X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 25 listopada 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)
    ;**

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 25 listopada 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    :(
    To przepraszam, nie chciałam nikomu robić przykrości, bo Wy takie przeciez kochane jesteście...
    Po prostu każdy kolejny zawód jest jak cios w serce. 4 lata tęsknoty....i tylko ciagle nowe informacje, ze cos jest nie tak...żadnej pozytywnej...

    Juz sie nic nie odzywam, zawsze mam niewyparzony język i mowie co mysle. Czasem niepotrzebnie.
    rah, no co Ty! Nie takie rzeczy przetrwamy!
    Uszy do góry, odzywaj się, żal ile wejdzie, a my będziemy słuchać! Przecież wśród Torunianek atmosfera jest super :) Tu się chce siedzieć :)

    Kaśka, rah, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    rah, no co Ty! Nie takie rzeczy przetrwamy!
    Uszy do góry, odzywaj się, żal ile wejdzie, a my będziemy słuchać! Przecież wśród Torunianek atmosfera jest super :) Tu się chce siedzieć :)
    TAKKKKcycki.gif

    Kaśka, rah, toca81, siala lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekne cycki :-D

    rah, toca81, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klasa!

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 25 listopada 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;(((
    Jednak sie martwię...
    Znowu zrobiło mi sie "cos". Juz tłumacze. Po kilku takich przypadkach znalazłam w necie, ze to chyba powiększony węzeł chłonny w pachwinie. Za pierwszym razem, z rok temu, myslalm ze sie uderzyłam o cos i pobolewa. Oparłam sie rano, stojąc przed lustrem, o zlew i zabolało jak naciągnięte w pachwinie. Masowalam, myslalam potem ze moze włosek wrósł. Po 2-3 dniach przeszło. Po jakimś czasie, nie pamietam -kilka miesiecy, znowu. Wydało mi sie dziwne, bo dokładnie tak samo pobolewalo, jakby mnie ktos uderzył. Tym razem byłam pewna ze na nic nie weszłam i nikt mnie nie uderzył. Zeby nie było, nikt mnie nie bije ;p ale zawsze mam siniaki bo nie jestem zbyt ostrożna. A to nadzieje sie na biurko. A to na klamkę. A to a rączkę od roweru ;)
    Tak czy siak, zaczęłam sie oglądać i macać. W pachwinie, ale tak bardziej od przodu, nad ścięgnem miałam jakby napuchnięta żyle, grubości kciuka. Nic nie robiłam, przeszło razem z zakończonym przeziębieniem. Potem powtórzyło sie znowu, przy przeziębieniu. Z neta wynika ze to absolutnie węzły chłonne. Ale np Łojko czy kogos zapomniałam spytać, bo o tym zapomniałam...no i dzis rano obudziłam sie z bablem ok 1 cm w pachwinie, ale zupełnie miedzy nogami. Byłam pewna ze wrósł jakis włosek. Lekko bolała skóra jak ściągnęłam. Wyszło troche wodnistej ropy. A popoludniu oglądam, a tam dwie obok siebie kulki i pobolewa przy dotyku. Ba! Przy kolejnym dotyku zaczęło bolec wlasnie przy tym węźle chłonnym. Teraz boli nie juz cała pachwina...jak zakładam nogę na nogę, czy sie schylam...nie mam pojęcia czy to jakies zakażenie, czy mnie przewiało. W ogole skąd nagle węzły w pachwinie zaczęły tak reagować...jak je łagodzić? Ciągnie az do jajnika, albo takie wrazenie robi jakby bolał mnie jajnik podczas owulacji...nie wiem po co to pisze, nie wiem czy cos rozumiecie ;p nie wiem o co chodzi...:/

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 25 listopada 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana a może, właśnie od wloska lub po prostu zrobil Ci się ala wrzód. Znajoma miała to ostatnio ona mówiła ze ma wrażenie jakby siedziała na szyszce. Wiesz jest to miejsce gdzie powietrze nie dochodzi jest wilgotno...raj dla bakterii ja bym lekarzowi to pokazała. Koleżanka miała to usuwane prawie od ręki

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 25 listopada 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami wrastaly mi włoski i to inne uczucie. W sumie takie jak na szyi masz mega węzeł i boli. Nic nie kłuje, ściska w środku przy dotyku. Teraz mi sie cos tam niżej zrobiło ale ogolnie to tak jakby z przodu boli. Prawie tu gdzie czuć jajnik..ide wygrzewać....no cóż...dobranoc Iwcia i reszta kobitek!

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :*

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 26 listopada 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jednak mnie przewiało....bacznie sie obserwuje, zobaczymy co bedzie dzis, jutro. W nocy obudziłam sie mokra, chociaz temperatury nie miałam. Jestem zmęczona i jakby mnie cos brało...
    A na dole rano az 37,15! Cos czuje ze jednak miałam gorączkę w nocy...

    Miłego dnia baboszki!

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 26 listopada 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka witam :-)
    rah mam nadzieję że to nic poważnego, poobserwuj ale jak będzie niepokoiło to marsz do lekarza :-)
    ja też chodzę jak nie ja to może przez tą pogodę ale czuję się fatalnie z tym i nadal czekam na @.
    pozdrawiam wszystkie torunianki :-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 26 listopada 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry przy śniadanku;)

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 listopada 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja vachette.gif
    rah dbaj o siebie :)
    Kaśka oby w końcu małpiszon przylazł i ja też chodzę jak przecinak i na pewno to wina pogody ;/
    siala a @ nie ma? :D

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 listopada 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie ovu jeszcze nie było ;( a tempki mam tak niskie jak nigdy!

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 26 listopada 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka moze to od ziolek? Mi sie wydaje ze moje ziółka mi przyspieszyły owu i chyba teraz tez cos mam inaczej z hormonami przez to. Poki co przestałam pic bo nie wiem czy w drugiej połowie cyklu mozna akurat te.

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 26 listopada 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Iwka lubi tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 26 listopada 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będę pisać z tel bo mi tekst urywa.@ brak ale do terminu myślę że jakieś 3-4 dni.
    Miałam dziś spotkanie i myślałam że zwymiotuje. M mówi że to że stresu może jakąś infekcja bo mam w gardle nie ciekawą wydzieline która mnie drażni może to przez to.
    Pozdrawiam

    Iwka lubi tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 26 listopada 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie stresuj sie :)
    A w ostatnich dniach wszystkich wkoło dopada jakies osłabienie. Moze to wina pogody czy co...mi dzisiaj tez mega niedobrze. Niby nie czuje sie chora, ale w głowie szumi, zimne poty i mdłości. Wczoraj kumpela mi sie żaliła, ze mało nie zwymiotowała a nic niedobrego nie zjadła. A moj luby pol dnia gnil w domu bo tez sie czuł jakby miał zaraz zwymiotować. O dzieciach nie wspomnę, wszystkie znajome dzieciaczki grypa żołądkowa i przeziębienie :(

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 26 listopada 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka a co z ta parapetowa? Byłaś gdzies czy ktos znajomy robił? Bo pytałaś mnie, a potem juz nie odpisałas ;p

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 listopada 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej :-) Ja dopiero śniadanko zjadłam ale już po kawusi. WOw ale postów napstrykałyście musiałam wszystko nadrobic :-)
    U mnie cykl bezowulacyjny więc czekam ze spokojem na @.
    Rah a to nie jest czasem wrzód może pod tym kątem pomyśl a wrzody się odnawiają. I proszę Cię nie diagnozuj swoich dolegliwości przez neta to jest zły pomysł. Ja bym to zdiagnozowała z lekarzem. A przeziębienia teraz panują i jelitówki żołądkówki itp. Panuje ospa u dzieciaków.
    Iwka a nie robiłaś testów owulacyjnych może będziesz miała później owulkę a może to od donga się opóźnia.
    Kaśka niech już ta @ przyjdzie choc to fałszywa przyjaciółka ale niech już przyjdzie.
    Wszystkim życzę miłego dzionka :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ