X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 7 listopada 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    Nie wyyrzymalam zrobiłam test strumieniowy ale nie z porannego moczu i może to był błąd bo pilam wcześniej kawę inke oczywiście biel wizira nic nie ma na nim kupię jeszczejeden i zrobie w środę rano jak nic nie będzie czekam jak się sytuacja rozwinie co ma by to będzie cyce nadal bola spać mi się chce kuja jajniki eh marzenia pomału tryskaja i chyba miałam pierwszy test z cieniem bez ciąży
    Karola ja zrobiłam strumieniowy i nic a na płytkowym dwie II. Dzisiaj oba testy i praktycznie o jednej godzinie.

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola- bardzo dobrze, ja tez teraz bete bede robic jak juz krecha ładna bedzie i po terminie @ ;)
    Cookie- kochana, zapalenie pecherza to czesta przypadłosc w ciazy :), bedzie dobrze, dawaj znać :*
    Karola555- wrzuć zdjęcie :D, my lubiiiiimy zdjęcia :D
    Polly, tak to juz jest...ja tez ciągle czekam, ale...

    U mnie dziś w końcu pozytywny test owu! Jakbym miała sie czepiac to druga kreska byc moze jest ciut ciut jaśniejsza, ale uznaje za pozytyw, bo wypiłam kawe, troche soku i pare siorbów herbaty :D, nie mogłam się powtzrymac, tak mi się pic chciało! Moze przez to ;). No i to by się zgadzało z moimi wyliczeniami :)
    Takze dziś dosiadam męża :D, jutro poprawka, w środe mam wizyte u mojego gina, wiec wszystko bedzie wiadomo. A potem to, co lubimy najbardziej...czekamy... :)

    Karola555 lubi tę wiadomość

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 7 listopada 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Oj bobo test mi raz pokazał kreskę, a ciąży nie było. Ale podobno jest mega czuły.

    Monia nie świruj, zapalenie pęcherza/ częste sikanie to wiesz dobrze sama ze to objaw ciąży:-) a dziś robisz kolejny raz betę tak? Kurcze, ja tylko raz przyrost sprawdziłam czy jest ok a potem zaczęłam cieszyć się ciążą, bo nawet nie zakladalam, że bd cokolwiek źle. Ty też tak załóż:-)

    Karola 6 dych za betę? Ja nie mogę! Co to za laboratorium?!

    Miki, powiedział wam w przybliżeniu płeć? Na prenatalnych można oszacować na jakieś 70-80%.:-) mi się sprawdziło , została córeczka, która kocham już nad życie, wietci mi się strasznie i już nie mogę się jej doczekać. Dziewczyny, ja za miesiąc rodze!!!!!!!!!

    Gratuluję córeczki:) Życzę spokojnego porodu :)
    Mam nadzieje, że u mnie bobo będzie zwiastunem II kreseczek jednak...

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 7 listopada 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia wrzucę wieczorkiem :)

    Sylwia_80, karm3lka lubią tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 7 listopada 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    Antylopa, jak zaszłam w pierwszą w ciążę to nie zrobiłam nawet drugiej bety. Uznałam, ze pierwsza pozytywna to już gwarancja, że fajnie w 6 cyklu (wtedy - w końcu;p) się udało i wszystko będzie ok. Jako, że to jest 4 ciąża na 24 cykle, a dzieci póki co brak moje podejście też jest inne, a i lekarz wie jak jest i to on kazał mi zrobić te dwie bety dziś i w czw (o ile jeszcze będzie coś dziś). Wierz mi, chciałabym wrócić do stanu nieświadomości w którym byłam w marcu 2015 - ja nawet o forum wtedy nie wiedziałam:) dołączyłam chyba w 10 cyklu, po dwóch biochemicznych i jak zaczęłam brać CLO+pregnyl. Ale nie ma tego złego - poznałam Was :))

    Karola, a który masz dzień cyklu/ albo dpo?
    35 dc najdroższy miałam 39 dniowy więc jeszcze czekam tyle że brzuch mnie nic nie boli ovu jak była to 23 dc no nic zostaje mi czekać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2016, 11:35

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 7 listopada 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny muszę Wam coś pokazać:
    35 dc, nie wiem ile po owulacji, oba testy z 3 moczu po 4 godzinach nie picia niczego (bo prowadziłam samochód przez prawie 200 km)

    Na zdjęciu wyglądają na szare ale wierzcie mi są różowe :O

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/25494f4b04fd.jpg

    antylopaa, Sylwia_80, antonna, cookiemonster, ojejku, inaa lubią tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika, myslałam dzis o Tobie :), no i proszę ;)
    No to chyba ciążunia co??? U Ciebie widzę kreskę ;), pewnie sam poczatek, wiec na razie moze wstrzymaj się z beta bo bedzie niziutka ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejjj, ja tez chce tak zakonczyć listopad!!!!!!!!!

  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika no pieknie ;) ile dzieciatek sie rozwija:)


    Antylopa ocenil jako nie jest pewny. Tzn byla jakas "cewka" ktora u chlopczyka stoi a u dziewczynki lezy a u nas byla pod katem 45 stopni hihihi. Dla nss itak najwazniejsze jest zdrowie malenstwa.

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika super widać drugą kreseczkę :) A jaki teścior robiłaś ten płytkowy, jakiej firmy? U mnie na fotce też mniej więcej na jednym teście taka II kreseczka jest, ale rano powtórzę.

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow !! Ale się tu dzieje w tym listopadzie :) kamika ja widzę drugą kreskę!! Bardzo mocno trzymam kciuki, żeby to było to !! A ja Cię właśnie proszę, leć na betę, bo mnie ciekawość zje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2016, 13:26

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny ;) na betę pójdę jutro z rana, bo dzisiaj juz punkty pobrań zamkniete w dwóch labach w okolicy.

    Karola ten płytkowy to pink super czuły - czułość 10 kupiony w rossmanie, a ten drugii facelle strumieniowy.

    Nie wiem jaka wyjdzie beta, ale moze nie bedzie jakaś malutka bo te testy są z 3 sikania, wiec pewnie rano byłaby mocniejsza kreska ;P

    Powiem Wam że jestem w szoku i się boje co to będzie: po pierwsze czy beta bedzie rosła jak trzeba itd, a po drugie jak mąż zareaguje, bo my opuscilismy starania, ale mimo moich uwag nie chciał sie zabezpieczać, bo był pewny ze z jego wynikami nasienia nie ma opcji że wpadniemy ! Także nie wiem jak zareaguje ;P W dodatku staż się skonczył, szukam pracy, a obrona magisterki 30 listopada więc ogolnie w najgorszym momencie się to stało :P Ale jak beta potwierdzi to będę mega szcześliwa <3

    Karola555, antonna lubią tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika to ja lecę do rossmanna dzisiaj hihi. Trzymam kciuki za jutrzejszą betę. U nas jest laboratorium 24 h na dobę ale zaczekam do środy, a jutro jeszcze zrobię sikańca ;)
    Napewno M będzie w szoku, ale myślę, że tak pozytywnie :) Czasem tak jest że jak się nie myśli to wtedy dzieją się rzeczy nie możliwe :)

    karm3lka lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola leć i testuj jutro ;)

    Tutaj też są czynne labo długo, ale jak kiedyś zrobiłam bete koło 12 to nie miałam wyniku w ten sam dzien tylko na kolejny, wiec bez sensu już dzisiaj robić :P Zeszłabym na zawał z nerwów i czekania ;P

    Antonna jak koteczek ? Daje Wam juz spac ?

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety mogę tylko popołudniu zrobić. Tak to w pracy jestem, ale dzisiaj nie mogę się na niczym skupić ;)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 7 listopada 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15dpo w pt 160
    18 dpo dziś 427!!!!!!!!!!!!!

    Sylwia_80, antonna, Karola - mama Julci i ... ?, polly8725, Miki85, inaa lubią tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 7 listopada 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże co tu za emocje ! Nie napisze nic do żadnej osobiście tylko czekam na rozwój wydarzeń :)

    cookiemonster lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 7 listopada 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cooki JEEEAAAAAHHHHH!!!!!!!!!!! <3

    cookiemonster lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    15dpo w pt 160
    18 dpo dziś 427!!!!!!!!!!!!!
    Aaaaaaa, wspaniale!!!!!!!!!!!!!
    Mówiłam, kobito, że niepotrzebne stresy!!!!!!!
    Cudownie!!!!!

    No dobra, a teraz zarażaj :p

    cookiemonster lubi tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 7 listopada 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cooki bardzo bardzo sie ciesze! Gratuluje, jestes w ciazy :* takiej bety mniej wiecej sie spodziewalam (wyliczylam sobie, tzn. Tobie) :)

    Kurcze dziewczyny ale Wam zazdroszcze xD

    cookiemonster lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
‹‹ 316 317 318 319 320 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ