X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 24 września 2016, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Zawsze się bałam ciasteczkowego potwora, a jeszcze bardziej tego wielkiego, żółtego, strasznego ptaka:-/

    Ja w ogóle tej bajki nie lubiłam na maksa :D
    Josephine wrote:
    Boshe uwielbiam robić wypieki i gotować też ;p pod warunkiem, że mam kuchnię całą dla siebie i potrzebne składniki ;p

    Mi już tyle razy nie wyszło ciasto, że masakra :D Jak macie jakieś super przepisy to możecie się podzielić. Ale takie naprawdę super super ! Ja od siebie mogę polecić trzy przepisy: na snikersa (bez pieczenia), murzynek z serem i ciasto czekoladowe ;) Z czego snikers to naprawdę TOP 1 i cięzko je spierdzielić (mój mąż je nawet robi jeśli go poproszę, a sama w tym czasie piekę inne ciasto - a on nie umie nic ugotować).

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 24 września 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj josephine!!!

    Tak na szybko.... nawet nie mówcie o tym przygnębieniu, dwa dni temu wróciłam do domu (po korkach u dzieci), maz poszedł z pracy na piwo a ja dom zastałam PUSTY... i mi sie na ryk zebrało... masakra wracać do domu, skoro wiesz, ze nikogo tam nie ma :( pierwszy raz mi sie tak zdażyło. :( to pewnie prze ta jesień :D

    No nic... z dobrych wieści ... ide dziś na weselicho, zaleje ridza. Oddałam dziś krew na podst. hormony, zobaczymy czy Ovarin pomaga.

    Udanego weekendu!!

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 375

    Wysłany: 24 września 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina- weselicho leczy wszelkie smutki pod warunkiem, że będzie udane (dobra muza, żarcie, gorzala no i ekipa) tak więc korzystaj i szaleeeeej!

    Polamania obcasów na parkiecie xd

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 24 września 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze-ja też tej bajki nie lubiłam :) ale akurat do mnie pasuje określenie cookiemonster:)
    moją ulubioną bajką z dzieciństwa była Pszczółka Maja i kiedyś usłyszałam (od psychologa!), że bardzo często ulubiona postać z bajek z dzieciństwa odzwierciedla nasz charakter i do mnie akurat to pasuje idealnie :) w sensie, że tak jak Maja jestem pracowita, raczej zaradna i z dużą ilością energii :)
    Co do ciast, ja korzystam najczęściej z strony moje wypieki - zawsze patrzę na komentarze i raczej zawsze wychodzi :)
    polecam szarlotkę sypaną:) najlepiej z lodami:) http://www.mojewypieki.com/post/szarlotka-sypana
    i oczywiście mój nr 1: http://www.mojewypieki.com/przepis/biala-pavlova u mnie nie zdarzyło się, żeby nie wyszła!
    Bardzo lubię ciasta bez pieczenia (też z moich wypieków) - ciężko je czasami pokroić, ale są pyszne i inne, http://www.mojewypieki.com/przepis/szwarcwaldzki-sernik-swiateczny
    Podzielcie się tymi sprawdzonymi przepisami:)
    Rosolina, udanej zabawy!

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 24 września 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie ciasta którch nigdy nie robię wedle przepisu tylko zawsze na tzw wyczucie ;p dużo tego jest ;p min. "Poezja smaku" , "Pani Walewska", "Bananowiec", "3Bit"

    Poprzednim razem robiłam "W malinowym chruśniaku" pyszne było :D i też wszystko na wyczucie ale u mnie już po malinach takze zaczęłam kombinowac z czymś bardziej słodkim, zawsze zostaje jeszcze szarlotka w różnych wersjach ^^ :D

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 24 września 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten mój snikers to taki 3bit chyba. Jest słodki, ale jest to MUST HAVE każdej rodzinnej imprezy :D
    57e6e6a6d003f.png

    Ja czekam na owulacje, ale mam przeczucie, że już ją miałam w trakcie wakacji (a wtedy było 0 x <3). Heh dziś przez przypadek zamiast testu owulacyjnego zrobiłam test ciążowy xD Zorientowałam się dopiero przy następnym teście, bo kolor mi się nie zgadzał ;) Tak czy siak i tu i tu była tylko jedna kreska (goddammit czyi nie jestem tą szczęściarą, która jest w ciąży mimo okresu) ;)

    Rosolina mi też się wydaje, że dom jest taki pusty... Dziś mój poszedł na piwo z kolegą, a ja siedzę sama :> No ale za 4 tyg będę już miała kota, więc może będzie weselej. Dziś gadałam z laską i mi powiedziała, że moja kotka jest najbardziej przyjazna dla ludzi i daje się przytulać i całować <3 Kupcie sobie tego psa to będzie Ci raźniej :)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 25 września 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, zapisałam sobie przepis - dzięki! Tego kajmaku to puszka?
    Kamila nas już zupełnie olała:(
    Pełna nadziei - jak tam ?
    No i Ania-nowa, jak początki ciąży Ci mijają?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2016, 11:02

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 25 września 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej w niedzielę !
    Pogoda ładna a do mnie przyczepiło się jakieś przeziębienie :(
    Nos już mam czerwony jak u Rudolfa ;) zresztą całą twarz mam czerwoną.

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 375

    Wysłany: 25 września 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine, kuruj się. Ja jutro kończę antybiotyk.

    Kamilka zajęta, bo kończy pisać pracę mgr;) chce się jak najszybciej obronić, a promotorowi cały czas coś się nie podoba

    Co do ciasta to chyba jest znane i lubiane w całej pl;)

    Josrphine a ty z jakiego miasta jesteś??

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 25 września 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to ze Wsi jestem :D mam prawie 70 km do Lublina :p

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 25 września 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine wrote:
    Hej w niedzielę !
    Pogoda ładna a do mnie przyczepiło się jakieś przeziębienie :(
    Nos już mam czerwony jak u Rudolfa ;) zresztą całą twarz mam czerwoną.
    Hejka dziewczyny
    Witaj w klubie ja wczoraj i dziś cały czas pod kocem siedzę zimno mi psikam kicham cycki mnie bolą dziś zaczął pobolewac brzuch dzień bo do @ jeszcze kilka dni mam nadzieję ze w czwartek jej nie będzie za to w piatek zobacz dwie kreseczki ma, ma mnie już dosyć bo wszystko mi nie pasuje wsytko mnie drażni a ty kiedy masz termin @ ?

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 25 września 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co jeszcze dziwnego się dzieje to strasznie skórki przy paznokciach mi odchodzą i latam Siku co chwilę jak już się dobrze ulokuje w fotelu to cholera muszę wstać by wywołać dwie krople ale może to objaw przeziębienia lub groszka ? Zobaczymy na nic się już nie nastawiamy

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 375

    Wysłany: 25 września 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joseph, ja też wiesniaczka:-) mieszkam 20 km od Płocka , ale w Płocku mam robotę :-) a moja wioseczka ma 5 tys mieszkańców.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 25 września 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też że wsi hehe 21 lat mieszkałam w mieście małym bo małym ale zawsze to miast a teraz od 10 lat mieszkam na wsi i nie ma mowy o przeprowadzce do miasta

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 25 września 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja studuje w Lublinie ostatni rok magisterki mi został :) termin @ dokładnie to nie wiem bo ostatni cykl zmniejszył mi się do 29 dni bo zaczęłam brać letrox, więc obstawiam wtorek lub środę.. Ale jakby nie przyszła to poczekam do 30 i zrobię test :)

    antylopaa lubi tę wiadomość

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 25 września 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,hej.
    Witam Josephine-oby nasze forum było dla Ciebie szczęsliwe :)

    Sylwia kochanie ściskam Cię baaardzo mocno :*

    Idę jutro do szpitala a we wtorek operacja!!! Także ten-trzymajcie kciuki żebym obudziała się wyczyszczona i gotowa na żołnierzy męża :) oczywiście jak lekarz już pozwoli :)

    Nie dajcie się jesiennej chandrze a będzie dobrze!!
    Buziaki Kochane :*:*:*

    cookiemonster, Josephine, Sylwia_80 lubią tę wiadomość

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 26 września 2016, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie tak całą puszkę. Moim zdaniem najlepszy kajmak jest z Gostynia. Tak samo kremówka (w sensie, że jest najsztywniejsza bez dodawania śmietan fixów, czy czego tam).

    antylopaa z pewnością tak jest. Ale ja dopiero ten przepis akurat spróbowałam od teściowej, czyli jakieś 7 lat temu ;)

    Karola trzymam kciuki, żeby to był groszek!!

    Polly właśnie się zastanawiałam ostatnio co u Ciebie! Będę trzymać kciuki za operacje :) Daj znać jak poszła :) Buziaki :*

    A ja ciągle mam problemy z zasypianiem...ehh >.<

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja, jak juz nasmęciłam w pamiętniku mam dzis doła.
    W środę zaczynałby się 11 tydzien.
    Staram sie sprowadzić do pionu- po co to robie? No bo co ja sie tak zadręczam? Przecież i tak w koncu zajde w te ciąże. Jak nie normalnym sposobem to innym :)

    Mam nowy plan- bo wiecie, ze mną jest tak, że ja musze mieć plan. Do końca roku ciąża, a jak się nie uda, to rozważamy inne opcje. Nie chcę dłuzej czekać.
    Ale szczerze- liczę na ciąże październikowo- listopadową i ze po nowym roku juz sobie wolne zrobie i bede sie szykowac na lipcowy poród. Widocznie dane mi sa letnie dzieciaki ;), muszę sobie to zapamiętac jakby kiedys chciała sie zdecydowac na 3 ;)

    Trzymajcie kciuki za srodę, lekarz ma mnie obadac i dac zielone światło od kolejnego miesiąca albo...nie, na razie nie bede pisac o tej złej opcji. W każdym razie, oby do środy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, Ty już jutro mozesz testowac!! Trzymam kciuki!!!


    Btw- jeszcze jedno marudzenie :), otoż ciagle mam we krwi spory poziom hcg, organizm chyba jeszcze sie nie ogarnał ze ciazy nie ma i chodze spac o 21 a codziennie obowiązkowa drzemka 1,5-2h...masakra co?
    No nic, podobno sen na urode dobrze działa, wiec za pare tygodni bede nie wiem jak piekna przy takiej częstotliwości spania ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polly8725 wrote:
    Hej,hej.
    Witam Josephine-oby nasze forum było dla Ciebie szczęsliwe :)

    Sylwia kochanie ściskam Cię baaardzo mocno :*

    Idę jutro do szpitala a we wtorek operacja!!! Także ten-trzymajcie kciuki żebym obudziała się wyczyszczona i gotowa na żołnierzy męża :) oczywiście jak lekarz już pozwoli :)

    Nie dajcie się jesiennej chandrze a będzie dobrze!!
    Buziaki Kochane :*:*:*

    Polly, kciuki zaciśniete, daj znać jak będziesz po!

‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ