X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • kiciakicikici Koleżanka
    Postów: 58 15

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisienka94 wrote:
    Kiciakicikici to daj znać jak wyniki :)

    Ja w tym cyklu też zachodzę w ciążę! Chodze i powtarzam sobie że jestem zdrowa i płodna! Już mi chyba odwala


    Wisienko trzymam za Ciebie kciuki !!!!

    wisienka94 lubi tę wiadomość

  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gozomalta ja znam. Ahmed Tantush. Moja siostra do niego chodzi i pięknie jej wyregulował hormony. Chodzi na nfz, właśnie dziś u niego bylyśmy. Przychodnia medycyny pracy na szosie bydgoskiej :) teraz zrobiły się do niego spore kolejki bo wiele osób go poleca a moja siostra czekała z 3msce na wizyte.

    Kicakicikici dzięki za kciuki! Od ciężarnej to mogą być z ciążowymi fluidkami hehe . Daj znać koniecznie jak będą już wyniki

    Ja też dzisiaj się poklułam i zrobiłam:
    Progesteron, testosteron, prolaktyne, lh,fsh, androstendion i estradiol. Wyniki jutro, robilam w synevo w citomedzie

    kasiulka1082 lubi tę wiadomość

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiciakicikici wrote:
    Pixi89 niby 6 tydzień, w piatek jade do gin to się więcej dowiem.. teraz czekam jak na szpilkach na wyniki bety mają być dziś o 11 :)

    Kochane módlcie się i trzymajcie kciuki, żeby u mnie było wszystko okej, proszę Was !!
    A ja obiecuję ze zarażę Was jak tylko mogę !!!

    Genialnie :) Mega mocno trzymamy wszystkie kciuki :) !!!!!! właśnie wniosłaś nadzieję na nasze forum :D. Nadzieję, że może się udać prędzej czy później ale się uda!

    Dawaj znać jak tam wyniki - koniecznie !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisienka94 wrote:
    Gozomalta ja znam. Ahmed Tantush. Moja siostra do niego chodzi i pięknie jej wyregulował hormony. Chodzi na nfz, właśnie dziś u niego bylyśmy. Przychodnia medycyny pracy na szosie bydgoskiej :) teraz zrobiły się do niego spore kolejki bo wiele osób go poleca a moja siostra czekała z 3msce na wizyte.

    Kicakicikici dzięki za kciuki! Od ciężarnej to mogą być z ciążowymi fluidkami hehe . Daj znać koniecznie jak będą już wyniki

    Ja też dzisiaj się poklułam i zrobiłam:
    Progesteron, testosteron, prolaktyne, lh,fsh, androstendion i estradiol. Wyniki jutro, robilam w synevo w citomedzie

    No to teraz kolej na nas :) ja też robiłam sobie hormony - szukając uporczywie przyczyny :) i wydaję mi się, że faktycznie od tego trzeba zacząć :) Daj znać Kochana jak wyniki i co lekarz powiedział :)

  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7a670578ef14.png

    Hej dziewczyny
    Stosunek lh/fsh 1,46
    Estradiol 15,6
    Trochę mnie te wyniki martwią. Czy któraś z was wie może czy to jest ok?

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • kiciakicikici Koleżanka
    Postów: 58 15

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja wtorkowa Beta 581 :)
    Dziś powtórzyłam, jutro rano mam mieć wyniki.
    Boję się cholernie ...

    Wisienka nie znam się na tych parametrach nie pomogę ! :(

    wisienka94 lubi tę wiadomość

  • kiciakicikici Koleżanka
    Postów: 58 15

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    16.06.2016 - starania się - czas start
    22.03.2017 - 2 kreski na teście
    10.04.2017 - poronienie
    24.10.2017 - od cykle na Duphaston

    01.03.2018 - HSG szpital w Toruniu

    23.02.-27.02 - miesiączka
    23.03 - test negatywny
    30.03 - test poztywny
    03.04 - BetaHCG - 581


    Tak wygalda moja historia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i tak Kochana przeszło dwa lata jak się staraliście ... tym bardziej mega się cieszę :) !!!! czas najwyższy, żeby się do Was szczęście uśmiechnęło :D !!!!

    Można powiedzieć, że po roku od tego nieszczęśliwego zajścia w końcu skaczecie z radości :D.

    U nas M. po zabiegu :) na efekty podobno możemy czekać nawet do roku, ale już po 3 miesiącach powinno być ok. W końcu będziemy mieli szanse, żeby zacząć się starać! :) Jestem mega szczęśliwa, że powoli przybliżamy się do celu :).

    Teraz tylko czekać :) !!!!


  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pixi86 to trzymam kciuki za was :) mam nadzieję, że szybciutko zobaczysz 2 kreseczki :)
    Ja na piątek zapisałam się do dr. Szymańskiego w revital medic, dam znać czy lekarz godny uwagi :)

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale wpadłam przywrócić nadzieję, tym które ja straciły i pozarazac trochę. Wczoraj okazało się, że jestem w 7 tygodniu ciąży! Kompletnie mnie to zaskoczyło. Pojechałam do lekarza bo miałam ostatnio dziwny, krótki okres i plamienia delikatne przez cały cykl. Spodziewałam się strasznego bałaganu w hormonami i tabletek antykoncepcyjnych na wyregulowanie ich. A zamiast tego uslyszalam bicie serduszka mojego okruszka. Uczucie niesamowite, niespodzianka ogromna. Przestałam już wierzyć i się starać, zrobiła mi się torbiel, więc zrezygnowana odstawiłam wszystkie leki, nawet witaminy, kocha liści się w szczęśliwym cyklu jeden raz, bo strasznie kiepsko się czułam, a jednak udało się! Właśnie teraz! Jednak niezły sprawca ciąż z tego mojego lekarza ☺️

    wisienka94 lubi tę wiadomość

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim wam życzę takich niespodzianek!!!
    ☺️

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka1082 wrote:
    Dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale wpadłam przywrócić nadzieję, tym które ja straciły i pozarazac trochę. Wczoraj okazało się, że jestem w 7 tygodniu ciąży! Kompletnie mnie to zaskoczyło. Pojechałam do lekarza bo miałam ostatnio dziwny, krótki okres i plamienia delikatne przez cały cykl. Spodziewałam się strasznego bałaganu w hormonami i tabletek antykoncepcyjnych na wyregulowanie ich. A zamiast tego uslyszalam bicie serduszka mojego okruszka. Uczucie niesamowite, niespodzianka ogromna. Przestałam już wierzyć i się starać, zrobiła mi się torbiel, więc zrezygnowana odstawiłam wszystkie leki, nawet witaminy, kocha liści się w szczęśliwym cyklu jeden raz, bo strasznie kiepsko się czułam, a jednak udało się! Właśnie teraz! Jednak niezły sprawca ciąż z tego mojego lekarza ☺️

    Wspaniale czyta się takie pozytywne historie :) a raczej historie z pozytywnym zakończeniem :). To jest właśnie to - co ma być to będzie , po prostu szczęśliwy traf :D a wierzę, że każda z nas w końcu się doczeka !!!!!
    Jak zaczęłam tutaj pisać, każda miała dołek, a jednak okazuje się, że może się udać !!! Ładujcie nas Dziewczyny pozytywnymi emocjami i nadzieją !!! :)

    A reszta Was - co tam słychać :). Ja nadal nic , ale nie załamuję się :)

  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uda się! Wszystkim się uda! ☺️

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Zdaję relację z wizyty dr Marcina Szymańskiego.
    Ogólnie to na początku wywiad był obszerny więc to na plus. Pokazałam mu wyniki badań, mówił, że wszystko ok. Pozniej już gorzej, podczas usg znalazł lewy jajnik i powiedzial, że owulki z niego nie będzie. Z prawym jajnikiem był problem bo nie mógł go znalezc, taka juz moja uroda, że lekarzom ciężko znaleźć moje jajniki hehe . Więc widziałam, że nie znalazł ale powiedział mi że owulki w tym cyklu nie będzie. Dał skierowanie na hsg do szpitala w Inowrocławiu i przepisał clo. Ja na poczatku cyklu mialam niski estradiol i postanowiłam go kontrolować. W 3dc mialam 15 w 13dc 100 a dzisiaj czyli 16c 400! Co oznacza, że pęcherzyk jest. Bo musi być minimum 200 na pęcherzyk. Więc może są nawet dwa. Także jestem niezadowolona z wizyty niestety. Jednak dr Koch tak dlugo szuka aż znajdzie a tutaj niestety się zawiodłam. Ja i tak miałam przeczucie, że ta owulka wkoncu będzie i jest :)
    Trzymam za was kciuki dziewczyny! A wy trzymajcie za mnie, żebym za 2 tygodnie na ciążowym zobaczyła tak piękne kreseczki jak dziś na owulaku :)

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...mnie tez dawno nie bylo.. olalam wszystko i postanowilam sie wyluzowac... ale w tym miesiacu moja 6 miesiecy od staran...i zaczelam robic testy ovu...wczoraj wyszedl pozytywny ...w koncu... ale za to sluzu plodnego brak... hmm. Moze gdzies wyzej sie schowal w co mam nadzieje ogromną... starania nie ida na marne wiec zobaczymy co te 2 tygodnie pokaza...

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 to może warto zakupić conceive plus?

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to jest ?

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żel wspomagający zajście w ciąże. Dziewczyny go stosują jak nie mają śluzu płodnego. Ja też używałam jak brałam clo. Teraz jade na naturalnych cyklach więc nie muszę bo mnie naturalnie zalewa :)
    Poczytaj sobie różne fora, niektórym dziewczynom naprawde pomógł, a moja siostra zaszła w 2gim cyklu stosowania

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo to miło wiedzieć takie rzeczy :) to sobie zakupie :)

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę wiesiołek Apteo. Baaaaardzo pomaga ;).

‹‹ 373 374 375 376 377 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ