X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100 lat AnaR:)

    AnaR lubi tę wiadomość

  • cass Ekspertka
    Postów: 213 347

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR, wszystkiego dobrego :)

    Płatku, starałam się od kwietnia, zaszłam we wrześniu. Jak zdecydowaliśmy się na dzidzię, to nagle coś mi się poprzestawiało - pod koniec kwietnia miałam ostatni okres. Kolejny z końcem lipca, wywołany już duphastonem. Na drugim blistrze zaszłam w ciążę, choć nie było to moim celem - na wizycie lipcowej u innego ginekologa (mój był na urlopie, a ja się przestraszyłam, że coś nie gra, skoro trzeci miesiąc bez okresu) dowiedziałam się, że taka uroda moich jajników. Pytam więc: co to znaczy? Lekarz prowadzący nic mi nie wspominał o jakichś problemach, a specjalnie przed rozpoczęciem starań i ja, i mój mąż zrobiliśmy profilaktyczne badania. Poza tym regularnie odwiedzałam ginekologa i nic mi nie mówił. Ten u którego byłam stwierdził, że moje jajniki wskazują na PCOS mimo że pęcherzyki były jedynym objawem. Wcześniej nie miałam większych problemów, cykle były w miarę regularne, tabletki odstawiłam z dwa lata temu, przy czym choruję na Hashi - od 6 lat pod kontrolą. Więc moim celem było uregulowanie okresu i wyjaśnienie w czym rzecz. A tu - niespodzianka :) No i się zaczęła przygoda :)

    Magdalena, mój lekarz to dr Michał Szymański.

    izo5d03.png

    See you soon baby girl! :)
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj cass!
    Coraz więcej nas tu przybywa co cieszy niezmiernie, bo wsparcie przyda się każdej z nas. Z Szymańskim nie miałam przyjemności. Oby okazał się lekarzem godnym zaufania :-)
    AnaR moje najlepsze życzenia z okazji urodzin. Wciąż patrzę na tę Twoją wagę i nie mogę uwierzyć w to. Jak to zrobiłaś?! Życzę spokojnego i pomyślnego rozwiązania. Zazdroszczę, że to już tak niewiele Ci zostało :-)
    Magda ściskaj nogi jeszcze trochę co by Stasiek się nacieszył apartamentem Mamusi - taki wypas już mu się w życiu nie trafi :-)

    No i najlepszego dla Was wszystkich w Nowym Roku. By spełniły się marzenia, plany i postanowienia.

    cass, Magda lena lubią tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie może czy do poradni rozrodu na bielanach można się rejestrować telefonicznie? Bo nie mogę się dodzwonić do nich od kilki dni...

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie wolne mieli. Tam rejestracja jest chyba po 12 o ile dobrze pamiętam. I telefonicznie można - ja tylko tak się rejestrowałam :-)

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wydzwaniam po 12 i nic. Może do 6 wolne mają, nie wiem. Zadzwonie w czwartek.

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Pozdrawiam w Nowym Roku.
    Ja na tabsach anty oklapłam kompletnie. Nic mnie nie cieszy, na nic nie mam ochoty. Ale pamiętam o Was :)

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny za zyczenia:)
    Dotrwałam do ciazy donoszonej:):)
    Dzisiaj byłam na wizycie i nie zapowiada sie poki co porod. rozwarcie minimalne. Kolejna wizyta 15.01:)
    Mała wazy 2800g:)
    21oymtk.jpg

    cass, Magda lena, emka@ lubią tę wiadomość

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka śliczna córeczka :) ależ ten czas szybko leci. Oby poród przebiegł bez komplikacji ;)

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak będzie wyglądać jak sie urodzi. Porównaj zdjęcie z Ulą po porodzie i napisz czy podobna :D gratuluję ciąży donoszonej. Teraz zacznij z mężem działać żebyś nie przenosiła!!! 3mam kciuki za Was

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super AnaR, śliczna mała :)
    sayuri, wiem co czujesz a te tabletki pewnie dodatkowo nie pomagają. Musimy wierzyć, że ten rok będzie dla nas lepszy. Trzeba jakoś to wszystko przetrwać. Trzymaj się dzielnie.

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tam - to i ja się pochwalę:

    Po lewej buźka Michałka, a po prawej potwierdzenie, że jest Michałkiem - z wczorajszego badania.

    DSCN0601.jpg
    image ru

    Synek waży prawie 1500g i póki co nie wybiera się na ten zimny świat.

    cass, AnaR, Magda lena, Płatek szkarłatny, kejra82 lubią tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Można się dołączyć? Też jestem z Torunia :)
    Jestem dużo do tyłu, więc poczytam troszkę co u Was i wtedy się odezwę :)

    Magda lena lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • kejra82 Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Torunianki☺ Chciałam zapytać o dobrego ginekologa endykronologa w naszym mieście. Możecie kogoś polecić?

    Kejra82
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejra82, Ginekologa-endokrynologa znam tylko jednego - dr. Sinica z przychodni na Fałata. Przyjmuje na NFZ. Ale czy polecać? Raczej nie...
    Babka ma obsesję na punkcie masy ciała. Tak jakby wszystko można było załatwić zdrową dietą. Chodzę do niej tylko po recepty na euthyrox, ale co se pogada to se pogada. Ale u mnie TSH, w porządku tylko FT4 trochę spada poniżej normy. Do tego kolejki do endokrynologów kosmiczne. Z tego co wiem to nawet prywatnie nie wygląda to za dobrze. Więc ta lekarka od bidy w geście desperacji się przyda. Do niej nie ma kolejek.
    Ale jak też leczy jako gin-endo to też nie wiem, bo moją ciążę prowadzi kto inny - u niej tylko mam konsultacje endo.

    kejra82 lubi tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też znam tylko Sinicę i też nie polecam.
    Tova, super bobas:)
    Witaj Marteczka

    Tova33 lubi tę wiadomość

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Marteczka i Kejra!napiszcie cos o sobie! Sinice nalezy omijac szerokim lukiem,potrafi podac sterydy bezpodstawnie,bez zrobienia badan i duzo innych negatywnych rzeczy mozna by o niej powiedziec. W Bydgoszczy polecana jest dr Sertenkiewicz. Ona jest gin-endo.

    kejra82 lubi tę wiadomość

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • cass Ekspertka
    Postów: 213 347

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie nie pomogę, bo znam tylko endo, ale się podzielę, może się przyda: bardzo polecam doktora Wojnowskiego z Citomedu. Żadnego cackania się, od razu komplet badań, USG, skierowanie na biopsję i w chwilę wiedziałam, że mam Hashimoto, a tak bym się pewnie bujała. Fakt jest taki, że się do niego czeka na prywatną wizytę z dobre dwa miesiące - a przez to, że sporo pracuję i ciągle coś mi wypadało, to rok u niego nie byłam, bo musiałam wizyty odwoływać. Więc się przerzuciłam na dr Juraniec z Bydgoszczy. Może nie jest najmilsza na pierwszej wizycie, ale jeżdżę do niej co miesiąc z racji ciąży i za każdym razem wychodzę zadowolona, bo jest racjonalna i rzetelna.

    Chociaż i tak stawiałabym na Wojnowskiego :)

    kejra82 lubi tę wiadomość

    izo5d03.png

    See you soon baby girl! :)
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początek, gratuluję wszystkim mamuśkom, którym się udało! :) A pozostałym kobietkom, którym się jeszcze nie udało, życzę jak najszybszego zaciążenia ! :)

    I z góry wybaczcie jeśli czegoś nie doczytałam, bądź zapomniałam a co było już wcześniej napisane :)

    A jeśli chodzi o mnie, to jestem studiującą mężatką :) Razem z mężulkiem staramy się o pierwsze maleństwo już od prawie 7 miesięcy (w tym trzy pierwsze bez leczenia). A od 4 miesięcy jestem na bromergonie + właśnie zaczęłam 1 cykl z duphastonem - i mamy ogromną nadzieję, że w takim połączeniu uda nam się w końcu zaciążyć :) A leczę się prywatnie u ginekologa Bohdana Michalaka :)

    Magda lena, Tova33 lubią tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • cass Ekspertka
    Postów: 213 347

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93, powodzenia, trzymam za Ciebie kciuki :)

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    izo5d03.png

    See you soon baby girl! :)
‹‹ 326 327 328 329 330 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ