X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    No to kochana może w tym roku Wam się uda :) My już miejscówkę wstępnie mamy wybrana :)
    A gdzie idziecie ?

    Iwka lubi tę wiadomość

  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Ja po dwóch latach dostałam clo, metformax a do inseminacji nie podchodzimy - gin mówił że możemy spróbować ale przy dobrych plemiorach nie ma wskazań i mam nadzieję że w grudniu ruszymy z ivf, tylko czekam na telefon z kliniki :) teraz nic nie biorę nawet kwas foliowy odpuściłam, czasami wezmę omega 3 i 6 ale nie zawsze pamiętam ;)

    to zobaczymy co Migda zaproponuje bo mam do niego wrócić z wynikami moimi i męża i zobaczymy co zaproponuje i spróbuje uderzyć do dr Ł
    u nas ivf odpada
    zobaczymy co się wydarzy.
    Iwka a temp mierzyłaś długo?

    Iwka lubi tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Rah nie pamiętam czy pisałaś... Masz juz termin laparo ? Myślałyście już gdzie spędzicie Sylwestra?
    Po pierwsze strasznie sie boje i wierze, ze jakimś cudownym cudem zajdę w ciaze bez tego...wiem, ze bede żałowała, ze niepotrzebnie zwlekałam...
    Ale..
    Po drugie po prostu jeszcze nie miałam czasu,bo nie bardzo mi pasuje ta 13:00...:/

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Fajnie z tym paluszkiem ale zeby nie mylic z dr Paluszynskim :-) ten Magik nawet by pasowal hehe

    a no właśnie dziewczyny, a z Paluszyńskim macie jakieś doświadczenia? bo jakby ktoś do nas wpadł na wątek to trochę wygląda jakby w Toruniu leczył tylko dr Ł ;)

    No Magic też jest dobry ;)
    choc u mnie jeszcze nic nie wyczarował
    misia79 wrote:
    jasne że dobrze Ci zrobi

    dwuznacznie to zabrzmiało hihihi

    Iwka, siala lubią tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego u Was odpada ivf wzgledy etyczne ? Jeśli można zapytac oczywiście ?

    Właśnie sprawdziłam kalendarz księżycowy dziecko z ciąży pozamacicznej byłoby chłopcem :-) jeśli zaszłabym w ciążę teraz w listopadzie mogłaby urodzic się dziewczynka a jeśli w grudniu to chłopiec :-) Ciekawe na ile to się sprawdza ale z obrączki zawsze mi wychodziła 3 dzieci dwóch synów i córka w moim śnie kiedyś widziałam swoje dzieci dwóch synów i córeczkę. Twarz syna i córki widziałam bardzo wyraźnie natomiast drugi syn był odwrócony plecami :-( Może to ten którego straciliśmy :-(
    Sorrki dla niewierzących we wróżby bo sama w nie nie wierze ale jedyną wiarygodną wróżbą od tysięcy lat to ta z obraczki .... U mnie w rodzinie sprawdziła się każdemu. Kiedyś wychodziły mi dwie poziome krechy i kółko teraz tylko jedna pozioma i kółko jak ktoś chce sprawdzic czy wszystkie dzieci będzie miec z mężem to trzeba sprawdzic czy jemu wychodzi to samo u nas się sprawdza. Nie wiem ale instynkt mi podpowiada że nasz maluszek aniołek ma włoski krótkie i kręcone i jest chłopcem ;-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    A dlaczego u Was odpada ivf wzgledy etyczne ? Jeśli można zapytac oczywiście ?

    Właśnie sprawdziłam kalendarz księżycowy dziecko z ciąży pozamacicznej byłoby chłopcem :-) jeśli zaszłabym w ciążę teraz w listopadzie mogłaby urodzic się dziewczynka a jeśli w grudniu to chłopiec :-) Ciekawe na ile to się sprawdza ale z obrączki zawsze mi wychodziła 3 dzieci dwóch synów i córka w moim śnie kiedyś widziałam swoje dzieci dwóch synów i córeczkę. Twarz syna i córki widziałam bardzo wyraźnie natomiast drugi syn był odwrócony plecami :-( Może to ten którego straciliśmy :-(
    Sorrki dla niewierzących we wróżby bo sama w nie nie wierze ale jedyną wiarygodną wróżbą od tysięcy lat to ta z obraczki .... U mnie w rodzinie sprawdziła się każdemu. Kiedyś wychodziły mi dwie poziome krechy i kółko teraz tylko jedna pozioma i kółko jak ktoś chce sprawdzic czy wszystkie dzieci będzie miec z mężem to trzeba sprawdzic czy jemu wychodzi to samo u nas się sprawdza. Nie wiem ale instynkt mi podpowiada że nasz maluszek aniołek ma włoski krótkie i kręcone i jest chłopcem ;-)
    Czasem zbiera mnie na sentymenty nie mogę przestac o tym myślec

    Iwka, siala lubią tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    dwuznacznie to zabrzmiało hihihi
    Ja mam złe doświadczenia (nie chodzi o prace, tylko o złe podejście), wiec za duzo nie powiem, bo moze ktos go lubi:)

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    dwuznacznie to zabrzmiało hihihi

    Ja jeszcze leczę się u Jackowskiego tylko że on nie pomaga w procsie zachodzenia w ciążę ale jest świetnym specjalistą jak już kobieta jest w ciąży i jak najbardziej jeśli uda mi się zajśc w ciążę to będe przede wszystkim do niego chodzic

    Iwka lubi tę wiadomość

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Rah nie pamiętam czy pisałaś... Masz juz termin laparo ? Myślałyście już gdzie spędzicie Sylwestra?

    Jeszcze nie myślałam, ale chyba po raz pierwszy w życiu będę po prostu miała ochotę pobyć w domu
    siala wrote:
    india jak długo się staracie?

    zaczęliśmy 8 cykl
    siala wrote:
    dziewczyny a w ogóle to po jakim czasie starań zaczęłyście działać z innymi lekami niż luteina/duphaston ? i inseminacja?

    od 6 cyklu

    Iwka lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    A gdzie idziecie ?
    Poranna Rosa w Grabowcu :) Raz byliśmy chyba z 3 lata temu i było super!!! Super orkiestra a jedzonko...mniam palce lizać :)

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siala wrote:
    to zobaczymy co Migda zaproponuje bo mam do niego wrócić z wynikami moimi i męża i zobaczymy co zaproponuje i spróbuje uderzyć do dr Ł
    u nas ivf odpada
    zobaczymy co się wydarzy.
    Iwka a temp mierzyłaś długo?
    Tempke mierze od lutego 2013 jeśli dobrze zrozumiałam pytanie :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    A dlaczego u Was odpada ivf wzgledy etyczne ? Jeśli można zapytac oczywiście ?

    Właśnie sprawdziłam kalendarz księżycowy dziecko z ciąży pozamacicznej byłoby chłopcem :-) jeśli zaszłabym w ciążę teraz w listopadzie mogłaby urodzic się dziewczynka a jeśli w grudniu to chłopiec :-) Ciekawe na ile to się sprawdza ale z obrączki zawsze mi wychodziła 3 dzieci dwóch synów i córka w moim śnie kiedyś widziałam swoje dzieci dwóch synów i córeczkę. Twarz syna i córki widziałam bardzo wyraźnie natomiast drugi syn był odwrócony plecami :-( Może to ten którego straciliśmy :-(
    Sorrki dla niewierzących we wróżby bo sama w nie nie wierze ale jedyną wiarygodną wróżbą od tysięcy lat to ta z obraczki .... U mnie w rodzinie sprawdziła się każdemu. Kiedyś wychodziły mi dwie poziome krechy i kółko teraz tylko jedna pozioma i kółko jak ktoś chce sprawdzic czy wszystkie dzieci będzie miec z mężem to trzeba sprawdzic czy jemu wychodzi to samo u nas się sprawdza. Nie wiem ale instynkt mi podpowiada że nasz maluszek aniołek ma włoski krótkie i kręcone i jest chłopcem ;-)


    czasem sentymenty są dobre :* zawsze możesz sie z nami tym podzielić.

    Mi kiedyś z obrączek wychodziły 3 córki, ale to dawno temu. Teraz nie sprawdzałam, o ale moze sie skuszę. A bardzo realistyczny sen miałam jakieś czas temu o bliźniakach. Chłopiec i dziewczyna, niby moje

    o co chodzi z tym kalendarzem, może też sobie sprawdzę? :)
    rah wrote:
    Ja mam złe doświadczenia (nie chodzi o prace, tylko o złe podejście), wiec za duzo nie powiem, bo moze ktos go lubi:)

    tzn? mogłabyś doprecyzować? ciekawa jestem :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Po pierwsze strasznie sie boje i wierze, ze jakimś cudownym cudem zajdę w ciaze bez tego...wiem, ze bede żałowała, ze niepotrzebnie zwlekałam...
    Ale..
    Po drugie po prostu jeszcze nie miałam czasu,bo nie bardzo mi pasuje ta 13:00...:/
    Kochana rusz dupkę!!! Im dłuzej czekasz tym strach będzie większy, mogę jutro podjechać po Ciebie i osobiście zawieść :)

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Czasem zbiera mnie na sentymenty nie mogę przestac o tym myślec
    :*

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    A dlaczego u Was odpada ivf wzgledy etyczne ? Jeśli można zapytac oczywiście ?

    Właśnie sprawdziłam kalendarz księżycowy dziecko z ciąży pozamacicznej byłoby chłopcem :-) jeśli zaszłabym w ciążę teraz w listopadzie mogłaby urodzic się dziewczynka a jeśli w grudniu to chłopiec :-) Ciekawe na ile to się sprawdza ale z obrączki zawsze mi wychodziła 3 dzieci dwóch synów i córka w moim śnie kiedyś widziałam swoje dzieci dwóch synów i córeczkę. Twarz syna i córki widziałam bardzo wyraźnie natomiast drugi syn był odwrócony plecami :-( Może to ten którego straciliśmy :-(
    Sorrki dla niewierzących we wróżby bo sama w nie nie wierze ale jedyną wiarygodną wróżbą od tysięcy lat to ta z obraczki .... U mnie w rodzinie sprawdziła się każdemu. Kiedyś wychodziły mi dwie poziome krechy i kółko teraz tylko jedna pozioma i kółko jak ktoś chce sprawdzic czy wszystkie dzieci będzie miec z mężem to trzeba sprawdzic czy jemu wychodzi to samo u nas się sprawdza. Nie wiem ale instynkt mi podpowiada że nasz maluszek aniołek ma włoski krótkie i kręcone i jest chłopcem ;-)

    etyczne
    znajoma zaleca, żebyśmy zaczeli z adopcją bo na dziecko i tak długo się czeka, (ona po 3 latach starań, kiedy okazało się, że mąż nie da rady, zaczęli procedurę adopcyjną i dostali dzidzię po 2 latach czekania-niestety okazało się, że jest uposledzony i ma autyzm :( )
    nie jestem na to gotowa, żeby nawet pomysleć o adopcji bo 15 m-c starań to chyba tragedii nie ma...

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwka jaki koszt od pary lub od osoby może my też się skusimy w tym roku na bal pomyślę nad tym :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siala wrote:
    etyczne
    znajoma zaleca, żebyśmy zaczeli z adopcją bo na dziecko i tak długo się czeka, (ona po 3 latach starań, kiedy okazało się, że mąż nie da rady, zaczęli procedurę adopcyjną i dostali dzidzię po 2 latach czekania-niestety okazało się, że jest uposledzony i ma autyzm :( )
    nie jestem na to gotowa, żeby nawet pomysleć o adopcji bo 15 m-c starań to chyba tragedii nie ma...
    Siala rozumiem Cię doskonale ale 15 m-cy starań to jeszcze nie na tyle długo aby się rozpocząc proces adopcji zależy w jakim jesteś wieku ale ja na pewno będę jeszcze w razie czego próbowac inseminację bo problem jest u męża ale jackowski kazał nam jeszcze odczekam do pół roku po pozamacicznej aby starac się naturalnie. Dlatego idę do Łojko aby spróbowac wszystkiego co się da aby zajśc w zdrową ciążę. Jutro badanie progesteronu.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio dobra duszyczka powiedziała mi, że są badania, mówiące o tym, że zdarza sie, że kobieta czasem musi poczekać kilka lat aż będzie gotowa fizycznie no przyjęcie dziecka. duże znaczenie ma kiedy miałysmy pierwszą miesiączkę, jak było z naszą mamą itd wychodzi na to, że poporostu trzeba poczekać i dzidzia będzie :)
    a ta duszyczka ma synka 15m -cznego, jest w 5 m-cu ciąży i traci wzrok :( ale mimo to kipi szczęściem i dobrem ;)
    sie mi tak na wieczór zrobiło :)

    a Wam jak wieczór mija dziewczynki?

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorrki że weszłam na swój temat ale chciałam Cię jeszcze zachęcic do działań naturalnych. Nie wolno się poddawac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 21:09

    Iwka lubi tę wiadomość

  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Siala rozumiem Cię doskonale ale 15 m-cy starań to jeszcze nie na tyle długo aby się rozpocząc proces adopcji zależy w jakim jesteś wieku ale ja na pewno będę jeszcze w razie czego próbowac inseminację bo problem jest u męża ale jackowski kazał nam jeszcze odczekam do pół roku po pozamacicznej aby starac się naturalnie. Dlatego idę do Łojko aby spróbowac wszystkiego co się da aby zajśc w zdrową ciążę. Jutro badanie progesteronu.

    tez tak myślę, a mój mąż ma jeszcze bardziej luźne podejście,
    w marcu skończę 31 i tak trochę mnie ciśnie
    dzieki misia79 warto poczekać i dobrze celować;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ