X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa, dzięki :) Widziałam, że pytałaś pod moim wykresem czy te plamienia u mnie są normalne... niestety przy kuracji visanne 100% dziewczyn ma plamienia. Ostatnio jest lepiej jak widać, bo więcej wit.C wcinam w postaci owoców, a to uszczelnia podobno ścianki naczyń. Ale już nie długo :)

    Witajcie z rana! 2go grudnia! Nie mogę uwierzyć, że to już ostatni miesiąc tego roku, więc co dzień powtarzam głośno datę! Jeszcze rok temu byłam nieświadoma i szczęśliwa, że z chorób mam tylko alergię i astmę, nad którymi można zapanować... a dziś, można powiedzieć rok starań za mną...

    Ale zimno...

    Kaśka, rah, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam z rana moje szalone ovufriendki :-)
    dopijam kawusię polecę z nowenną trochę i do roboty :-) mój suwaczek do dupy działa jeszcze 3 dni do końca modlitwy.
    też myślę coś zacząć ćwiczyć w piątek już miesiąc po laparoskopii więć mogę zaczynać lubię basen ale boję się tych infekcji kurde po <3 nie będę mogła chodzić bo nawet mikrootarcia a już złąpię grzyba masakra :-(

    Misia nie mam monitoringu z Łojkosiem może tylko testy ovu będę robić, zastanawiam się nad tempką czy mierzyć no mam jeszcze ze dwa dni czasu na podjęcie decyzji hehe dr Ł kazał się pokazać po 3 mcach gdyby nie cyknęło chyba uważa że jak jest ok u mnie to nie będziemy się stresik monitoringiem bo jakby nie było to trochę nakręcające : stary zdejmuj gacie jadę ze szpitala jajko pęka haha
    powoli się śmieję już z tych starań może wkraczam w ten magiczny stan luzu i się uda wkrótce :-)

    Iwka a kiedy jedziesz do kliniki??

    Rah a co z tą koleżanką w śpiączce obudziła się??

    Rudziutka ostatni listek a potem ze zdwojoną energią do dzieła :-)
    siala, toca pozdrowionka zaglądajcie częściej <3

    Rudziutka7, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    stary zdejmuj gacie jadę ze szpitala jajko pęka haha

    spadłam z krzesła...

    rah, misia79, Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Misia, my mamy ten komfort, że nie mieszkamy w remoncie. Szwagier i koledzy dochodzą do pomocy, nie mieszkają z nami, a sex jest u nas obecny, ale fakt, że rzadziej niż przy staraniach. Teraz nie mierzę tempki, bo jadę ostatnie opakowanie visanne, ale myślę, że nie będę miała z tym problemu, bo termometr leży przy łóżku cały czas i czeka, aż go znów polubię :) Macie w przedpokoju sufit podwieszany? super! Nasz przedpokój ma 7,5 m i gładzie już mamy i rozmyślam nad oświetleniem. Raczej podwieszać już nie będziemy, ale takie prostokąty z ledami mężu chce wykombinować. On to trochę złota rączka, trochę kombinator... lubi coś wymyślać. Daję mu wolną rękę bo ma dobry gust :) Mi zostają kolory i meble :)

    To fajnie my to remontujemy tylko kuchnię i przedpokój :-) Zobaczymy jak to wyjdzie :-) Dobrze masz że nie mieszkasz w remoncie u nas lipa kurz i niestety dyskomfort mieszkaniowy ale spoko daję radę. :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    witam z rana moje szalone ovufriendki :-)
    dopijam kawusię polecę z nowenną trochę i do roboty :-) mój suwaczek do dupy działa jeszcze 3 dni do końca modlitwy.
    też myślę coś zacząć ćwiczyć w piątek już miesiąc po laparoskopii więć mogę zaczynać lubię basen ale boję się tych infekcji kurde po <3 nie będę mogła chodzić bo nawet mikrootarcia a już złąpię grzyba masakra :-(

    Misia nie mam monitoringu z Łojkosiem może tylko testy ovu będę robić, zastanawiam się nad tempką czy mierzyć no mam jeszcze ze dwa dni czasu na podjęcie decyzji hehe dr Ł kazał się pokazać po 3 mcach gdyby nie cyknęło chyba uważa że jak jest ok u mnie to nie będziemy się stresik monitoringiem bo jakby nie było to trochę nakręcające : stary zdejmuj gacie jadę ze szpitala jajko pęka haha
    powoli się śmieję już z tych starań może wkraczam w ten magiczny stan luzu i się uda wkrótce :-)

    Iwka a kiedy jedziesz do kliniki??

    Rah a co z tą koleżanką w śpiączce obudziła się??

    Rudziutka ostatni listek a potem ze zdwojoną energią do dzieła :-)
    siala, toca pozdrowionka zaglądajcie częściej <3

    Haha Kaśka dobra jesteś stary zdejmuj gacie :-) Ale to niestety szczera rzeczywistość większości starających się par wiedomo każdy robi wszystko aby się udało. Moja przyjaciółka jak się starała o ciążę a zależało jej na zaciążeniu szybko bo tam chodziło o umowę o pracę to też miała sex ustawiany. Ale nie udało jej się wtedy. I niestety została zwolniona z pracy. Potem cały miesiąc szukała roboty i nie zależało jej już na ciąży. Po miesiącu znalazła pracę i co ???? Miesiąc później dowiedziała się że jest w 5 tyg. Jej córka ma już 8 miesięcy :-). Wtedy jeszcze ja się nie starałam byłam jeszcze przed ślubem i śmiałam się z tych jej ustawianych stosunków testów itp to znaczy nie śmiałam się ale jakoś mi to się nie mieściło w moim umyśle jak może się seksić na czas i godzinę. A teraz co? robię dokładnie tak samo i teraz moja przyjacióła mi docina a pamiętasz jak kiedyś mi gadałaś sex na czas? teraz robisz to samo i tak sobie gadamy i się śmiejemy. Ale jakoś straciłam wenę to tego wszystkiego i już tak jakoś mi przeszło. Jak zaciążę to zaciążę ale nie będę już robić ustawek. Ech się rozpisałam.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my nie stosujemy ustawek. Mój mąż jest wrażliwy na moją obecność obok... hehe Jedynie z mojej strony muszę wyzbywać się czasem "bólu głowy" :) Ale kto wie, czy jak nie wrócimy do starań a remont będzie jeszcze trwał nie będę wtedy "aranżowała" spotkań w sypialni...

    misia79, Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się przy kawusi ale znów dziś nie mam czasu na nic. Muszę chłopakom pomóc życzę Wam miłęgo dnia co jakiś zajrzę do Was :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    A my nie stosujemy ustawek. Mój mąż jest wrażliwy na moją obecność obok... hehe Jedynie z mojej strony muszę wyzbywać się czasem "bólu głowy" :) Ale kto wie, czy jak nie wrócimy do starań a remont będzie jeszcze trwał nie będę wtedy "aranżowała" spotkań w sypialni...

    Ale wiesz u nas dodatkowo moja zmianowa praca wchodzi w grę i czasem trzeba coś ustawić my tylko w okresie okołoowulacyjnym czasami ustawiamy a potem to już nie. Chociaż jak mam dużo wolnego w pracy to wiadomo że sex jest spontaniczny :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i to się chwali :) spontaniczność :) Mój mąż też na zmiany chodzi i czasem jak idzie na nockę to lipa wychodzi, bo nie ma kiedy...

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie więc mnie rozumiesz że jak na przykład jestem bezpośrednio przed owulacją a wiem że mam dyżur to trzeba naturze pomóc przez ustawkę bo inaczej to będę 10 lat się starać.

    Rudziutka7, Iwka lubią tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka, to słabo tak ciągle plamienia :( Myślałam, że te plamienia to sporadycznie, a u Ciebie to na początku chyba przez większość czasu! :/ Dobrze, że się trochę poprawiło, a już niebawem koniec! :)

    Kaśka, ze śpiączką to niestety nie takie hop-siup. Wszystko zależy od tego czym była spowodowana (udar, uderzenie w głowę, zatrzymanie pracy mózgu, serca, krwawienie). Zazwyczaj nie trwa to jak na filmach tydzień czy dwa ;) No chyba, że to śpiączka po lekach, albo spowodowana umyślnie. W przypadku Natalii trzeba się nastawić na 2-3 lata rehabilitacji, wcześniej to wręcz niemożliwe. To cholernie długo, ale z drugiej strony myśl, że może za kilka lat się uda jest warta starań. Póki co nie ma żadnej reakcji. Jedynie w momencie transportu dostała gorączki i widać było, że się stresowała.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zebrali już chyba ze 20 tysięcy, także na najbliższy rok powinno wystarczyć.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś się czuję zupełnie jak przed @. Pobolewa podbrzusze, takie "nabrzmiałe" jest. Mam wrażenie, że cała jestem jak balon, opuchnięta klucha. Jestem zmęczona i chce mi się spać. Wprawdzie to jeszcze ze 2 dni za wcześnie na takie objawy, ale pewnie @ przyjdzie po prostu szybciej. Temperatura też jakoś szału nie robi, więc to zapewne ta torbiel ;(((

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rah, stawiam Cię do pionu! Nie wywołuj tu żadnych torbieli! Nie lubimy ich tu na forum! Tempkę masz ładną, wysoką dość, ale widzę, że robiłaś test i negatywny?
    Poczekamy jeszcze 2 dni i zobaczymy czy franca sobie poszła na dłuuuugo, czy będziesz musiała iść na jakieś badanie. Życzę Ci tego pierwszego!

    rah, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, niestety gdzieś mój optymizm uciekł. Zawsze byłam pozytywnie nastawiona i dostawałam kubeł zimnej wody na głowę :/ Ciężko mi jest myśleć pozytywnie :( Nie chcę znowu się nakręcać...
    Tak, robiłam dziś test i to dość czuły "10" i nie było ani cienia cienia...A temperatura może i nie najniższa, ale jakaś wyższa niż zwykle też nie jest....

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za pionowanie ;) ;*

    Rudziutka7, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja o tej torbieli tak powiedziałam, bo od hsg coś jest nie tak z tej prawej strony. Nie wiem czy się coś naruszyło, czy o co chodzi. Przecież pierwszą owu po hsg odpuściłam tak mnie bolało. I przed @ i po pobolewa jakby prawy jajnik...No i dziś znowu go czuję...nie kłuje, nie ciśnie, lekko ciągnie, jakbym miała przepuklinę (takie uczcie wypychania, tylko w innym miejscu).

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rah kurde ja proszę Cię o :
    1 powtórkę testu jutro
    2 nie picie już piwa bo nie wiadomo co jest
    3 jak w terminie spodziewanej @ nie będzie to pędem do Łojko
    Wiesz to jest wspierające forum tutaj jesteśmy dla siebie podporą ale tu chodzi też o nasze własne zdrowie i tak jak Rudziutka pisała że nie lubimy tutaj torbieli to prawda ale czasami objawów nie należy lekceważyć.
    4 cierpliwość popłaca trzeba poczekać do terminu spodziewanej @ nie nakręcać się obserwować objawy i wtedy podjąć odpowiednią decyzję jak będzie trzeba.
    Rah uśmiechnij się zobacz jakie piękne słoneczko nie zamartwiaj się na wszystko jest rada.
    5 zrobić usg aby sprawdzić czy torbiel nie rośnie i jak tam to wygląda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2014, 14:09

    rah, Iwka lubią tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchaj się Misi!

    rah, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahahha, spooooczkooo, bez przesady ;p Aż tyle tego piwa nie pije ;) Ostatnie w sobotę ;p Hahahahah, ładnie, człowiek 2 weekendy z rzędu popije i już za chlorka mnie mają ;D

    A słońca to ja stąd nie widzę niestety :( Dlatego zimą mam depresję, bo cały dzień sztuczne światło, a potem ciemno...

    Dzięki kochane:* Wiem, że jesteście wspieraczki, tylko ja taka złośnica jestem ;)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ