X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę prasować dalej

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :)

    No to muszę sobie kupić ten żel ;)
    Ja nadal źle się czuję, przeziębienie nie odpuszcza, na dodatek boli mnie brzuch i wymiotuję :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 19:22

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odzwyczaiłem sie zaglądać tu co pol godziny i nie nadążam odpisywać ;)
    Tak, martwią mnie te plamienia, bo w sumie krwawieniem bym tego nie nazwała. Było to 2-3 razy po dużym zmęczeniu czy piciu. I to tak "jednorazowo". Ide do toalety i jest plama, a potem ide i juz nie ma. Nie tak jak przed czy po okresie ze stałe plamie. Na usg nie było torbieli, na hsg tylko ten zwężony prawy jajowod, tam jest jakaś torbiel ale Łojko nie mowil, zeby to cos poważnego było. Mowil, ze trzeba zajrzeć i zobaczyc co z tym zrobic bo zwęża prześwit.
    Odnośnie euthyroxu pytałam, bo kiedys czytałam, ze tarczyca odpowiada przeciez na pozostałe hormony, moze przy nich "majstrować", a skoki hormonów babskich czasem powodują plamienia, ale to chyba brązowe.

    Przyjechałam do domciu to juz pic nie bede ;) ale jakos miedzy tym złym samopoczuciem to sie całkiem dobrze czułam. No i piłam od czwartku do soboty ;) a od soboty wieczorem było juz tak sporo gorzej...

    Iwka dasz radę! Zobaczysz jak fajnie jest po takim wyjezdzie ;)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha, a na te diety bym kasy nie wydawała. Ovu po prostu chce na czymś dodatkowo zarobić. Moze i nie sa to duże kwoty, ale w necie za darmo znajdziesz takie same przepisy.:)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    jo? A jo nie widziałam tego wcześniej :p długo juz jest?
    Zauwazylam wczoraj :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Acha, a na te diety bym kasy nie wydawała. Ovu po prostu chce na czymś dodatkowo zarobić. Moze i nie sa to duże kwoty, ale w necie za darmo znajdziesz takie same przepisy.:)
    Wiem Rah juz zrezygnowalam z tego pomyslu przeciez mam na miejscu dietetyczke i bazuje na wlasnej wiedzy a tak jak India pisala nie da sie tak do konca trzymac diety ;-)

    rah, Iwka lubią tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Rudziutka a mogę zapytać gdzie podwieszacie sufit w kuchni też ? Bo ja się zastanawiam nad kuchnią

    My podwieszamy w pokoju, przez całą długość metrowe podwieszenie z listwą ledową i lampkami ledowymi i w kuchni tak narożnie: od okna do rogu i potem do drzwi 60 cm podwieszenie. W tym podwieszeniu będą lampki ledowe. Przesunęliśmy też żyrandol o jakieś pół metra do ściany, bo na środku już nei potrzeba, bardziej nad stołem będzie, który będzie pod ścianą, nie pod oknem.

    Aha i polecam tzw. wyspy, czyli listwy zasilające. To są gniazdka, które montuje się pod blatem i jak potrzebujesz to je wysuwasz z blatu, podłączasz sobie np. mikser, a po skończonej robocie chowasz. Nie oszukujmy się, żadne gniazdko nie jest ozdobą, więc te, których na stałe nie używasz, można w ten sposób ukryć :)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ale napisalyscie dużo hehe już zapomnialam co było na początku ;-)
    Rah mega dziwne te Twoje objawy musisz to wyjaśnić ciekawe może to bobo ale niegrzeczny od początku by był ;-)
    Iwka jak się stesknicie z mężem za sobą to się bedzie działo później :-)
    Misia widziałam to o dietach ale na razie się nie wkrecam i udostepnie jutro wykres dla przyjaciółek :-)
    Sorki za literówki piszę z tel.
    widzę że więcej jest szczęściar które znalazły kasę życzę teraz dwóch kreseczek pod choinkę albo na Nowy Rok :-)

    rah, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toca81 wrote:
    Ja też zamówiłam na doz.pl i odebrałam w aptece na rubinkowie. Akurat był w promocji za ok 67 zł za 75 ml bez aplikatorów :D
    Lepiej aplikatory, czy w tubie 75 ml?

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Dziewczyny zamawiacie tę dietę proponowaną przez ovu ? Ja niby wiem co trzeba jeść ale troszkę dodatkowej lektury chyba nie zaszkodzi a to tylko 19 zł.
    Ja rozejrzałam się, ale trzymam się swojej diety.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rah, kochanie, koniecznie zrób test i leć do Łojko! Życzę Ci, żeby to były objawy dobrego, ale trzeba przyznać, że są bardzo niepokojące. Martwimy się tu o Ciebie.

    Iwka, przetrwasz :) stęskniona jak go dorwiesz, to mu nie odpuścisz :)

    W razie czego masz nas <3

    rah, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziś piszemy, mam nadzieję, że niczego i nikogo nie pominęłam?

    Aha, byłam dziś na basenie, znów :) Jejku, jaka jestem teraz rozluźniona :) oczy mi się szklą... ramiona bolą, lubię to, to oznacza, że wysiłek skutkuje pozytywnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 22:30

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka, będziecie na bieżąco ;)
    A żel ja kupiłam w tubie, i tak jak któraś pisała, zapodaje sobie strzykawka :) mam taka 5ml to dziubek akurat pasuje do otworu tubki i mozna ładnie sobie przelac. No a jednak duzo taniej wychodzi.:)

    Pozdrawiam i dobrej nocki życzę!

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli trzeba jeszcze sobie taką strzykawkę załatwić... hmmm

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    My podwieszamy w pokoju, przez całą długość metrowe podwieszenie z listwą ledową i lampkami ledowymi i w kuchni tak narożnie: od okna do rogu i potem do drzwi 60 cm podwieszenie. W tym podwieszeniu będą lampki ledowe. Przesunęliśmy też żyrandol o jakieś pół metra do ściany, bo na środku już nei potrzeba, bardziej nad stołem będzie, który będzie pod ścianą, nie pod oknem.

    Aha i polecam tzw. wyspy, czyli listwy zasilające. To są gniazdka, które montuje się pod blatem i jak potrzebujesz to je wysuwasz z blatu, podłączasz sobie np. mikser, a po skończonej robocie chowasz. Nie oszukujmy się, żadne gniazdko nie jest ozdobą, więc te, których na stałe nie używasz, można w ten sposób ukryć :)

    My w pokojach nie mamy podwieszeń. Tylko w przedpokoju na całości i w kuchni po rogach. I chyba zrezygnujemy z żyrandolu a stół też będzie pod oknem a raczej blat jako stół. Bo my kuchni nie mamy dużej. Zobaczymy jak to wyjdzie. A jeśli chodzi o gniazdka to tak mamy zaprojektowane meble że nie będzie ich widać no właściwie to tylko jedno lekko widoczne. A tak to nie. Teraz szukam fajnego wzoru na fotolia.pl pod szybę. Niech to się już skończy. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie ta sytuacja zaburza mi obserwacje. Nie mierzę tempki bo nie wiem gdzie schowałam termometr i miałabym kłopot mierzyć o tej samej porze a jeszcze doliczam pracę. Nawet nie serduszkujemy bo szwagier za ścianą który pomaga w remoncie. Nawet nie mam ochoty na sex. No może tylko na przytulanie zresztą mąż też zmęczony. Ech.... my to mamy.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Kurde ale napisalyscie dużo hehe już zapomnialam co było na początku ;-)
    Rah mega dziwne te Twoje objawy musisz to wyjaśnić ciekawe może to bobo ale niegrzeczny od początku by był ;-)
    Iwka jak się stesknicie z mężem za sobą to się bedzie działo później :-)
    Misia widziałam to o dietach ale na razie się nie wkrecam i udostepnie jutro wykres dla przyjaciółek :-)
    Sorki za literówki piszę z tel.
    widzę że więcej jest szczęściar które znalazły kasę życzę teraz dwóch kreseczek pod choinkę albo na Nowy Rok :-)
    Kasiu mocno Ci kibicuję może po przejściach z laparo uda się. A robisz sam monitoring w tym cyklu?

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Lepiej aplikatory, czy w tubie 75 ml?
    Zdecydowanie aplikatory lepiej się oczywiście aplikuje. A w tubie mąż może używać :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Ale dziś piszemy, mam nadzieję, że niczego i nikogo nie pominęłam?

    Aha, byłam dziś na basenie, znów :) Jejku, jaka jestem teraz rozluźniona :) oczy mi się szklą... ramiona bolą, lubię to, to oznacza, że wysiłek skutkuje pozytywnie :)
    Ja od stycznia zapisuję się na aerobic i będę chodzić na jacussi. AAA jacussi to chyba pójdę w sobotę przyda mi się taki odpoczynek od roboty :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, my mamy ten komfort, że nie mieszkamy w remoncie. Szwagier i koledzy dochodzą do pomocy, nie mieszkają z nami, a sex jest u nas obecny, ale fakt, że rzadziej niż przy staraniach. Teraz nie mierzę tempki, bo jadę ostatnie opakowanie visanne, ale myślę, że nie będę miała z tym problemu, bo termometr leży przy łóżku cały czas i czeka, aż go znów polubię :) Macie w przedpokoju sufit podwieszany? super! Nasz przedpokój ma 7,5 m i gładzie już mamy i rozmyślam nad oświetleniem. Raczej podwieszać już nie będziemy, ale takie prostokąty z ledami mężu chce wykombinować. On to trochę złota rączka, trochę kombinator... lubi coś wymyślać. Daję mu wolną rękę bo ma dobry gust :) Mi zostają kolory i meble :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Czyli trzeba jeszcze sobie taką strzykawkę załatwić... hmmm
    Dostaniesz w każdej aptece za 50 gr ;)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ