X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elficzka wrote:
    Dziewczynki, zabierzcie mi telefon, komputer i inne elektroniczne pierdy z dostępem do inetrnetu, bo schizuje :( normalnie analizuje każde słowo gina. Czytam i rycze. O ciąży pozamacicznej (bo napomknął, że zatoka douglasa ze sladowym płynem, ale pecherzyk w macicy), o tym, że pecherzyk widać przy hcg ponad 1000, a u mnie było pewnie z... 300 tego dnia? Już sobie wmawiam wszystko, brzuch mnie boli że stresu tylko, a ja doszukuje się objawów. Doktor Google to zło!

    Wirtualny kop w dupeczkę!!!!
    Wiem co przechodzisz i czujesz! Ja miałam to samo, przy pierwszym dziecku strasznie się schizowałam. Ale to mija. Ja urodzisz :D, potem przychodza inne schizy :D. Ja np karmiac dziecko płakałam bo roiłam sobie z głowie jakieś straszne sytuacje które moga sie wydarzyc i jak ja wtedy bede zyła jakby cos jej sie stało :D. A mały czort ma juz 1,5 roku i ma sie dobrze :)

    Ale fakt- te pierwsze tygodnie, póki nie usłyszysz serduszka sa ciężkie.
    Tylko ze ja po prostu wiem, ze wszystko u Ciebie bedzie dobrze ;)

    Buziaki dla Ciebie i groszka!

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 1 lutego 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elficzkoooooo jaka pozamaciczna skoro pecherzyk jest w jamie macicy !!!!!!! AGRRRR ja też się naczytałam google kiedys i juz nic z tym nie robie bo tam zawsze jakies najgorsze pierdoły ! Jakie miało być Hcg skoro mogł dopiero co się zagnieździć kruszynek !! :* Wszystko będzie dobrze


    Sylwia OF wyznaczył ci owulke 6 dni temu wiec nie ma co na zapas martwic. Nie takie tutaj historie sie słyszało o bezowulacyjnych które potem kończyły sie ciążą. Uszy do góry !

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 12 dzień po I test negatywny naprawdę miałam ogromne nadzieję nie mam sił już się starać :( chyba dam sobie spokój z ovufriend bo to też nie ma sensu obserwacje itd nic nie dają już przez tyle czasu :( przepraszam ze wam tu zamieściłam.

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei wrote:
    U mnie 12 dzień po I test negatywny naprawdę miałam ogromne nadzieję nie mam sił już się starać :( chyba dam sobie spokój z ovufriend bo to też nie ma sensu obserwacje itd nic nie dają już przez tyle czasu :( przepraszam ze wam tu zamieściłam.

    Powiem tylko tyle. Ja wykasowałam poprzednie konto...miałam dosyc i musiałam sie zregenerować. Siły wróciły, bo zajęłam się troche czymś innym.

    A siłę masz, nawet nie wiesz ile masz siły...
    Najpierw przychodzi okropny wkurw na to wszystko, odciecie się, a potem uspokajasz sie, wracasz, no i wszystko wyglada juz troche inaczej :)

    A ja moge tylko poradzic ze jesli robisz testy tej samej firmy to zmien- mnie lekarka 1 co powiedziała to: test 14 dni po owulacji, nie jeden, ale ze 3 róznych firm ;). i dodała, nawet Pani nie wie ile testów przekłamuje na początku ciąży.

    Więc zgodnie z zasada, póki nie ma @ jest nadzieja, wciaz trzymam kciuki!

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:01

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna- wiesz, że w tym watku akurat / dzieki bogu/ nikt nie musi uwazac co mówi, jakie testy pokazuje i czy tam jest wyimaginowana kreska czy tez nie, itd ;), takze mysle ze bluzgi tez przejdą ;). ba, mysle ze nawet ktos sie połączy jak bedzie w podobnym stanie umysłu ;)

    inaa lubi tę wiadomość

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Chciała bym wierzyć ze to jeszcze nie musi o niczym świadczyć ze może owulka była dzień lub dwa dni później ale ciężko w to wierzyć to jest smutne ze jesteśmy kobietami dojrzalymi mamy w sobie tyle miłości do przelania na małą istotke mamy na to pieniądze by jej zapewnić godne życie a jednak Bóg nas omija a daje dzieci matkom które nie potrafią unieść tej odpowiedzialności dlaczego ? :(

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa bo ja mam zaraz schody, że lekarz się pomylił.. ajj dobra nie czytam już, czekam spokojnie do piątku. Chciałam dzisiaj biec na usg, ale nie będę stresować malucha :)

    Dzięki dziewczyny, jesteście kochane, tylko tutaj mogę się wygadać :)

    Pełna nadziei - ostatnio mi gin mówił, że te testy mają gorszą czułość niż napisali na opakowaniu, mówił, że jest 50ml! W sumie zobacz, ja mialam jasna kreske, a beta z tego dnia 62 (29dc).. Coś nie halo. I jeszcze robiłam facelle, gdzie dziewczyny piszą, że są cholernie czułe :)

    Nie chce Ci robić nadziei, ale poczekaj spokojnie kochanie :)

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję elficzka za mile słowa potraficie mnie uspokoić. Wiecie co jest najgorsze ze pierwszy raz w życiu czuję ze się udało a test mnie sprowadza na ziemię jeszcze nie dawno uważałam inaczej ale od trzech dni nabrałam innego nastawienia.

    Elficzka i nie stresuj się u Ciebie wszystko będzie dobrze <3

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:02

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna nadziei. Kochana, tutaj jesteś po to, żeby wspólnie z nami narzekać, biadolic, mówić, że już nie masz w ogóle siły, klnąć, że wszystko jest do dupy. Jeżeli masz takie przeczucie, że się udało, to poczekaj jeszcze. Ja pierwszy raz odkąd się staramy, też mam takie przeczucie. A jeżeli nawet nie, to cieszę się cholernie, że zrobiłam co mogłam (jeśli chodzi o mój organizm) żeby się przebadać, robiłam badania hormonów , mialam monitoring, mierze temperaturę, robiłam testy owu i cieszę się jak dziecko, że nauczyłam się obserwować swój cykl.

    Będę czekać z tobą z niecierpliwością, a nawet jak nic z tego, to się nie poddam i od przyszłego miesiąca przebadam tego swojego byczka starucha i tyle. Stracę nerwy i siły ale nie spoczne

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu mam takie przeczucie na objawy zbytnio nie patrzę bo są oe podobne do tych na @ tylko wysililam się w tym cyklu i może to mnie nakrecilo, to wszystko czasami jest do dupy

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa a ty kiedy masz termin @ ? Mam nadzieję ze nie będziesz musiała długo czekać na pozytywny wynik.

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze tylko Wam napisze, ze to pierwszy cykl od paru miesiecy bez luteiny i czuje cudownie! Jak brałam lutke to miałam sporo objawów ciążowych...całe mnóstwo nawet. nie wspomne jaka temperatura była...
    A teraz?
    Luzik, nic sie nie dzieje, zadnych kłuć, pobolewan, NIC. No moze poza jednym incydentem, wczoraj miałam tak silny ból podbrzusza ze musiałam nospe wziac.
    I jak na trolla przystało przypisałam to potencjalnemu zagnieżdzeniu. :D

    Ale naprawde, to co działo sie w poprzednim miesiącu to przechodziło wszystko- bolały mnie cycki, metaliczny posmak, kilkudniowy bol menstruacyjny. Zastanawiam się ile z tych rzeczy było naprawde, a ile w wyniku ciąży urojonej :D

    A z drugiej strony dawka progesteronu 150 dziennie tez pewnie swoje zrobiła...

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh ;-) ktoś sie tam pytał ( nie pamietam ... kamika?) . Nie zabezpieczamy się jednak. Co będzie to będzie... i tak co miesiac jest I kreska to co sie mogłoby zmienic hehe w tym cyklu.


    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje dopiero za tydzień, dokładnie 09.02. Tak się zastanawiam, co tym razem los przyniesie

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elficzka wrote:
    Dziewczynki, zabierzcie mi telefon, komputer i inne elektroniczne pierdy z dostępem do inetrnetu, bo schizuje :( normalnie analizuje każde słowo gina. Czytam i rycze. O ciąży pozamacicznej (bo napomknął, że zatoka douglasa ze sladowym płynem, ale pecherzyk w macicy), o tym, że pecherzyk widać przy hcg ponad 1000, a u mnie było pewnie z... 300 tego dnia? Już sobie wmawiam wszystko, brzuch mnie boli że stresu tylko, a ja doszukuje się objawów. Doktor Google to zło!
    Tak jak pozostałe dziewczyny - mocno kopię Cię w dupę!! Koniec! Zjedz jakieś warzywo albo owoc zamiast czytać te pierdoly i się nakręcać!! Idź na spacer!! Nie ma kurde neta! Jak juz to jakiś film w necie obejrzeć proszę! I meldowac proszę o postępach i nastawieniu :P jak będzie nadal nieprawidłowe to już ciocie z forum postawią Cię do pionu kochana :)

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elficzka, chcialam jeszcze zapytac, w ktorym cyklu po odstawieniu tabl.anty zaszlas w ciążę?

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei, Boże mam to samo... ja jeszcze nie testowałam, bo wiem, że za wcześnie, po prostu wiem... ale na ten cykl jestem tak nakręcona, że nawet nie wiecie... staram się być spokojna, ale tak ciężko heh... ja zatestuje najprędzej w środę. Mam nadzieję, że wytrzymam :P
    Czuje, ze to może być ten cykl po prostu. Pierwszy raz się przylozylismy... oj Boże pozwól...

    E tam jak dla mnie to sobie przeklinajcie ile chcecie, ja też sobie przeklne z wami :P

    antylopaa lubi tę wiadomość

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzialyscie to: https://ovufriend.pl/wiadomosci,10015214,notifications.html# ?

    Ja bym skorzystała, ale zupełnie mi się nie opłaca do żadnej z nich dojechać :P ale może któraś z Was skorzysta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2016, 13:48

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ