałaś na zabieg??

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 października 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba ok.10-11 miałam zabieg i do 14 po zabiegu leżałam, jakoś o 13ej przynoszą obiad to wtedy już można zjeść.
    Ale przesadziłam, że 2 h, teraz jak myślę, to chyba z 1h nie jadłam, potem powiedziałam, że jestem strasznie głodna i czy mogę coś wciągnąć to mi pozwolili.
    Ważne żeby nie jeść przed, gdyby coś się działo, omdlenia i inne rzeczy to lepiej być na czczo. A grupę krwi zawsze chcą jak przyjmują na oddział, na wszelki wielki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2014, 11:52

    rah, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 16 października 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ;**

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 16 października 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z innej beczki :)
    Jakiej długości macie włosy? ;D
    Do brody? Do ramion? Do łokcia? Dłuższe? ;D

    Mi ostatnio sporo odrosły i nie wiem czy znowu obcinać... Prawie zawsze mam krótkie (przód do brody, tył zupełnie krótko), ale teraz mogę przynajmniej spokojnie związać...

    I jakie macie kolorki na łepetynach? Kusi mnie blond, chociaż na chwilę, ale tylko raz w życiu takie miałam ;p Tak, to zawsze ciemne...

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 16 października 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam do ramion ciemny brąz. Ogolnie mam cienkie ale muszę mieć taka długość żeby związać do pracy bo w opasce cały dzień to głowa za uszami boli :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 16 października 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Ja mam do ramion ciemny brąz. Ogolnie mam cienkie ale muszę mieć taka długość żeby związać do pracy bo w opasce cały dzień to głowa za uszami boli :-)
    No tak, jak byłam mała to miałam taki problem. Wiecznie w opaskach aż bolało, a jak opaski były owinięte materiałem, to spadały ;/

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 października 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam długie włosy no nie wiem tak jakoś 10 cm jeszcze za łopatkami, ciężko mi powiedzieć. Dwa lata temu pierwszy raz w życiu farbowałam włosy i teraz niezmiennie mroźne truffle z Loreala. Blodni nigdy nie byłam ale nad obcięciem się zastanawiam mi rosną włosy błyskawicznie ostatnio obcinałam w lutym i miałam takie za ucho. . .
    a i są baaaardzo grube i mam ich baaardzo dużo i tak samo dużo mi ich wypada ;/ moje włosy są wszędzie!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2014, 13:57

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 16 października 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W lutym???? aaaaaaaaaaa....ja też tak chcę....
    Mi to 10 cm to od lutego pewnie urosło ;p
    I mam cienkie włosy ;/
    I też ich pełno wszędzie :( do dupy..

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 października 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam blond, krótkie do ramion. Zapuszczałam trochę, bo miałam z tyłu wycieniowane, z przodu dłuższe, a teraz przód też mam wycieniowany. Swoje włosy mam blond ale jakiś czas nosiłam rude :) I całkiem fajnie się czułam.
    Jak byłam mała miałam loczki-pierścionki, potem mi się splątały, mama mi obcięła i już loczki nie odrosły tylko jakieś nie wiadomo co, fale, a raczej wzburzone morze... więc włosy prostuję.

    rah lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 października 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja farbowałam wcześniej tylko pasemka, blond jasne, a całe farbowałam pierwszy raz 1,5 roku temu :) na rudy! od razu hardcore!

    rah, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 16 października 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    A ja mam blond, krótkie do ramion. Zapuszczałam trochę, bo miałam z tyłu wycieniowane, z przodu dłuższe, a teraz przód też mam wycieniowany. Swoje włosy mam blond ale jakiś czas nosiłam rude :) I całkiem fajnie się czułam.
    Jak byłam mała miałam loczki-pierścionki, potem mi się splątały, mama mi obcięła i już loczki nie odrosły tylko jakieś nie wiadomo co, fale, a raczej wzburzone morze... więc włosy prostuję.
    O, też miewam "morze"...szczególnie jak jest wilgotno na dworzu ;(

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 października 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o tak, lubimy wilgoć... moim włosom dobrze robią zmiany szamponów. Nie trzymam się jednego, zawsze mam kupione 2-3 rodzaje i myje raz jednym, raz drugim, jak mi czapka stoi :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 16 października 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co 1-2 butelki kupuje inny. :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 16 października 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kolezanka polecila odzywke z hebe w takim niebieskim pojemniku duzym fajnie wygladza wlosy i kosztuje tylko 10 zeta :-) chyba ze drozala bo jeszcze nie wykorzystalam calej a mam ja juz kilka mcy ;-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 października 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Mi kolezanka polecila odzywke z hebe w takim niebieskim pojemniku duzym fajnie wygladza wlosy i kosztuje tylko 10 zeta :-) chyba ze drozala bo jeszcze nie wykorzystalam calej a mam ja juz kilka mcy ;-)
    Nie zdrożał też jej używam ;) kiedyś miałam różowy teraz mam ten niebieski a może bardziej zielony?

    Kaśka lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 października 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A szampony też cały czas zmieniam ale bardziej dlatego ze jeszcze nie znalazłam idealnego dla mnie, mam bardzo przesuszone włosy i stosuje dodatkowo jedwab.

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 16 października 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się stosować jak najmniej chemii...swego czasu byłam bardzo proekologiczna (już po poronieniu) i zaczęłam przeglądać fora, sprawdzać o co z tym wszystkim chodzi (jedzenie, kosmetyki), sprawdzać etykiety...przeraziłam się! ile kilogramów chemii w siebie pakujemy używając tych wszystkich szamponów, odżywek, żeli, balsamów, pianek,lakierów, dezodorantów itp. itd.
    Żeby nie było, że jestem brudas ;p ale używam tylko szamponu do włosów, żelu pod prysznic, dezodorantu, perfum. Czasami balsam (w lato) do ciała lub róż do policzków czy peelingu. Wyrzuciłam wszystkie te "śmieci" do włosów: odżywki, pianki,maseczki, lakiery, żele, jedwab. Nie używam lakieru do paznokci, podkładu do twarzy, balsamów po kąpieli, płynów do moczenia się w wannie, kremów do rąk, mgiełek do ciała itp. itd...

    Muszę przyznać, że z moimi słabymi włosami, to dopiero gdy przestałam tego wszystkiego używać, zauważyłam poprawę...Przestały być tak przesuszone, sterczące, wyblakłe...
    Jakiś czas temu czytałam o kobiecie z USA, która przestała używać chemii. Od 5 lat nie myła włosów niczym oprócz wody. Mówiła, że pierwszy rok, to koszmar, bo skóra jest przyzwyczajona do tej chemii, do zmywania 3 razy dziennie itp. W pewnym momencie ścięła włosy, bo były ciągle tłustawe. Ale jak przeżyła tak rok, to odrosły jej w tempie ekspresowym, długie, piękne, gęste włosy. Zero brudu, nie są przyklapnięte. Widziałam i fotki i filmik jak pokazuje je z bliska. Mówi, że spryskuje czasami wodą różaną, żeby pachniały jakby myła szamponem ;)

    Jak aż tak nie "oszalałam", ale jak chcę użyć maseczki, to sama sobie robię (i do twarzy i do włosów). Moja skóra na ciele też przestała być taka sucha, łuszcząca się. Czasami stosuję emolienty i specjalne kremy, ponieważ ze względu na różne alergie, robi mi się czasem uczulenie, które trzeba podgoić. Na twarzy też nie mam jeszcze miliona zmarszczek. ;)

    Kiedyś, im więcej jedwabiu używałam, tym bardziej miałam te włosy zniszczone ;/ Zawsze jak były promocje w rossmanie np. po 3,99, to kupowałam 5 opakowań na zapas ;p

    Odnośnie szamponu, polecam (równie napakowany chemią ;p) Wella ProSeries Repair. Na moje włosy się nadawał, nawilżał końcówki, ale nie obciążął włosów przy głowie.

    Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 października 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz, dobre podejście rah. Ja podobnie jak Ty nie używam lakieru do włosów, podkładów do twarzy itd. Ale balsamy do ciała 2-3 razy w tygdoniu i nie potrafię przestać, choć najbardziej, zwłaszcza latem lubię oliwki. No i maluję oczy a na wesela mam róż do policzków, który ma już ponad rok :)Paznokcie maluję często od stóp a u rąk to na imprezy, bo mam za słabe i nic się nie trzyma :(

    A moja ciocia robi sobie sama maseczki z jajek i innych specyfików, tonik z ogórka z jej ogródka itd.

    Ja twarz myję samą wodą i odkąd tak robię nie mam pryszczy. Raz na jakiś czas peeling do twarzy używam i tonik. I wiem, zdaję sobie sprawę ile jest tej chemii we wszystkim, ale cóż zrobić?

    rah lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 16 października 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ograniczać ;)

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ