X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 6 października 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka@ wrote:
    A ja słyszałam że inseminacja jest mało skuteczna. Pewnie zależy od przyczyny niepłodności. Przyznam się szczerze że już też biorę to pod uwagę bo trzeba wszystkiego spróbować. Ale czytałam że ogólnie Toruń i Bydgoszcz w tych sprawach nie są polecane. Lepiej podobno przejechać się do Gdańska, Łodzi czy Warszawy.
    Masz rację ja też za bardzo nie wierzę że by mi się udało za pierwszym ale u niej się udało bo ona jest zdrowa pod tym względem a facet kiepsko może po takim testosteronie faktycznie się powiodło trudno mi to stwierdzic ja tylko piszę to co ona mówiła więc nie mnie oceniac

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 6 października 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Pewnie tak, a mnie wypuścili o 17
    Dajcie jej odsapnąc :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 6 października 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, dziewczyny "internetowe" ;p
    Nawet nie bierzecie pod uwagę tego, ze ktos moze nie miec neta w telefonie ;D
    Ja np. korzystam z nokii 7070 i nawet mmsa nie moge odebrać;p

    Iwka, misia79, emka@ lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 6 października 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi net działał dobrze, wypuścili mnie o 14ej, ale do końca dnia byłam otępiała... dajmy jej faktycznie odsapnąć! Kaśku! Pytulamy!

    Iwka, Kaśka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co może być przyczyną tak długiej fl. Bo już się zaczynam o siebie martwić.

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 6 października 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Masz rację ja też za bardzo nie wierzę że by mi się udało za pierwszym ale u niej się udało bo ona jest zdrowa pod tym względem a facet kiepsko może po takim testosteronie faktycznie się powiodło trudno mi to stwierdzic ja tylko piszę to co ona mówiła więc nie mnie oceniac
    Ostatnio gdzieś czytałam że 10% kończy się ciążą.

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 6 października 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Hahaha, dziewczyny "internetowe" ;p
    Nawet nie bierzecie pod uwagę tego, ze ktos moze nie miec neta w telefonie ;D
    Ja np. korzystam z nokii 7070 i nawet mmsa nie moge odebrać;p
    Ale jak? e31f466a59e5613cd01c433c224081fc.gif

    emka@ lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 % to nie za dużo ale zawsze warto próbować. Jak nam się do końca roku nie uda to weźmiemy to pod uwagę.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 6 października 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Mi net działał dobrze, wypuścili mnie o 14ej, ale do końca dnia byłam otępiała... dajmy jej faktycznie odsapnąć! Kaśku! Pytulamy!
    Mnie może też by puścili po 14 ale ja przeciw bólowe dostałam po HSG i im spałam i spałam i spałam obudziłam się chyba o 16 :P

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 6 października 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka @ u mnie też przedłuża się fl biorąc oczywiście pod uwagę to że owulkę miałam prawdopodobnie w 11 d.c. Ale lepiej dłuższa niż krótsza :-)
    Wiecie co muszę znów zakupic conseive plus w cyklu, w którym zaszłam właśnie to stosowałam :-) Tylko cholera drogi no.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 6 października 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Ale jak? e31f466a59e5613cd01c433c224081fc.gif
    Telefonu używam do dzwonienia ;p
    Ewentualnie wysłania smsa :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 6 października 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Telefonu używam do dzwonienia ;p
    Ewentualnie wysłania smsa :)
    Nie!!!! mysli_2.gif
    Śmieje się ja internetu z komórki zaczęłam używać w Tatrach i nawet zintegrowałam sobie z pocztą :)

    rah, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 6 października 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaaaak!!!!! ;D

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 6 października 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no hej jestem !! :-)
    byłam o 7.00 o 8.30 na sali potem jak Iwka pisała koło 11 ten cewnik mi doktorek założył ale był bardzo delikatny w ogóle nie czułam super potem zeszłąm na dól z doktorkiem do pracowni rtg bo nie chciałam na wózku :-)
    badanie przeżyłam nie było źle i 11.40 już na łóżku w sali potem pospałam trochę i o 17 do domku :-)
    wynik badania drożna jejeje!!!
    ale mam jakieś zrosty zewnętrzne czyli macica trochę zrośnięta z pęcherzem, jelitami ale to będzie dopiero dokładnie co i jak na opisie badania pewnie w środę do odebrania, no i kurde jak mnie przyjmowali to taka młoda robiła usg i coś się doczepiła że mam polipowate endometrium masakra jakaś nikt nie widział a ta zobaczyła może to być po dupku??
    Łojko kazał się zgłosić z wynikiem i jak nic nie ruszy przez 3-4 mcr to laparoskopia i zobaczymy co z tym polipem czy jest czy nie, kurde jak nie urok to sraczka haha już powoli wymiękam
    a i dziewczyny Łojko mówił że mogę spróbować w tym cyklu ten młody co mnie wypuszczał mówił że lepiej nie co prawda nie ma żadnych badań na ten temat ale jakby poszło coś nie tak żebym się nie obwiniała i już sama nie wiem, zdam się na los chyba nic nie mówię mojemu M co i jak i jak na się zachcę to się pykniemy hehe a czy coś będzie z tego się zobaczy :-)
    pewnie będę rozkminiać co z tym fantem jeszcze kilka dni :-P

    misia79, emka@, Iwka, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 6 października 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj zadzwoniłam się umówić i się dowiedziałam że miejsca brak!
    Mam zadzwonić jutro i zapisać się na listopad :/
    Wściekła jestem jak nie wiem.
    Dodam tylko że byłam się zapisać osobiście 23 września i wtedy mi pani powiedziała że mam dzwonić jak dostane @ więc tak też zrobiłam. I się zawiodłam.
    Kolejny miesiąc do tyłu.
    Wykorzystam chyba ten czas na wszelakie badania, bo co innego mi pozostaje.
    Och Kaśka zazdroszcze ci, że już jesteś po :D

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 6 października 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toca, Ty byłaś wtedy co ja prawda? Mi juz Łojko mowil zeby od razu sie zapisać, a potem potwierdzić, albo zrezygnować, czy przesunąć jak przyjdzie okres. Czyli w sumie babka Cie nie oklamala bo miałaś dzwonić jak dostaniesz okres...

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 6 października 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak byłam w tym samym czasie.
    Mi powiedział Łojko na wizycie że mam zadzwonić na Izbę Przyjęć jak dostane okres.
    Ale moja znajoma i chyba tu też ktoś pisał żeby zapisać się wcześniej i przełożyć w razie czego. Dlatego pojechałam tam osobiście i pani powiedziała, że wystarczy jak zadzwonie jak dostane okres. Więc zadzwoniłam i się okazało że nie ma miejsca już.
    I że na listopad mnie zapisze. Jeżeli teraz można z wyprzedzeniem to czemu wtedy tego nie zrobiła?

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 6 października 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, nawet ja pisałam ze poszłam od razu ze skierowaniem i sie zapisalam.

    No to nie wiem...pewnie to kwestia niezrozumienia sie....bo za mną tez stała dziewczyna, ktora chciała sie zapisać...
    A Łojko od razu mnie pytał kiedy ma wypaść 1 dzien okresu i sam mi powiedział, ze na środę mam sie zapisać. Ale pani w izbie przyjęć powiedziała, ze dla bezpieczeństwa zapisze na piatek. I ze mam dzwonić, to jak cos przesuniemy na poniedziałek.

    Ale moze dzieki temu, ze masz długi czas oczekiwania, to fasolka zaskoczy i ominie Cie ta przyjemność ;)

    toca81 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 6 października 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie moze na nierozgarniętą czasami wychodzę, ale zawsze ze 2 razy na wizytach pytam co mam po kolei robić, gdzie i kiedy zadzwonić, kiedy co zacząć jesc, kiedy następna wizyta i jakie okoliczności moga ja przesunąć itp. Itd.
    Łojko tez prosiłam zeby mi na karteczce napisał co z tymi antybiotykami, kiedy wizyta, jaki numer do izby przyjęć. Oczywiście miło odpowiedział, ze on to wszystko moze ;p nawet mi zapisać moze :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Super Kasiu że tak wszystko się udało. I ja bym na Twoim miejscu nie czekała. Po poronieniu też mówią żeby czekać a mój lekarz powiedział że guzik prawda. Róbcie swoje a co wyjdzie to wyjdzie ;).
    A powiedzcie mi dziewczyny do Łojko prywatnie to długo się czeka na wizytę?

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ