X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 1 października 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pęcherzyki rosną i pękają, choć mam wątpliwości czy są dobrej jakości, ale tego chyba zbadać nie idzie :(

    Ale zła wróciłam z Torunia.

    Miałam być na 10 u Łojko. Zwyczajnie zaspałam (byłam wymęczona ciężkimi dniami w pracy) i byłam na miejscu o 11.30. Łojko już nie było, a "miła" pani - pielęgniarka czy ktoś inny powiedziała mi, że to ja mam się dostosować do lekarza a nie on do mnie i zwyczajnie nie przyjęła mnie... kolejna wizyta za dwa tygodnie. Wściekłam się jak diabli. Miałam na końcu języka powiedzieć, że jak pójdę do niego prywatnie to on będzie na mnie czekał, a jeśli kiedykolwiek ona przyjdzie do mnie do pracy (pracuję w policji) to ja też jej powiem, że ma przyjść za dwa tygodnie i to ona ma się do mnie dostosować.

    Heh no oczywiście, że nie powiedziałabym tak, ale pędziłam samochodem na złamanie karku, a tu taka miła niespodzianka.... ostatnio z kobitkami czekałyśmy 3 godziny na niego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2015, 13:28

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 1 października 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No milutka nie ma co... To ta starsza taka? Pani Teresa chyba?
    A skoro u Ciebie rosną i pękają to raczej Ci nie da lekarz clo. Pregnyl też nie potrzebny. A czy metformina wpłynie na jakość jajeczek - tego nie wiem. W każdym razie życzę powodzenia i zaciskam kciuki.

    sayuri lubi tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 1 października 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rosną i pękają a clo dostałam. Podobno podnosi jakość owulacji i powoduje wzrost większej ilości pęcherzyków. Mam nadzieję, że jednak w sytuacji, gdy występuje owulacja, clo też. pomaga

    sayuri, Tova33 lubią tę wiadomość

  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 2 października 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie muszę poczekać do 15 października na wizytę u Łojko. Czyli będę tuż przed owulacją. Teraz czekam na okres. Nienawidzę czekać na okres, kiedy wiem, że przyjdzie, bo każda godzina zwłoki daje bezsensowną nadzieję :(

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 2 października 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem cię sayuri. Dla mnie druga faza to też męka. Pierwszy tydzień po owulacji to duża nadzieja.Potem coraz mniejsza. Zawsze wydaje mi się, że jak zajdę w ciążę to będę to czuła, będę podejrzewać, że to już. Dlatego przed @ z reguły moja nadzieja jest juz mała i jestem coraz bardziej zdołowana. Tyle, że ta iskierka nadziei zawsze się tli i każdy zawód bardzo boli.
    Więc jeśli ma przyjść @, niech przychodzi jak najszybciej.

    sayuri lubi tę wiadomość

  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 2 października 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj żebyś wiedziała. Czyli rozumiemy siebie nawzajem. Ja oczywiście głupia zrobiłam dziś popołudniu test ciążowy - mam 14 dpo, czyli powinien być już miarodajny. Zobaczywszy wyraźną jedną krechę teoretycznie nie rozczarowałam się - teoretycznie, bo praktycznie już ryczałam przez ostatnie pół godziny. Oczywiście wcale nie z tego powodu. A okresu nie widać... no żebym choć zaczęła plamić, jak to zawsze mam na dwa dni przed początkiem, a tu nic... i czemu tak, czemu ten głupi organizm daje tak bezsensowną nadzieję...

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 2 października 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez robię jeden test w miesiącu ;), i też wiem że nic z tego i też ryczę :(. Tak to już z nami jest. I jak tu się wyluzować kiedy ciągle masz w glowie tylko jedno i cały miesiąc jest temu podporządkowany. A przy stymulacji jeszcze bardziej. W pierwszej fazie bierzesz clo, potem robisz testy owulacyjne i seksik a zaraz po testach już luteina przez 10 dni, a potem czekasz na @. Oby w końcu ta @ nie przyszła..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2015, 19:54

  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 2 października 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic dodać, nic ująć, Płatku.
    No, nie mam stymulowanych cykli.
    Niech ta wredna małpa w końcu przyjdzie, bo się zamęczę. Byłam tak pewna, że dziś przyjdzie, że wręcz pobiegłam rano do toalety w przekonaniu...
    Jutro idziemy do przyjaciół na wesele, nie uśmiecha mi się pierwszego dnia :/

  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 5 października 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małpa przyszła... wczoraj. A już miałam nadzieję, że nie pojawi się w ogóle...

  • saga Przyjaciółka
    Postów: 81 23

    Wysłany: 5 października 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi sayuri :(

    sayuri lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 5 października 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda sayuri. Trzymaj się dzielnie.

    sayuri lubi tę wiadomość

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 5 października 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri ściskam mocno !!

    sayuri lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 5 października 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri wrote:
    Małpa przyszła... wczoraj. A już miałam nadzieję, że nie pojawi się w ogóle...
    A to franca... Jeszcze uda Ci się ją przechytrzyć :-)

    sayuri lubi tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 5 października 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepłakałam wczorajszy dzień, a dziś zadzwoniłam do Bydgoszczy i zapisałam się do dr Sochy na 7 listopada. Może on coś poradzi...

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 6 października 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sayuri, płacz jeśli tego potrzebujesz. Wstrzymywanie i zamykanie się w sobie jest gorsze.
    Dobrze, że zapisałaś się do Sochy! Do przodu! Najważniejsze jest żeby nie stać w miejscu!

    Płatku, a u Ciebie ile dpo już?

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • saga Przyjaciółka
    Postów: 81 23

    Wysłany: 6 października 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to za lekarz Socha? Ma dobre opinie tak?

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 6 października 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojawił się wywiad z Sochą w regionalnej wyborczej o tytule "Oblegany sprawca ciąż" ;). Poczytajcie.
    Ma super opinie saga. Mam nadzieje, że mi pomoże bo ja też chodzę teraz właśnie do niego.
    Jest drogi i dość kontrowersyjny ale bardzo fajny facet.

    U mnie 2, 3 dni po owulce. Jeszcze mnóstwo czekania przede mną. Oby tylko było na co czekać bo jak znów @ to się chyba załamię.

    sayuri, myślę, że Socha da ci clo i luteinę do brania przez pół roku, tak jak mnie. Dobrze, że zaczniesz działać bardziej zdecydowanie. może u ciebie uda się w pierwszym stymulowanym cyklu :).

    sayuri lubi tę wiadomość

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 6 października 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sayuri trzymam mocno kciuki i sciskam;)
    A u mnie jak zwykle dupa...... z dzieckiem super przybiera na wadze ale za to ja mam cukrzycę ciążowa i dostałam skierowanie do szpitala; (

    sayuri lubi tę wiadomość

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 6 października 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej AnaR to niedobrze :(. A dużo za dużo tego cukru? Długo będziesz musiała leżeć? Dobrze, że maluch ok.

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 6 października 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę do szpitala mam nadzieję że odrazu mnie wypuszcza po badaniach. Na czczo 72 po godz 196 a po 2 godz 175

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
‹‹ 307 308 309 310 311 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ