X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 25 września 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam! :) zaczęłam mierzyć tempke zeby porównać ja do cykli niemonitorowanych (teraz chodzę na usg co 2 dzien). Wpisując tu zaznaczam co mi sie przypomni, ale nie spinam sie z tym notowaniem. Dzis zrobiłam głupotę bo nastawiam budzik wczesniej....niepotrzebnie, bo okazało sie ze moj drogi mężczyzna oglądał firmy do 4 rano i jest nieprzytomny....wściekła jestem na siebie strasznie! Bo miało byc nie na sile, nie specjalnie i nie celując....głupia! Głupia' głupia! Mam nauczkę ;) wiecej nie nastawię wczesniej budzika ;p

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 25 września 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no hej dziewczynki :-)
    wczoraj wieczorem już nie dałam rady zajrzeć w pracy masakra moja asystentka zjechała po schodach na szczęście ma tylko krwiaka w okolicy lędźwiowej i przez to nie może ruszać w pełni nogą więc zwolnienie lekarskie na miesiąc a ja chyba oszaleję z nową dziewczyną która jest beznadziejna i taka powolna że szok :-(
    no nić trzeba będzie przeżyć :-)
    Rah dobre z tym budzikiem :-) mój M nie lubi z rana bo twierdzi że potem ca ly dzień jest zmęczony taki delikatniutki hehe tylko w weekend albo wolne mam szanse na ranne bara bara ;-P

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 25 września 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas rano to ze mna jest problem,bo nie cierpię rano wstawać, zawsze robię to na ostatnia chwile i zawsze sie spóźniam do pracy ;) i to ja jestem po seksie rozleniwiona i chciałabym leżeć, a On tryska energia ;) hehehe

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 25 września 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W weekendy to od rana rządzi Tibia ;) to ja nie mam co sie w ogole wychylac ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 25 września 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana girl_cool.gif
    toca81 boże jak ja tego nie lubię, a co chwilę się pytają kiedy my kiedy my ? nawet moja matka i przyjaciółka ostatnio takie pytanie mi zadały to aż mi rynce opadły!! Obie wiedzą o moich badaniach i zabiegach, nie wiem co im do łba strzeliło. A jeśli ktoś obcy spyta zawsze mówię "Jak Bóg da to będzie" A najlepsze są te mądre rady od tych co nie wiedzą mang.gif
    rah tipia to gra? Mój też jest zapalonym graczem ale teraz w coś innego gra Triste14.gifa co do seksiku to u nas jest na odwrót ja tryskam energią a mąż zasypia :P też wstaje na ostatnią chwilę, mąż chodzi do pracy godzinę wcześniej i choć by skały srały nie wstanę wcześniej budzik.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 08:49

    Kaśka, toca81 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 25 września 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też z rana niechętnie, a mąż przeciwnie, ja wolę się odświeżyć, orzeźwić i w ogóle śpiocha pożegnać a ten mi tu jęczy ;)
    Iwka, mój mąż też mówi - jak Bóg da, albo Bóg tak chciał... a do kościoła chodzi 2 razy w roku, hehe

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 25 września 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rah, ja też się spóźniam do roboty... ale u nas luz, można się spóźnić jakieś 15 minut a potem wychodzisz 15 min. później.

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 25 września 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Ja też z rana niechętnie, a mąż przeciwnie, ja wolę się odświeżyć, orzeźwić i w ogóle śpiocha pożegnać a ten mi tu jęczy ;)
    Iwka, mój mąż też mówi - jak Bóg da, albo Bóg tak chciał... a do kościoła chodzi 2 razy w roku, hehe
    To ja mam tak samo weź tu bez umytych zębów...a jemu to nie przeszkadza. A co do kościoła to mamy tak samo, mój kiedyś był baaaardzo wierzący wszystko się zmieniło jak mu mama zmarła, nie potrafił tego zrozumieć.

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 25 września 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie na szczęście nie ma kto kontrolować ile siedze w pracy :)
    Nikt mi nie wypomina, ze sie spoznilam albo biorę wolne.

    Ja lubie leniwe poranki. No ale najpierw siusiu, umyć zeby i dopiero znowu do wyrka :)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 25 września 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja szefowa też spoko, poza tym rano najczęściej śpi nawet do 10-11 bo kładzie się o 5-6ej. Dziś np. połozyła się o 7ej i wstała 9:30... i poszła... wolne mamy :) deklaracje poszły do urzędu więc wykańczamy to co trzeba było zrobić a nie było czasu, ale najpierw odpoczynek...

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 25 września 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuje w firmie z kolegami. Oni sa właścicielami, ja prezesem, wiec jakos sie dogadujemy ;) firemki mała, pracujemy prawie zawsze we dwójkę ;p jedyny "problem" jest taki, ze kolega ma 3 dzieci wiec ja sie zawsze podkładami pod jego plany...

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 25 września 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sajgon w pracy dzien pierwszy :-) i jeszcze nasza pseudo menager sie rozchorowala ale tej to mi nie jest za bardzo zal :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 25 września 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    U mnie sajgon w pracy dzien pierwszy :-) i jeszcze nasza pseudo menager sie rozchorowala ale tej to mi nie jest za bardzo zal :-)
    Ja lubie sajgony w pracy trois.gif jakoś wtedy praca szybciej idzie...ale u Ciebie pewnie na odwrót whistling.gif

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 25 września 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Moja szefowa też spoko, poza tym rano najczęściej śpi nawet do 10-11 bo kładzie się o 5-6ej. Dziś np. połozyła się o 7ej i wstała 9:30... i poszła... wolne mamy :) deklaracje poszły do urzędu więc wykańczamy to co trzeba było zrobić a nie było czasu, ale najpierw odpoczynek...
    Mój szefo to przychodzi po 9 i siedziiiii i wymyśla...mam wrażenie czasami że w dwóch różnych firmach pracujemy, czasami człowiek za głowę się łapie jak on coś wymyśli]http://img172.imageshack.us/img172/4751/coolxm4.gif

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 25 września 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Ja pracuje w firmie z kolegami. Oni sa właścicielami, ja prezesem, wiec jakos sie dogadujemy ;) firemki mała, pracujemy prawie zawsze we dwójkę ;p jedyny "problem" jest taki, ze kolega ma 3 dzieci wiec ja sie zawsze podkładami pod jego plany...
    Mnie też teraz kolega namawia na założenie spółki ale jakoś nie mogę przezwyciężyć strachu przed nie powodzeniem niewiem.gif

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 25 września 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka kto nie ryzykuje nie pije szampana ;-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 25 września 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczynki ale naskrobałyście :-) Ale już wszystko nadrobiłam :-)
    Co do staranek to u mnie wpracy już każdy przestał pytac kiedy ciąża itp bo wiedzą że się staramy i że miałam c.p. A rodzinę rzadko teraz odwiedzam więc nie odpowiadam na beznadziejne tematy. :-)
    Co do staranek to mój najlepiej z rana jak to mówi sex z rana lepszy niż śmietana :-) Za to wieczór należy do mnie :-) To znaczy to ja bardziej zachęcam bo mąż po całym dniu roboty w firmie pada czasem jak kawka i muszę go troszku mobilizowac. Za to rano by chciał a ja rano to tak sobie bo jakoś z rana sex jest taki sobie nie zawsze ale czasem wymuszany dla staranek ech.... Jak już będzie dziecko wszystko się zmieni :-)
    Iwka zawsze trzeba zaryzykowac ale znam ten strach bo mój też się trzęsie ze strachu bo chce otworzyc za dwa lata swoją firmę i się boi czy się mu utrzyma. A ja mu mówię jesteś świetny w tym co robisz masz wiedzę to czemu ma się nie udac jak nie spróbujesz to całe życie będziesz sobie pluł w brodę że może by było dobrze. Tak więc zaradna żona tłumaczy wiele rzeczy :-)
    Miłego popołudnia ja uciekam z mężem jesteśmy dziś umówienie na projekt kuchni wpadnę później buziaki :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dziś miałam taki sajgon, że dopiero teraz Was nadrabiam. Nienawidzę jak ktoś mi doradza w kwestii dzieci i głupie stwierdzenia w stylu że "już czas najwyższy" bardzo działają mi na nerwy. Czasami odpowiem tak żeby poszło im w buty :). Jeśli chodzi o pracę to przyznam się, że nie zdarzyło mi się spóźnić chociaż jestem śpioch i wychodzę z domu na ostatnią chwilę. W końcu pracuję w wojsku więc dyscyplina musi być ;). Mój mąż też 5 lat temu zaryzykował i założył firmę. Teraz niczego nie żałuje i z każdym rokiem bardziej się rozwija. Jestem z niego dumna :).

    Kaśka, Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 25 września 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no hej dziewczyny :-)
    wysłałam posta a widzę że go nie widzę hehe a wy??

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 25 września 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    no hej dziewczyny :-)
    wysłałam posta a widzę że go nie widzę hehe a wy??
    No jakiego posta?
    emka@ mój mąż w wojsku pracuje :P
    Ja mam dzisiaj taką chcice że bym szafę zgwałciła, a mój jakiś nie chętny ...
    misia wiem że się powtarzam ale zazdroszczę kuchni :*

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ