X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, nic nie szkodzi , możesz pisać i trzy razy to samo i bd ok. Ja 5 dpo i już wytrzymać nie mogę. To jest tragizm sytuacji.

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mi skoczyla temp z 36,6 na 36,9 i już szaaaal że to może był pojedynczy spadek na zagniezdzenie . Ogólnie strasznie nastawilam się na ten cykl, musi się udać cholera jasna!!!!!

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 3 lutego 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff dziewczyny zdałam ten poranny egzamin :) Ah jak dobrze ;) Została mi tylko ta poprawka w piątek, więc muszę teraz mocno się douczyć.

    Na jeździe też było spoko, to już prawie końcówka bo mam jeszcze dwie jazdy. We wtorek kończę kurs, więc jak zdam sesje to doucze się troche z teorii jeszcze i zapiszę się na egzamin wewnętrzy a potem na państwowy :)

    Właśnie wróciłam, więc idę robić obiad ;) Mąż od paru dni wysyła mi łatwe przepisy i próbuje sama pichcić ;) Nawet dobre rzeczy mi wychodzą ;)

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 3 lutego 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję kamilka, oby tak dalej. Mnie na razie karmi teściowa, nic nie robię.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 3 lutego 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:02

    antylopaa lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 3 lutego 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mój też je w pracy, a w weekendy gotuje obiady :P Ja na tyle nie lubie gotować, że przywoziłam sobie od mamy i babci pierogi, kotleciki i inne słoiki i w tygodniu to jadałam plus to co mi mąż ugotował wieczorami na następny dzień. Ale jak widzę, jaki padnięty przychodzi do domu to już nie mam siły go prosić, więc stwierdziłam że dla własnego i jego dobra muszę zacząć coś sama gotować. No i jak mi właśnie mężuś znajduje jakiś łatwy szybki przepis to robię sama i powiem Wam nie jest źle ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 3 lutego 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kobietki :)
    A ja wąłśnie lubie gotować wręcz uwielbiam od czasu gdy mieszkamysami zaczełam piec placuszki ciasteczka babeczki dzis już sobie uszykowałam składniki na sałatkę jutro dokończę jutro tez z rana placuszek a wieczorem wszystko dokończę w piątek przyjeżdża moja mama na dzień babci do wnusi do przedszkola więc trzeba coś zrobić czasami mam takie pomysły i checi by coś znowego upichcić ale niestety brak kasy ale i taj jest OK

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Dziś mi skoczyla temp z 36,6 na 36,9 i już szaaaal że to może był pojedynczy spadek na zagniezdzenie . Ogólnie strasznie nastawilam się na ten cykl, musi się udać cholera jasna!!!!!

    No, na razie książkowo u Ciebie ;), zaciskam kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak naprawdę nauczyłam się gotować jak siedziałam w domu będąc w ciąży. Gotowałam, piekłam, szukałam inspiracji. Teraz pozostało pare pewnych przepisów które wykorzystuje jak mamy gosci, ale z gotowaniem juz gorzej bo czasu mało...
    Niestety ja głównie jadam w pracy, mężu tez, a córa w żłobku się stołuje ;)

    Mężu kiedys duzo gotował, ale widac ze teraz tez mu sie nie chce :), na szczęście nie wymaga tez tego ode mnie ;)

    W weekendy za to staramy sie nadrabiać, nawet jakis czas temu 1 raz sama zrobiłam pierogi ruskie z boczkiem w farszu ;) i wyszły calkiem całkiem ;). Zostało mi jeszcze farszu na ruskie to dodałam szpinak z czosnkiem i zrobiłam canneloni nadziane tym farszem pod beszamelem ;)

    Aż zgłodniałam :)

    kamika23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Ufff dziewczyny zdałam ten poranny egzamin :) Ah jak dobrze ;) Została mi tylko ta poprawka w piątek, więc muszę teraz mocno się douczyć.

    Na jeździe też było spoko, to już prawie końcówka bo mam jeszcze dwie jazdy. We wtorek kończę kurs, więc jak zdam sesje to doucze się troche z teorii jeszcze i zapiszę się na egzamin wewnętrzy a potem na państwowy :)

    Właśnie wróciłam, więc idę robić obiad ;) Mąż od paru dni wysyła mi łatwe przepisy i próbuje sama pichcić ;) Nawet dobre rzeczy mi wychodzą ;)

    No to super! Douczaj się w takim razie na ten piątek ;)

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 3 lutego 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahhhh dziewczyny mam dość tej nauki :/ normalnie mam dziś już wszystkiego dość...Ja nie wiem jak ogarne ten egzamin, ten materiał mnie przyprawia o ból głowy ! Wrrrrr

    Jutro będę musiała mocno siedzieć od samiutkiego ranka do późnej nocy, bo inaczej dupa blada....

    Jedyna pozytywna myśl to to że jutro o 12 lece do fryzjerki ;) Może mnie to jakoś nastroi do działania. Za chwile tym wszystkim rzucę w kąt i tyle z tego będzie

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 3 lutego 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raz porwalam notatki . Mialam ustny z etyki. Etyka na filologii angielskiej. Czaicie?

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 3 lutego 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm ja sie niestety nie wypowiem bo ja bardziej w medyczna strone ukierunkowana :-) ale etykę też miałam hehe ;-) !

    Hm macie tak czasem ze przez np tydzien maz was do szalu doprowadza? Nawet oddechem?

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 3 lutego 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OMG Antylopa ;/ Współczuje bardzo :(

    Chcesz się zamienić na przemiany fazowe w metalach i stopach :D ?

    Inaa tak mam tak wtedy kiedy mąż jest przeziębiony....Oj przepraszam on wtedy umiera ! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 20:53

    ckaidqk34aroni5a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha ;-) no tak... mój jak ma katar to juz umiera hahahhaha ale mam teraz pare dni ze czuc nie umiem, chyba juz po owulacji hahahah

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    Hm ja sie niestety nie wypowiem bo ja bardziej w medyczna strone ukierunkowana :-) ale etykę też miałam hehe ;-) !

    Hm macie tak czasem ze przez np tydzien maz was do szalu doprowadza? Nawet oddechem?

    Miałam tak w ciąży na początku- mam nawet wpisy z pamietnika ze denerwuje mnie jak oddycha :D

  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z etyki miałam poprawkę :D kompletnie olalam temat i tak się skończyło :D

    Ja to mojego męża mogłabym zabić średnio 5 razy dziennie. :/

    No spoko kamika, jeszcze masz jutro cały dzień :) na pewn o dasz radę :)

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mnie normalnie wszystko dobija,tylko się zastrzelić:(

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:02

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:02

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ