X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 19 października 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to bede szukała :) dziekuje

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 października 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabinet ma na izolacyjnym, pierwsze drzwi po prawej jest na nich napisane ze to pokój lekarzy. Oczywiscie może sie zdarzyć ze mial dyżur w niedzielę i może go nie być, ale mi przez 1,5 roku sie nie zdarzyło

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 19 października 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w niedzielny wieczór. Ale mam nadrabiania.
    Już chyba wiem dlaczego tak bardzo bolał mnie brzuch. Moje pęcherzyki troszkę się rozrosły. Musiałam dziś dostać Pregnyl.
    Co do reakcji na Sumamed, dr stwierdził, że najwyraźniej jestem uczulona na azytromycynę. Mam o tym pamiętać i już nigdy tego nie brać ;)
    Rah dobrze, że juz masz to za sobą ;) Idę poczytać o szczegółach.

    misia79, rah, Iwka lubią tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 19 października 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kochane ja już w domku po wizycie u teściów oglądamy z mężusiem Masterszefa czy jak się to pisze potem popatrzę na Lekarzy i tak minie dzień. Jutro mamy oboje wolne tak rzadko się to zdarza w dni powszednie abyśmy mieli razem wolne właściwie tylko w urlop :-)
    Miłego wieczorku :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 19 października 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka super, gratulacje dla męża ;)
    Niestety ja przez to leczenie (chyba przez to) juz też + 4 kg ;/

    Rah dobrze, że jeden sie teraz udrożnił i wyprostował, a resztę tak jak mówi Iwka pewnie dr Ł. naprawi ;) czy ja dobrze przeczytałam, że nie miałaś znieczulenia - czy już mnie pamięć zawodzi?
    Poza tym dzieki z dość szczegółowa relację przynajmniej będę wiedziała czego się w razie czego spodziewać.
    A co do jutra to nie wiem czy zastaniesz dr, bo on dziś miał dyżur. Ale we wtorek na pewno będzie.

    misia widzę, że oglądamy to samo

    rah, Iwka lubią tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 19 października 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india a Ty kiedy masz hcg ?

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 19 października 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka juz wiem gdzie go szukać :) i wlasnie dlatego sie zastanawiam, bo wiem ze miał dzis dyżur. A Ty india skąd wiesz???:)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 19 października 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia ja hsg będę miała jak w tym cyklu się nie uda.

    rah bo ja dziś z tego dyżuru skorzystałam ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 19 października 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia okaże sie czy sie udrożnił, ale tak mowil, ze chyba poszło i sie troche wyprostował. Zobaczymy jak beda wyniki.

    A co do znieczulenia, to w ogole nie dają. Ewentualnie jakis lek przeciwbólowy jak paracetamol, no ale nie chciały dać. Powiedziały, ze ewentualnie jakby bardzo przy zakładaniu cewnika bolało, to wtedy dadzą. Ale wtedy juz tez nie chciały ;p

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 19 października 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    misia ja hsg będę miała jak w tym cyklu się nie uda.

    rah bo ja dziś z tego dyżuru skorzystałam ;)
    Aaaa...cos sie stało??

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 19 października 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny wcześniej miały znieczulenie, prawda? Może to zależy od pielęgniarki? No nie to teraz się zestresowałam tym brakiem znieczulenia ;/

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 19 października 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic po prostu przez stymulację clo musiałam podejść na monitoring, no i dostałam zastrzyk

    Iwka lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 19 października 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa...no chyba ze tak :)

    Nie, znieczulenia nikomu nie dają.
    Ewentualnie przeciwbólowy.

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 19 października 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Aaa...no chyba ze tak :)

    Nie, znieczulenia nikomu nie dają.
    Ewentualnie przeciwbólowy.

    No to lipa :( ale skoro tyle kobiet to przetrwało to i mnie się uda ;)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 19 października 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Idia okaże sie czy sie udrożnił, ale tak mowil, ze chyba poszło i sie troche wyprostował. Zobaczymy jak beda wyniki.

    A co do znieczulenia, to w ogole nie dają. Ewentualnie jakis lek przeciwbólowy jak paracetamol, no ale nie chciały dać. Powiedziały, ze ewentualnie jakby bardzo przy zakładaniu cewnika bolało, to wtedy dadzą. Ale wtedy juz tez nie chciały ;p
    Wredne baby niektórym dają a niektórym nie Kaśka chyba miała znieczulenie pytałam o to hcg znajomej pielęgniarki w Bydzi to mówiła że u nich szpitalu już wszystkim pacjentkom dają znieczulenie i się dziwiła że u nas nie dają podobno kiedyś u nich na oddziale jedna babka omdlała podczas badania bo miała niedrożne jajowody i strasznie ją bolało badanie i zrobiła dym w szpitalu i od tego czasu wszystkie znieczulają w piątek z nią rozmawiałam i zapomniałam tutaj napisac.
    Do licha mamy XXI wiek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2014, 21:40

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 19 października 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Idia okaże sie czy sie udrożnił, ale tak mowil, ze chyba poszło i sie troche wyprostował. Zobaczymy jak beda wyniki.

    ;p

    Trzymam kciuki za wyniki :) Będzie dobrze

    misia79 lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 19 października 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż mnie też pewnie to czeka jeśli nie zajdę do lutego.

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 19 października 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pytałam dziewczyn z innych województw i żadna nie miała znieczulenia. Tylko cos w stylu paracetamol i nospa rozkurczowo..

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 19 października 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mogłabym dostac znieczulenie, to inaczej by to wyglądało....

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 19 października 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    A ja pytałam dziewczyn z innych województw i żadna nie miała znieczulenia. Tylko cos w stylu paracetamol i nospa rozkurczowo..
    No tak dobrze mówisz rah to chodzi o to żeby cokolwiek podac wiesz o co chodzi pewnie że nie dadzą nikomu do środka znieczulenia ale chociaż cokolwiek aby odblokowac się psychicznie tamta laska w Bydzi narobiła dymu i zatrzymali ją aż na drugi dzień w oddziale :-) U nas też ludzie za wszystko robią dym ech tak się teraz dzieje roszczenia i jeszcze raz roszczenia kiedyś nawet znieczulali skórę przed pobraniem krwi :-) Ale to głównie u dzieci

‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ