X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 17 października 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płyn od drugiej strony?
    Heh, mam minę co najmniej nieciekawą ;p
    Ale jak to od drugiej strony?

    No cóż, człowiek uczy się całe życie...ja do niedawna myślałam, że macica, jajowody, jajniki to "obwód zamknięty" i dziwiłam się, że płyn może się wylać do jamy...ale którędy? ;p Tak samo teraz dziwi mnie info, że jajeczko może "przeskoczyć" z jajnika prawego do lewego jajowodu ;p Ale jak to????? ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2014, 18:14

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 17 października 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka a Ciebie to wszędzie przywieje? ;p

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 października 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisze z Tele i jest mi ciężko. Kochana udrażnia sie przez laparoskopie
    i tak to obwód otwarty. Na prawdę nie jest źle :) jak masz jeszcze pytania to pisz

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 października 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo sie wkurwilam!! Jak mozna sie tak wypowiadac skoro nie ma sie o tym pojęcia!!! Pewnie piczki Cie nastraszyly !

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 17 października 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laseczki :-)
    rah widzę że jesteś i żyjesz :-)
    kurde czemu ta droga do macierzyństwa taka kręta ja mam dwa jajowody o krętym przebiegu :-(
    może razem na laparo się spotkamy :-)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 października 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    hej laseczki :-)
    rah widzę że jesteś i żyjesz :-)
    kurde czemu ta droga do macierzyństwa taka kręta ja mam dwa jajowody o krętym przebiegu :-(
    może razem na laparo się spotkamy :-)
    tez mam oba poskręcane :(

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 17 października 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde dziewczyny musimy się odprostować :-)
    ja pomyślałam ale to głupie że w miarę regularnie ćwiczyłam i może mięśnie były w lepszym stanie i popchnęły jakoś jajeczko wiem głupie ale tak sobie wkręcam żeby się zmotywować dp ćwiczeń spowrotem :-P

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 października 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez dupka i clo przytulam 10 kg ! Aż plakac mi sie chce jak patrze na siebie w lustro. I zaczelam cwiczyc plus dieta. Ja w autobusie :) jade na impreze firmową do jutra :*

    misia79, Kaśka lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 17 października 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to dzisiaj d okońca nie myślę. Padam na twarz, jeszcze z godzinka i spać...
    Iwcia, szczerze mówiąc, to nie nastraszyły, bo (czyt. wyżej ;p ) nie do końca myślę i tak nieco obojętnie czytam ;p Z resztą sama nie mam do końca o tym pojęcia...ale udrożnianie przez laparoskopię też jakoś nie pociesza ;/ Po dzisiejszym dniu jakoś nie spieszy mi się znowu do szpitala ;/
    Jakbym miała za mało przyjemności dziś, to jeszcze ze 4 razy mi żyłę nakłuwała do pobrania, bo znowu krew nie leciała, słabo się wbiła, a na dodatek już miałam poorane po wtorkowym pobraniu ;/ staram się ręką nie ruszać bo też boli ;/
    Co do ćwiczeń, od 2 dni też znowu zaczęłam. Najpierw dzień "rozgrzewki" 30 minut, no i już kolejne 2 dni takie porządniejsze ćwiczenia. Wczoraj ledwo żyłam, ale dzięki temu nie myślałam o dzisiejszym dniu ;) I ogólnie od razu mi się jakoś lepiej zrobiło....jednak ćwiczenia to pozytywne emocje wytwarzają :) Chciałam dziś ćwiczyć, ale odpuściłam....jetem zbyt zmęczona, niewyspana....ale jutro to na bank godzinkę na ćwiczenia wyrwę ;]
    Tym bardziej, że tak mi się przytyło, że sama w szoku jestem. Nigdy taka gruba nie byłam ;p Aż mnie od tego bardziej plecy bolą, stawy, mięśnie sztywne, ciężko się biega itp.

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 października 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Tak z innej beczki :)
    Jakiej długości macie włosy? ;D
    Do brody? Do ramion? Do łokcia? Dłuższe? ;D

    Mi ostatnio sporo odrosły i nie wiem czy znowu obcinać... Prawie zawsze mam krótkie (przód do brody, tył zupełnie krótko), ale teraz mogę przynajmniej spokojnie związać...

    I jakie macie kolorki na łepetynach? Kusi mnie blond, chociaż na chwilę, ale tylko raz w życiu takie miałam ;p Tak, to zawsze ciemne...
    Hej he ja mam ciemny blond z natury i ogólnie ciemny brąz obecnie bo od dawna już farbuję. A długośc do za ramiona całe życie długie włosy :-)

    rah, Iwka lubią tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 17 października 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Rah, cieszę się że się odezwałaś! I tak, Iwka ma rację! Mając nawet jeden jajowód, drugi łapie jajeczko z obu jajników :) Także, nie bój żaby. Łojko znajdzie rozwiązanie!
    Na następny raz 30 min przed pobraniem krwi wypij szklankę a najlepiej dwie wody, krew będzie rzadsza i lepiej popłynie.

    Ja nadal plamię... znów muszę jutro być w pogotowiu i zaglądać często do WC... Dziś nie jechałam do pracy samochodem i dobrze, bo mąż wziął i się popsuły biegi! Więc jutro z rańca biegnie wymienić jedną część byśmy mogli na wesele dojechać!

    Cały dzień dzwoniłam w sprawie kredytu, a to z doradcą gadałam, a to z rzeczoznawcą a to znów coś tam... Żeby dostać kredyt trzeba się uzbroić w cierpliwość!!!

    Lecę ogarnąć na jutro ciuchy i w ogóle się! Dobranoc Rybeńki

    misia79, Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 października 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    ....może nie wiesz wszystkiego ;)
    Ja mam i brata i siostrę <3

    Kochane mój mąż dostał tą pracę !!!!!!!!!!!
    0dance3.gif0dance3.gif0dance3.gif46dance.gif46dance.gif46dance.gif0dance3.gif0dance3.gif0dance3.gif
    Jestem w szoku!!!!! Moze moje marzenie się spełni i będę miała tą kuchnię :)
    Wspaniale Iwka zobacz jak dobrze Wam idzie jeszcze transferek i i bajeczka :-) Kochanie gratuluję i udanej imprezki :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 października 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Jestem, żyję...nie było fajnie, ale żyję :)
    Niestety jeden jajowód całkiem niedrożny, drugi się chyba udrożnił i wyprostował, bo był poskręcany...
    Najgorsze jest to, że nie wiem, który niedrożny!!! I chyba umrę z nerwów przez week...a ja całe życie owulację mam tylko z prawego...z raz, może dwa miałam z lewego...
    Jeśli niedrożny będzie właśnie prawy, to się chyba zastrzelę!

    Przeciwbólowego nic dać nie chcieli :(
    Rah jak dobrze że już masz to badanie za sobą a powiedz mi tylko czy mocno Cię bolało? Kochana współczuję że jeden jest niedrożny ale na szczęście medycyna jest tak daleko posunięta że łatwo go udrożnic nie denerwuj się

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 października 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    tez mam oba poskręcane :(
    Ciekawe jakie ja mam ??????

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 października 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Hej dziewczyny!
    Rah, cieszę się że się odezwałaś! I tak, Iwka ma rację! Mając nawet jeden jajowód, drugi łapie jajeczko z obu jajników :) Także, nie bój żaby. Łojko znajdzie rozwiązanie!
    Na następny raz 30 min przed pobraniem krwi wypij szklankę a najlepiej dwie wody, krew będzie rzadsza i lepiej popłynie.

    Ja nadal plamię... znów muszę jutro być w pogotowiu i zaglądać często do WC... Dziś nie jechałam do pracy samochodem i dobrze, bo mąż wziął i się popsuły biegi! Więc jutro z rańca biegnie wymienić jedną część byśmy mogli na wesele dojechać!

    Cały dzień dzwoniłam w sprawie kredytu, a to z doradcą gadałam, a to z rzeczoznawcą a to znów coś tam... Żeby dostać kredyt trzeba się uzbroić w cierpliwość!!!

    Lecę ogarnąć na jutro ciuchy i w ogóle się! Dobranoc Rybeńki
    Rudziutka miłej zabawy wybaw się znów za nas. :-)
    A z kredytem to czekałam na decyzję chyba dwa miesiące.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 października 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dopiero teraz już nadrobiłam zaległości miałam dwa pełne dni pracy i jestem mega zmęczona. Tak się zastanawiam co powie mi Łojko. W przyszłym tygodniu zapisuję się do nie go ale na razie prywatnie zobaczymy. Nie wiem czy mam wznowic duphaston te moje wczesne owulki po tej ciąży o w ogóle muszę znów zbadac hormony. pewnie mnie też skieruje na hcg. I już się boję na samą myśl. Jutro się tutaj znów spotkamy :-)
    Dobrej nocki Kochane wspieram Was wszystkie :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 17 października 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc <3

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 18 października 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Hej he ja mam ciemny blond z natury i ogólnie ciemny brąz obecnie bo od dawna już farbuję. A długośc do za ramiona całe życie długie włosy :-)
    Tyle rzeczy bym chciała skomentować, że muszę cytować każdą z Was, bo tak razem się nei da napisać ;p I bym pewnie o czymś zapomniała ;)

    Wracając do włosów, to chyba jednak poczekam do wiosny i wtedy obetnę.Zimą pod kapturami, czapkami to jednak chyba lepiej związać, nie elektryzują się, nie są "płaskie". Chyba pierwszą zimę od lat będę miała dłuższe ;D

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 18 października 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Ja przez dupka i clo przytulam 10 kg ! Aż plakac mi sie chce jak patrze na siebie w lustro. I zaczelam cwiczyc plus dieta. Ja w autobusie :) jade na impreze firmową do jutra :*
    Ja nawet po skończeniu dupka tyję. A niby od niego się nie powinno tyć...Chyba mój organizm już się przyzwyczaił, że pochłania wszystko zamaist zużyć ;/
    Od wiosny przytyłam już 12-13 kg! Szok! Dobrze, że wcześniej byłam w miarę szczupła, no i mam 170cm, to nie jestem małą kulką....no ale i tak, wszystkie spodnie do wymiany, bluzki...Póki co schudłam 1 kg ;D heheh, no ale zawsze lepiej 1 na minusie niż kolejny na plusie.

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 18 października 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Na następny raz 30 min przed pobraniem krwi wypij szklankę a najlepiej dwie wody, krew będzie rzadsza i lepiej popłynie.
    Cały dzień dzwoniłam w sprawie kredytu, a to z doradcą gadałam, a to z rzeczoznawcą a to znów coś tam... Żeby dostać kredyt trzeba się uzbroić w cierpliwość!!!
    Niestety nie wiem dlaczego, ale na samym wejściu do szpitala mówiły panie, ze nie wolno mi ani jeść, ani pić. Nawet wody, a co dopiero 1-2 szklanki ;)
    Z resztą babka miała problem z wkłuciem. Dziś już ręka nie boli, została tylko spuchnięta żyła i trochę siniak ;)
    Odnośnie kredytu, to ja kontaktowałam się z kilkoma "doradcami" i jednak dużo zależy od człowieka i jego podejścia. Na szczęście na końcu trafiłam do poleconej dziewczyny, która załatwiła mi kredyt w 1,5 tygodnia! A z tamtymi bujałam się 2-3 tygodnie i nic...Nie wiem czy ona jeszcze pracuje w branży, ale w razie czego mogę podać namiary.Dziewczyna młodsza od nas, uśmiechnięta, życzliwa, wszystko wyjaśni, a przede wszystkim widać, że to lubi i baaaaaaaaaaaardzo się we wszystko zagłębia, brnie ąz uda jej się załatwić co trzeba :) A w dodatku inne osoby, spoza firmy, widać że ją lubią i wszystko jej podpowiadają i załatwiają. :) Np. obdzwoniła przy mnie kilka osób z różnych banków i podpytywala o nadchodzące zmiany, o możliwości, o załatwienie czegoś "ekst5ra". :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ