X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 13 marca 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny :(

    Czekam na okres.

    Mam niby 13 dpo ale 28 dc. Wszystko dziś ucichło. Nawet brzuch już nie boli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2016, 21:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaK ja nie bylam na patologii na szczescie. W sensie towarzystwa ciazowych brzuszkow. Na ginekologii byly zwykle lyzeczkowania.
    Ciaze pozamaciczna trudno zdiagnozowac bo objawy sa typowo ciazowe. U mnie w terminie @ bylo krwawienie a potem plamienie. Delikatne bole po lewej stronie jak na okres. Beta rosla idealnie. Dopiero jak przy becie 1600 nie bylo widac pecherzyka w macicy to bylo skierowanie do szpitala. Ale nie martw sie na zapas. U mnie podobno to z powodu blizny po cc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2016, 21:29

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 marca 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri wrote:
    Ciekawe czy leki też ustawia. Jak mu przyznałam się, że brałam tylko po jednej tabletce CLO to sie wkurzył:)

    Leżę i czekam na tą wredną małpę. Niech już przyjdzie i mnie nie męczy.
    Tak, ja własnie wróciłam z receptą. Teraz myslimy czy podejść do inseminacji.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 marca 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri wrote:
    Test negatywny :(

    Czekam na okres.

    Mam niby 13 dpo ale 28 dc. Wszystko dziś ucichło. Nawet brzuch już nie boli.
    Przykro mi sayuri. podobno nadzieja jest póki @ nie przyjdzie. to dopiero pierwszy cykl. Wszystko przed tobą.

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 13 marca 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku bylo tak ze Socha zlecil CLO,przepisal Pregnyl,ustalil w ktorym dniu mam sie umowic na monitoring ale reszte przejal juz Adamczak. Ale gdybym miala robic w Niemczu raz jeszcze to bym zrobila wszystko zeby Socha decydowal o kazdym etapie a zeby Adamczak zrobil tylko sam zabieg. Co do Gdyni to jeszcze nie mialam tam IUI. Ten guru kliniki Gameta do ktorego pojechalismy nie jest zwolennikiem CLO i uparl sie zeby zrobic na naturalnym cyklu. Mam przyjechac w 13 dc zeby zrobic badania krwi i ocenic jakosc i wielkosc pecherzyka. W zaleznosci od tego co wyjdzie na usg bedzie kolejna wizyta i IUI.nie umiem powiedziec ile ich bedzie. Opowiem po fakcie:)

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 marca 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kazał ci sie umówić na monitoring w Niemczu? Bo mi powiedział, że u niego będzie monitoring.
    Powiedziałam mu ostatnio, że rozważam IUI w Gdańsku. Odradził mi właśnie dlatego, że robią na naturalnym cyklu, a to podobno mniej skuteczne.

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 15 marca 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova gratulacje:) sayuri przykro mi.
    A u nas wszystko dobrze wczoraj Ula miała szczepienie zdecydowaliśmy się na te zwykłe 3 ukucia. Ula nie plakala wcale a w domu nie marudzi. W niedziele mieliśmy chrzciny malej:) bałam się ze nie da rady na mszy ale przespala całą. Waży juz 4580g i dalej w całości karmiona piersia:)

    Tova33 lubi tę wiadomość

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 15 marca 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozazdrościć spokojnego dziecka Ana :)

    No u mnie lipa. Plamię dziś i brzuch boli, czyli małpa na pokładzie. Ech :(

  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 15 marca 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri przykro mi :(

    km5sio4phkxiw92p.png
  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 16 marca 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam właśnie 3 cykl z CLO. Ostatni... 10 maja wizyta w Poznaniu. Straciłam już nadzieję, że kiedykolwiek będę miała dziecko. Idiopatia jest najgorsza, nie wiem z czym walcze, i czy w ogóle jest z czymś i o co walczyć. Chyba musze się pogodzić z biezdzietnością.
    Jeszcze Torun jest tak do dupy miejscem jeśli chodzi o lekarzy...

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 16 marca 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyatii wrote:
    Jeszcze Torun jest tak do dupy miejscem jeśli chodzi o lekarzy...


    hej, no moj lekarz nawet nie swterdzil co jest przyczyna bo zwyczajnie nie przebadal mi hormonow z wyjatkiem TSH i Prolaktyny.Znalezc porzadnego endo tez graniczy z cudem. A sluchaj ja co prawda nie mam zdiagnozowanej nieplodnosci, ale tak sie zastanawiam czy moze w przypadku tej idiopatycznej pomogla by jakas terapia u psychologa albo nawet psychiatry? Ja wlasnie sie zastanawiam czy nie zapisac sie do jakiegos, bo skoro badania wychodza ok, a dziewczyny czesto pisza ze jak wyluzowaly to sie udawalo, wiec moze terapia by pomogla? W koncu tak do konca nie wiemy co w naszych glowach siedzi i blokuje ciaze....Nie myslalas o tym?

  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 16 marca 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak coś mogę polecić endo w Bydgoszczy.

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 16 marca 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyatii wrote:
    Ja zaczęłam właśnie 3 cykl z CLO. Ostatni... 10 maja wizyta w Poznaniu. Straciłam już nadzieję, że kiedykolwiek będę miała dziecko. Idiopatia jest najgorsza, nie wiem z czym walcze, i czy w ogóle jest z czymś i o co walczyć. Chyba musze się pogodzić z biezdzietnością.
    Jeszcze Torun jest tak do dupy miejscem jeśli chodzi o lekarzy...
    Wiem co czujesz, mam dokładnie to samo. A nieudanych cykli clo miałam 6, w tym 1 z poronieniem. Lago ma rację, może terapia? Ja już zaczęłam. nie radziłam już sobie sama z tą sytuacją.

  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 16 marca 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    hej, no moj lekarz nawet nie swterdzil co jest przyczyna bo zwyczajnie nie przebadal mi hormonow z wyjatkiem TSH i Prolaktyny.Znalezc porzadnego endo tez graniczy z cudem. A sluchaj ja co prawda nie mam zdiagnozowanej nieplodnosci, ale tak sie zastanawiam czy moze w przypadku tej idiopatycznej pomogla by jakas terapia u psychologa albo nawet psychiatry? Ja wlasnie sie zastanawiam czy nie zapisac sie do jakiegos, bo skoro badania wychodza ok, a dziewczyny czesto pisza ze jak wyluzowaly to sie udawalo, wiec moze terapia by pomogla? W koncu tak do konca nie wiemy co w naszych glowach siedzi i blokuje ciaze....Nie myslalas o tym?


    nie myślałam o tym, bo jakiś czas staraliśmy się na luzie typu będzie co będzie, i też nic, więc to chyba nie to...

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 16 marca 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    Wiem co czujesz, mam dokładnie to samo. A nieudanych cykli clo miałam 6, w tym 1 z poronieniem. Lago ma rację, może terapia? Ja już zaczęłam. nie radziłam już sobie sama z tą sytuacją.

    pomyślę o tym jak iui się nie uda, bo nie wiem czy to ma sens w moim przypadku, z reszta teraz i tak luzuje do wizyty... bo nic innego mi nie pozostało, a wizyta 10 maja

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 21 marca 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu tak cicho dziewczynki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy polecenie jakiegoś terapeute w Toruniu?

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 23 marca 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! właśnie...co tu tak puściutko? U mnie stara bieda niestety. Trochę już z rezygnacji odpuszczam sobie pewne rzeczy. Trzymalam się dotąd diety zalecanej przy PCOS i IO a teraz sobie odpuscilam. Jem na co mam ochotę, nie żałuję sobie cukiereczka czy ciasteczka. chociaz wiem ze nie powinnam. mojego M siostra niebawem rodzi, kolejne dziecko w rodzinie. w pracy to jeszcze funkcjonuję super, w domu gorzej (szczegolnie ze mieszkamy z teściami). Ale staram się żyć myślą o przeprowadzce (kupiliśmy mieszkanie, wprowadzamy sie na jesień).
    A co u Was?
    Cyt - niestety nie znam żadnego terapeuty

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 23 marca 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae, fajnie, że mieszkanko nowe. Przynajmniej się od teściów wyprowadzisz. U mnie też stara bieda i też mnie rezygnacja dopada. w tym cyklu pozwalałam sobie na piwko lub wino w drugiej fazie.

    Pazyfae lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cyt wrote:
    Dziewczyny a czy polecenie jakiegoś terapeute w Toruniu?


    Ja dopiero 7 kwietnia mam wizyte, wiec jak bede po to dam znac. Caly czas waham sie czy zrobic to HSG,ale chyba po swietach sie zdecyduje. I tak bedzie mi potrzebne do ewentualnego IUI, a moze tez przeczyszczenie kanalow pomoze:) Na razie u mnie taka dolina, ze na nic nie mam ochoty. Na sama mysl o swietach dostaje drgawek. Jedyne co dobre to zrobilam krzywa cukrowa, bo moj gin mnie nastraszyl ze moge miec cukrzyce, ale na szczescie okazalo sie ze wszystko w normie. Wina czerwonego tez sobie nie zaluje:)

‹‹ 347 348 349 350 351 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ