X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 25 września 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a takiego że tak dzisiaj o tej pracy wszyscy a ja znienacka dostałam propozycję z nowego miejsca chcą mnie podebrać hehe i muszę się zastanowić może to jakiś znak że czas na zmiany :-)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 25 września 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    a takiego że tak dzisiaj o tej pracy wszyscy a ja znienacka dostałam propozycję z nowego miejsca chcą mnie podebrać hehe i muszę się zastanowić może to jakiś znak że czas na zmiany :-)
    Super :) Najważniejsze żebyś miała lepiej :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 25 września 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro jadę pogadać na żywo co i jak :-)
    mam nadzieję że wszystko się poukłada u nas dziewczyny i będą szczęśliwe finały :-)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 25 września 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    jutro jadę pogadać na żywo co i jak :-)
    mam nadzieję że wszystko się poukłada u nas dziewczyny i będą szczęśliwe finały :-)
    Muszą !!! I będą !!! Trzymam kciuki za jutrzejszą rozmowę aby podwyżka była o 100% plus służbowy samochód i mieszkanie :*

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 25 września 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe to nawet o to nie chodzi Iwka ja nie narzekam mam dobre warunki teraz i nie jest źle ale chciałabym jakąś odskocznię bo się zafiksowałam w tym jednym miejscu i nie czuję że idę do przodu. Chcę zmienić trochę towarzystwo klimat w pracy i może na 1,5 dnia na razie się zahaczę.
    nie chcę żeby ludzie wiedzieli co mnie spotkało i za plecami wszystkie moje fochy obgadywali, pacjenci też nowi którzy nie będą wiedzieć mam takie przeczucie żę się odblokuję w nowej pracy :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 25 września 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    hehe to nawet o to nie chodzi Iwka ja nie narzekam mam dobre warunki teraz i nie jest źle ale chciałabym jakąś odskocznię bo się zafiksowałam w tym jednym miejscu i nie czuję że idę do przodu. Chcę zmienić trochę towarzystwo klimat w pracy i może na 1,5 dnia na razie się zahaczę.
    nie chcę żeby ludzie wiedzieli co mnie spotkało i za plecami wszystkie moje fochy obgadywali, pacjenci też nowi którzy nie będą wiedzieć mam takie przeczucie żę się odblokuję w nowej pracy :-)
    I tego Ci kochana życzę :) ja ostatnią moją pracę zmieniłam po 5 latach w obecnej leci mi czwarty rok...i już mi się znudziła. Rozglądam się za czymś nowym lub w końcu swoim..czas pokarze :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 25 września 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja też docelowo na swoim bym chciała wylądować :-)
    tylko u mnie to kiepsko jakbym zaciążyła na początku dlatego myślę że jak odchowam swoją wypragnioną fasolkę to wtedy ruszę ze swoim gabinetem :-)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 25 września 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie :) Czasami żałuje że nie wybrałam "białego" zawodu - zawsze mnie coś ciągnęło :)A tym czasem słodkich snów lecę męża dopaść :)

    Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 25 września 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    no ja też docelowo na swoim bym chciała wylądować :-)
    tylko u mnie to kiepsko jakbym zaciążyła na początku dlatego myślę że jak odchowam swoją wypragnioną fasolkę to wtedy ruszę ze swoim gabinetem :-)
    Super będę miała nowego dobrego stomatologa :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 25 września 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym bardzo chciała pracowac na miejscu ale na razie to chyba nie ma opcji starając się o dziecko teraz i zmieniac pracę bardzo bym ryzykowałabo po macierzyńskim mogłabym dostac wypowiedzenie ale tak mam umowę na stałę i mogę zaciążac i nie martwic się o to co będzie dalej :-)
    A dalej jak bym urodziła to wtedy ruszę za pracą w Toruniu :-) Chcemy też z mężem z czasem ruszyc z czymś swoim to znaczy mąż chce iśc na swoje :-) Zobaczymy jak się uda będę go mocno wspierac :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 25 września 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Muszą !!! I będą !!! Trzymam kciuki za jutrzejszą rozmowę aby podwyżka była o 100% plus służbowy samochód i mieszkanie :*
    Dopisuję się do postu mocno wspieram i uważam że każdy powinien rozwijac się zawodowo jeśli tylko ma na to ochotę i predyspozycje :-) Przede wszystkim nie bac się zmian bo zawsze mogą byc to lepsze zmiany :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 25 września 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Mnie na szczęście nie ma kto kontrolować ile siedze w pracy :)
    Nikt mi nie wypomina, ze sie spoznilam albo biorę wolne.

    Ja lubie leniwe poranki. No ale najpierw siusiu, umyć zeby i dopiero znowu do wyrka :)
    Tylko pozazdrościc takiej pracy :-) Niektórzy to mają dobrze :-) I bardzo dobrze :-) Ja nie pamiętam kiedy ostatnio spóźniłam się do pracy jakoś nie potrafię się spóźniac i w mojej pracy jest to niemile widziane jak w wojsku :-)
    Nie no żartuję nie jest aż tak źle w weekend można przyjśc na styk ale tylko w weekend a tak sporadycznie to każdy ma prawo na chwilę spóźnienia :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 września 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z poranną kawusią i od samego rana nic mi się nie chce :-)

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 26 września 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam i miłego piąteczku i całego weekendu życzę :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 26 września 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też witam z kawką! Dziś mam zajob w pracy bo jestem sama... jedna na urlopie, drugiej dzidzia zachorowała, a szefowa wybywa za chwile w sprawach jakichś tam... a ja latam pomiędzy trzema telefonami! w końcu kawunia!
    Kaśka wrote:
    a takiego że tak dzisiaj o tej pracy wszyscy a ja znienacka dostałam propozycję z nowego miejsca chcą mnie podebrać hehe i muszę się zastanowić może to jakiś znak że czas na zmiany :-)

    Trzymam kciuki za nowe wyzwania :) Czasem człowiek potrzebuje zmian!
    My w przyszłym tygodniu składamy wniosek o pętlę na szyję... oj, przepraszam o kredyt mieszkaniowy... i mam nadzieję, że wszystko się ładnie uda i będzie to stanowiło jakiś przełom w życiu!

    Iwka, Kaśka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 września 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 życzę powodzenia na pewno wszystko pójdzie dobrze chcecie kupic mieszkanie czy domek ?

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 26 września 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkanie, teraz mamy kawalerkę, więc choć własno, to trochę ciasno :) Zmieniamy na 3pokojowe i jeden pokój dla dzidzi jest zarezerwowany, oby się przydał..
    A domek nam się marzy, ale może kiedyś damy radę zrealizować to marzenie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2014, 10:15

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 września 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę powodzenia Kochana na pewno wszystko pójdzie dobrze a 3 pokoje zawsze się przydadzą nawet na 2 dzieci :-)

    Kaśka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 września 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja z późną kawusią :) Ja dzisiaj byłam w medycynie pracy na badaniach okresowych zajęło mi to 1,5 godziny a wszyscy u nas po 5 godzin tam byli więc przyjechałam sobie jeszcze do domku :D Taka cwaniara ze mnie !!! Wstawiłam pranie teraz szybko mieszkanie ogarniam i lece do roboty. U mnie owu brak ;/

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 26 września 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Iwka, cwaniara, ale 3h zapasu to zawsze coś :)
    A wykres masz niezdecydowany :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ