X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 29 września 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To na następny raz niech się zabezpiecza! Wyjdzie taniej i bez takiego ryzyka jak teraz! A jak coś pójdzie nie tak przy zabiegu?

    rah lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 29 września 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    To na następny raz niech się zabezpiecza! Wyjdzie taniej i bez takiego ryzyka jak teraz! A jak coś pójdzie nie tak przy zabiegu?
    Też jej to powiedziałam, ja to przez tydzień chodziłam jakby ktoś mnie wypatroszył w środku...
    Z innej beczki właśnie przez przypadek kupiłam meble do dziecięcego pokoju :)
    Cieszę się jak dzieciak :)Już nie mogę się doczekać aż wrócę po pracy i zacznę ogarniać pokoik. Meble nie są dziecięce ale do małego pokoju ;)
    Obecne oddamy teściowi ma dzisiaj po nie przyjechać po 18 :)

    rah, Rudziutka7, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 29 września 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ie mnie moje drogie uświadomić, czy jak ide na kolejna wizytę do Łojko to mam wczesniej podejść do rejestracji? Nie wiem, zeby przygotowała kartę,zeby potwierdzić ze jestem czy cos? Czy wejść, usiąść i czekać w kolejce?
    Wiem,ze to głupie pytanie ale nie lubie zawracać za bardzo głowy tam na miejscu ;)

    No a co z tymi, które u niego były równo ze mna? Miałyście usg jeszcze?chyba sie troszke zgubiłam przez to nie zagladanie ;p

    Pozdrawiam wszystkie panie;**

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 29 września 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwciu, gratuluje dobrego zakupu:)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 29 września 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Moze ie mnie moje drogie uświadomić, czy jak ide na kolejna wizytę do Łojko to mam wczesniej podejść do rejestracji? Nie wiem, zeby przygotowała kartę,zeby potwierdzić ze jestem czy cos? Czy wejść, usiąść i czekać w kolejce?
    Wiem,ze to głupie pytanie ale nie lubie zawracać za bardzo głowy tam na miejscu ;)

    No a co z tymi, które u niego były równo ze mna? Miałyście usg jeszcze?chyba sie troszke zgubiłam przez to nie zagladanie ;p

    Pozdrawiam wszystkie panie;**
    Jeśli byłaś zapisana na kolejną wizytę to nie musisz iść do recepcji. Położna zawsze ma karty przygotowane wcześniej. Chyba że idziesz do niego nie umówiona to wtedy trzeba do niej podejść i powiedzieć że byłaś nie umówiona i ona wtedy wyciągnie kartę.

    rah lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 29 września 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Iwciu, gratuluje dobrego zakupu:)
    Dziękuję dziękuję http://smileys.sur-la-toile.com/repository/content/content-saute.gif

    rah lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 29 września 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po owulacji, w koncu nie wiem kiedy była dokładnie ;p
    Ale widze ze skok temperatury nie zgrywa sie u mnie z owu:/
    Z automatu zaznaczyło mi owu w czwartek, a było pewnie w sobotę/niedziele....

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 29 września 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu rah mówisz, że było w sobotę lub w niedzielę? chodzi o ten drugi spadek? Mi też tak raz zrobiło, a potem następnego dnia przesunęło mi jednak. Może jutro jak będziesz miała wyższą, to owu przesunie na sobotę.
    Iwka również gratuluję mebelków :) mam nadzieję, że nie długo wszystkie będziemy wybierały meble dziecięce, typu łóżeczko :)
    Rah, a jakie USG? Ja póki co nie miałam. Idę teraz w grudniu do niego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 14:40

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 29 września 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie chodzi mi o wiarygodność tych wykresów tutaj i oznaczania owu.
    Ja oprócz pierwszego skoku, niemal zawsze mam spadek ok.3 dnia. I ovufriend zaznacza mi owulacje w tym najniższym punkcie (przed drugim spadkiem), w tym wypadku w czwartek. No a po obserwacji cyklu w szpitalu, widze ze owu wcale wtedy nie było, tylko w sobotę lub niedziele (ja obstawiam niedziele bo bolał mocno jajnik i cały brzuch).
    To poddaje w wątpliwość zaznacZenia z poprzednich cykli.

    Moze ja nie mam owu tak jak myśle w dniu spadku ;) tylko np. 2 dni po ;p

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 29 września 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakies chaotyczne moje dzisiejsze wypowiedzi...przepraszam:) mam nadzieje,ze łapiecie

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 29 września 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka faktycznie, pamiętam ze dostałaś tabletki i teraz czekasz tak?, ale jeszcze Toca wtedy była i
    zastanawiałam sie czy moze tez na ocenecyklu chodziła bo na październik tez hsg tak?

    Co do hsg to Misia tez październik? Czy ktora to była :)
    Którego dnia jesteście zapisane?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 15:37

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 29 września 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam hsg za tydz 6 ;-) i już się boję ale ja panikara jestem ;-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 29 września 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Kasiu bardzo mi przykro bighug.gif, tylko nie opuszczaj nas my przecież i tak tu mało o ciążach mówimy ...
    misia79 nie tracimy nadzieji <3
    estrella rownież mi przykro jeśli chodzi o endo to podobno dobry jest w citomedzie ja u niego byłam i zachwycona nie byłam. Jest jeszcze endo który przyjeżdża raz w tygodniu z bydgoszczy podobno najlepszy cena 180 zł za wizyte i ja czekałam na nią 11 miesięcy - ale od mówiłam.

    Dziewczyny dzisiaj chyba nie najlepszy dzień, ale czegoś mnie nauczył nie zazdrościć ciąży..moja szwagierka dzisiaj poroniła, a koleżanka ( o której wcześniej Wam wspominałam) załatwiła sobie skrobankę na początku października i gdzie tu sprawiedliwość?
    Wiecie jak się podle czuję przez tą szwagierkę...a koleżankę bym utłukła najchętniej własnymi rękoma

    Kurcze tak mi przykro życie jest takie niesprawiedliwe oczywiście przykro z powodu poronienia a nie z powodu skrobanki kiedyś będzie tego żałowała....

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 29 września 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    znam adres znam dzień znam nazwiska...
    edit: ale aż tak bardzo chyba nie mogę się wtrącać...ale z drugiej strony to jest zabójstwo
    Ja bym chętnie zaadoptowała :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 29 września 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Też jej to powiedziałam, ja to przez tydzień chodziłam jakby ktoś mnie wypatroszył w środku...
    Z innej beczki właśnie przez przypadek kupiłam meble do dziecięcego pokoju :)
    Cieszę się jak dzieciak :)Już nie mogę się doczekać aż wrócę po pracy i zacznę ogarniać pokoik. Meble nie są dziecięce ale do małego pokoju ;)
    Obecne oddamy teściowi ma dzisiaj po nie przyjechać po 18 :)
    Super na pewno się przydadzą :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 29 września 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Ja mam hsg za tydz 6 ;-) i już się boję ale ja panikara jestem ;-)
    Kasiu będzie dobrze :-) Mnie też pewnie będzie to czekac

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 29 września 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Ja mam hsg za tydz 6 ;-) i już się boję ale ja panikara jestem ;-)
    Ja tez panikara...dlatego poki co udaje ze nie ma tematu;)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 29 września 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Rudziutka faktycznie, pamiętam ze dostałaś tabletki i teraz czekasz tak?, ale jeszcze Toca wtedy była i
    zastanawiałam sie czy moze tez na ocenecyklu chodziła bo na październik tez hsg tak?

    Co do hsg to Misia tez październik? Czy ktora to była :)
    Którego dnia jesteście zapisane?

    Hejka.
    Mi pan doktor zlecil od razu hsg. Powiedzial ze pozniej dopiero ocena bo mialam robiona u poprzedniego lekarza.
    Hsg tez w pazdzierniku ale dopiero ok 13tego. Czekam na @ i dopiero mam dzwonic.
    Tez juz panikuje :-D

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 30 września 2014, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki! Będzie dobrze z tym HSG! To chwila, a będziecie pewne, że jest wszystko ok! To na pewno tylko formalność!

    Rah, ja mialam monitoring cyklu 2 razy i mi się zgadza z tym co wyznacza mi ovu. Z tymże nigdy dokładnie nie wiem czy aby na pewno mam w dniu spadku czy w dniu nastepnym, bo tak wychodzi, że jak mam monitoring to owu wypada w weekedn. Wtedy USG mam w piatek i poniedzialek, a w niedziele mam skok tempki i nei wiem, czy byla w sobote czy w niedziele... wazne, ze byla jakos w tym, dniu.
    Ty w tym cyklu malo tempek zaznaczylas, wiec ovu tez mogl sie pomylic!
    Przyjemnego poranka Rybki!

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 30 września 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toca81 wrote:
    Hejka.
    Mi pan doktor zlecil od razu hsg. Powiedzial ze pozniej dopiero ocena bo mialam robiona u poprzedniego lekarza.
    Hsg tez w pazdzierniku ale dopiero ok 13tego. Czekam na @ i dopiero mam dzwonic.
    Tez juz panikuje :-D
    Ja na razie nie idę na hsg bo jeszcze nie byłam u łojko

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ