X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Dwie aspiryny rozkruszone na łyżeczce z wodą + szklanka wit c1000 po jednej porcji ja jestem jak nowa...spróbuj :)
    Witaminy c jem duzo, szczególnie w postaci cytryny. Nie lubię tabletek, to ostateczność. Pije sok z cebuli i czosnku, do tego mleko z miodem, czosnkiem, cynamonem i masłem. Płukania gardła woda z solą. Itp. Itd. :) zazwyczaj szybko przechodzi, ale w moim otoczeniu duzo jest osób chorych na cos co wlecze się tydzień-dwa. Jakis wirus. I żaden lekarz czy lek nie pomaga :/
    A od aspiryny to w ogole z daleka, bo bardzo boli mnie po niej żołądek. Jakby mi wypalala błonę śluzową, masakra.

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toca81 wrote:
    Witam z poranną kawusią :D
    Siedzę sama w domku, dochodzę do siebie po nocce :/ dobrze że chociaż słoneczko czasem wyjdzie :)

    Wczoraj był kiepski dzień. Miałam wizyte u mojego gina, z której wyszłam rozczarowana. Mam wrażenie, że nie podchodzi do mnie poważnie.A gdzieś wyczytałam, że jak ma się wątpliwości co do pracy swojego ginekologa, trzeba go zmienić.
    Dlatego dzisiaj zarejestrowałam się do dr Łojko. Wizyta 18 września.
    Mam nadzieję, że on będzie miał inne podejście :)

    A tak szczerze łudzę się, żę @ 4.09 się nie pojawi ;)

    Miłego popołudnia :)
    Ja tez ide 18 września!! :) ale zapisalam sie z 1,5 tyg temu...t ja nie wiem jak oni zapisują :(

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Do Jackowskiego chodzę jest bardzo dobrym lekarzem ale pod warunkiem że się łatwo zachodzi :-)
    Nie no zobaczymy co powie jutro i czy w ogóle wszystko doszło u mnie do normy.
    Jackowski bardzo fajny, porządny i miły, ale zrezygnowałem z niego pod koniec zeszłego roku...przez rok nic nie zdzialal i jakos sie nie zanosiło...

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, widze ze wszystkie poszły spac ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toca81 wrote:
    Witam z poranną kawusią :D
    Siedzę sama w domku, dochodzę do siebie po nocce :/ dobrze że chociaż słoneczko czasem wyjdzie :)

    Wczoraj był kiepski dzień. Miałam wizyte u mojego gina, z której wyszłam rozczarowana. Mam wrażenie, że nie podchodzi do mnie poważnie.A gdzieś wyczytałam, że jak ma się wątpliwości co do pracy swojego ginekologa, trzeba go zmienić.
    Dlatego dzisiaj zarejestrowałam się do dr Łojko. Wizyta 18 września.
    Mam nadzieję, że on będzie miał inne podejście :)

    A tak szczerze łudzę się, żę @ 4.09 się nie pojawi ;)

    Miłego popołudnia :)
    Ja mam mieć 5 września, a 18 września chyba rah też idzie do dr Łojko :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Ale by było śmiesznie gdybyśmy wszystkie wylądowały u jednego doktorka :-)
    I szybciutko zaszły w końcu może czekanie w kolejce byłoby miłe jak :-) byśmy razem miały wizyty :-)
    No ja juz zakończyłam z nim przygodę bo rozłożył ręce...ale 1,5 roku WALCZYŁ jak LEw :) może ja z brzuchem będę do niego chodzić :P

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Witaminy c jem duzo, szczególnie w postaci cytryny. Nie lubię tabletek, to ostateczność. Pije sok z cebuli i czosnku, do tego mleko z miodem, czosnkiem, cynamonem i masłem. Płukania gardła woda z solą. Itp. Itd. :) zazwyczaj szybko przechodzi, ale w moim otoczeniu duzo jest osób chorych na cos co wlecze się tydzień-dwa. Jakis wirus. I żaden lekarz czy lek nie pomaga :/
    A od aspiryny to w ogole z daleka, bo bardzo boli mnie po niej żołądek. Jakby mi wypalala błonę śluzową, masakra.
    Bardzo dobrze że Tabsów unikasz, ja na gardło robię płukankę z szałwii i w momencie płukania gardło przestaje boleć moim zdaniem to jest Hicior :)

    rah, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Ja tez ide 18 września!! :) ale zapisalam sie z 1,5 tyg temu...t ja nie wiem jak oni zapisują :(
    W okresie wakacji jest małe zainteresowanie ja czasami dzwoniłam w poniedziałek a we wtorek już byłam niego na wizycie :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Ja tez ide 18 września!! :) ale zapisalam sie z 1,5 tyg temu...t ja nie wiem jak oni zapisują :(

    O prosze:D
    Może ktoś wypadł z kolejki i się załapałam :D
    To przeznaczenie ;)

    rah, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    W okresie wakacji jest małe zainteresowanie ja czasami dzwoniłam w poniedziałek a we wtorek już byłam niego na wizycie :)
    To dlaczego mi ponad miesiac każą czekać...:( a tak mi sie spieszyło ze względu na to tsh i bóle :/

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Dzięki, ale tak jak pisałam "myslalam,ze pójdziemy" a juz rano było oczywiste ze nie pójdziemy...ja czuje sie conajmniej złe a moj luby nadal fatalnie:(
    uu to współczuję Kochana trzymajcie się cieplutko ale to przeziębienie czy co Was złapało ? buziaczki

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Ale by było śmiesznie gdybyśmy wszystkie wylądowały u jednego doktorka :-)
    I szybciutko zaszły w końcu może czekanie w kolejce byłoby miłe jak :-) byśmy razem miały wizyty :-)
    Kasiu trzymaj kciuki aby tak się stało :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Witaminy c jem duzo, szczególnie w postaci cytryny. Nie lubię tabletek, to ostateczność. Pije sok z cebuli i czosnku, do tego mleko z miodem, czosnkiem, cynamonem i masłem. Płukania gardła woda z solą. Itp. Itd. :) zazwyczaj szybko przechodzi, ale w moim otoczeniu duzo jest osób chorych na cos co wlecze się tydzień-dwa. Jakis wirus. I żaden lekarz czy lek nie pomaga :/
    A od aspiryny to w ogole z daleka, bo bardzo boli mnie po niej żołądek. Jakby mi wypalala błonę śluzową, masakra.
    Na gardło idealna woda utleniona z wodą przegotowaną płukac łyżka stołowa na 3/4 szklanki wody

    rah, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Jackowski bardzo fajny, porządny i miły, ale zrezygnowałem z niego pod koniec zeszłego roku...przez rok nic nie zdzialal i jakos sie nie zanosiło...
    No właśnie tak jak pisałam u niego dobrze jak się łatwo zachodzi

    rah, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    No właśnie tak jak pisałam u niego dobrze jak się łatwo zachodzi
    Jeśli po tej wizycie nic szczególnego mi nie powie i idę do Łojko

    rah, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    No ja juz zakończyłam z nim przygodę bo rozłożył ręce...ale 1,5 roku WALCZYŁ jak LEw :) może ja z brzuchem będę do niego chodzić :P
    Iwka a mam pytanko takie dyskretniejsze czy Ty się orientujesz ile Łojko bierze za prywatną wizytę bo on przyjmuje w denmedzie na rubinkowie gdyby coś to bym poszła do niego prywatnie.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toca81 wrote:
    O prosze:D
    Może ktoś wypadł z kolejki i się załapałam :D
    To przeznaczenie ;)
    Prawdopodobnie tak było trzymam mocno kciuki za Wasze wizyty

    toca81, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Łojko jest też zorientowany w sprawach męskich? To znaczy jeśli chodzi o problemy faceta nasienie czy hormony ?

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    uu to współczuję Kochana trzymajcie się cieplutko

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny okazało się że mam w bloku psychologa Kruk Marzena czy może znacie? Zastanawiam się czy do niej uderzyć czy raczej szukać dalej bo może za blisko i sąsiedzi mnie nakryja hehe ale na świecie to podobno normalne i każdy ma przynajmniej dwóch psychologów :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ