X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 24 września 2016, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Zawsze się bałam ciasteczkowego potwora, a jeszcze bardziej tego wielkiego, żółtego, strasznego ptaka:-/

    Ja w ogóle tej bajki nie lubiłam na maksa :D
    Josephine wrote:
    Boshe uwielbiam robić wypieki i gotować też ;p pod warunkiem, że mam kuchnię całą dla siebie i potrzebne składniki ;p

    Mi już tyle razy nie wyszło ciasto, że masakra :D Jak macie jakieś super przepisy to możecie się podzielić. Ale takie naprawdę super super ! Ja od siebie mogę polecić trzy przepisy: na snikersa (bez pieczenia), murzynek z serem i ciasto czekoladowe ;) Z czego snikers to naprawdę TOP 1 i cięzko je spierdzielić (mój mąż je nawet robi jeśli go poproszę, a sama w tym czasie piekę inne ciasto - a on nie umie nic ugotować).

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 24 września 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj josephine!!!

    Tak na szybko.... nawet nie mówcie o tym przygnębieniu, dwa dni temu wróciłam do domu (po korkach u dzieci), maz poszedł z pracy na piwo a ja dom zastałam PUSTY... i mi sie na ryk zebrało... masakra wracać do domu, skoro wiesz, ze nikogo tam nie ma :( pierwszy raz mi sie tak zdażyło. :( to pewnie prze ta jesień :D

    No nic... z dobrych wieści ... ide dziś na weselicho, zaleje ridza. Oddałam dziś krew na podst. hormony, zobaczymy czy Ovarin pomaga.

    Udanego weekendu!!

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 24 września 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina- weselicho leczy wszelkie smutki pod warunkiem, że będzie udane (dobra muza, żarcie, gorzala no i ekipa) tak więc korzystaj i szaleeeeej!

    Polamania obcasów na parkiecie xd

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 24 września 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze-ja też tej bajki nie lubiłam :) ale akurat do mnie pasuje określenie cookiemonster:)
    moją ulubioną bajką z dzieciństwa była Pszczółka Maja i kiedyś usłyszałam (od psychologa!), że bardzo często ulubiona postać z bajek z dzieciństwa odzwierciedla nasz charakter i do mnie akurat to pasuje idealnie :) w sensie, że tak jak Maja jestem pracowita, raczej zaradna i z dużą ilością energii :)
    Co do ciast, ja korzystam najczęściej z strony moje wypieki - zawsze patrzę na komentarze i raczej zawsze wychodzi :)
    polecam szarlotkę sypaną:) najlepiej z lodami:) http://www.mojewypieki.com/post/szarlotka-sypana
    i oczywiście mój nr 1: http://www.mojewypieki.com/przepis/biala-pavlova u mnie nie zdarzyło się, żeby nie wyszła!
    Bardzo lubię ciasta bez pieczenia (też z moich wypieków) - ciężko je czasami pokroić, ale są pyszne i inne, http://www.mojewypieki.com/przepis/szwarcwaldzki-sernik-swiateczny
    Podzielcie się tymi sprawdzonymi przepisami:)
    Rosolina, udanej zabawy!

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 24 września 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie ciasta którch nigdy nie robię wedle przepisu tylko zawsze na tzw wyczucie ;p dużo tego jest ;p min. "Poezja smaku" , "Pani Walewska", "Bananowiec", "3Bit"

    Poprzednim razem robiłam "W malinowym chruśniaku" pyszne było :D i też wszystko na wyczucie ale u mnie już po malinach takze zaczęłam kombinowac z czymś bardziej słodkim, zawsze zostaje jeszcze szarlotka w różnych wersjach ^^ :D

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 24 września 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten mój snikers to taki 3bit chyba. Jest słodki, ale jest to MUST HAVE każdej rodzinnej imprezy :D
    57e6e6a6d003f.png

    Ja czekam na owulacje, ale mam przeczucie, że już ją miałam w trakcie wakacji (a wtedy było 0 x <3). Heh dziś przez przypadek zamiast testu owulacyjnego zrobiłam test ciążowy xD Zorientowałam się dopiero przy następnym teście, bo kolor mi się nie zgadzał ;) Tak czy siak i tu i tu była tylko jedna kreska (goddammit czyi nie jestem tą szczęściarą, która jest w ciąży mimo okresu) ;)

    Rosolina mi też się wydaje, że dom jest taki pusty... Dziś mój poszedł na piwo z kolegą, a ja siedzę sama :> No ale za 4 tyg będę już miała kota, więc może będzie weselej. Dziś gadałam z laską i mi powiedziała, że moja kotka jest najbardziej przyjazna dla ludzi i daje się przytulać i całować <3 Kupcie sobie tego psa to będzie Ci raźniej :)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 25 września 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, zapisałam sobie przepis - dzięki! Tego kajmaku to puszka?
    Kamila nas już zupełnie olała:(
    Pełna nadziei - jak tam ?
    No i Ania-nowa, jak początki ciąży Ci mijają?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2016, 11:02

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 25 września 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej w niedzielę !
    Pogoda ładna a do mnie przyczepiło się jakieś przeziębienie :(
    Nos już mam czerwony jak u Rudolfa ;) zresztą całą twarz mam czerwoną.

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 25 września 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine, kuruj się. Ja jutro kończę antybiotyk.

    Kamilka zajęta, bo kończy pisać pracę mgr;) chce się jak najszybciej obronić, a promotorowi cały czas coś się nie podoba

    Co do ciasta to chyba jest znane i lubiane w całej pl;)

    Josrphine a ty z jakiego miasta jesteś??

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 25 września 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to ze Wsi jestem :D mam prawie 70 km do Lublina :p

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 25 września 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine wrote:
    Hej w niedzielę !
    Pogoda ładna a do mnie przyczepiło się jakieś przeziębienie :(
    Nos już mam czerwony jak u Rudolfa ;) zresztą całą twarz mam czerwoną.
    Hejka dziewczyny
    Witaj w klubie ja wczoraj i dziś cały czas pod kocem siedzę zimno mi psikam kicham cycki mnie bolą dziś zaczął pobolewac brzuch dzień bo do @ jeszcze kilka dni mam nadzieję ze w czwartek jej nie będzie za to w piatek zobacz dwie kreseczki ma, ma mnie już dosyć bo wszystko mi nie pasuje wsytko mnie drażni a ty kiedy masz termin @ ?

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 25 września 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co jeszcze dziwnego się dzieje to strasznie skórki przy paznokciach mi odchodzą i latam Siku co chwilę jak już się dobrze ulokuje w fotelu to cholera muszę wstać by wywołać dwie krople ale może to objaw przeziębienia lub groszka ? Zobaczymy na nic się już nie nastawiamy

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 25 września 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joseph, ja też wiesniaczka:-) mieszkam 20 km od Płocka , ale w Płocku mam robotę :-) a moja wioseczka ma 5 tys mieszkańców.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 25 września 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też że wsi hehe 21 lat mieszkałam w mieście małym bo małym ale zawsze to miast a teraz od 10 lat mieszkam na wsi i nie ma mowy o przeprowadzce do miasta

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 25 września 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja studuje w Lublinie ostatni rok magisterki mi został :) termin @ dokładnie to nie wiem bo ostatni cykl zmniejszył mi się do 29 dni bo zaczęłam brać letrox, więc obstawiam wtorek lub środę.. Ale jakby nie przyszła to poczekam do 30 i zrobię test :)

    antylopaa lubi tę wiadomość

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 25 września 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,hej.
    Witam Josephine-oby nasze forum było dla Ciebie szczęsliwe :)

    Sylwia kochanie ściskam Cię baaardzo mocno :*

    Idę jutro do szpitala a we wtorek operacja!!! Także ten-trzymajcie kciuki żebym obudziała się wyczyszczona i gotowa na żołnierzy męża :) oczywiście jak lekarz już pozwoli :)

    Nie dajcie się jesiennej chandrze a będzie dobrze!!
    Buziaki Kochane :*:*:*

    cookiemonster, Josephine, Sylwia_80 lubią tę wiadomość

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 26 września 2016, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie tak całą puszkę. Moim zdaniem najlepszy kajmak jest z Gostynia. Tak samo kremówka (w sensie, że jest najsztywniejsza bez dodawania śmietan fixów, czy czego tam).

    antylopaa z pewnością tak jest. Ale ja dopiero ten przepis akurat spróbowałam od teściowej, czyli jakieś 7 lat temu ;)

    Karola trzymam kciuki, żeby to był groszek!!

    Polly właśnie się zastanawiałam ostatnio co u Ciebie! Będę trzymać kciuki za operacje :) Daj znać jak poszła :) Buziaki :*

    A ja ciągle mam problemy z zasypianiem...ehh >.<

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja, jak juz nasmęciłam w pamiętniku mam dzis doła.
    W środę zaczynałby się 11 tydzien.
    Staram sie sprowadzić do pionu- po co to robie? No bo co ja sie tak zadręczam? Przecież i tak w koncu zajde w te ciąże. Jak nie normalnym sposobem to innym :)

    Mam nowy plan- bo wiecie, ze mną jest tak, że ja musze mieć plan. Do końca roku ciąża, a jak się nie uda, to rozważamy inne opcje. Nie chcę dłuzej czekać.
    Ale szczerze- liczę na ciąże październikowo- listopadową i ze po nowym roku juz sobie wolne zrobie i bede sie szykowac na lipcowy poród. Widocznie dane mi sa letnie dzieciaki ;), muszę sobie to zapamiętac jakby kiedys chciała sie zdecydowac na 3 ;)

    Trzymajcie kciuki za srodę, lekarz ma mnie obadac i dac zielone światło od kolejnego miesiąca albo...nie, na razie nie bede pisac o tej złej opcji. W każdym razie, oby do środy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, Ty już jutro mozesz testowac!! Trzymam kciuki!!!


    Btw- jeszcze jedno marudzenie :), otoż ciagle mam we krwi spory poziom hcg, organizm chyba jeszcze sie nie ogarnał ze ciazy nie ma i chodze spac o 21 a codziennie obowiązkowa drzemka 1,5-2h...masakra co?
    No nic, podobno sen na urode dobrze działa, wiec za pare tygodni bede nie wiem jak piekna przy takiej częstotliwości spania ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polly8725 wrote:
    Hej,hej.
    Witam Josephine-oby nasze forum było dla Ciebie szczęsliwe :)

    Sylwia kochanie ściskam Cię baaardzo mocno :*

    Idę jutro do szpitala a we wtorek operacja!!! Także ten-trzymajcie kciuki żebym obudziała się wyczyszczona i gotowa na żołnierzy męża :) oczywiście jak lekarz już pozwoli :)

    Nie dajcie się jesiennej chandrze a będzie dobrze!!
    Buziaki Kochane :*:*:*

    Polly, kciuki zaciśniete, daj znać jak będziesz po!

‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ