X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszne...
    Czemu życie jest takie niesprawiedliwe...


    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety masz racje.
    Ja tez nie bede za duzo pisać, no bo co napisac?

    Natalia urodziła sie w tym samym dniu co ja, nawet w podobnej godzinie.:)

    A propo testu, dzis jest ten dzien kiedy juz mnie nie pocieszajcie i nie nakręcajcie. Zwątpiłam i żałuje, ze znowu dałam sobie wmówić ze mogłaby to byc ciąża. Czuje nadchodząca @ a ze w tym miesiącu troszke mi sie przestawiło to pewnie i @ przyjdzie wczesniej. Temp. jak co miesiac powolutku spada.

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jutro wyczekiwana rozprawa w sprawie uznania ojcostwa....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2014, 08:31

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah kochanie, tak mi przykro...
    Spieszmy się kochać ludzi...

    misia79 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    A jutro wyczekiwana rozprawa w sprawie ustalenia ojcostwa....
    Nie do końca wiem o co chodzi, ale życzę powodzenia.

    misia79 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natki partner nie był nigdzie wpisany jako ojciecdziecka. Po urodzeniu Ignas był w szpitalu kilka tygodni bo własny ojciec nie mógł go odebrać. Pozniej dostał go jako opiekun zastępczy...a wszystko przez to ze nie mieli ślubu.

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, myknęłam wczoraj z Waszej imprezki, bo się wkurzyłam na męża. Przez dwie godziny wracał z remontowanego mieszkania, na dodatek włączył mu się tryb samolotowy w telefonie i nie mogłam się dodzwonić. Odchodziłam od zmysłów. Wrócił, bo był na PIWKU Z KOLEGĄ! hello! A ja płakałam i go opierd... i z tego wszystkiego rozbolała mnie głowa i poszłam spać!
    A! i znów zostawił czapkę, tym razem u kuzyna! Ostatnio u rodziców... Wtedy mu powiedziałam, że ma tą czapkę w dupie jak wszystko! Wychodzi i nie ogląda się za siebie czy czegoś nie zostawił, kiedyś wyjdzie w kapciach na mróz i nie zauważy...
    Teraz ma czas próbny i do końca visanne będę go kuźwa gnębić :)

    rah, misia79 lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Natki partner nie był nigdzie wpisany jako ojciecdziecka. Po urodzeniu Ignas był w szpitalu kilka tygodni bo własny ojciec nie mógł go odebrać. Pozniej dostał go jako opiekun zastępczy...a wszystko przez to ze nie mieli ślubu.
    Aha, pamiętam już. Coś pisałaś o tym kiedyś.
    Dziwny koleś, ale teraz będzie musiał stanąć na wysokości zadania!

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego dziwny?

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czapkę na sznurek, jak rękawiczki dla dziecka!:)

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siemanko;)
    długo się nie odzywałam i właściwie po tych wpisach to nie wiem co napisać...;( smutne to. czytam książkę "z prądem i pod prąd" Pułtawska pisze o przypadku kiedy mąż wrócił do domu ze szpitala, gdzie właśnie urodziła mu żona zdrowe dziecko i wszystko git potem dostaje tel że zona zmarła, tak po prostu nie wiadomo czemu taki los...po coś to wszystko jest...
    Iwka często przychodza takie wątpliwości odnośnie koleżanek...mam takie bliskie 3. wiedzą że chcemy dziecko, że ciężko od dawna...nie pytają właściwie o nic już. ostatnio jak zagaiłam temat z moją przyjaciółką, która ma 2 dzieci, spytała" a ty wogóle możesz mieć dzieci?!!!!!!!!!!! no więc...;( a kolejna gdy jej mówię, że mam mdłości od kilku dni i że może coś będzie "a nie zjadłaś czegoś?!" jakby ten temat z racji tego że mają już dzieci a ja nie jest dla nich trudny? nie wiem, może myślą że jestem zazdrosna albo po prostu mają w nosie choć smutne to. teraz to czasem pyta mnie świadek z naszego ślubu czy już jestem w dwupaku?;) a tak to nic...

    a mam rewelacje toruńską !!! nie wiem o co chodzi ale mój M poszedł wczoraj zbadać nasienie i wyszło prawie 19 mln!!! wczesneij 2 tyg temu 2,4mln czy to pokazuje jak super rzetelne są te wyniki czy co? dziś kolejne badanie bo ma leukocyty (5) zobaczymy. no i jak juz ma takie super to nie chce do bydzi jechac;)...
    trzymajcie się dziewuszki;))))
    jesteście super!!;))

    misia79 lubi tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie mogę:D
    właśnie M wrócił i tym razem ma 25mln ale 6-7 leukocytów i ma jutro znowu zbadac i antybiotyk będzie.

    rah, misia79 lubią tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli w ciągu 2 tyg z 2,4mln do 25mln-TYLKO W TORUNIU TAKIE RZECZY;) i dzięki Bogu bo M pomodlił się przed badaniem;)))

    rah lubi tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Dlaczego dziwny?
    bo mówisz, że nie mógł go odebrać? Chyba, że chodzi, że formalnie nie mógł, a nie, że nie mógł się zorganizować... sorka, pewnie o to chodzi. Tak się przejęłam, że Natka odeszła, że nie zczaiłam o co chodzi z Ignasiem.

    misia79 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :) Nie chcieli mu go oddać, bo oficjalnie nie był ojcem. Mały nie miał wpisanego imienia, nie miał aktu urodzenia, nie miał ojca. Po 2 miesiacach udało się zorganizować papiery, że ojciec był "opiekunem tymczasowym"....Paranoja...Jak dobrze pójdzie, na jutrzejszej rozprawie, Artur "zostanie" ojcem...

    Rudziutka7, misia79 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siala, o co chodzi z tymi badaniami? Takie różnice?

    Siala, ludzie, których nie dotyczą takie problemu nie umieją się zachować tak, żeby nie zranić, nie chcą wypytywać itp itd. Ja nie mówię nikomu o tym, kto na to nie zasługuje. :)

    83c27385cd.png
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudziutka formalnie nie mógł;(

    misia79 lubi tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój "formalnie" miał być bezpłodny, a po 3 miesiącach byłam w ciąży ;) Teraz też wyniki są ok, albo bardzo dobre.
    Mimo wszystko pierwszy lekarz postawił sprawę "jasno", co nie było zbyt profesjonalne z jego strony...

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie poszły do pracy? ;D

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja siedzę w pracy :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ