X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 26 listopada 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej z wieczorka :-)
    Iwka zagadkowa jesteś z tymi testami może jeszcze będzie a ja jak jestem w pobliżu owu to nawet dwa razy dziennie robię i czasem wieczorem mam mega pozytyw :-)
    ogólnie mam nerwa bo mi zalegają z kasą za dwa miesiące a ja taka głupia się daję chyba jak nie dostanę kasy to od poniedziałku nie jadę do roboty ale mam poczucie obowiązku co do pacjentów :-/ i nie wiem co robić.
    i nie wiem co dziś oglądać serial czy finał top chefa hehe

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 26 listopada 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i @ przybywaj w końcu miej litość kurna !!

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 listopada 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Kaśka jeszcze nie dostałaś no co za chamówa z niej !!!!!! Masz tu przyjśc do Kaśki natychmiast bo strzelam !!!!

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 listopada 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    hej z wieczorka :-)
    Iwka zagadkowa jesteś z tymi testami może jeszcze będzie a ja jak jestem w pobliżu owu to nawet dwa razy dziennie robię i czasem wieczorem mam mega pozytyw :-)
    ogólnie mam nerwa bo mi zalegają z kasą za dwa miesiące a ja taka głupia się daję chyba jak nie dostanę kasy to od poniedziałku nie jadę do roboty ale mam poczucie obowiązku co do pacjentów :-/ i nie wiem co robić.
    i nie wiem co dziś oglądać serial czy finał top chefa hehe

    Dwa miechy to już długo idź do kierownika czy jak delikatnie podpytaj o pieniążki powiedz że masz zobowiązania finansowe może się uda ja też nie wiem ci bym zrobiła chyba bym przyjęła tylko tych zapisanych na teraz no ale z drugiej strony żebyś roboty nie straciła.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 26 listopada 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dupie to mam to sie przeniose do drugiej na caly etat razem z pacjentami :-) inni zagrozili i dostali kase a ja na wszystko sie zgodze i poczekam bo mi na glowe mozna wejść no bez przesady. Wrrr najwięcej kasy dla nich zarabiam i takie podziękowania :-/

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 listopada 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    hej z wieczorka :-)
    Iwka zagadkowa jesteś z tymi testami może jeszcze będzie a ja jak jestem w pobliżu owu to nawet dwa razy dziennie robię i czasem wieczorem mam mega pozytyw :-)
    ogólnie mam nerwa bo mi zalegają z kasą za dwa miesiące a ja taka głupia się daję chyba jak nie dostanę kasy to od poniedziałku nie jadę do roboty ale mam poczucie obowiązku co do pacjentów :-/ i nie wiem co robić.
    i nie wiem co dziś oglądać serial czy finał top chefa hehe
    muszę jutro pojechać do rosmana po testy bo się skonczyly :/ a dzisiejszy test robilam o 18 i przed nie pilam i niesikanie sikałam 2 godziny. A z Twoją pracą to masakra i tak dlugo dwa miesiące!!! Ja bym juz dawno zmienila pracodawce

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 listopada 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    i @ przybywaj w końcu miej litość kurna !!
    który dzien cyklu masz ? Moze przed owulka jestes ?

    Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 listopada 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    W dupie to mam to sie przeniose do drugiej na caly etat razem z pacjentami :-) inni zagrozili i dostali kase a ja na wszystko sie zgodze i poczekam bo mi na glowe mozna wejść no bez przesady. Wrrr najwięcej kasy dla nich zarabiam i takie podziękowania :-/
    zrób to samo, powiedz na spokojnie ze nie masz wyboru i przykre ze w takiej sytuacji Cię stawiają! Ja będę oglądać top chefa bi dzisiaj chyba finał a jaki serial chcesz oglądać?

    Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 26 listopada 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dobre i na zle ;-)
    A dzien cyklu 33 :-)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 26 listopada 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka ja mam z testami zazwyczaj tak, jak "powinno" byc. Czyli robię codziennie w południe i nie pije 2 -3 godz przed. Testy sa ewidentne negatywne, a potem któregoś dnia bardzo pozytywne. No i przez 2-4 kolejne dni takie jak Ty masz teraz.
    U siebie to obstawiałbym ze owulacja juz była, i teraz te "resztki" na testach widac. No ale jak u Ciebie nie było dużego skoku tempki, no i nie było w ogole pozytywnego testu....
    Moze robisz je wieczorem? Albo pijesz duzo przed? Zdążysz wysikac wczesniej poranna kawę? No nie wiem....to moze wyjątkowo hormony cos nie tak...moze przez te ziółka?

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewidentnie negatywne ? Czy negatyw oznacza jedną kreskę czy dwie ale testowa jaśniejsza ? Ostatnio robilam testy okolice 13 ale nie pilnowalam "abstynencji" przed testem teraz robie okolo 16-18 i 2 godziny przed nic nie robię:) ale coś czuję ze skok będzie jutro. Gdzieś wyczytałam ze test powinno się robić okolo 22

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obstawiam donga! Albo jesienną pogode :) i duuuuużo stresu

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka na owulkę zdecydowanie działa stres to jest największy wróg kobiecych dolegliwości i niemożności zajścia w ciążę. A jeśli chodzi o testy owu to przyznam że ja nie zawsze przestrzegam abstynencji picia 2 godziny i jak mam mieć owu to zawsze mi wychodzi druga wyraźna lub mocniejsza krecha. A tak sobie myślę Iwka czy ten dong nie napsocił kurcze dumam nad tym wiesz może organizm się próbuje przestawić adaptuje się na te zioła. Ale zobaczymy co przyniosą kolejne dni albo jutro. Ja testy robię przeważnie o 17.00

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    W dupie to mam to sie przeniose do drugiej na caly etat razem z pacjentami :-) inni zagrozili i dostali kase a ja na wszystko sie zgodze i poczekam bo mi na glowe mozna wejść no bez przesady. Wrrr najwięcej kasy dla nich zarabiam i takie podziękowania :-/
    Kaśka nie daj sobie w kaszę dmuchać !! My Kaśki jesteśmy twarde nie dajemy się :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 22:38

    Iwka, Kaśka, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocki :-)

    Iwka, Kaśka lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Iwka na owulkę zdecydowanie działa stres to jest największy wróg kobiecych dolegliwości i niemożności zajścia w ciążę. A jeśli chodzi o testy owu to przyznam że ja nie zawsze przestrzegam abstynencji picia 2 godziny i jak mam mieć owu to zawsze mi wychodzi druga wyraźna lub mocniejsza krecha. A tak sobie myślę Iwka czy ten dong nie napsocił kurcze dumam nad tym wiesz może organizm się próbuje przestawić adaptuje się na te zioła. Ale zobaczymy co przyniosą kolejne dni albo jutro. Ja testy robię przeważnie o 17.00
    Oj stres jest ostatnio bardzo duży....przez moją kochaną firmę :) i jescze sezon mam w pierwszej pracy i ostatnio nie mam na nic czasu(co pewnie widac na forum) Tak naprawdę mi się wydaje że owu powinna byc jutro ...a dong mi obniżył tempkę

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Kaśka nie daj sobie w kaszę dmuchać !! My Kaśki jesteśmy twarde nie dajemy się :-)
    TAK!!! A ja Kaską pomogę!!!

    Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, no ze ewentualnie jest druga ale taka jasna ze jej prawie nie widac. :) taka jak z 5-7 dni po owu;)

    A mi jackowski i marchwińska mówili, ze skok jest zawsze koło południa i wtedy wychodza najlepsze testy. Wiadomo,ze jak nic nie pijesz od 10 do 17 to i ten o 17 wyjdzie bardzo wyraźny :)
    Ja zawsze wysikuje poranna kawę i wode około 10-11 i wtedy juz nic nie pije. I koło 12-13 robię test. Jak wyjdzie pozytywny to staram sie nie pic naokraglo i w domu robię drugi ok. 18.

    A zola to jednak zioła. Wbrew pozorom działają bardzo mocno.

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 27 listopada 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki ;)
    Kaśki spóźnione życzenia: radości, miłości i dzieci;)
    chyba potrzebuję pocieszenia w stylu :"@ nie ma jest nadzieja";)
    zaczęłam się wkręcać bo 3 dni miałam mdłości choć chyba za szybko na takie objawy, nie wiem. w każdym bądź razie tempa spada mocno, @ jeszcze nie ma ale kolejny test (25) negatywny. nie moge znaleźć tych 10. no więc wkrada się smutek....
    Kaśka a czym Ty się zajmujesz, że masz pacjentów? bo ja też mam ;)

    miłego;)

    Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 27 listopada 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Siala! :)
    Pewnie pisząc to czekałaś na szybka odpowiedz, wiec pędzę z pocieszaczem!!!;D

    @nie ma, jest nadzieja!!;D
    To, ze u siebie czasem przestaje wierzyć, nie znaczy ze nie wierze u innych! Niejedno maleństwo jest wymodlone, wyproszone i JEST pomimo, z powinno go nie byc! Takze kochana musisz wierzyć do końca, bo kto wie co Cię czeka ;)

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ