X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 27 września 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    z julką nam się udało jak brałam na własną rękę może i teraz by sie udało ?
    a co sadzicie o tym Ovarinie
    Ja Ci niestety nie odpowiem na to pytanie..
    Nigdy jeszcze w ciąży nie byłam (chyba)
    A co do Ovarine to też nigdy nie brałam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2016, 22:11

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 27 września 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to zostaje mi czekac do testowania ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 27 września 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu Cookie spośród wszystkich testów wybrałaś akurat Facelle, który już wiadomo, że jest ch.ujowy?? :> Biedna, szkoda, że test Ci dał niepotrzebną nadzieję :(
    Cookie idźcie na inseminację - szybciej w ciążę zajdziesz. Naturalnie też w końcu zajdziesz, ale z IUI na pewno szybciej :>

    Karola czemu mamy Cię zlinczować za branie leków na włąsną rękę? :P Jesteś dorosła rób sobie co chcesz :P

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 27 września 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedziałam mojemu, że w tym roku albo zaraz na poczatku nowego musi zrobić badania.. no olał temat totalnie :( nawet nie skomentował.. ;(

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 28 września 2016, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejkaaaa .. brak mojej osoby na tym forum .. tzn. czytam, ale nie mam czasu się udzielać. W czwartek śpimy już na budowie ( nie mamy wyjścia) olaboga ileż jeszcze roboty. Kuchnia w ikei zamówiona- będa montować w poniedziałek. W przyszłym tygodniu się pochwalę Wam moim zmysłem projektanta ( jest żaden , ale co tam ). Schizuję o ciążę bo

    1) okres przyszedł 4 dni za wcześnie
    2) zawsze mam 7 dni tym razem 4
    3) czuję permanentne zmęczenie, ale to pewnie przez budowę

    Troll jak troll hahaha :-)


    Karola lepiej iść do gina się spytać.
    Josephine.. u mnie to samo. Po roku poskutkowało tylko na tyle, że powiedział ok. Niestety jeszcze nie zdąrzyliśmy zrobić tych badań hehe

    cooki u mnie facelle zawsze się sprawdzały.. szkoda :(

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    Słuchajcie, ku przestrodze...
    Mam dziś 8/9 dpo, zrobiłam facelle i od razu wyszła kreseczka - pojechałam na betę, bo na innych testach nic nie wyszło (pepino, allegro). Kreseczka była jak nic, a beta 0... po dwóch godzinach kreseczka zniknęła praktycznie. Progesteron wyszedł prawie 30.
    Także za niedługo zacznę 24 cykl starań i nawet nie jest mi przykro, czuję wk*rw, no ileż można? Jak po 24cyklu nic nie będzie to idę na histeroskopię i sonohsg.
    Cookie, ja juz dawno nie uzywam facelle, teraz miałam żółty bobo test i moim zdaniem ten jest ok. Tez miałam tak ze kreska ewidentnie była, pojechałam na bete a tam zero. Znam to rozczarowanie, bo praktycznie byłam pewna ciąży :/

    Ale, swoją drogą, 8/9 dpo to szybko, nawet na bete. Ja juz wielokrotnie pisałam ze 11dpo z Alką mi wyszła beta 7. Wiec jesli bierzesz luteinę przez 10 dni, to rób test 11dpo. Bedzie bezpiecznie.

    Mimo wszystko przykro mi że spotkało Cie takie rozczarowanie...

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 28 września 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny <3

    Ej nie olałam Was tylko tak jak pisala Antylopa jestem potwornie zajęta. Dostaje rozstrojenia nerwowego juz przez tą pracę magisterską.... w dodatku staż się kończy i obiecują mi rozmową kwalifikacyjną i od tygodnia ją przekładają....teściowa jest po operacji, więc mój mąż pojechał tam do niej żeby pomóc w domu, to zostałam sama w tym durnym krakowie. W dodatku jak go odwoziłam na dworzec to przez pomyłkę nawigacji i moją wjechałam na płytę dworca i złapał nas ochroniarz. Nastraszył ze mamy zapłacic 100 zł w kasie dworca kary a jak nie to wyślą zapis monitoringu na policje i przyjdzie mandat nawet 1250 zł :O normalnie poryczałam sie jak głupia jak wróciłam do mieszkania, mąż poszedł zapłacił i wsiadł w pociąg :/ ehhh i na dodatek jeszcze dziś jest 34 dc (normalnie @ przychodziła ostatnie cykle w 32 dniu)... najlepsze jest to że nie mam żadnych objawów ani na @ ani na ciążę, pierwszy raz w życiu mnie cycki nie bolą przed okresem - NIC a NIC jakbym ich nie miała normalnie), no ale testu jeszcze nie robiłam, bo nie mam nawet czasu myśleć o tym czy jestem w ciąży.....

    Nadrobie Wasze wiadomości jak tylko znajdę chwile w tym tygodniu. Widziałam tylko Cookie że durne facelle narobiły Ci nadziei - przykro mi ;( testuj na innych ;*

    ckaidqk34aroni5a.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 28 września 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny za wsparcie!:-*

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 28 września 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa ja zazwyczaj sprawdzam czy jestem może tą szczęściarą i mimo okresu jestem w ciąży :D Robię więc test jak ustaje krwawienie ;)

    Josephine może to przetwarza w głowie :> Mnie też denerwuje jak mój mi czasem nie odpowiada - faceci tak mają. No ale badania to jest akurat ważny temat i koniecznie musi je zrobić! Staramy się tyle co Wy i u nas niepowodzenia można akurat zwalić na czynnik męski, choć wiadomo, że mogą to być też inne rzeczy oprócz tego :>

    kamika ja też bym pewnie wjechała na płytę dworca, bo jestem straszny nieogar. Raz jak prowadziłam (mój mąż był na kacu) i były wyłączone światła na rondzie i straszny ruch, to wjechałam na to rondo, a tam wszyscy na wszystkich trąbili - zdezorientowało mnie to totalnie. Mój coś do mnie mówił o jakichś pasach, ale już przestałam kumać i sam musiał chwycić za kierownicę i pokierować, bo nie wiedziałam co mam robić ;) Także zdarza się!! Zdarzyło mi się też raz wjechać pod prąd, ale to inna historia ;)
    No i trzymam kciuki za ciążunię ! Niech okres już nie przychodzi w tym roku ;)

    No właśnie Cookie Sylwia dobrze pisze. Co Ci da testowanie 8/9 dpo? Jeśli wyjdzie pozytyw to luteiny masz nie przestawać brać. A jeśli wyjdzie negatyw to i tak nie będzie wiarygodny i i tak będziesz musiała ją brać, aż do 10 dpo :>

    Kurczę właśnie policzyłam kiedy powinnam dostać @ i wyszło mi, że w moje urodziny - f.ck my life! :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2016, 10:59

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 28 września 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;p
    znalazłam fajny artukuł o tym jak niektóre leki wpływają na nasz cykl ale nie wiem czy mogę wstawić tutaj link :/
    mam nadzieję, że admin nie usunie bo terśc wydaje mi się pomocna :)
    http://28dni.pl/artykuly/wplyw-niektorych-lekow-na-przebieg-cyklu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2016, 19:26

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 28 września 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej @ zostało jeszcze 2,5 h żeby przyszła w terminie ;p
    Jak narazie dzień dziwny objawowo :O piersi bolą, są większe nawet w sporotwym biustonoszu się już nie mieszczą, no i doszło dzisiaj ich swędzenie, żyły bardziej widoczne i pojawiły się drobniutkie krostki.. No i mam mdłości.. czuję w ustach wszystko co dzisiaj zjadłam.. ehh jeżeli małpa przyjdzie to chyba potrzebny mi będzie psychiatra :(

    Od paru dni jestem jakaś spięta i złoszczę się o pierdoły.. zazwyczaj działo sie tak tylko dzień przed @...

    mam takiego stracha przed nadejściem @, że zaczynam panikować już :O

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 28 września 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    inaa ja zazwyczaj sprawdzam czy jestem może tą szczęściarą i mimo okresu jestem w ciąży :D Robię więc test jak ustaje krwawienie ;)

    Josephine może to przetwarza w głowie :> Mnie też denerwuje jak mój mi czasem nie odpowiada - faceci tak mają. No ale badania to jest akurat ważny temat i koniecznie musi je zrobić! Staramy się tyle co Wy i u nas niepowodzenia można akurat zwalić na czynnik męski, choć wiadomo, że mogą to być też inne rzeczy oprócz tego :>

    kamika ja też bym pewnie wjechała na płytę dworca, bo jestem straszny nieogar. Raz jak prowadziłam (mój mąż był na kacu) i były wyłączone światła na rondzie i straszny ruch, to wjechałam na to rondo, a tam wszyscy na wszystkich trąbili - zdezorientowało mnie to totalnie. Mój coś do mnie mówił o jakichś pasach, ale już przestałam kumać i sam musiał chwycić za kierownicę i pokierować, bo nie wiedziałam co mam robić ;) Także zdarza się!! Zdarzyło mi się też raz wjechać pod prąd, ale to inna historia ;)
    No i trzymam kciuki za ciążunię ! Niech okres już nie przychodzi w tym roku ;)

    No właśnie Cookie Sylwia dobrze pisze. Co Ci da testowanie 8/9 dpo? Jeśli wyjdzie pozytyw to luteiny masz nie przestawać brać. A jeśli wyjdzie negatyw to i tak nie będzie wiarygodny i i tak będziesz musiała ją brać, aż do 10 dpo :>

    Kurczę właśnie policzyłam kiedy powinnam dostać @ i wyszło mi, że w moje urodziny - f.ck my life! :/

    Moja @ powinna być dzisiaj :O
    Twojej może wcale nie bedzie ;)

    PS: Co tu tak cichutko ? :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2016, 21:51

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 28 września 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekły wszytkie
    a jak malpy nie ma ? ja jutro sikam na test ale stracha mam jak cholera i to przed tym że zobacze te 2 wymarzone kreski mam takie chwilówki raz strach raz jestam spokojna

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 28 września 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    uciekły wszytkie
    a jak malpy nie ma ? ja jutro sikam na test ale stracha mam jak cholera i to przed tym że zobacze te 2 wymarzone kreski mam takie chwilówki raz strach raz jestam spokojna

    Nie ma.
    Mam dokładnie to samo niewiem dlaczego.. raz sie boję a raz ciesze, że może sie udało. ehh nie wiem co sie ze mną dzieje i dlaczego tak coraz panikuję :O

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 28 września 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jutro testujemy razem ? Rano napisze co i jak ale kolo 8 jak wroce z przedszkola

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 28 września 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej! Jakie emocje jutro beda! Trzymam kciuki dziewczyny!
    Czytam Was caly czas w wolnej chwili, tylko czasu brak na pisanie :(

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 28 września 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    To jutro testujemy razem ? Rano napisze co i jak ale kolo 8 jak wroce z przedszkola
    Ja się chyba jutro nie przełamię.. poczekam do piątku a nawet myślę o sobocie albo i niedzieli dopiero :/ boje się wyniku.. poczekam na dłuższe "spóźnienie" @.. No chyba, że przyjdzie w nocy albo z rana to wgl nie będzie testowania.. każdy negatywn wynik wywołuje we mnie kilku dniowa depresję dlatego obiecałam sobie, że zrobię test po dłuższym spóźnieniu.. zresztą mam chorą tarczycę więc ten cykl może zakończyć się różnie.. Jestem na lekach biorę od tego miesiąca podwójną dawkę także cykl mógł mi się wydłużyć :/ albo wgl popierniczyć.. takie mam nieraz atrakcje z cyklami, że nic mnie nie zdziwi.. Mimo to jakaś iskierka nadzieii tli się we mnie..

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 29 września 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie negatyw malpy nie ma i cholera wie kiedy bedzie ale jak ma byc to niech przylezie dzisiaj bo mam juz wszystkiego dosyc

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 29 września 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 cykl starań czas start.. ;(
    Zwąpiłam już we wszystko... tyle objawów i ch** z tego. :(
    Nie wiem co robię źle... nawet nie mam tu dobrego ginekologa blisko żeby mi chociaż powiedział co jest nie tak.. Ten w Lublinie niby dobry ale jestem u niego raz lub dwa razy do roku... Ostatnio nie zlecał mi żadnych badań bo mu powiedziałam, że mam chorą tarczyce, to jakby umył ręce bo to nie jest problem ginekologiczny.. Mi się wydaje, że moja tarczyca nie jest tu wgl problemme tylko zupełnie coś innego... nie stać mnie żeby iść prywatnie do gina bo potem jeszcze za wszystkie badania będę musiała płacić...
    Ten rok jest dla mnie tylko i wyłącznie rokiem porażek.. nie dość, że finansowo jestem wyprana to jeszcze i mentalnie... Nie licze już na żaden cud..
    Wszysckie kobiety w mojej rodzinie rodzą bez problemów.. niedawno urodziło się dwóch chłopców.. u Bratowej kolejne w drodze jeszcze płci nie znają..
    Nie mam jeszcze ślubu z moim M i dlatego nikt mnie w tym nie wspiera.. :(
    pTeściowa tylko jęczy dlaczego ona jeszcze wnuków nie ma.. to tak wkurza a nawet boli..

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 29 września 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine nie łam się. U mnie już się kończy 13 cykl starań (jakby tak zliczyć cykle różnej długości to rok już minął) ...miałam jedną biochemiczną, mąż ma słabe wyniki nasienia - musisz swojego faceta na te badania przekonać. Kiedyś się musi udać ale trzeba wiedzieć dlaczego nie wychodzi ;)

    Ej dziewczyny ja jestem głupia - dziś 35 dc, @ ani widu ani słychu, nic nie boli, żadnych objawów nie mam ale dorwałam test przed chwilą i dupa....negatyw...

    Raz miałam cykl który trwał tyle co teraz, ale poza tym wyjątkiem to zawsze było od 27 - 32 dni ). Po takim spóźnieniu jakby ciąża była to już by pokazało przecież :/ No nic mam jeszcze jeden test.....pewnie jak @ nie będzie to nie wytrzymam i zrobię jutro rano

    ckaidqk34aroni5a.png
‹‹ 291 292 293 294 295 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ