X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 20 lipca 2016, 01:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babcię pogotowie zabrało bo zemdlała w domu. Kurka no nic nie chce wychodzić :/ jak nie urok to ****.


    A przyszłym mamom jeszcze raz gratuluję i mam nadzieje, że nie zapomnicie o nas....

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 21 lipca 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sayuri,głowa do góry,w końcu wszystko się odmieni:)

    sayuri lubi tę wiadomość

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 21 lipca 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amantha wrote:
    I wyniki nie są lepsze?
    Są lepsze :). Lekarz mówi, że nasienie nie jest problemem.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 21 lipca 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wrote:
    Sayuri,głowa do góry,w końcu wszystko się odmieni:)
    Właśnie, kiedyś chyba musi...

    sayuri lubi tę wiadomość

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 22 lipca 2016, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek a Ty jak tam?kiedy powinnas miec planowana małpè którs mam nadz nie przyjdzie?:)

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 22 lipca 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinna przybyć w niedzielę/poniedziałek. Jakoś tak. chyba już ją czuję :(

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 22 lipca 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby nie Płatku...trzymam kciuki za Ciebie. Ja to zawsze mam @ 14-15 dni po IUI...ciekawe-albo ja mam krotka 2 faze albo Ty dość długą?

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Mama Poli Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 23 lipca 2016, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sayuri zdrowia dla babci i oby wszystko się i Tobie pomyślnie ułożyło, wierzę w to i trzymam kciuki :) Płatku, ja tak czułam się w pierwszej ciąży i teraz również: byłam pewna, że nadchodzi miesiączka stulecia, rwanie w pachwinach, pobolewające jajniki i brzuch. Wtedy i teraz nie miałam nawet cienia podejrzenia, nadziei, że to może jednak nie miesiączka, a początek ciąży. Za Ciebie również trzymam kciuki :)

    Ja jestem śpiąca strasznie, a teraz jak na złość nie mogę zasnąć. W pracy walczę ze snem, oczy same się zamykają, trzy lata temu miałam podobnie. Dobrze, że mąż wyrozumiały i zajmuje się córeczką, gdy ja po prostu padam :)

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    Mama Poli
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 23 lipca 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wrote:
    Oby nie Płatku...trzymam kciuki za Ciebie. Ja to zawsze mam @ 14-15 dni po IUI...ciekawe-albo ja mam krotka 2 faze albo Ty dość długą?
    Ja mam cykl 30,31 dni, więc u mnie to normalka. A ty Pazyfae będziesz jeszcze robić IUI?

  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 24 lipca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny napiszcie proszę jakie musialyscie robić badania przed IUI?

  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo, co tu taka cisza?? :)

  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję nowych fasolek!! <3
    A reszcie cały czas kibicuję!!

    km5sio4phkxiw92p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie się przyłącze do wątku.
    Przyjmiecie zbłąkaną duszyczkę?

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Soleil! Wątek troszeczkę kuleje,ale oczywiście czuj się jak u siebie :) zapraszamy! Jak Twoje odczucia po IVF? IUI tez robilas w Invikcie?

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wrote:
    Witaj Soleil! Wątek troszeczkę kuleje,ale oczywiście czuj się jak u siebie :) zapraszamy! Jak Twoje odczucia po IVF? IUI tez robilas w Invikcie?
    Tak, zaufałam im i się trzymam. Na razie.

    Choć jestem troszkę zawiedziona obsługą pacjenta przy IVF. Ale to już długa historia i jeśli uda mi się zajść to im to wszystko wybaczę.

    Dziś mam 5/6 dpt jutro testuję. Boli mnie brzuch jak na @ i mam nadzieję, że to dobry znak, ale mam wrażenie, że się nie udało. Takie przeczucie.
    Niestety nie mam żadnych blastocyst zamrożonych więc jeśli nie wyjdzie będę musiała zaczynać od nowa i nie wiem czy zostanę przy Invikcie.

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie trzymam mocno kciuki i zachęcam oraz czekam na relację z przebiegu (zawsze się to może komuś przydać przy podjęciu decyzji). Ja leczyłam się dotąd w Gamecie w Gdyni. Jednak slyszalam ze w procedurze IVF lepszy jest Gdańsk. Z tego co widzę w podpisie,problemem u Was jest czynnik męski?a co dokładnie?po Twojej stronie wszystko ok?

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wrote:
    W takim razie trzymam mocno kciuki i zachęcam oraz czekam na relację z przebiegu (zawsze się to może komuś przydać przy podjęciu decyzji). Ja leczyłam się dotąd w Gamecie w Gdyni. Jednak slyszalam ze w procedurze IVF lepszy jest Gdańsk. Z tego co widzę w podpisie,problemem u Was jest czynnik męski?a co dokładnie?po Twojej stronie wszystko ok?
    Z tego co udało się ustalić to jestem zdrowa. Nic mi nie dolega. NIgdy nie miałam żadnych schorzeń, HSG super. Owulacja prawidłowa. Hormony w normie.
    Ale nasienie męża już nie do końca.
    Objętość słaba, większość martwych, a te plemniki, które żyją nie są w stanie przedostać się do komórki. To tak jakby pływały w morzu trupów, które blokują drogę. Powód? nieznany. Może choroba z dzieciństwa.
    Jakość nasienia po preparacji za słaba by IUI miało sens (poniżej 5%).
    Szansa na naturalne poczęcie to ok 1% na cykl. Słaabo.

  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Soleil. Ja właśnie podjęłam współpracę z Invicta Gdańsk. Teraz mamy miesiąc przerwy w lekach, mąż zrobił dodatkowe badanie nasienia - genetyczne i czekamy na wyniki. Jeśli będą ok to podchodzimy do IUI. Prowadzi nas dr Hajdusianek. Pozwolił odstawić metforminę, z czego skwapliwie skorzystałam. Choć muszę przyznać, że dzięki niej schudłam prawie 7 kg :)))) znowu jestem szczupła.

    Napisz proszę jak odczucia po IUI?

    Ps. Mąż robił drugi badanie nasienia po półtora roku,a pół roku po tym jak rzucił papierosy. Choć co prawda ukradkiem popala. Ale mimo tego,że miał dobre nasienie,ilość plemników zwiększyła się prawie 3-krotnie :)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2016, 12:12

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo sayuri a czemu odstawiłaś metforminę?

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo mi Hajdusianek powiedział że co prawda metformina pomaga przy PCO ale u mnie nie jest do końca przekonany czy je mam, a metformina rozwala żołądek i to moja sprawa czy będę ją dalej brać. No to odstawiłam..... I czekam co będzie. Jak zacznę znowu tyć to przeproszę je :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 09:51

‹‹ 359 360 361 362 363 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ