X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 9 października 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana trzymaj się w tym szpitalu, daj nam znać, co i jak.

    Magda cieszę się, że synek jest synkiem i ma tak dużego ;) i że oczywiście jest zdrowy.

    Płatku, mój mąż po naszej ostatniej rozmowie powiedział, że dałby każde pieniądze, żebyśmy mieli dziecko. Wiem, że płaciłby za moje wizyty w Bydgoszczy i jestem pewna, że tak bardzo by się ucieszył z tej ciąży, że jeszcze jeździłby ze mną na wizyty. Ale z drugiej strony.. czy warto wydawać tyle kasy, jeśliby ciąża przebiegała bez komplikacji? czy ten ich sprzęt jest naprawdę dużo lepszy od wszystkich innych?

    Pazyfae od przyszłego tygodnia zaczynamy intensywne serduszkowanie, coby już nie stracić ani jednego dnia, ani jednego dobrego plemniczka.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 9 października 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri, ja też mam duże wątpliwości czy w przypadku ciąży bym jeździła. ciężko się będzie z nim rozstać ;) ale podejrzewam, że powrócę wtedy do Torunia. Na razie niestety nie mam tego problemu i też nie liczę kasy, jak twój mąż. Wydałam już tyle pieniędzy, że nawet już nie liczę, myślę, że to już idzie w tysiące. Nie myślę o tym. Właściwie myśl mam tylko jedną - żeby się w końcu udało.
    Udanych staranek :) i przyjemnych oczywiście :).

    Pazyfae, sayuri lubią tę wiadomość

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 10 października 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nadal w szpitalu. Dostałam glukonometr I mam sobie badać poziom cukru. Moze w poniedziałek podejmą jakąś decyzję.

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 10 października 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedna, weekend w szpitalu to nic przyjemnego. Trzymam kciuki, żeby wyniki były lepsze i żeby w końcu cię wypuścili.

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 11 października 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rah! Kochana, a Ty jeszcze się nie rozpakowałaś...? hmmm? czekamy na info jak u Was!

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 12 października 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Rah...

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 12 października 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal w dwupaku :)
    W sobote wieczorem sie gościliśmy to miałam po 23:00 skurcze co 5-15 min ale takie niezobowiązujące. To co zawsze, czego prawie nie czuje (spinanie i uczucie jakby słoń siedział na klacie). Moze ze zmeczenia juz.
    Od ponad tygodnia pobolewa podbrzusze jak na @, a wczoraj od rana do 17-18 bolała tez szyjka. Wyraźnie czułam, ze to ona. Ciągnęła, mrowila, wszystko nabrzmiałe az mnie siedziało w srodku. Kręciłam sie na fotelu zeby sie chociaz troche "podrapać" ;) wyraźnie cos tam sie działo, było jak gojąca sie rana. Ale przeszło.....

    Jeszcze chwile mam, ale w tym tyg na wizycie sie okaże co dalej....

    A Wy jak tam sie trzymacie? Macie teraz "najlżejszy" trymestr :) szkoda tylko, ze tak pizga to ciezko spacerować czy gdzies latać.

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 12 października 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova ślub??;D

    Tova33 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 12 października 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toooova! A Ty się hajtasz teraz!<3 wszystko dopięte na ostatni guzik? :D

    Tova33 lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 12 października 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ślub za 5 dni.
    Trwa odliczanie a ja już padam ze zmęczenia w toku przygotowań. Ale jestem prze szczęśliwa i ciągle rzygam tęczą hehe...

    No a dziś to już w ogóle chodzę, gadam do siebie i śmieję się w głos. Byłam na USG i poznałam płeć. Przeczucie nas nie myliło - będzie SYNEK!

    Dr Wojtynek nie miał żadnych wątpliwości, zresztą to co ja widziałam na zdjęciu także wątpliwości mi nie pozostawia.

    Z tej radości zamówiłam całą pakę ciuchów typowo męskich, a Tatuś pęka z dumy.

    U Ciebie Rah to już ewidentnie końcówka - życzę pomyślnego rozwiązania i bardzo poproszę o relację z naszego szpitala - jestem bardzo ciekawa jak tam się teraz rodzi, a opinie są różne.

    Magda lena, Płatek szkarłatny, rah lubią tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 12 października 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Tova! Rodzina w komplecie :) Córka i syn! Dziękuję, więcej nie chcę :P Też tak chcę!!!

    Tova33 lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 12 października 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma lekko hehe...
    Teściowa chce wnuczkę rodzoną więc może to jeszcze nie koniec ;-)
    Tylko nie wiem czy S. psychicznie podoła... Bo po tych staraniach nad Michałkiem to by chyba nie chciał przechodzić jeszcze raz od nowa tej produkcji. A młodsza już też nie jestem - wręcz przeciwnie. Zobaczymy ;-)

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 12 października 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super tova :). Gratuluję synka! i 100 lat młodej parze!

    Rah, to my już tu wszystkie czekamy z niecierpliwością na dzidzię :). i na relację z porodu oczywiście. Mam nadzieję, że mi też się kiedyś przyda :).

    To jeszcze trochę i dwóch chłopaków nam się pojawi :)

    U mnie 8 dzień po ovu i jak zwykle w ogóle nie czuję, żebym miała być w ciąży. Ciągle mam nadzieję ale wole nie myśleć bo się załamię :(

    Tova33, rah lubią tę wiadomość

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 12 października 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ściskam kciuki Płatku! <3

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 12 października 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova gratuluję synka :)

    Ja wczoraj poszalałam. Byliśmy z ludźmi z pracy w mieście, meczyk obejrzeć, parę drinków wypiłam i tylko paluszkami zajadałam... efekt łatwy do przewidzenia... w drodze powrotnej mój małż usłużnie zatrzymywał się na poboczu, a dziś.... Jeziuuuu... masakra.... jakby mnie czołg przejechał.... oszczędzę Wam wrażeń i nie będę pisać szczegółów.

    Tak oto spędziłam drugą rocznicę ślubu... Małżonek kupił mi piękny bukiet 17 róż. Zawsze o takim marzyłam :)

    Tova33, Magda lena lubią tę wiadomość

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 13 października 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego sayuri z okazji Waszej rocznicy :-)
    No a meczyk był boski...
    Jak ja bym sobie poszła na takie balety...

    sayuri lubi tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 13 października 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha sayuri i bardzo dobrze. Taki reset jest potrzebny :D

    Gratulacje z okazji rocznicy ślubu! Wszystkiego co najpiękniejsze i duuuużo dzieciaczków :*!

    sayuri lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 października 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo szczęścia z okazji rocznicy ślubu sayuri! Dobrze, że poszalałaś, czasem trzeba :)

    Dzięki Tova :*

    sayuri lubi tę wiadomość

  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 14 października 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny.

    Jutro jadę do Lojko,tylko w sumie sama nie wiem po co....

    A od jutra intensywne serduszkowanie. Kolezanki drogie rodzące, rozeslijcie i nam, staraczkom, te ciążowe wiruski, niech teraz na nas przejdą,a obiecuje zabrac wam trochę bólu;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 20:33

    Płatek szkarłatny, Magda lena lubią tę wiadomość

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 14 października 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz wirusów ile chcesz... !@#@!#$#%@#%*%TEY(R#E$^&(^$@$^*)(_*(*%^#@!@!!!#$#$%$$@....

    A właśnie...
    Przypadkiem widziałam dziś plakat o spotkaniu w I LO. Jakiś lekarz- naprotechnolog będzie tam jutro (15.10) o godz. 17:00
    Nie wiem czy znacie tę metodę naprotechnologii (alternatywa do in vitro podobno), ale wielu parom pomogli. Może warto byłoby przejść się i posłuchać co doktorek ma do powiedzenia? A może coś by Wam się przydało?

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
‹‹ 309 310 311 312 313 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ