X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 września 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Albo powtórz wieczorkiem
    Pewnie nie wytrzymam i zrobię wieczorem i jutro tyż. Jakie plany na weekend?

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 września 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w weekend jadę do rodziców jutro jadę w niedzielę wracam :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 26 września 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jestem :-)
    Iwka powtórz wieczorkiem bo możesz przegapić ale jak taki wynik to nie ma co się zastanawiać tylko działać <3
    rozmowa pozytywnie zaczynam drugą pracę :-P muszę tylko ogarnąć grafik w poniedziałek zaznaczyć że już nie przyjmuję w piatki zobaczyć ile piątków mam już zapełnionych i pierwszy wolny lecę w nowej robocie jestem troche podekscytowana ale to dobrze dawno już tego nie czułąm :-)
    oprócz moich romantycznych wieczorków z mężusiem ;-)

    Iwka, misia79, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 września 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super gratulacje życzę powodzenia w nowej pracy :-) :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 26 września 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy!!
    Przepraszam za temat, ale nie mam wyjścia...

    Dobra kumpela jeszcze ze szkoły potrzebuje pomocy!!!
    Powikłania po cesarce, zapadła w śpiączkę 2 miechy temu, teraz jest przenoszona do fundacji i potrzeba kasy!!!
    Musi się obudzić! Całe życie miała pod górkę! W wieku 8 lat byłam na pogrzebie jej babci, potem mamy!
    Kilka razy poroniła, to było wyczekiwane maleństwo...
    Ignaś czeka na Mamę! Dopiero po 1,5 miesiąca został "oddany" Tacie!!!! Bo nie mieli ślubu...
    Potrzeba ponad 1,5 tysiąca miesięcznie...wpłaćcie chociaż 10zł....

    http://express.bydgoski.pl/318905,Natalia-Kryszak-zaraz-po-porodzie-zapadla-w-spiaczke-Szansa-dla-niej-jest-leczenie-w-Fundacji-Swiatlo.html

    Natalia ma swoje subkonto, na które można przekazywać pieniądze: Fundacja „Światło”, ul. Grunwaldzka 64, 87-100 Toruń,
    PEKAO 34 1240 4009 1111 0000 4490 9943 z dopiskiem „na leczenie Natalii Kryszak”.

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 26 września 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki.
    Mam jeszcze pytanie odnośnie HSG.
    Wiecie może czy po badaniu dostaje sie zwolnienie?
    Bo słyszałam iż można się źle czuć przez jakieś dwa dni.
    A chciałabym w pracy uprzedzić.

    Iwka u mnie też tak test wychodzil i ja założyłam że jest pozytywny. Bo dwa dni przed i dwa dni po wychodzil zdecydowany negatyw.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 26 września 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja słyszałam,ze jak potrzeba to dadzą, ale nie wiem czy tylko na dzien zabiegu czy na kolejne tez. Ja sie zapisalam zapobiegawczo w piatek ;)

    toca81, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 września 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    hej jestem :-)
    Iwka powtórz wieczorkiem bo możesz przegapić ale jak taki wynik to nie ma co się zastanawiać tylko działać <3
    rozmowa pozytywnie zaczynam drugą pracę :-P muszę tylko ogarnąć grafik w poniedziałek zaznaczyć że już nie przyjmuję w piatki zobaczyć ile piątków mam już zapełnionych i pierwszy wolny lecę w nowej robocie jestem troche podekscytowana ale to dobrze dawno już tego nie czułąm :-)
    oprócz moich romantycznych wieczorków z mężusiem ;-)
    SUPER!!!! Gratulacje !! Cieszę się razem z Tobą a "odświeżenie" na pewno Ci się przyda :* I czekam z niecierpliwością na Twój gabinet ja czasem jak z mężem pójdę to połowę pensji zostawimy oczywiście ja płace za przegląd a reszta kasy za męża :/ Więc klientem będziemy dobrym :D

    misia79, Kaśka lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 września 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Dziewczyny pomocy!!
    http://express.bydgoski.pl/318905,Natalia-Kryszak-zaraz-po-porodzie-zapadla-w-spiaczke-Szansa-dla-niej-jest-leczenie-w-Fundacji-Swiatlo.html

    Natalia ma swoje subkonto, na które można przekazywać pieniądze: Fundacja „Światło”, ul. Grunwaldzka 64, 87-100 Toruń,
    PEKAO 34 1240 4009 1111 0000 4490 9943 z dopiskiem „na leczenie Natalii Kryszak”.
    rah załóż może oddzielny temat aby inne forumowicz ki widziały

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2014, 21:24

    rah, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 września 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toca81 wrote:
    Cześć dziewczynki.
    Mam jeszcze pytanie odnośnie HSG.
    Wiecie może czy po badaniu dostaje sie zwolnienie?
    Bo słyszałam iż można się źle czuć przez jakieś dwa dni.
    A chciałabym w pracy uprzedzić.

    Iwka u mnie też tak test wychodzil i ja założyłam że jest pozytywny. Bo dwa dni przed i dwa dni po wychodzil zdecydowany negatyw.
    Mi chciał dac tylko jeden dzień (Kozankiewicz - nie lubie typa) ale Łojko od razu dał 3 dni.
    Za radą Kaśki zrobiłam jeszcze jeden przed chwilą i jest słabszy...czyli już po owulce?
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/badaeb4b669f.jpg

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 września 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja http://smileys.sur-la-toile.com/repository/combat/0219.gifszwagierka jest w ciąży 0suicide.gif
    tak cieszę się - gdyby kto s pytał. To jest straszne ja jestem strasznie okropna ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2014, 21:33

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 26 września 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka, gratuluję i powodzenia w nowej pracy!
    Rah to straszne co napisałaś. Życie jest okrutne! Tak czekała na dzidzie!
    Iwka, nie pomogę z testami... ale działajcie :)
    A ja byłam na warsztatach o zdrowym żywieniu dla kobiet w ciąży (ewentualnie planujących ciążę) i dla matek karmiących. Fajna dietetyczka prowadziła z instytutu Matki i Dziecka i 4h opowiadała ciekawe rzeczy, aż można było się uśmiać! Ale teraz padam ze zmęczenia, siedzenie tez bywa męczące...
    Dobrej nocy dziewczynki
    Ja jutro na 14 do kumpeli na 30tke (matka karmiąca, wiec impreza dzienna :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 27 września 2014, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Kaśka, gratuluję i powodzenia w nowej pracy!
    Rah to straszne co napisałaś. Życie jest okrutne! Tak czekała na dzidzie!
    Iwka, nie pomogę z testami... ale działajcie :)
    A ja byłam na warsztatach o zdrowym żywieniu dla kobiet w ciąży (ewentualnie planujących ciążę) i dla matek karmiących. Fajna dietetyczka prowadziła z instytutu Matki i Dziecka i 4h opowiadała ciekawe rzeczy, aż można było się uśmiać! Ale teraz padam ze zmęczenia, siedzenie tez bywa męczące...
    Dobrej nocy dziewczynki
    Ja jutro na 14 do kumpeli na 30tke (matka karmiąca, wiec impreza dzienna :)
    Fajnie też chętnie bym skorzystała z takich warsztatów dla poszerzenia wiedzy :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 27 września 2014, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Mi chciał dac tylko jeden dzień (Kozankiewicz - nie lubie typa) ale Łojko od razu dał 3 dni.
    Za radą Kaśki zrobiłam jeszcze jeden przed chwilą i jest słabszy...czyli już po owulce?
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/badaeb4b669f.jpg
    Mogło być już po owulce ale ekspertem nie jestem :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 27 września 2014, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej i spokojnej nocy :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 27 września 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no hej dziewczynky :-)
    ja zaraz mykam na koniki obym dziś nie przejechała na czerwonym :-)
    Iwka może rzeczywiśćie ten pierwszy uznać za pozytyw w Twoim przypadku może masz bardzo krótki moment skoku LH i byś musiała co 2 godz robić hehe albo się napiłaś za dużo przed drugim testem ciężko stwierdzić ale jak będziesz robić te testy to się nauczysz interpretacji przy okazji jeszcze innych objawów. to ma nam pomóc orientacyjnie tylko wiadomo że trzeba jechać z koksem <3 w okolicach ;-)
    my na wesele dziś śmigamy także pewnie dopiero jutro będę wieczorkiem albo w pon rano.
    Rah to jest straszne o tej dziewczynie jak będę robić moje opłaty to na pewno nie zapomnę coś przelać i średnio u mnie jeszcze z rozmowami z najwyższym ale postaram się z nim pogadać a jak nie to poproszę moje Aniołki o pomoc :-)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 27 września 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kasiu :)
    Straszna historia...
    W dodatku zeby ojciec musiał "sie prosić" o oddanie dziecka i teraz udowadniać to przed sadem...
    I maluszek, ktory 1,5 miesiąca czekał w szpitalu...
    Takie rzeczy tylko w Polsce...

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 września 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    no hej dziewczynky :-)
    ja zaraz mykam na koniki obym dziś nie przejechała na czerwonym :-)
    Iwka może rzeczywiśćie ten pierwszy uznać za pozytyw w Twoim przypadku może masz bardzo krótki moment skoku LH i byś musiała co 2 godz robić hehe albo się napiłaś za dużo przed drugim testem ciężko stwierdzić ale jak będziesz robić te testy to się nauczysz interpretacji przy okazji jeszcze innych objawów. to ma nam pomóc orientacyjnie tylko wiadomo że trzeba jechać z koksem <3 w okolicach ;-)
    my na wesele dziś śmigamy także pewnie dopiero jutro będę wieczorkiem albo w pon rano.
    Rah to jest straszne o tej dziewczynie jak będę robić moje opłaty to na pewno nie zapomnę coś przelać i średnio u mnie jeszcze z rozmowami z najwyższym ale postaram się z nim pogadać a jak nie to poproszę moje Aniołki o pomoc :-)
    To wspaniałego weselicha dzisiaj :) Dzisiaj powtórzyłam testy i są słabsze więc zaznaczam plusika wczoraj :)
    Widzę że cisza dzisiaj... mój mąż właśnie zaczyna oglądać grand prix a ja idę zrobić zapiekanki - kupiliśmy bagietki w lidlu są najlepssze a potem obejrzę nowy odcinek chirurgów, ktos ogląda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 18:56

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 27 września 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Dzięki Kasiu :)
    Straszna historia...
    W dodatku zeby ojciec musiał "sie prosić" o oddanie dziecka i teraz udowadniać to przed sadem...
    I maluszek, ktory 1,5 miesiąca czekał w szpitalu...
    Takie rzeczy tylko w Polsce...
    Oczywiście ja również dołączam się do pomocy ode mnie też jakiś przelew pójdzie :-)

    rah lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 27 września 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    no hej dziewczynky :-)
    ja zaraz mykam na koniki obym dziś nie przejechała na czerwonym :-)
    Iwka może rzeczywiśćie ten pierwszy uznać za pozytyw w Twoim przypadku może masz bardzo krótki moment skoku LH i byś musiała co 2 godz robić hehe albo się napiłaś za dużo przed drugim testem ciężko stwierdzić ale jak będziesz robić te testy to się nauczysz interpretacji przy okazji jeszcze innych objawów. to ma nam pomóc orientacyjnie tylko wiadomo że trzeba jechać z koksem <3 w okolicach ;-)
    my na wesele dziś śmigamy także pewnie dopiero jutro będę wieczorkiem albo w pon rano.
    Rah to jest straszne o tej dziewczynie jak będę robić moje opłaty to na pewno nie zapomnę coś przelać i średnio u mnie jeszcze z rozmowami z najwyższym ale postaram się z nim pogadać a jak nie to poproszę moje Aniołki o pomoc :-)
    Kasiu udanej zabawy do wybaw się póki możesz i wytańcuj za nas wszystkie :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ